Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 6. 08:00
sosem hallottam rola.
172. szöszi71 (válaszként erre: 164. - Roboszi)
2014. jún. 6. 07:45

Szia!

Én már régóta odafigyelek a kajára és mellette minden nap gyalog járok munkába és haza (napi 80 perc), heti kétszer pedig mellé 60 perc torna.

Nekem is jelenlegi cél a 60 kg, de ha meglesz akkor még 55-ig leviszem. :)

Egyébként esténként csak epret eszem mióta bejött az eper. Ha lemegy akkor pedig semmit. :) Szerintem ez így hatásos lesz.


A bogyótól én se vagyok már annyira éhes. Evés közben érzem a telítettséget és még annyit se eszem mint eddig. :)


Sok sikerté skitartást kívánok!

2014. jún. 6. 05:14
Sziasztok! Az egyik termékről azt olvastam,hogy fügekaktusz kivonatából,rostjaiból készül,a másikról pedig,hogy konjakgyökérből.A kettő nem ugyanaz.Akkor miből készül a valóban hatásos kapszula?
170. Repacska (válaszként erre: 146. - Bvdpwb)
2014. jún. 5. 23:24

Bocsi,ha beleszólok de az 120 szemre vonatkozik.

Bár a webszerkesztőjûk nem áll, a helyzet magaslatán:)

Szar a honlapjuk de a termékeik ma verhetetlenek...én már régóta tőlük vásárolok,mert az idióta patikusok mindig csak azt erőltetik ahonnan bónuszolják őket.Lekakilják te mit szertnél,dehát erre van a net:) mi majd megtalàljuk magunknak a kedvezőt.Segítsük egymást mit hol lehet legolcsóbban beszerezni.

169. Repacska (válaszként erre: 81. - Thomaidu)
2014. jún. 5. 23:12

Gratula! Nagyon szuper ahogy segítesz nekünk .Biztassuk egymást és osszuk meg a tapasztalatainkat.

Én nem reggelizem ,így nekem reggel kimarad ,ebédre veszek be 3 at ,mert még mozgolódom,nekem az esti vacsihoz kell 3 szem és 2 szemből desszertet csinálok magamnak.Nagyon hiányzik az esti nasi.Másfél deci tejbe hol kakaót, hol vaniliás cukrot teszek a kapszik tartalmát belekeverem és pár perc múlva olyan puding szerű nasi csillapítja az édesség iránti vágyamat. Az A-rexet láttam reklámban ott mutatták be a működést( bár ott nem kevertek bele kakaót csak simán szemléltették de nekem támadt ilyen ötletem:) próbáld ki és kérlek mond el ízlik e? sok sikert!hajrá!

168. Repacska (válaszként erre: 64. - Emmus)
2014. jún. 5. 23:02
Emus.Én is csak most regisztráltam és olvastam végig a fórumot,de a terméket nem most kezdtem szedni:) az A-rex mellett döntöttem ők már januárban is árulták elérhető áron.500 mg 60 kapszula 8900 nincs postaköltség és még egy doboz 60 szemeset kapsz ajándékba,van face oldala is ott kaptam most így.Csajok szerintem osszuk mindig szemszámra az azonos mennyisèget és kiderûl melyik a kedvezőbb.Ez csak pénztárca kérdése, de ha tele is van nem kell az agyonreklámozottat venni ( bár lehet csak én vagyok árérzékeny) mindenkinek sok sikert!
2014. jún. 5. 21:50

Sziasztok!

Napok óta olvasgatlak benneteket, nagyon kíváncsi vagyok erre a termékre. Csak félek is 1 kicsit is tőle. Mindenképpen a koffein mentes változatra gondolok, mivel már szedek 1 koffeines zsírégetőt, mellé nem mernék szedni még 1 olyat.

Szerintetek azt szedhetem a zsírégető mellé?(mármint a kof.mentest)

Most nézegettem a neten, az egészséggurun most ingyenes a kiszállítás is.

2014. jún. 5. 21:34
Ja es nekem is 60kg az Alom:)
2014. jún. 5. 21:33
Tul vagyok az elso napon.szerintem jo.kiprobaltam ugy h nem eszek sokat ma..es lam..hasznalt..siman birtam(persze enni kell)ha ilyen lesz a tobbi nap akkor oke:)
164. roboszi (válaszként erre: 161. - Szöszi71)
2014. jún. 5. 20:36
Szia! Odafigyelek a kajára; futni is elkezdtem! Eddig januártól már 6 kg lement! De most stagnál,azért gondoltam erre a csodabogyóra;hátha ez beindít vmit! De jelenleg marhára nem vagyok éhes,pedid dél óta nem ettem...ja és 60 kg az ÀLOM!!
163. Tünc66
2014. jún. 5. 17:38
Elyn! ezzel én is így vagyok :/ tegnap előtt kezdtem. de simán tudok kajálni mellette. olyan fél 1 körül vettem be de mostmár igencsak eltudnék képzelni valamit enni :/ amúgy én 3szor 1-et veszek be. a sok ivás kicsit nehezemre esik de nagyon igyekszem. sztem rólam még egy deka sem ment le :( kb 5-6 kg-t kéne leadnom
162. Elyn
2014. jún. 5. 17:13
Én nem tudom elképzelni, hogy csak 1-2 darabot vegyek be. 2-3 kapszulánként szedem, amikor már kezdem érezni az éhséget. Valamit jelent úgy érzem,de azért tudnék enni mellette. Egyébként kipróbáltam egy kis "kisérletet":) 1 db kapszulát beledobtam egy fél pohár vízbe , kicsit kiszakítva, és tényleg jól megduzzadt a tartalma..
161. szöszi71 (válaszként erre: 160. - Roboszi)
2014. jún. 5. 13:43

Szia!


Én tegnap előtt kezdtem el szedni és érzem a telítettséget, de főként evés közben jön rám.

Én is erről a súlyról indulok ahonnan Te. Meddig szeretnél lemenni? Sportolsz, mozogsz mellé?

160. roboszi
2014. jún. 5. 13:06
Én is ma kezdem el szedni a netaminost, napi 2-őt gondoltam enni belőle. Nagy várakozással tekintek elébe...majd beszámolok róla, hogy haladok. Jelenleg 69 kg-ról indulok..
2014. jún. 5. 12:12
En ma kezdem el szedni mivel megjott es kivancsi leszek a fejlemenyekre.mondjuk en amugy is mindig odafigyeltem az etrendemre ez csak segitsen h ne legyen olyan etvagyam:)mivel szeretek enni..jo hallani toletek a tapasztalatokat!!soksikert es egyetek egeszsegesen!
2014. jún. 5. 10:28
Nálam sincs semmilyen élénkítő hatása, sőt még csak "telt" érzetem sincsen. Igaz, hogy még csak 3. napja szedem, még azért reménykedem.
2014. jún. 5. 08:22
sosem hallottam rola.
156. gloriosa (válaszként erre: 155. - Zazza)
2014. jún. 5. 07:31
Szia! Én a koffeinest szedem, első héten én is ezt tapasztaltam, de hétvégére elmúlt és már nem érzem. Gondolom, kicsit hozzá kell szoknia a szervezetnek. Sok sikert! :)
155. zazza
2014. jún. 4. 23:05
Sziasztok!netaminosat szedem 2napja azért vettem ezt mert nincs benne koffein viszont mióta szedem gyorsabban ver a szívem fáj a tarkóm, ingerültebb vagyok!másnál nem volt ilyen?jah és enni is tudok úgy mint előtte pedig 3l vízet megiszok!talán várjak még mert kevés ideje szedem?
154. kriszti12345 (válaszként erre: 142. - Elyn)
2014. jún. 4. 22:03
Ok majd pàr nap elteltével megosztom hogy érzek e valami vàltozàst
153. gloriosa (válaszként erre: 152. - Zoldecske)
2014. jún. 4. 21:14
Fogytam 2kg-ot első héten, de a táplálkozásomra is nagyon odafigyeltem. Reggelire teljeskiörlésű pékáru vmivel, ebédre hús salátával, vacsorára tejes turmix. Lehet, hogy ettől amúgy is fogytam volna, de úgy érzem, kicsit rásegít a kapszula és könnyebben bírom.
152. Zoldecske (válaszként erre: 150. - Gloriosa)
2014. jún. 4. 20:58
Es latsz valami hatasat?
2014. jún. 4. 20:57
Sziasztok!nekemholnap fogmegjonni a doboz kapszula.nem tudjatok h van valami befolyasa a fogamzasgatlo tablettara?majd en is beszamolok a fejlemenyekrol:)
2014. jún. 4. 20:18
én most tartok a 2.hétnél a celsus féléből, már nem pörget a koffein, mint első héten és a hatását is kevésbé érzem, lehet, hogy egy kicsit "hozzászoktam". 2x1-et szedtem, holnaptól megpróbálok 2x2-t, hátha...
149. gloriosa (válaszként erre: 148. - Bbulika)
2014. jún. 4. 20:16
a netaminos
148. bbulika
2014. jún. 4. 19:33
melyik a nem koffeines? mert a vérnyomásom miatt nem mindegy....
147. bvdpwb (válaszként erre: 142. - Elyn)
2014. jún. 4. 19:05
Én úgy láttam, hogy a netaminosban nincs zöld tea meg koffein, viszont a netaminos megegyezik a bio planetes cuccal. Te mennyiért vetted a netaminost? mert 7.000 környékén láttam a 60x kiszerelést....
146. bvdpwb (válaszként erre: 133. - Pimpaladim)
2014. jún. 4. 19:02

Bio Planet cég terméke (Szegeden van a cég telephelye), de nem tölük vettem, mert náluk csak dupla csomagban van 8.900 + posta.

Ahol online vettem ma emeltek árat, mert csak egy hétig volt ilyen olcsó, de szerintem most is a legolcsóbb ördögnyelv kapszula az övéké, 60x kiszerelés 3.990Ft-ért. Ja, és díjmentesen vettem át a postán...pedig csak 1 dobozzal rendeltem és átvételkor fizettem a postás néninek. Szóval biztos nem átverés, mert elsőre én is annak hittem :)

2014. jún. 4. 18:59

Sziasztok !Én 3 napja szedem az Ördögnyelv kapszulát.Nagyon eltérő árakat látok a hozzászólásokban.Azt javaslom hogy aki még nem vett, nézzen körbe több helyen.Én 5600ft vettem .

Nem érzek teltség érzetet,napi 2 darabot szedek.

Nincs semmilyen pörgető hatása.

Bízok benne sikerül fogynom majd ...

144. Panka_
2014. jún. 4. 18:29

Sziasztok


Én 2 napja szedem a kapszulát ( rozsaszin dobozut ) de 1 kapszulát birok naponta bevenni ugy eltelit hogy szinte egész nap nem ennék, ha pedig eszem vmit akkor pár falat fér belém.

Eddig semmi mellékhatást nem tapasztaltam. :)

Mielött megvettem a tablettát megkérdeztem egy patikus véleményét hogy vajon milyen hattásal lesz más gyogyszerre ( itt a fogamzásgátlót értem) azt mondta h ha hashajtást okoz ( zöldtea kivonat miatt ) akkor érdemes a tabletát beszedni 4 órával és utána a kapszulát, de szerencsére nekem ilyen hatást nem okozott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook