Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
293. Vikinca (válaszként erre: 292. - Sofya)
2014. jún. 12. 12:00

Szia! magam nevében szólok, hidd el nem csodát várok ettől, a bogyótól! Vannak olyan emberek, akiknek kell egy kis segítség, hogy változtassanak, lehet, hogy kevés az akaraterőm, de nem vagyok szerencsés alkat....ha bőrproblémám lenne, akkor ne kenjek az arcomra kozmetikumoot, hogy segítsen-a krémektől sem vársz csodát nem?????

Ha egy kicsit utánaolvasol akkor lehet, hogy megváltozna a véleményed.Én utánaolvastam, kérdezősködtem (nem csak itt a fórumon), ha nem vagy tájékozott, akkor szerintem ne véleményezz,és ezt minden bántás nélkül gondolom.

292. Sofya (válaszként erre: 288. - Repacska)
2014. jún. 12. 11:31
Fogalmad sincs arról mi miatt volt műtétem de megjegyzem h nem zsírleszívás volt! Viszont nem értem miért egy kapszulától várjátok a csodát. Elveszi az étvágyat és nem esztek oké lemegy pár kilo de az azonnal vissza is megy. A szervezetnek szüksége van tápanyagra, vitaminokra stb. Ha nem esztek mindent megvontok...mindegy! Szerintem nem a kapszula a megoldás
2014. jún. 12. 11:20

Sziasztok!

Örülök, hogy rátok találtam! Én is mint sokan súlyproblémával küzdök. A terhességem elején kiderült hogy lisztérzéken lettem... és sajnálatos módon az egész 9 hónapot végig hánytam (még a szülőágyon is) ennek "köszönhetően" -11kg-al zártam a terhességemet! Szerencsére gyermekem ezt nem szenvedte meg mert 3600g-al született. De a szülés óta folyamatosan kúsznak vissza a kilók végső elkeseredésemben én is megrendeltem az ördögnyelv kivonatot. Sajnos készletiány miatt csak majd a jövő héten lesz. Van valami tanácsotok amitre már az elején figyeljek oda? Volt valami kellemtlen tapasztalatotok az elején? köszi mindenkinek szép napot!

290. Riel (válaszként erre: 287. - Repacska)
2014. jún. 12. 11:08

Oh, akkor a hozzászólásod valahogy kihagytam :D Igen, olvastam, hogy semmi íze, de majd ízesítem.:) Köszi a tippeket!

Hát én már mindenhogy próbáltam, de mindig az lett a vége, hogy kiköptem, vagy rosszabb esetben öklendeztem a tablettától :O Szóval azokat inkább kerülöm. Szerencsére beteg nem szoktam lenni, max fejfájás, de arra meg gyógyteát iszok:))

Neked is sok sikert!:)

289. Vikinca (válaszként erre: 286. - Repacska)
2014. jún. 12. 10:59

:D jól meg mondtad!!!! =D

Örülök a hozzászólalásaidnak! mosolysós perceket okozol!!!!

288. Repacska (válaszként erre: 281. - Sofya)
2014. jún. 12. 10:58

Te is használhattad volna az eszed amikor kés alá feküdtél!

Akkor most nekünk is nem a kapszulákat javasolod,hanem a kockázatmentes zsírleszívást...igaz? nálad is ez volt az életmódváltás:)) demagóg duma:)

287. Repacska (válaszként erre: 285. - Riel)
2014. jún. 12. 10:52

Szia, a tésztától már írtam:)) kicsit gumi..de pl diős vagy mákosnak elmegy.Sósnak nem alkalmaztam.Nem olcsó verzió az sem:(( a liszt jó lehet ,csak nagyon vigyázz vele,tartsd be az uatasítáokat.Illetve már írtak mások arról hogyan használják. én is úgy nyelem le a kapszikat,hogy az uram röhögőgörcsöt kap,mert hátra emelem a fejem.Azt mondja úgy csinálok mint a kacsa:))) Legalább neki is megvan a napi kétszeri vidulása,mikor látja szedni a bogyóimat:))

Sok sikert,mint mindannyiunknak!

286. Repacska (válaszként erre: 281. - Sofya)
2014. jún. 12. 10:47
Még jó hogy neked van józan paraszti eszed! Valószínű ropi alkatú vagy és nem is tudod elképzelni nekünk mennyi problémát okoz a nem kívánt felesleg.Valszínű arról sincs fogalmad,nem mindenki lusta mint én de egyebek miatt nem tud állandóan a fitnessteremben ugri-bugrizni.Ide azért járunk,hogy biztassuk egymást és megosszuk a jó és kevésbé jó tapasztalatainkat.Ha csak azért jöttél,hogy fikázzál és személyeskedj,én kérlek meg ne gyere ide!Ha flusztrált vagy töldsd ki a családodon ha meg annyira elégedett vagy magaddal örûlj és mutasd meg magad máshol a világnak,itt nem vagyunk annyian.
285. Riel
2014. jún. 12. 10:41

Jó, hogy rátaláltam erre a fórumra:) Én már 2 éve alacsony szénhidrátos étrendet követek,ennek köszönhetően tartom is a számomra ideális súlyt, de sajna a tésztát mindig szerettem, és mai napig hiányzik. Mondjuk nem az íze, csak az, hogy tésztát egyek XD Aztán itt olvastam a konjac lisztről, és rendeltem is belőle, remélem hamar megjön. + rátaláltam az angyalhaj tésztára ugyanazon az oldalon, és semmi szénhidrát nincs benne:D Végre!!:D

A kapszula verzió meg nálam nem működne, mert én nekem vagy 30 perces tortúra mire lenyomok egy tablettát a torkomon :O Állandóan attól tartok, hogy fent akad a torkomon, emiatt nem is szedek gyógyszereket. Meg nem bízok a kapszulás verziókban. De a lisztnek örülök, a tésztának főleg:)

284. MilyWay (válaszként erre: 282. - Repacska)
2014. jún. 12. 10:40
Neked is sok sikert!! Köszönöm a válaszod!
283. MilyWay (válaszként erre: 281. - Sofya)
2014. jún. 12. 10:40
Ezt most rám értetted?
282. Repacska (válaszként erre: 280. - MilyWay)
2014. jún. 12. 10:39

Szia,ezt pont azoknak ajánlják akik valamilyen okból nem tudnak eleget mozogni.Lehet ez mozgásszervi probléma...de én spec a lusták kategóriájába tartozom. Stabil 4 kg ingadozó 6 :)) most azon dolgozom ,hogy a 6 legyen a satbil de nagyon csábulós vagyok.Tegnap bűnöztem:(( sertéspöri este 9 kor tésztával ,és mivel nagyon finomra sikeredett ( férjem készítette) ezért repata csúszott belőle :(( 4 szemet nyomtam hozzá de a peta előtt még növeltem 2 szemmel.Ami jó,hogy bort nem ittam tegnap...legalább a cukor nem ment be:(

Sok sikert!

281. Sofya
2014. jún. 12. 10:28
Valaki használhatná a józan paraszti eszét is....nem csak őrült módon kapkodni befelé a kapszulákat!
280. MilyWay
2014. jún. 12. 09:43

Sziasztok!

Nekem ma fog érkezni a csomag. Remélem használni fog! Mert a térdem már nem bírja a súlyomat, tegnap voltam orvosnál és majdnem minden jellegű sportról lebeszélt, sétálhatok, de keveset.

Azoktól kérdezem akik keveset mozognak és szedik a tablettát , sikerült fogyni?

279. Vikinca (válaszként erre: 270. - Gloriosa)
2014. jún. 12. 09:38

Szia! én is gondolkodom a konjac liszten, de a bevétele .....arra gondoltam, hogy joghurtba kellene belekeverni, persze nagyon keveset, és utána inni rá sokat.Nem tudom a vízben hogy oldódik.

Itt találtam a veszélyéről: [link]

2014. jún. 12. 08:03
Sziasztok! Azoktól kérdeznék, akik már több napja/hete szedik. Én most fogom elkezdeni az A-reXet szedni (60db) és olvastam, hogy a megfelelő hatás érdekében napi 3g (ami 6db lenne) ajánlott. Az a kérdésem hogy valóban ilyen sokat kéne szedni naponta? Vagy kevesebbel is el lehet érni a fogyást? Ti mennyit szedtek ill. Milyen időközönként? Előre is köszi a válaszokat!
2014. jún. 12. 07:24
Sziasztok! Én tegnap kezdtem el szedni, napi 2 szem a Celsus féléből. Nekem bejön a koffein, mert nem kávézom, de a Netaminosban több a hatóanyag, úgyhogy lehet,hogy ez után azt fogok venni inkább. 7 kg-t szeretnék fogyni, remélem, nálam is segít. Odafigyelek arra,hogy mit eszem, és edzeni is járok, ezt egy rásegítésnek szántam :) Remélem, lesz olyan sikeres,mint nálatok :)
276. Repacska (válaszként erre: 274. - FormulaGirl)
2014. jún. 11. 22:16

EZ íGY IGAZ!,

A glukomannan saját súlyának 200-300 szorosát képes felvenni folyadékból.A nyálat azonnal felszívja és fulladáshoz vezethet.

275. FormulaGirl (válaszként erre: 274. - FormulaGirl)
2014. jún. 11. 21:55
ott kezd el *dagadni és szétfeszíti azt
274. FormulaGirl (válaszként erre: 270. - Gloriosa)
2014. jún. 11. 21:54
"Vagy kipróbálom kiskanállal bekapni, rá a vizet, mint a szódabikarbónát"--így ne próbáld ki, mert olvastam vhol, hogy megtapadhat a nyelőcsöveden és ott kezd el és szétfeszíti azt, ami halálhoz vezet! Az előbb próbáltam visszakeresni ezt az oldalt, de nem találtam, de vhol tuti hogy olvastam.
273. Perszike (válaszként erre: 270. - Gloriosa)
2014. jún. 11. 19:11
Nagyon szívesen,nekem ez a második nap,hogy szedem az ördögnyelvet,de nem is kell most a Cefamadar,mert abszolút nem vagyok éhes :DDDmár reggel kevesebett mutatott a méleg,ma még alig ettem valamit,de arra nagyon figyelek,hogy a napi hosszantartó vitaminomat(A-tól Z-ig) beszedjem,reggel este,mert tudom,hogy ez amit eszek kevéske és nem akarom,hogy kihulljon a hajam.Most pedig megyek lenyomok egy rántotthusit :DDD
272. Repacska (válaszként erre: 271. - Bettooka)
2014. jún. 11. 18:24

Szia,sok különbség nincs köztük,az egyikbe kevesebb az amorfufolus333 van hozzã kis koffein( csisztu féle) legköltségesebb.aztán árban a netamin és a legolcsóbb az a-rex...milyen dagi a pénztárcád? Mennyire számít nem ismert szedők véleménye? Vagy befolyásol inkább egy megfizetett celeb? Az halottam Cseke Katinka is a Csisztufélével dagad:))

Azt mondta 20 kilót fogyott...no ez a szédïtés,már bocsi azoktól akik ezt választották.Nem hogy fogy hízik:)

2014. jún. 11. 17:55
Sziasztok! Most hallottam erről az ördögnyelvről, gondoltam én is kipróbálom. Akik már használják, meg tudjátok mondani, melyik márkájú a legjobb? Celsus, Netamin, A-REX...? Elég drága a Celsus terméke, ha valakinek a Netamin vagy egyéb más jött be, kérlek írjátok meg!:) Előre is köszönöm!
270. gloriosa (válaszként erre: 255. - Perszike)
2014. jún. 11. 17:38
Köszönöm szépen a választ, lehet, h kipróbálom. Nekem lassan elfogy a kapszula, de veszek konjac lisztet 1700.- Ft-ért, péntekre meglesz, 1 kiskanállal fogok feloldani 2dl vízben vagy zöld teában egy darabig áll, megdagad és megeszem, ugyanaz a hatás. Vagy kipróbálom kiskanállal bekapni, rá a vizet, mint a szódabikarbónát, majd meglátom. :) Eddig 2.5kg-ot fogytam, de mivel nekem nem kell sokat, így nehezen is megy le. Sok sikert Neked is!
269. szöszi71 (válaszként erre: 266. - Vikinca)
2014. jún. 11. 15:44
Én is a melegre tippelek, hisz már egy jó hete szedem és eddig semmi bajom nem volt. Ezt a hőséget viszont nem bírom. Alig várom már, hogy enyhüljön valamelyest az idő. Totál kikészít.
268. Vikinca (válaszként erre: 267. - Alisa33)
2014. jún. 11. 15:38

Szia!

Nekem eddig sem volt gond az emésztésemmel,de most pláne nincs, nincs hasmenésem, de gondom sincs reggelente.....kicsit más az állag,nem tudom érthető-e, szóval mosakodni kell utána.Legalábbis nekem ez is hatása.

267. Alisa33
2014. jún. 11. 14:49
csajok, akik szedik a cuccot! Miben változott az emésztés? Mert az egy dolog, hogy eltelít, de mit bont le a szervezet? Amúgy én az ebay-on ami van, azt rendeltem meg. ma adtam le a rendelést!
266. Vikinca (válaszként erre: 265. - Szöszi71)
2014. jún. 11. 14:38

Szia!

Nem biztos, hogy a bogyitól van, ez a meleg megviseli az ember fogyniakaró lányát!

265. szöszi71 (válaszként erre: 264. - Vikinca)
2014. jún. 11. 13:45

Szia!


Ez már egy pozitív visszajelzés a fogyásodról. :) Csak így tovább! :)


Én egy hete szedem. Tegnap és ma is hányingerem volt néha, ma pedig ment a hasam többször is. Eddig semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Étvágyam is kevés van.

264. Vikinca
2014. jún. 11. 13:25

Sziasztok!

Hétfőn volt egy hete, hogy szedem.Nekem bevált! édességet szinte egyáltalán nem kívánom, és tényleg telítettséget érzek a bogyó + fél liter víz után.Nem tudom, hogy hány kilót fogytam, mivel évek óta száműztem a mérleget otthonról, de már kérdezgették, hogy -csaknem fogytál?- ezt a legszebb kérdés szerintem. =)

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook