Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
2014. jún. 9. 19:12

Sziasztok!

Van egy eladó 30 db os doboz ördögnyelv kapszulám.

Bolti ár alatt.

érdeklődni: csnikolett516@gmail.com

232. Repacska (válaszként erre: 231. - Mexx21)
2014. jún. 9. 18:34
Az kevés lesz:( hidd el,és ha nem lesz sikerélményed hamar feladhatod:( keress kedvezőbb árút,még az is húzós :( ez meg pláne.
231. mexx21
2014. jún. 9. 18:06
Sziasztok! A fórumot olvasva szántam rá magam, hogy megrendeljem a netaminos ördögnyelv kapszulát, remélem hamarosan meg is érkezik. Nem vagyok egy aktív típus, inkább lusta :-(, de 2 hónapnyi, napi aktív sportolás után, nemhogy fogytam volna, hanem még híztam is. Tudom az izom nehezebb, de akkor is... Az étkezésnél odafigyelek, hogy mit eszem. A kenyeret nagyrészt száműztem az étrendemből, helyette Abonettet vagy kétszersültet eszem, de azt is ritkán. Remélem nálam is megteszi majd jótékony hatását. Egyenlőre 5 kg mínusznak is nagyon örülnék, de majd meglátom, milyen hatással lesz rám. Kezdetnek a napi 2 kapszula szedését tervezem, már csak a kicsit húzós árára is gondolva.
230. badrain
2014. jún. 9. 16:43
Olyan írjon csak, aki már szedte! Esetleg, aki kipróbálná!:)
229. Repacska (válaszként erre: 226. - 0d5c6945ab)
2014. jún. 9. 16:40
Az a fehérje enzimek bontásában nyújt szerepet.Bár fokozza az anyagcserét és írják testsúlymegtartásra,de inkább bodysok szere a sok irányított kajálásuk mellé.Persze ha neked beválik fogyira sziven vesszük a tapasztalataidat.
228. Repacska (válaszként erre: 227. - Xana85)
2014. jún. 9. 16:32
Szia,Én nem azt szedem,de elvileg ha nem magas a vérnyomásod alapból akkor nem értem mitől lehettél rosszul:((( lehet,hogy mégis a koffein rád nincs jó hatással.Ha van merszed még egyszer próbáld ki,ha akkor is furi,dobd ki még akkor is ha sokba kerûlt?Miért pont az mellett döntöttél?
227. xana85
2014. jún. 9. 16:19
Sziasztok. Én is megvettem pénteken a celsus féle ördögnyelet. Szombaton be is vettem reggel egyet,és delben megint egyet. Vasárnap bevettem reggel egyet,délben megint,és délutánra olyan rosszul lettem,hogy azt hittem ott maradok. zsibbadt mindenem,és a fejem annyira fájt hogy ordítani tudtam volna. Mitől lehetett? nem vagyok magas vérnyomásos,és semmi féle más problémám sincs. Ma megint bevettem egyet,de már a délit nem mertem. Ti mennyit és hogy szeditek? köszi
2014. jún. 9. 14:30
nekem a kérdésem,hogy Bromelain kapszula mennyíre hatásos?
2014. jún. 9. 14:25

Sziasztok!

Olvasgatlak én is titeket, ma rászántam magam végre, és megrendeltem az A-rex-eset az online patikában, akárhogy is néztem azt tűnt a legolcsóbbak, remélem hatni fog :)

Majd jelentkezem én is a fejleményekkel :)

Kitartást mindenkinek :)

2014. jún. 8. 22:26

Na megvan:)) szenhidratmentesteszta.hu NoCarb.

Bocsi ha nem szabad beírni,nem akartam reklámozni.hoxa akkor töröld ki.

223. Repacska (válaszként erre: 218. - Perszike)
2014. jún. 8. 22:21
A tiéd is hamisítvány?:)))) Ezek a nagyon okosak most ez kántálják. A külföld is a Csisztu férje találmányát utánozza.Mondjuk én ez előtt sose hallottam ,hogy az a pasi bàrhol,is publikált volna az egészséges életmóddal kapcsolatosan bármit is.Azért a 12-13kg minusz eltart még egy darabig, tarts ki menni fog.Bár ha egy kicsit még mozognánk is mellé....de hát ez van,és te még szerencsés is van mert kint még olcsóbban jutsz hozzá.Valaki írta a glukomannan lisztet..nos annak is utánna jártam. A liszt higított forma és nem vesz fel annyi vizet,azt az oeti nem engedélyezné.Én rendeltem glukomannan tèsztát annak idején.Kicsit furi volt de mákos tészta helyett megtette.A forgalmazó mondta,hogy árulják mert behozatták nincs engedélyük.(lehet azóta már nem is árulják,mert ez még tavaly decemberben volt)Bakker próbáltam itthon megkeresni de mind megettem:)))) ha érdekel majd megkeresem a neten
222. Repacska (válaszként erre: 217. - Barbi0204)
2014. jún. 8. 22:08
Csak nyomasd:))) Ez a lusták fogyókúrãja.Sajna én is az vagyok.Mindig vártam a csodát:)) Noss én most elégedett vagyok,nem egy gyors de haladós.Kitartás mi ilusták itt vagyunk egymásnak:))
221. Repacska (válaszként erre: 220. - Elyn)
2014. jún. 8. 22:05
Bár nem engem kérdezel,de mind ami a piacon van amorfufalus ( glukomannan) csakma mg a különbség.Az hogy néhány mg mást is raknak bele attól nem lesz hatēkonyabb.Ki mit bïr és akar megfizetni,vagy kinek melyik szimpatikus.Hatasmechanizmusát tekintve ugyanaz mind.Cégektől is függ,ki mennyit öl a reklámba.Mindenesetre az hallottam ,hogy valamelyikre előre kell elutalni a pénzt? Ti mit tudtok ezekről? Nekem nem lenne bizodalmam ha ez tényleg ïgy van.
220. Elyn (válaszként erre: 154. - Kriszti12345)
2014. jún. 8. 21:20
Várom a véleményedet, mit tapasztalsz más a két ördögnyelv???
219. Elyn (válaszként erre: 215. - FormulaGirl)
2014. jún. 8. 21:13
Én a netaminosat vettem, napi 3 -szor 2-3 darabjával szedem, de tudnék többet is bevenni. Nem tudom elképzelni, hogy kevesebbet szedjek, csodálkozom , hogy van aki napi 1-2 kapszuláról beszélt.Viszont így piszok sokba fog kerülni. Tulajdonképpen durván 1 hétig tart,ha azt számolom, hogy napi kb. 8-9 szem , szóval ez így azért nem lesz jó 7500 Ft/doboz áron. Ha folytatom én is átállok egy olcsóbb márkára..
2014. jún. 8. 20:29

Hajrá Barbi!Nekem még 12-13 kg van vissza és én is jövö héten kapom meg ,csak még nem jött meg a visszaigazoló e-mail,így szerintem lehet,hogy csak szerdára kapom meg :(

Formulagirl!Én 500mg-osból fogok szedni 6-ot,becsszó azonnal megírom a tapasztalataimat amint megjön és nekiállok szedni.

217. Barbi0204 (válaszként erre: 212. - Repacska)
2014. jún. 8. 20:08
Köszönöm a válaszaidat kielégítőek. én 74 kg vagyok két gyereket nevelek, a kisebbik 15 hós és lusta vagyok. kenyeret már nem eszek kb 2 éve már probálom a cukrot is hanyagolni teljes kiörlésű dolgok. nagyon remélem az ördögnyelvel sikerül megszabadulni az uccsó 8 kgtól
216. FormulaGirl (válaszként erre: 204. - Repacska)
2014. jún. 8. 11:31
hehe :D Én is láttam azt részt, néztem is, hogy az anyukájának miért ültet ördögnyelvet, ha kapszulát visz neki az hitelesebb lett volna. Úgy látszik nemcsak a kapszula forgalmát akarják megdobni :D
2014. jún. 8. 11:11
Valaki szed napi 3-4 grammot? Az ő tapasztalataira lennék kíváncsi :)
214. Alisa33 (válaszként erre: 213. - 12400f8bc7)
2014. jún. 8. 09:29

Szia, És, hogy találtál erre rá? Meg menyi a szállítási költség, az tuti megdobja az árát! Amúgy melyik fajtát rendelted, tudsz róla képet küldeni, meg az oldalt ahonnan rendelted! alisa32@gmail.com

Köszike

2014. jún. 8. 06:16
Sziasztok! Én Angliából rendeltem (Swanson) 90 szemest, tablettánként 700mg glucoval. 10.73 fontért, azaz 4170 forintért.Itthon még nem találtam egy wbshopba sem. Szinte minden vitamint ettől a gyártótól használom. Szerintem jók a termékeik.
212. Repacska (válaszként erre: 211. - Alisa33)
2014. jún. 8. 00:00
Háát ez az,hogyteljesen nem sikerûlt elhagynom.A kenyérrel,kapcsolatosan is vannak tévedések.Leírják 10dkg mennyi kalória....igen és leírjákma barna kenyér kevesebb de azt nem teszik hozzá,hogy a barna kenyérből 10 deka msfél szelet ,fehérből meg 3 om.... Szóval nagyon kellene figyelni a táplálkozásra de akindolgozik nem mindig jut rá ideje.Nyusziba se szeretnék teljesen lemenni:(( Mikr elmegyünk kajálni,higy aférjem tányèrján lessem a jó falatokat én meg mint a nyuszi ropogtassam a salit? Akkor már inkább a tabi.No és az se sarkal,hogy a férjem folymatosan megvan velem elégedve azt mondja én így vagyok sexi...hiába. Ondom én nem ezt látom a tûkörben,hàt ez a legegszerűbb,be a tabi és egy kicsit lazulhatok.Nagyon órûlök minden kis lépésnek.Sőtt az is jó ha jókat ehetek és évek alatt nem jön fel mindig egy -egy kiló.Most annak is ,hogybrátaláltam egy olyan oldalra ahol közösen harcolunk és osztunk meg tapasztalatokat.Visszatérve a kenyérre,válassz olyan kajákat amit megtudsz enni kenyér nélkûl is.Én mondjuk nem reggelizem...ez kiesik. Ha tenném bármilyen tojást megtudokmenni kenyér nélkül.Ebédnél eddig a pöri tésztával ment,ma ua rizzsel.Kerûlöm a paníros dolgokat,ezzel is segítek magamon.A főzelék szinte majdnem leves,mert abban is kevés a rántáshoz használt liszt.Ettől többre nem vagyok képes a lényeg,hogy a tabis doboz mindig nálam van és evés előtt kicsival több mint fél óràval kapom be ,így van ideje jól kitölteni a gyomromat.Előtte még a párom kajájába is beleettem ma az én adagomat sem bírom megenni,mégis jólakottnak érzem magam. Talán ennyi a titok.Lassan türelmesen és ne rémûlj meg ha nem folymatosan minuszol a mérleg,hanem néha többet mutat az előző napinál.Te csak csináld mindig ugyanazt,eljön majd a te időd.Hajrá,sok sikert!
211. Alisa33 (válaszként erre: 209. - Repacska)
2014. jún. 7. 21:12

Na kész ott a pont, akkor kipróbálom! Az a patikás igen kedvező áron van!

Amúgy, ha elhagytad a kenyeret mit eszel helyette?

Nekem a kenyér/kifli és a sültkrumpli a vesztem!

Nem tudom mit reggelizzek kenyér nélkül? Pedig vettem a csökkentett szénh. kenyeret, de hát a fini sima friss hmmm.....

Basszu ez olyan ciki, hogy táplálkozás tanácsokat kell kérjek, meg fogyasztó tabik után kutatok! Volt testépítőként idáig jutottam, de hát a gyerek, meg a kor..... és a lustaság....

210. Alisa33 (válaszként erre: 206. - Repacska)
2014. jún. 7. 21:06
"IMÁDLAK" nagyon jó ez a nyitottságod. KÖSZÖNÖM!
209. Repacska (válaszként erre: 208. - Barbi0204)
2014. jún. 7. 20:33

Nekem igen:)) boldog vagyok mert mindenki látja rajtam és többnek saccolják.74 kiló voltam most 68-70 között ingázok.még nem stabil és nekem 66 a cél.Az igazsághoz az is hozzátartozik,hogy nagyon lusta és olykor csábulós vagyok.

A barinőmmel szoktunk néha borozni esténként,meg néha az uram is kedvet kap és az nem tesz jót:(de ezen kívûl csak a kenyeret hagytam el( bàr ma itt is bűnöztem mert arról mondok le a legnehezebben) Van futó padunk de csak dísznek:)) az első két hétben nagyon lázasan nyomtam azt is,de alapvetően lusta alkat vagyok így most csak a port törölgetem róla.Jó sok A rexet vehettem volna rajta:))) nekem ez többet ér.Csak ezt ne olvassák a Soberték mert kitérnek a hitükből:)) neked is sok sikert! csak ügyesen!

208. Barbi0204 (válaszként erre: 204. - Repacska)
2014. jún. 7. 18:46
Szia. én is azt rendeltem ami neked van jovoheten jön. neked bevált?koszi a választ!
207. Elyn
2014. jún. 7. 17:00
Összességében kb. 4 ( netaminos) napom tapsztalata az, hogy aki elszánt és abszolút fogyózik annak sokat tud segíteni. Én viszont jócskán tudok enni, sajnos így nem is fogytam, elszántabbnak kell lennem, ha tényleg fogyni akarok, mert csoda nem történik. Viszont azt nem állítom, hogy nem segít, segítene, de nekem is többet kell hozzátenni. Tegnap már fagyiztam...stb..Ja és az 1-1 szem kapszula, azt én sem értem hogy az hogy lehet elég bárkinek,nekem a minimum az ajánlott 3-szor 2-3 db, és perzse még emelett is tudok enni.. Nem mondom, hogy csalódtam, de egyértelműen kell hozzá nem kevés akaraterő , legalábbis nekem ez a tapasztalat.
206. Repacska (válaszként erre: 205. - Repacska)
2014. jún. 7. 16:55

Visszaolvasok..és bocsika de nèha előbb küldöm:( lehet a strand meg a bor:)) ez se lesz egyszerű nap az A rex számára:)) rengeteg a borban a cukor..de had harcoljanak:))

Ja és az A rex amit valami magasminősítésű gyárban készítenek...bocsi ha nem vagyok néha elég világos:)

205. Repacska (válaszként erre: 203. - Alisa33)
2014. jún. 7. 16:51
A mindenet...mindenesetre akart lenni:(( a Pameláéké a koffeines és egyben a legdrágább is:( a netaminos jön árban utánna ès a legkedvezőbb amit én is szedek...de ez semmit nem jelent ,nekem erről vannak tapasztalataim nem màsról de attól,hogybdrãgább nem fog többet tudni.Råadásul valami nagyon minősített gyárban készül.Még ezt nyomozom de ha megtudok valamit erről is írok majd.Csekkolom az összeset,mert látom nagy a szükség arra mindenki megossza ki mit hallott.Talán ez segít majd megint nekünk lusta fogynivágyóknak:)))
204. Repacska (válaszként erre: 203. - Alisa33)
2014. jún. 7. 16:39
Én az A-rexet vettem.Csisztuék szerintem innen vették az ötletet,mert ez volt előbb.Azon röhögtem épp,hogy most nyomulnak az édes életben is ..ott Pamelka anyukåjánakmvittek növényt(ami itthon nem òshonos:))) és mit csinãljon vele szegèny rágcsálja? :) olyan hûlyének néznek már minket,hogy fáj.Mióta net van és aki használja is azt nem lehet nagyon vezetni.No meg azt ímondják vigyázat hamisítják:)) hehe,mit amivel ők csak most jöttek elő...jelzem a spanyol viasz már ki va találva.Ja és a németek is csak utánnuk loholnak és bizos hamis mert mėg nálunk is olcsóbban lehet hozzájutni.Volt itt link ,hogy hol de ide nem lehet onnan rendelni.nekem minél jobban nyomja magát valaki annál ellenszenvesebb,és az övéké kisit elrugaszkodot ár nekem....de lehet csak az én pénztárcám lapos:( mindenet az A rexben 500 mg van a Pamiékéban meg csak 330 ez itt a lényeg.többet kell belőle szedni.
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook