Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
203. Alisa33 (válaszként erre: 202. - Repacska)
2014. jún. 7. 16:07

De neked ugyan ez volt vagy a másik fajta, amit a Csisztu is reklámoz?

[link]

Meg honnan lehet tudni, hogy melyik koffeines?

Túl nagy az áreltérés a termékek között, nekem ez furi egy kicsit!

[link]

202. Repacska (válaszként erre: 194. - Zsazso)
2014. jún. 7. 15:30
Ez tök jó:))) és mindent leírtak értelmesen.Én a forgalmazótól vettem akciøsan és ott ugyanezt a tàjékoztatást adták.És akkor még Pamikãék a fasorban sem voltak:)különben ( bár nekem Redem van és fix a telcsi számlám) felhívod őket és visszahívnak,az ő számlàjukra annyi kérdést teszel fel amennyi jólesik...ez nekem nagyon szimpi volt.Azé mások nevében is köszi a linket! Sok sikert,neked is!
201. Repacska (válaszként erre: 197. - Oliva00)
2014. jún. 7. 15:18
Nincs mellékhatása,ez színtiszta rost.Pont azt adja. Ami hiányzik a rostdús táplálkozás.Nem kapcsolki semillyen agyi központot ami az éhsègèrzetért felel.Telít és ennek következtében nem bírsz annyit enni.No azért a hűtò ajtót nyitogatom meg jövök -megyek valamivel mindig de nem falok fel mindent mint régen.Ami nálam még gond volt,nyilván rossz szokásból beidegződött,csak otthon tudtam nagywcni és ha elkapott máshol az inger visszatartottam és akkor pàr napig megint nem sikerûlt:(( mióta a kapszikat eszem( nem azt mondom,hogy minden nap,egy-egy kimarad) rendszersen reggel van ingerem ...túl vagyok rajta és sokkal jobb a közèrzetem mert nem vagyok gáztal felpuffadva,mert nincs napok óta bent levő cucc ami ezt eredményezi.a koffeines felpörget ( fogyni nem fogsz tőle) max mivel a pörgés miatt izzadsz( no az most nem kell,így is jó idő van)a mérleg a vízveszteség miatt ugyan kevesebbet mutat de a nagy melegben a szivednek nem bizti hogy jó tesz.Persze nem vagyok orvos..csak okoskodom..amit írok tapasztalat nem szentíràs.én a tiszta mindennélküli pártján vagyok ha kérdezel,de másokat is kérdezz meg illetve olvass sokat.gugli:)) sok sikert
200. Repacska (válaszként erre: 192. - Barbi0204)
2014. jún. 7. 15:07

Én azt szedem.Csodák nincsenek és ha egészségesen és lustán akarsz fogyni az havonta max 2 kiló az én tapasztalataim szerint.Azért én a kenyeret is mellőztem se tornára képtelen vagyo.Időm se meg akaratom se:((

Sok hûlye cuccot hallottam már de én ezeknek a 10 kilóknak pár hèt alatt....hát kövezzetek meg de nem hiszek.Ha meg valami gyógyszerhatóanyag van benne,no az tud galibát okozni...szép karcsún csúnya a kórházi lepedő:(

199. gloriosa (válaszként erre: 196. - Alisa33)
2014. jún. 7. 13:40
Szerintem, ha 2-3 hónapig szeded a kapszulát, amíg lefogysz, addigra talán megszokja a szervezeted, hogy kevesebb adagokat eszel és azzal is jól laksz. Gondolom, én! :)
198. gloriosa (válaszként erre: 197. - Oliva00)
2014. jún. 7. 13:38
A koffeines első héten picit "pörget", de ez a második hétre elmúlik, más mellékhatása nincs. Inkább a másik fajtát javaslom, annak nagyobb a hatóanyag tartalma is (500mg), a koffeinesnek 333mg/tabletta. Nem hiszem, hogy a fogamzásgátlóra lenne hatása.
197. oliva00
2014. jún. 7. 11:44

Sziasztok!


Már több napja olvasgatom ezt a fórumot, mert én is elgondolkodtam azon, hogy az ördögnyelv kapszulát hívom segítségül a fogyásomhoz. Viszont még egy kicsit bizonytalan vagyok, hisz nem egy-két filléres dologról van szó, plusz nem tudom, milyen mellékhatásai vannak.

Esetleg valaki megírná, hogy milyen mellékhatásokat tapasztalt? A koffeines vagy a koffeinmentes a jobb? És a legfontosabb kérdésem, hogy ennek a kapszulának van-e valamilyen hatása a fogamzásgátló tabblettára? Gyengíti-e a hatását?

Előre is nagyon szépen köszönöm, ha valaki válaszol a kérdéseimre! :)

196. Alisa33
2014. jún. 7. 09:49

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy ugye eltelít a kapszula, magyarul nem eszel, akkor nem megint jojo effektus lesz, hogy abba hagyod és megint ugrik vissza a kiló? Annyi kamu fogyásos cucc van, mert pl. a zöld kávéról is olvastam már olyat, hogy pont semmit nem használt! Persze tudom nem csodaszerektől kell várni a megoldást, de azért csak jó lenne valami ami megsegíti az emésztést és a zsírbontást, mert a legtöbb gondot a zsigeri zsír okoz, amit semmi nem bont le

!

195. zsazso (válaszként erre: 179. - Perszike)
2014. jún. 7. 09:24

Szia !látom ingyenes a szállítás Magyar országra is.Lehet én is kipróbálom ,most az A -rex et szedem , de még csak ma vettem be reggel 1 -et . Azt 3990 ft ért vettem a 60 db .ost.

majd írj légyszi , hogy milyen a tiéd .

194. zsazso (válaszként erre: 186. - Repacska)
2014. jún. 7. 09:12

Szia !

Aranykigyó patika nagyon sok városban van .

[link]

2014. jún. 7. 08:55
Nálam mindig a hétvége a kritikus pont (és most 3napos), de "terminátor" leszek és kibírom!!! Múlt héten 2kg-ot fogytam, erre hétvégén visszajött, több, mint 1kg, mert vasárnap vendégek voltak nálunk, csak egyszer kajáltam be úgy igazán, szemétség, pedig milyen nehezen megy le, így a héten, most ezt az 1kg-ot küzdöttem le újra... Mától 2x2 kapszulát szedek, mert úgy érzem már nem elég a 2x1, talán már a koffein sem pörget annyira, de ha elfogy, másikra váltok.
2014. jún. 7. 08:32

Sziasztok!


Engem az érdekelne hogy valaki vett már és ki is probálta az A-rex ördögnyelvet? én úgy rendeltem meg hogy a facebookon volt egy akció hogy 1*60db és ajándék 60db. De látom hogy sok fajta van remélem azért ez is hatásos :O

191. kékáfonya (válaszként erre: 188. - Repacska)
2014. jún. 7. 07:52
Direkt megnéztem hátha elírtam, de nem. 100grammos zacsiban árulják azt a lisztet épp 1100 Ft-ért, amiért ti sokezret fizettek csak mert bekapszulázták. Ez a konjac liszt, glükomannán vagy ördögnyelv gumó. Bizony. Több webáruházban is árulják, kettőről biztosan tudok. Nem tudom szabad-e itt reklámozni azért nem linkelgetek, de akit érdekel be tudja írni a gugliba.
190. Perszike (válaszként erre: 187. - Repacska)
2014. jún. 7. 06:10
Woow nagyon ügyes vagy!Bárcsak már én is elmondhatnám,hogy -6 kiló :) Amúgy detto beállítottságú vagyok én is,nem szeretek tornázni,futni (igaz magassarkúban nem is lehet :D )max a jó öreg kis Callanetics-et nyomom a hasamra de csak oda ,mert a napi 1 órás komplett tornájukra sajna nincs idöm.Tegnap néztem Pamelának az arca is nagyon megcaffant ,sajna ez nem áll neki jól,vagy lehet,hogy csak nekem furi?De tény és való nagyon ügyesen csinálja!Majd jövök jelentkezem ám!Addig is kitartás !
189. Repacska (válaszként erre: 182. - Kékáfonya)
2014. jún. 6. 22:58

Bocsi,nem...nem írtad el,csak nálam hatott a muskotály :))

Azé kicsit macerás:)) bár az esti nasimat lehet nem kell kapsziból kiönteni.És a minőség?

188. Repacska (válaszként erre: 182. - Kékáfonya)
2014. jún. 6. 22:52
100g ezt ugye elírtad?
187. Repacska (válaszként erre: 185. - Perszike)
2014. jún. 6. 22:50
Azért majd írj,hogy haladsz! Én eddig 6 kilónál,tartottam:) most kicsit voltam nyaralni és ellazàskodtam( volt kis kenyér,nasi,elcsàbulás) és visszajótt majd kettő:(( most megint intenzívre veszem,mèrsékelt kenyérfogyasztás...bár a jó bor se kéne meg többet kéne mozogni a semmitől de én nagyon lusta alkat vagyok:( kis lépésekben de haladok.Egyébként meg több ezzel kapcsolatos cikket is publikáltak a Csisztuék féle honlapon de azèrt az ő áruk tényleg elrugaszkodik a valóságtól...persze őket is kikellett fizetnie a cégnek és a garfikust is aki photoshoppolta őket:)) Azé Pamelkànak van ám még mit leadni,csak előnyös bő göncöket adnak rá,gondolom a Berki jól megkèrte az árat.
186. Repacska (válaszként erre: 184. - Zsazso)
2014. jún. 6. 22:40
Szia,ott melyik 60 szemeset árulják? Én nem igazán kérek koffeint mellé, így is pörgésben vagyok.Ja és melyik város?
185. Perszike (válaszként erre: 181. - Repacska)
2014. jún. 6. 19:57

Szia Repacska!

Hát igen sajnos nem Magyarországon vagyok.Sok sikert Neked is!:)

184. zsazso
2014. jún. 6. 19:47

Sziasztok !

Aranykigyó patikában 60 db-os most 3990 -ft. Eddig 3390 .ft volt , most emelték .

2014. jún. 6. 18:08
Sziasztok! Ma érkezett meg a netaminos 60 darabos kapszula!! Amint van valami, írok! :)
2014. jún. 6. 18:04
100g konjac lisztet (glükomannán) lehet venni 1100 Ft-ért ez saccra 4 doboz kapszula. Csak azért fizetitek ki a sokszorosát, mert be van kapszulázva? Fél kávéskanállal egy pohár cukormentes szörpbe vagy teába bele kell keverni, várni 40 percet, lehet enni a zselét. A kapszulával ugyanez történik csak benned. A port nyilván nem szabad szárazon enni.
181. Repacska (válaszként erre: 179. - Perszike)
2014. jún. 6. 17:56
Megnéztem...de nem látom ,hogy lehet m.o ra kérni.Vagy te nem is itthon vagy?
180. Repacska (válaszként erre: 179. - Perszike)
2014. jún. 6. 17:53
Aztaaaa,az tényleg jó ár! mondjuk minél nagyobb a darabszám egy dobozban az itthon is mindig kedvezőbb...de ez eddig verhetetlen.No meg a magyar adózái szabályok se ugyanazok:(( Mindenesetre ahogy te is írod nem elég a napi 1-1 szem az csak marketing mert így azt tudja mondani,hogy havi adag.A korrekt cégek az adagokban sem tévesztenek meg.Sok sikert.
2014. jún. 6. 16:57

Sziasztok csajok!

Csatlakozok hozzátok,ma én is megrendeltem a kapszulákat,elöre láthatólag kedden jön meg,de nagyon durva milyen drágán adják Magyarországon ....28 euróért rendeltem 180 kapszulát 500mg-os Glucomannant szállítási díj nélkül,a konjac gyökérböl készültet 100% természetes.Természetesen gyógyszertárból rendeltem íme a link: [link]

lehet,hogy ezt kimoderálják :)

AMi viszont feltünt,hogy sokan azt írátok,hogy napi 2-szer egyet kell szedni,ez az oldal azt írja,hogy minden föétkezés elött azaz 3-szor egy nap 2 kapszulát bevenni sok innivalóval.Ez napi 6 !!!Na majd meglátom,kedden,szerdán jelentkezem,megírom a kezdeti tapasztalataimat.Itt ahogy olvastam a Bewertungokat róla mindenki csak dícsérte,remélem most már tényleg sikerülni fog lefogynom és Nektek is ezt kívánom !!! Pussz!

2014. jún. 6. 15:27
Valakinek volt tole hanyingere?ma egesz nap az volt de lehet h mastol van:)tegnap kezdtem szedni!
2014. jún. 6. 11:02
Sziasztok!Én is rendetem arról az oldalról,amelyiket Hódi Pamela reklámoz,de itt előre kérik,hogy utaljam el a pénzt!!!Remélem nem átverés az egész!Véleményt szetetnék kérni olyanoktól akik innen rendeltek!Előre is köszönöm!!!!
176. szöszi71 (válaszként erre: 175. - Ginus8619)
2014. jún. 6. 10:49

Szia!


Én egy javaslatra az egészségguru-tól rendeltem a koffein menteset. Úgy tűnik bevált. :D

2014. jún. 6. 09:46
Sziasztok.Szeretném én is ki próbálni.Tudnátok segíteni,hogy honnan biztonságos rendelni?Le szeretnék dobni legalább 20 kilót.A mit a terhesség alatt felszettem
2014. jún. 6. 09:05

Sziasztok. Én is szeretnék csatlakozni hozzátok :)

Tegnap este a fórum végigolvasása utána megrendeltem a koffein menteset :) Nagyon várom majd hogy szállítsák :D remélem tényleg hatásos.

Én január közepe óta rendszeresen futok, már 4-5 kg lement kb, ezek ingadoznak, de most szeretném kicsit megdobni a fogyimat és még ledobni a maradékot is. Jelenleg 59-60 kg körül mozgok, célom az 52 kg körüli :) szuper lenne elérni.

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook