Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
323. Alisa33 (válaszként erre: 319. - ZSOBATO)
2014. jún. 13. 08:42
Én szoptatás alatt semmit nem szednék! Neked fontos most rendesen enni, a BABA AZ ELSŐ!
322. szöszi71 (válaszként erre: 304. - Moncsi333)
2014. jún. 13. 08:13

Szia!


Nagyon is megértem a problémádat, egyetértek veled. Szerintem Neked a legjobb az lenne, ha naponta tudnál legalább fél órát sétálni, gyalogolni. Kezdésnek mozgás terén már ez is nagyon jó lenne. :)


Sajnos a tavalyi évben én se igazán tudtam sportolni, mert olyan egészségügyi problémám volt. Én is hízékony vagyok és így jobban odafigyeltem mit eszem és mennyit és mellé legalább gyalog jártam munkába és haza. Így azért nem híztam el túlzottan, de van még 7 kg amit le kell adjak. Már a bogyó használt, így egy hét alatt -1 kg lement. Most 2 napja szenvedek, mert bekaptam mindezek mellé egy hasmenéses vírust, így biztosított a fogyi pluszban.


Azt javaslom, ne foglalkozz azzal ki mit ír, tedd azt ami neked jó. :D


Sok sikert és kitartást kívánok Neked!

MAjd írj, hogy haladsz. :)

321. gloriosa (válaszként erre: 319. - ZSOBATO)
2014. jún. 13. 05:56
Szia! Szerintem, egyiket sem túl jó szedni közben, én nem ajánlom!
320. FormulaGirl (válaszként erre: 318. - Gloriosa)
2014. jún. 13. 01:26
:)
319. ZSOBATO
2014. jún. 12. 23:21
Sziasztok én azt szeretném kérdezni, hogy szoptatás alatt lehet-e szedni az A-REXet?
318. gloriosa (válaszként erre: 274. - FormulaGirl)
2014. jún. 12. 21:54
Igen, köszi, én is utána olvastam! :) Aranyos Vagy, nem fogom úgy bevenni.
2014. jún. 12. 21:51

Sziasztok Ismét :)

Én ma kaptam meg az A-rexes bogyókat, a K.patika honlapján rendeltem meg, a postára kértem, és így ingyen szállították ki :)

Csak a 30-ast rendeltem meg kipróbálásra, holnap kezdem, és ha jó lesz a face-n találtam 1 oldalt, ahol lehet rendelni és ajándékba adnak még 1 dobozzal :)

Azért választottam ezt, mert már szedek 1 koffeines zsírégetőt, nem mertem volna mellé még 1 koffeinest, mert tuti kiütött volna:)

Majd jelentkezem a fejleményekkel :)

Szép estét mindenkinek és sikeres fogyást :)

316. gloriosa (válaszként erre: 279. - Vikinca)
2014. jún. 12. 21:51
Joghurtba is lehet, gondolom, akkor olyan lesz, mint egy nagyon sűrű puding. :) Holnap meglesz nekem, majd kipróbálom és referálok. ;)
2014. jún. 12. 21:43

05.25.: 59.7kg, 06.12.: 56.9kg.

Szűk 3kg - szűk 3hét alatt. :)

Reggeli: 2 kapszula + teljes kiörlésű pékáru v. kétszersült, Ebéd: 2 kapszula + hús vagy vmi salátával, Vacsora: tejalapú turmix. Máskor is fogyóztam már így, csak most sokkal könnyebben bírom, tehát nem akkor fogyaszt, ha össze-vissza eszel, hanem , ha odafigyelsz és teszel érte, csak ezzel nem olyan nehéz, de NEM CSODASZER! Folytatom tovább, Nektek is sok sikert!

314. bettooka (válaszként erre: 312. - *Ametiszt*)
2014. jún. 12. 21:35
Ugyan nincs mit!Nekem ez volt az első napom, csak 2dbot vettem be, fokozatosan lehet majd növelem az adagot, de mivel nem vagyok nagy termet (se kilóban se magasságban) így lehet nem szabadna túlzásba vinnem:) Netről sok helyen meg lehet venni, én ma a 11. kerületben a Kosztolányi téren lévő fitotékában vettem:)
313. Alisa33
2014. jún. 12. 21:32

ezt nézzétek meg_ árban és összetételben is jó!

[link]

312. *Ametiszt* (válaszként erre: 311. - Bettooka)
2014. jún. 12. 21:20

Köszi szépen!

Nagyon klassznak tűnik - csupa jó dolgokat tettek még mellé.:)

Légyszi még azt írd meg - hogy hol lehet hozzájutni.:)

Gyűjtöm az infókat.:) Köszi!

311. bettooka (válaszként erre: 310. - *Ametiszt*)
2014. jún. 12. 21:14

Bioherbes:


Összetevők 1 db tablettában:

Ördögnyelv gumó por: 400 mg

Rákpáncél por: 180 mg

Spirulina alga por: 70 mg

Glicerin: nedvesítőszer


152 dbos és 9990 Ft :)

310. *Ametiszt* (válaszként erre: 307. - Bettooka)
2014. jún. 12. 20:31
Légyszi írd le hogy hány mg-os egy kapszula - hány szem van egy dobozban - illetve mennyi az ára! Köszi!
309. *Ametiszt* (válaszként erre: 306. - Bneandi)
2014. jún. 12. 20:30
:)
308. Alisa33 (válaszként erre: 307. - Bettooka)
2014. jún. 12. 20:10
Minden boltos a sajátjára mondja, hogy az a legjobb :D
2014. jún. 12. 20:04
Sziasztok! Én ma vettem bioherb ördögnyelv kapszulát, a boltban azt mondták, hogy az a legjobb. Van olyan, aki ilyet szed és használt? Köszi :)
306. bneandi
2014. jún. 12. 19:31
Sziasztok!AZ elöző hozzászólást a kisfiam írta.Bocsi
305. bneandi
2014. jún. 12. 18:54

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnjn ggggggggggggbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbmmmmmjh bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb bn hgjgbjhngvbhjgjhnnbj


jklukjjjjjjllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll



jnmjkiommmmmmmmmmmmmmmmmmm ,bbbbmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

2014. jún. 12. 18:17

Sziasztok!


A fórum hozzászólásait olvasva én is a tettek mezejére léptem és megrendeltem a Netaminos terméket. 1 hét szedés után sem lett semmilyen változás, éhes is voltam, az is igaz, hogy nem annyira, hogy lerágjam a küszöböt. Gondoltam, akkor megveszem a Celsus-félét. Ebből még csak párat vettem be, de most valóban úgy érzem, hogy tele a pocakom. Lehet, hogy én szedtem rosszul, de napi 2 db-ot vettem be.


A lustasághoz azért hozzászólnék. Nem kéne általánosítani, ha valaki komoly súlyfelesleggel küzd, ne kezdjen el hirtelen maratonokat futni, mert többet árt, mint használ. Ha valaki nem tud sportolni, nem feltétlenül lusta. Én hízékony vagyok, egy sportsérülés miatt hosszú időre ki kell hagynom a mozgást és valamilyen ideiglenes megoldást kell találnom. Sajnos nem figyeltem oda, az elmúlt időben és szépen lassan kúsztak fel rám a kilók. Remélem beválik, mondjuk nem árt, ha jobban odafigyelek arra is, hogy mit eszegetek. :)


Alapvetően szkeptikus vagyok az ilyen bogyókkal, de hamarosan kiderül. hogy nekem beválik vagy sem. :)

303. Perszike (válaszként erre: 298. - Astra12)
2014. jún. 12. 16:25

Szia Astra!


Én nem olyant szedek mint amik Magyarországon vannak,de az enyém is Glükomannán 500 mg-os de semmi egyéb nincs benne.Szerintem nálad az adagolással van baj,mert magamból kiindulva amikor csak 668 mg-ot vettem be nem voltam annyira teli,de ma 1334 mg-ot nyomtam be "ebéd" elött már nem sok minden fért belém,ja és majdnem 1 liter folyadékot toltam utána.Az enyém napi 3000 mg-ot ajánl ,de én csak 2-szer eszek,így nem lépem át a határt.Számold át az adagjaidat és emelj rajta hátha sikerül! Hajrááá :)

302. Perszike (válaszként erre: 301. - Repacska)
2014. jún. 12. 16:17
;)))))))
301. Repacska (válaszként erre: 296. - Perszike)
2014. jún. 12. 16:05
:))))
300. Repacska (válaszként erre: 292. - Sofya)
2014. jún. 12. 16:00
Nem is mondtam,hogy zsírleszívás:)) azt mondtam a te gondolatmeneted mentén haladva,te azt javasolnád nekûnk.Te aki a melleit plasztikáztatta:) szóval te ne butázz le senkit aki nem életmódváltoztatással akar csak eredményt elérni.Másik a rostbevitel, ha te nem is tudod de az maga az életmódváltás,mert nincs annyi saláta és zöldség ami a napi szükségletedet fedezné.Szóval csak ennyi!!
299. Alisa33
2014. jún. 12. 15:43

Lányok én az Ebay-est rendeltem meg tegnap remélem hamarosan meg is jön! Abban 700mg van 1 kapszulában és 90 db-os!

Sofy én neked csak annyit mondanék, mint ex testépítő, aki sosem szedett szereket, hogy én lennék a leg boldogabb, ha újra mozoghatnék és nem lennének komoly fájdalmaim!Soha semmit nem igazán szedtem, de nekem is kell a löket! sőt én kipróbáltam a speedfitnest is, ami szintén nagyon hatékony, de sajnos nekem az is fizikai fájdalmat okozott! Tehát gondolhatod, nem unalmamból akarok én sem változtatni, de valami kell, ami megindítja a dolgokat! Amúgy lehetne az agyon istenített flabelost is használni, de ezt is elárulom, hogy nőknek kimondottan veszélyes, mert a belső szerveket szét rázza és a korai terhesség is elmegy. Mert ugye pár hetes terhességet még nem tud az ember! Összegezve, mindenki próbál valamit tenni így vagy úgy s ez a fórum ez legalább valós és valós emberek írnak, akik tényleg használták és van tapasztalatuk. Nem pedig a neten a forgalmazó alatt lévő hozzászólások és istenítések, ahol a cég különböző álneveket futtatja magát!

298. Astra12
2014. jún. 12. 15:19

Sziasztok!

Szombattól szedem a Netaminosat, mellette kevesebbet, nagyjából paleolitosan (hús, zöldség, gyümölcs) eszem, kicsit tornázom. Hatás: azon kívül, hogy a sok víztől időnként hányingerem volt és néha szédültem, semmi hatását nem vettem észre! Ugyanúgy éhes voltam, tudtam is enni és semmit nem fogytam. Eperke29 írta, hogy a Netaminostól nem fogyott, de a Csisztu-félétől igen. Lehet, hogy mégis van szerepe a zöld teának és a koffeinnek? Bár egy kicsit zavar, hogy eperke29 csak most regisztrált és ez az egyetlen hozzászólása. Így is lehet reklámozni valamit... Szóval nem tudom. Akik fogytak, melyik fajtát szedték? Megírnátok, hoy ne kelljen újra végigbogarászni a fórumot?

297. Vikinca (válaszként erre: 296. - Perszike)
2014. jún. 12. 15:06
=D !!!!
296. Perszike (válaszként erre: 281. - Sofya)
2014. jún. 12. 14:33

Kedves Sofya!


Nem értem ......miért szólsz hozzá egy fórumhoz,amikor halvány lila gözöd sincs a kapszulához??!!Tán kipróbáltad?Netán túlsúllyal küzdesz?Mi azért vagyunk itt,hogy egymást segítsük a tapasztalatainkkal,nem azét,hogy egymást fikázzuk,meg megmondjuk a tuti,hogy ugyan már mi a fenének kapkodunk befelé mindenféle kapszulákat...Látom a korábbi Hsz-eidböl,hogy híve vagy a temészetes (pl nem rákkeltö) dolgoknak....no ha csak egy pirinyó idöt szántál volna arra,hogy utánaolvass a Glucomannan-nak akkor látnád,hogy ez egy 100%-an temészetes anyag,ami nemcsak a fogyás segítésére szolgál,hanem pl megoldást nyújt az aranyérrel küzdöknek,többek között porcépítö hatása is van és még sorolhatnám,de gondolom nem fogsz válaszolni a HSZ-emre így nem kínlódok azon,hogy kicsit felvilágosítsalak!Amúgy minden embernek vannak hibái,jómagam kipróbáltam már sok mindent,de nem fogok többet éhezni és brokkolit zabálni csirkemellel-de vállalom magam kilókkal,fotókkal együtt és minden Hsz-om után úgy nyomom le a Ment gombot,hogy bárki megnézhet és nem köpködök be tölem távol álló fórumokba sértöen és majd én megmondom a frankót stílussal!Gratulálok,minden bizonnyal rengeteg idöd van,nem irigyellek!Jah és küldök Neked jelet!Sok-sok szeretettel!

295. szöszi71 (válaszként erre: 291. - B.sz.Marcsika1980)
2014. jún. 12. 13:29

Szia!


Szegény, jól megszenvedted a terhességed. A lényeg, hogy a gyermeked egészségesen született. Gratulálok! :)


Az étkezésedből kihagyod a lisztes ételeket? Az már maga sokat jelent. Mozogsz valamit? Az étkezés átállítása, csökkentése és a mozgás kellene a tabletta mellé. Így eléred az álomsúlyt amit szeretnél. Én torna, mozgás kevesebb étel mellé rendeltem a kapszulát. Egy hét -1 kg-ot jelent. Viszont nem vagyunk egyformák, mindenkinél más lehet a hatás.

Sok sikert és kitartást kívánok Neked! :)

2014. jún. 12. 12:36

Sziasztok!

Először is foglalkozzon mindenki a saját bajával!

A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, mégsem kíváncsi a másikéra.


Nem fogok magyarázkodni senkinek, nemhogy egy vadidegen jól-megmondónak, aki tudja a tutit. Ti se tegyétek!


Egy hete szedem a netaminost, mínusz egy kiló.

Rendeltem a-rex-est, utánpótlásként.

A netaminosból reggeli előtt 1 szemet, ebéd előtt 2 szemet szedek.

Délutánra nagyon megéhezek, viszont egy müzliszelet is elég ahhoz, hogy a kellemetlen éhségérzet megszűnjön.

Igyekszem számolni a kalóriákat, hogy 1300 alatt maradjak. Gyalogolok, bicajozok.

Amióta az eszemet tudom, a súlyommal küzdök, sajnos hízásra hajlamos fajta vagyok. Ha kell a fogyáshoz segítség, igénybe is veszem.

Jó fogyizást, szép napot!

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook