Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
263. trimcsi (válaszként erre: 160. - Roboszi)
2014. jún. 11. 12:05
Szia!látom nálad eltelt egy hét,mit gondolsz megint kidobott pénz volt?Válaszodat köszönöm.Sok sikert!!!!
262. trimcsi
2014. jún. 11. 12:01
Sziasztok.A hozzászolásaitokból úgy döntöttem megveszem és ma meg is érkezett.Kiprobáltam már egy-két dolgot,majd írok hogy hatott e.
261. Sofya
2014. jún. 11. 11:19
Miért kellene bármilyen kapszulát is bevenni???? Életmódot kell váltani- egészséges táplálkozás és rengeteg mozgás!
260. nety28
2014. jún. 11. 10:49
Emmus irtam neked.
2014. jún. 11. 08:59

Én eddig Netaminost szedtem, de elfogyott és nem csinált semmit napi 4 kapszulától.

8 kg szeretnék leadni, így megvettem az eredeti Celsusost , mert állítólag Csisztu is ettől fogyott le.

Már reggel bevettem és sokat kellett pisilnem, gondolom a zöldteától, és délben a második szemnél már nem voltam éhes.

Elmentem kocogni, négy napja nem vagyok éhes, nem kell koplalnom, ugyanúgy eszek csak kevesebb adagokat, sok salit, halat, és már elindult a fogyás, lejött 2 kg. Szuper jó érzés mindenkinek ajánlom a zöldteásat .

258. Emmus
2014. jún. 11. 07:25

Eladnám a Celsus-os Ördögnyelv tablettám, 1 szem hiányzik belőle, akit érdekel küldjön privát üzit.

köszönöm:)

257. Zoldecske (válaszként erre: 248. - Zsuzscsi32)
2014. jún. 11. 06:30
Szia!en is ugy jartam mint te egesz nap hanyingerem volt megijedtem h nem fogom tudni szedni de aztan elmulott.most szedem tovabb es nincs tobb hanyinger.esetleg probald ki te is.ne add fel ilyen hamar.sok sikert!
2014. jún. 11. 06:26
sosem hallottam ilyesmirol.
255. Perszike (válaszként erre: 254. - Gloriosa)
2014. jún. 10. 22:01

Szia Gloriosa!

Röviden,ha kezdesz éhes lenni,bekapsz 2 szemet és elfelejted az éhséget 2-3 órára,szerintem tök jó,de az elsö nap majdnem megvesztem az éhségtöl,pont ellentétesen hatott(ez homeos cuccoknál elöfordulhat) 2 nap aztán megszünt-ennyi idö kellett a testemnek arra,hogy felfogja mit is kell reagálnia rá.Azóta is tök nagy segítség pl ha melóhelyen rámjön az éhség ,bekapom és annyi mehet tovább a meló -se éhség,se szédülés,se agybaj....és tény,hogy nem kívánom annyira az édességet sem :) De nekem nagyon fontos,hogy amint éhes kezdek lenni azonnal be kell kapni,mert ha már nagyon éhes vagy nem segít,kizabálom a világot is.No meg persze ha pl éjjel 11-kor jön rám a zaba -bekapom és ennyi mehetek aludni.Nagy segítség,de nem csodaszer,ezért fogom a 3-at összekombinálni:Cefamadar+Ördögnyelv+L-Carnitin :) remélem így már tényleg ledobom azt a maradék 12-13 kilót ! Szép estét!

254. gloriosa (válaszként erre: 252. - Perszike)
2014. jún. 10. 21:23
Szia! Engem érdekel a Cefamadar, egyszer majdnem vettem, de nem bíztam benne... Köszi.
2014. jún. 10. 21:09
Sziasztok! Reggel 9kor hozta a futár az A-rex féle ördögnyelvet. Bevettem 2dbot és tényleg nem voltam éhes. aztán délután bevettem még kettőt aztán ettem de azért még tudtam utánna rágcsálni. Kíváncsi leszek mennyi idő után látszanak meg a kilók. Kinek milyen hamar kezdett lemenni???
2014. jún. 10. 19:15

Sziasztok!

Nem bírtam kivárni,hogy meghozza a postás az ördögnyelvemet :) így ma vettem egy kisebb dobozzal a boltban,de ebben kapszulánként csak 334 mg van de hozzá raktak 6 mg L-Carnitint,vacsi elött kettöt be is vettem,nem mertem többet,de nyugodtan tehettem volna,mert ez a 668 mg egencsak kevéske nekem.Holnap ebéd elött 3 kapszula lesz a terítéken,vagy ha megjön az 500-mg-os akkor majd valahogy összekombinálom.Vettem mellé extra L-Carnitint is azt majd reggel kezdem,mert utánaolvastam és elvileg sport elött,vagy meló elött fél órával.Akkor innen indul a tesztem,pár gramm híján 80 kiló vagyok.Amit még tudni kell rólam egy nap kétszer eszek,du. 2-kor és este 7 fele.Nem megy többször,ha reggelit nyomorítok a fejembe okádnom kell és onnantól egész nap zabálhatnékom van.A mai ebédem egy jégkrém volt,vacsim 5 db Maultaschen -ez olyan kb 2*3 cm-es zöldséggel töltött tésztaféle,egy 10*12 cm-es bolti pizza,majd egy kb 5 dekányi tiramisu.Most jól vagyok minden téren jóllakottnak érzem magam,na majd holnap megírom,hogy este kaptam e falási rohamot vagy sem :) Diétámat még megtámogatom Cefamadarral,nekem nagyon bejött az is,ha valaki kíváncsi rá szívesen kifejtem a tapasztalataimat.Még valami.......Nagy diétás vagyok voltam már 120 kilós is,eddig mindig a kalóriaszámlálással nyertem csatákat,de már elegem van a gomba ,sonka és csirkezabálásból,így inkább úgy döntöttem,hogy kitöltöm a hasam némi ballaszttal de had egyek már normális kaját.....még ha keveset is!!!Bocsi ha sok voltam így egyszerre!Megyek kb kiszámolom mennyi volt a mai kalóriabevitelem csak úgy kiváncsiságból ;)Szép estét Nektek!

2014. jún. 10. 14:32

Az ördögnyelv lehetséges mellékhatásai:


Az ördögnyelvet por alakban is előállítják, amelyet leginkább súlycsökkentő, fogyókúrás kiegészítőként értékesítenek. Ez a por a konjak gyökérből származik, amely az ázsiai területeken őshonos és, amit gyakran használnak Japánban és Indonéziában is. Az örödgnyelv port nagy koncentrációban tartalmaz glükomannánt, ami egy rost, mely emésztetlenül halad át a szervezeten. De milyen mellékhatásokkal kell számolnunk az örödgnyelv használata során?


Puffadás és gázok

A glükomannán egy rost, mely vízben oldódik, így könnyen gélt képez, amint eléri a gyomrot és a beleket. A bélben található jótékony baktériumok megerjesztik ezt a rostot, ami az arra érzékenyeknél puffadást és gázosodást okozhat. Ezeket a tüneteket kísérhetik gyomorfájdalmak, hasi duzzanatok, azonban ezek a rendszeres használat során bizonyosan megszűnnek, mivel a szervezet hozzá tud szokni az ördögnyelvhez.


Méregtelenítő

Az ördögnyelv egy erős vízhajtó, ami azt jelenti, hogy erősen és gyorsan képes kiüríteni a toxinokat a szervezetből, ami gyakori vizelést eredményez. Tehát azoknak, akik rendszeresen fogyasztanak glükomannánt, érdemes felkészülniük arra, hogy sűrűbben kell a WC-re járniuk. Az örödgnyelv kezdeti használata során enyhe hasmenést is okozhat, ami idővel csillapodni fog.


Allergiás reakciók

Azok, akik allergiásak a glükomannánra vagy az ördögnyelv más összetevőjére, egy sor más mellékhatást is tapasztalhatnak az ördögnyelv por fogyasztása után. Ezek lehetnek kiütések és egyéb bőrbetegségek, mellkasi torlódás vagy fájdalom, illetve a torok kaparó, zárt érzete is.


Egyéb figyelmeztetések

Az ördögnyelv megzavarhatja az emésztőrendszer működését, így nagyon fontos, hogy mielőtt rendszeresen el kezdenénk használni fogyókúrás célokra, kérdezzük meg kezelőorvosunkat vagy gyógyszerészünket, akik majd döntenek a megfelelő adagolási módokról, illetve a lehetséges mellékhatásokról is ismertetnek minket.

2014. jún. 10. 14:08
Sziasztok! Múlthéten én is megrendeltem a netaminos kapszulát, ma meg is jött, be is vettem egyet, majd jelentkezem a fejleményekkel! :)
249. color73 (válaszként erre: 248. - Zsuzscsi32)
2014. jún. 10. 13:16
Szia! Hány darabos, és mennyiért adnád?
2014. jún. 10. 11:48
Sziasztok! Tegnap reggel vettem be az első szem netaminos ördögnyelv kapszulát, majd egy pár óra elteltével hányingerem lett és nem éreztem jól magam! Ma reggel is bevettem és most is szédülök és hányingerem van! De ha még is valakinek bevállt eladnám 4 db hiányzik belőle, írjon privibe!!
247. szöszi71 (válaszként erre: 246. - Roboszi)
2014. jún. 10. 11:47

Szia!


Igen, úgy tűnik. :) Majd megírjuk egymásnak mennyit mértünk. :)

246. roboszi (válaszként erre: 242. - Szöszi71)
2014. jún. 10. 11:38
Szia! Akkor együtt mérekezünk! :) :)
245. Alisa33
2014. jún. 10. 09:27

gyűjtöm itt az infókat!


[link]

244. Alisa33
2014. jún. 10. 09:22

NA EZT OLVASSÁTOK EL! KONKRÉTAN A LISZTRŐL ÍR:

[link]

243. Alisa33
2014. jún. 10. 09:20
ilyet találtam a lisztről: [link]
242. szöszi71 (válaszként erre: 239. - Roboszi)
2014. jún. 10. 09:10

Szia!


Én is a hétvége körül akarok legközelebb mérlegre állni. Akkor már látszani kell csökkenésnek. :)


Köszi! Én is kívánok Neked sok kitartást!

241. Alisa33 (válaszként erre: 227. - Xana85)
2014. jún. 10. 09:02
az az amiben koffein van! lehet tattól fájt a fejed!
240. Alisa33
2014. jún. 10. 08:59

Hát én ma rendelem meg de azt, amit a Mira mondott az ebay-on!

bár továbbra is annyi a kétségem, hogy nekem nem a zabálással van a gondom, mert nem eszem sokat! rendesen reggelizem és rendesen ebédelek! inkább az estével van a gond a késői vacsizás, meg a nasi: csoki, pingui,túrórudi stb.... :) és ha gyereknek adok, akkor nekem is enni kell :)

239. roboszi (válaszként erre: 172. - Szöszi71)
2014. jún. 10. 08:58
Szia! A pünkösdi hétvége tapasztalataiból kiindulva, nekem tényleg működik a bogyó. A tény eddig az volt, hogy mindig tudtam enni..most legalább nem vagyok éhes, és sokkal kevesebbet is kívánok...ez már egy plusz mindenképpen. Pénteken mérekezem, akkor majd meglátjuk mennyit mutat a mérleg nyelve. :) Neked is sok kitartást kívánok!
238. Chiron
2014. jún. 10. 08:25
Sziasztok - évekkel ezelőtt. ázsiai kapcsolatok révén jutottam ahhoz a liszthez amiből a mostanság olyan sokat reklámozott "ördögnyelv kapszula készül". Azért bátorkodom írni mert sajnálok mindenkit aki többezer forintért megveszi. Nem azért mert hatástalan- hanem mert sokkal de sokkal olcsóbban is megvásárolható! Ami a kapszulában van az a konjac glükomannán - és csak azért, hogy félreértés ne essen - ez egy liszt, nem kivonat - ugyanis maga a liszt már a kivonat. Konjac lisztet meg már 1100-1300 ft/ 100 g áron meg lehet vásárolni bio és paleoboltokban, webáruházakban. Csak az eredeti nevén kell keresni - konjac liszt. 100 g körülbelül 4-5 doboz kapszulának felel meg. Maglisztekből készülő sütikhez és ételek sűrítésére is alkalmas. Nagyon keveset kell használni belőle. Ha cukormentes (eritrites) üdítőbe vagy teába kb 2 dl-be beleteszel egy csapott teáskanál konjak lisztet és hagyod állni 20-30 percet egy kocsonyát kapsz amit ha megeszel jóllaksz csökkenti az étvágyat és édességvágyadat is elűzi. Évek óta paleózok és használom aktívan a lisztet. Valóban jól lehet fogyni vele- ha okosan fogyasztod - és ne vegyétek meg méregdrágán csak azért mert be van kapszulázva - mert a rengeteg reklámot fizettetik meg veletek.
2014. jún. 10. 07:52

Sziasztok!


Becsületesen szedem a bogyómat és tényleg kevesebb az étvágyam. Még annyit se tudok már enni, mint eddig, pedig nem ettem egyébként se sokat. Súlyban úgy látom, hogy dekánként szépen megy lefele. :) Na, de hetente egyszer megmérem magam és akkor látható majd mi lesz.

236. Repacska (válaszként erre: 235. - Xana85)
2014. jún. 9. 22:56
Biztos megmaradsz:)))lehet,hogy valami más volt az ok.Lehet a nagy meleg vagy valami más csak mivel egybeesett az első szemekkel,nyilván elsőre én is ezt gondoltam volna.Csak kitartóan és ha neked ez válik be akkor maradj ennél ( én csak az ára miatt kérdeztem,mert ez a leghúzósabb az összes közül)
235. xana85 (válaszként erre: 228. - Repacska)
2014. jún. 9. 22:39
Fogalmam sincs miért e mellett döntöttemTalán azért mert ezt reklámozza Pamela és Csisztu is. 9450.-be került. Soha olyan rosszul még enm voltam mint tegnap.Ma egyet vettem be és semmi bajom nem volt. Ettől sem vagyok éhes. holnap megpróbálom reggel egyszerre a kettőt. Remélem megmaradok tőle :-)
234. Regii
2014. jún. 9. 20:00

sziasztok!

Eladó egy 60db-os netamin.hu oldalról rendelt ördögnyelv kapszula (nincs benne koffein és zöldtea sem). Nővérem rendelte magának, de kiderült,h kisbabát vár így pedig nem szeretné szedné. 1 db hiányzik belőle, 2 hete rendelte, 7500 Ft ért.

Légyszi privátba írjatok! köszi!

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook