Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 2. 17:51
Én éhgyomorra fél liter vízzel 1db kapszulát veszek be, reggelire 1db teljeskiörlésű vagy fittnes zsemlét eszem bármivel (felvágott, padlizsánkrém, sajtok, stb.) +zöldséggel. Ebéd előtt félórával megint egy kapszula bő vízzel, ebédre húst, halat salátával, párolt zöldséggel (vagy ha komolyabb ételt kívánok, akkor csak kis adagot), vacsorára az egyik drogériában kapható porból fehérje és vitamin turmixot tejjel, ez jól eltelít estére. Röviden ennyi.
82. szöszi71 (válaszként erre: 79. - Kriszti12345)
2014. jún. 2. 15:48

Ez elég mozgásnak. :)

Én napi szintem gyalog járok munkába és haza (napi 40-40 perc) és heti 2x 60 perc torna. A kajára figyelek, esténként míg eper van csak eper a vacsim. :)

Erre kell egy kis rásegítés.

81. Thomaidu (válaszként erre: 73. - Kriszti12345)
2014. jún. 2. 15:21

Szia! Minden nap 5.50-kor kelek és még ki sem nyílt a szemem, amikor bevágom az 1.szem kapszulámat és azon nyomban ráküldök fél liter vizet.

Ez nagyon fontos, mert olyan hamar eltelít, mintha egész éjjel csak ettem volna. Március végéig csak bevettem az első szemet reggeli előtt és tudtam volna enni rendesen. Persze nem ettem, de a tudat, hogy tudnék enni, eléggé zavart. Másfél hónap kísérletezése után találtam meg a rögtön az ébredés utáni kapszulabevételt azonnali fél liter vízzel - óriási élményt jelentett a hatása.

Ezután irány a meló, ott kb. fél 8-kor szó szerint magamba erőltetem a következő reggelit: egy kispoharas joghurt, 2-3 teáskanál zabkorpa, ugyanennyi búzacsíra és bármilyen friss gyümölcs (most éppen 4-5 szem eper)keverékét. Finom, de borzasztóan nehezen megy le, mert a fél liter víz és a kapszula miatt rommá telítődött a gyomromban. Régen 5-6 tojásból rántotta 20-25 deka felvágottal, egy kis sajttal és 2-3 hegyes erős paprika volt az általános reggelim - mondjuk ehhez legalább rozskenyeret ettem. Többet nem írok a régi étkezési adagjaimról, mert már én is szörnyülködöm.

A 10 órakor következő 1-2 alma (én a starking-ot szeretem) már kifejezetten jól esik, de sokszor az első után nem is megy le a második.

Ebédre minden nap az "Egészségkonyha" ebéd házhoz szállító cégtől rendelt ebédet eszem, ezen a héten a "Zóna frissensült heti menüt", ami mindig egy adag leves és a legváltozatosabb féle főétel. Evés előtt fél órával be a 2.szem kapszula, fél liter vízzel. Sajnos a munkám eléggé leterhel, így inkább rendelem a kaját, ami heti 3-4 ezer forint ugyan, de minden nap mást eszem és nem kell főznöm (amit egyébként nagyon szeretek). Délután megint egy kis gyümölcs, vacsorára pedig az Aldiban vásárolt előre bekevert zöldsalátát eszem a tejföllel, fűszerekkel kikevert öntettel, csirekehússal vagy konzerv tonhallal.

Régen vacsora előtt is beszedtem egy kapszulát, de utána már szabályosan rosszul voltam az evéstől, így a 3 szemet már 2 hónapja nem szedem be (így ráadásul harmadannyival tovább tart a kapszula mennyisége). A munkahelyemen és este otthon pedig kb. 3 liter vizet megiszom. ENNYI!!! Ezeket eszem idestova 3 és fél hónapja. Mostanában már mindent szinte automatikusan csinálok, 18 kiló úgy ment le a kezdetektől, hogy SOSEM hiányzott az evés!!!

Hétvégén voltunk a Gombócfesztiválon a Vasúttörténeti Parkban, a gombócokkal bárki bármikor le tudott venni a lábamról, 8-10 db-ot mérettől függetlenül bármikor megettem, most csak azért ettem meg kettőt, hogy a kislányom ne hisztizzen.

Háááát, röviden (vagy talán nem is röviden) - ennyi. Szívesen írogatok, ahogy haladok a súlycsökkentéssel, de nem győzöm hangsúlyozni, hogy a legfontosabb a napi legalább 3 liter víz (szörnyű ezt kimondani, de aki nem tud ennyit meginni, az ne várjon frenetikus sikert, aki bír, az el fog ájulni az eredményektől). Sok sikert mindenkinek!!!!

80. Emmus
2014. jún. 2. 15:02

én heti 3-4 1,5 órás bikram jóga, de a kg-ok nem mozdulnak...

ezért akarok rásegíteni mással is..:S

79. kriszti12345 (válaszként erre: 77. - Szöszi71)
2014. jún. 2. 14:51
Csak heti 3-4 szer fél òràt tornàzok dvdre
78. Emmus (válaszként erre: 69. - Thomaidu)
2014. jún. 2. 14:38

köszönöm a választ:) elfogadom:)

lehet nekem vágták át mostanában túl sokszor a fejem és ezért a szkepticizmus:)


de holnap kezdem és majd mondom/írom a tapasztalatokat:)

77. szöszi71 (válaszként erre: 75. - Kriszti12345)
2014. jún. 2. 13:59

Ez nagyon jó. :)

Én is nagyon kíváncsi leszek rá, hogy mennyire lesz hatásos. Te is mozogsz még mellette?

76. kriszti12345 (válaszként erre: 74. - Szöszi71)
2014. jún. 2. 13:30
Most olvastam vissza hogy te most kezded...:)
75. kriszti12345 (válaszként erre: 74. - Szöszi71)
2014. jún. 2. 13:29
Szia 3 kg neked-?
74. szöszi71 (válaszként erre: 73. - Kriszti12345)
2014. jún. 2. 13:13

Szia!


Neked hány kg ment le eddig?

2014. jún. 2. 12:06
Sziasztok Thomaidu szeretném megkérdezni hogy te miket eszel ????? Végig a netaminost szedted???? Nekem csütörtökön fogy el a 30 db celsusos most 60 db os netaminost rendeltem......
2014. jún. 2. 11:20

Megrendeltem az egészségguru oldalon az első 60 szemes adagomat amiben nincs koffein és zöldtea. Nagyon kíváncsi vagyok rá és sok reményt fűzök hozzá. :)

Naponta egyébként is 2 kávét megiszom. Naponta megvan a kellő mozgásmennyiségem és vízfogyasztásom 2-3 liter.

2014. jún. 2. 10:50

sziasztok!

először is nyugi...

én régen regisztrált tag lévén írom tapasztalataimat. :)

kb 5 napja szedem, eddig 1,5 kg mínusz. tényleg úgy, h nincs szenvedés, egyszerűen kisebb az étvágy, ennyi.

viszont: tegnap ismét vendégség, nagy kajálások, ilyenkor én 2 kg-t simán tudok hízni akár egy nap alatt is. most "csak" fél kiló jött rám, pedig a tabletta ellenére ettem rendesen.

szóval van remény, hogy nem lesz nálam jo-jo effekt.

hétköznap simán tudom tartani a kevesebb kajálást, ha nincs az orrom elé tolva egy nagy rakott tál kaja, nem is jut eszembe enni.

ennyi.

70. szöszi71 (válaszként erre: 69. - Thomaidu)
2014. jún. 2. 10:38

Nagyon jól írod. :D

Egyetértek Veled! :)

69. Thomaidu (válaszként erre: 64. - Emmus)
2014. jún. 2. 10:35

Te azt nézed, hogy ki, mikor regisztrált be??

Akkor Te valamiféle revizor Vagy és valójában nem is érdekel a cucc. Nem tökmindegy, hogy ki mikor regisztrált?

Én február közepe óta szedem, 18 kiló ment le azóta és piszokul nem érdekel, hogy ki, mit hisz el abból, amit írok, a lényeg, amit látok magamon és az a közérzetváltozás, amin keresztülmentem, hát nekem csak ez számít. Ha valakinek egy kis lökést ad a brekegésem, akkor pluszban örülök (gyakorlatilag csakis ezért írok, maga a hatása csakis az enyém).

Ne azzal foglalkozz, hogy ki, mikor regisztrált be és ne azzal, hogy ki a hiteles (ezt úgysem fogod sose kideríteni) és ne azzal, hogy ki akarja csak reklámozni a kapszulákat, hanem PRÓBÁLD KI és csakis a saját tapasztalataidat hidd el!!

Én is ezt teszem!! A többit pedig leírom azoknak, akik egy kis erőt szeretnének meríteni, mielőtt belevágnak.

Aztán úgyis csak a saját akaraterejükre számíthatnak elsősorban, egy icipicit pedig talán az itt olvasott írásokra is.

Egyébként én február óta szedem, mégis csak május végén regisztráltam be, mert ennyi idő után talán elég hitelesen tudom leírni a rajtam végbement változásokat.

Aki 1 hete megvette, annak is lehetnek tapasztalatai, de számomra a hosszú távú tapasztalat sokkal többet ér, mint a nagy nekibuzdulással induló, aztán pikk-pakkra alábbhagyó lendület.

Tehát, én is május végén regisztráltam, most akkor hiteles vagyok vagy nem?? Reklámozni akarom, vagy nem??

Nem tökmindegy??????

68. mkjudit (válaszként erre: 67. - Thomaidu)
2014. jún. 2. 10:27
köszönöm, az egészségguru-nál most a szállítás ingyenes
67. Thomaidu (válaszként erre: 57. - Mkjudit)
2014. jún. 2. 10:13
A netaminos.
66. Thomaidu (válaszként erre: 50. - Hanna427)
2014. jún. 2. 10:11

A dupla mennyiséggel az amúgy sem kevés koffeint is duplán berántod, ezzel pedig rommá gyötröd a szíved, arról nem is beszélve, hogy dupla mennyiséget szedve az ára is duplája lesz a terméknek, ami amúgy sem olcsó.

Szóval a netaminos "duplán" jobban megéri.

65. Emmus (válaszként erre: 18. - Ubi pretium)
2014. jún. 2. 09:49
Van valami eredmény nálad?
64. Emmus
2014. jún. 2. 09:44

...aki pozitívumokat ír, az most május 23-30 között regisztrált be ide...

azért kivancsi lennék, hogy mindez valóságos fogyás vagy csak reklám???

Van itt olyan aki hiteles tud lenni????

2014. jún. 2. 08:54
Megnéztem a neten a kapszulát amiben nincs koffein és zöld tea, itt 4490 Ft-ba kerül 30 szem + szállítási díj. Gondolom lehet gyógynövény boltokban is kapni nem csak neten rendelni.
2014. jún. 2. 08:29

Sziasztok!


Aki szedi és sikeresen fogy tőle, leírá, hogy kb. mit eszik és mikor egy nap? Nekem mindig az étrenddel van bajom.


Előre is köszi. :)

2014. jún. 2. 07:42

Sziasztok!


Egész jó tapasztalatokat olvasok itt a hozzászólásokban. :) Úgy határoztam, hogy én is kipróbálom. A héten fizu és így már tudok venni. Nekem a torna, mozgás mellé kell. Bízom benne, hogy így együtt nekem is használni fog. Kb. 10 kg-ot akarok leadni. Ja és persze már így sem eszem sokat és odafigyelek az étkezésemre, de kell egy kis rásegítés így is.

60. FormulaGirl (válaszként erre: 50. - Hanna427)
2014. jún. 1. 19:48
Jó, de ha összehasonlítjuk akkor a nem koffeinesnek 1500mg/3kapszula, a koffeinesnek pedig 1000mg/3kapszula.
2014. jún. 1. 17:21
Elyn, 2-3 liter vizet iszom, 2x1 kapszulát veszek be evés előtt.
2014. jún. 1. 14:38
Sziasztok! Ma hallottam először erről a készítményről és nagyon megtetszett elolvastam a hozzástólásaitokat és örömmel olvastam, hogy sokatoknak bevált már. Ezért én is megrendeltem remélem minél hamarabb megérkezik és eltudom kezdeni szedni.kiskoromtól kezdve duci voltam számtalan fogyókúrát próbáltam már és semmi nem vált be eddig.Remélem ez végre sikerülni fog.
2014. jún. 1. 13:58
Melyik az pontosan amelyikben nincsen koffein?
2014. jún. 1. 11:47

Ezt nemcsak Csisztu szedte ha nem a Hòdii "Pæmèla" is.

Amint làtni rajta szülés utàn elèg làtványos.

Èn is gondolkodTAM rajta de a vérnyomâs miatt eléggé

meggondolandò.A pulzusom sem a leg ideàlisabb.Îgy nem merem

55. Elyn (válaszként erre: 54. - Gloriosa)
2014. jún. 1. 11:23
Te mennyi vizet fogyasztassz a tabletták mellé? és jelenleg hány szemet szoktál bevenni, így 1 hét után??
54. gloriosa (válaszként erre: 53. - Elyn)
2014. máj. 31. 16:27
Akkor Neked nem árt a koffeines, én kávézom is, így nem túl jó. Szerintem, innen kb. heti 1kg fog lemenni (ami a normális) csak most hirtelen beindult az elején, biztos lesz olyan is, hogy kicsit megáll, mint minden fogyókúránál. A vacsorát helyettesítsd valamilyen turmix-szal vagy salátával, 18h körül! Hajrá, menni fog!!! ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook