Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
383. bettooka (válaszként erre: 379. - Szöszi71)
2014. jún. 16. 14:04

Nekem nem volt, most szedem 5. napja és nagyon elégedett vagyok:) A hasam ugyan még mindig fáj, de egyre jobban enyhül:) Én ezt találtam a neten mellékhatásként:

Puffadás és gázok

A glükomannán egy rost, mely vízben oldódik, így könnyen gélt képez, amint eléri a gyomrot és a beleket. A bélben található jótékony baktériumok megerjesztik ezt a rostot, ami az arra érzékenyeknél puffadást és gázosodást okozhat. Ezeket a tüneteket kísérhetik gyomorfájdalmak, hasi duzzanatok, azonban ezek a rendszeres használat során bizonyosan megszűnnek, mivel a szervezet hozzá tud szokni az ördögnyelvhez.

382. Vikinca
2014. jún. 16. 14:00

Sziasztok, 2 hete szedem, és nekem is bevált!nem mérlegelek,de már jelezték, hogy fogytam, és a ruháimon is észrevettem.Az étvágyam sokkal kevesebb, hamarabb jollakok,az édességet egyáltalán nem kívánom!

Nekem volt olyan nap, hogy egy is elég volt koradélután,de volt olyan is hogy 3-at szedtem be (500mg-osból). Szerintem a bogyó mennyisége a gyomormérettől is függ,ahhoz, hogy telítettségérzetet érezzen valaki, akinek nagy a gyomormérete, annak logikus hogy többet kell belőle bevennie.Ja én sem vagyok "reklámember"! =)

381. trimcsi
2014. jún. 16. 12:57
Sziasztok!!!Nos egy hete szedem,és bizony nekem bevált,ritkán vagyok éhes,reggel és délután veszek be egy-egy szemet,eddig lement 2,5 kg.nagyon sok vizet iszom mert állandóan szomjas vagyok,mellékhatást nem tapasztaltam.Netaminost szedek,és nekem jó.Mielött valaki rám támadna hogy reklám ember vagyok,az kérem nézze meg a profilom,miota vagyok itt tag,talál képet és atkins naplót is.
2014. jún. 16. 12:15

Sziasztok. Már én is szedem múlthét szerda óta a netaminosat, de egyelőre nem tudok pozitív dolgokat írni. Néha olyan farkaséhség jön rám délután miután bevettem 2 szemet, hogy hihetetlen. Konkrétan kienném a hűtő tartalmát, ha nem fognám vissza magam. Folyadékot eleget iszom, mert kb 4 liter az ami belémfér egy nap.

Remélem ez változni fog... :S

379. szöszi71 (válaszként erre: 364. - Bettooka)
2014. jún. 16. 11:45

Szia!


Én 2. hete szedem és a múlt héten egy jó hét után jelentkezett hasmenés és csikarás, de a doki szerint vírus okozta. Hát...jelenleg még a hascsikarás mindig megvan. Nem tudom én se eldönteni, hogy ez nem-e a kapszulától van.

Neked volt hasmenésed?

2014. jún. 16. 09:53
Sziasztok! Eladnám a netaminos ördögnyelv kapszulámat 56 db van benne 5000ft.
377. koda32
2014. jún. 16. 08:23

Sziasztok!

Én a Konjac lisztet próbálom ki. Tegnap vettem be először délben 1 kk+2dl víz. Íze nincs zselé állagú lett kb.15 perc után. Nem éreztem semmit igy elsőre.

(Pm alulműködő és Magas várnyomás gyógyszereket szedek)

376. szöszi71 (válaszként erre: 373. - Riel)
2014. jún. 16. 08:03

Szia!


Nekem kell más gyógyszert (Letrox -pm. gyógyszer, Betaloc-szívritmus) szednem és ezek mellett szedem a kapszulát. Egyelőre semmit nem tapasztalok. Van gyógyszerem amit egy nap egyszer kell bevenni és van olyan amit napi 2x.


Te milyen gyógyszert szedsz?

375. Riel
2014. jún. 15. 23:04
Közben megtaláltam a választ:)
374. Ekka (válaszként erre: 363. - Elyn)
2014. jún. 15. 22:36
Igyál meg 1 liter vízet, az is kitölti a gyomrodat!;)
373. Riel
2014. jún. 15. 22:28
Van itt olyan, akinek valamilyen gyógyszert kell szednie reggel és este, és úgy szedi az ördögkapszulát? Azért kérdezem, mert kicsit tanácstalan vagyok, hogy akkor lehet-e egyáltalán napi kétszer ördögkapszulát bevenni? Mert ugye nem lehet a többi gyógyszerrel együtt beszedni, mert akkor azokat sem engedi felszívódni, legalábbis szerintem.
372. manett88 (válaszként erre: 352. - Szöszikecs)
2014. jún. 15. 21:22
Igen! Nekem bevált! :) Nem mondom,hogy nem tudnék enni,mert ez így nem igaz! Szerintem az a legnagyobb probléma a legtöbbünknél,hogy pótcselekvésként eszünk. Tehát fejben is ott kell lenni,hogy ne együnk,ha nem vagyunk igazán éhesek. Amit még én tapasztaltam,hogy nem eszem annyi édességet! Pedig most kaptam csokit bőven. :) Eddig rögtön neki is estem mindig. De mióta szedem az ördögnyelvet,azóta simán elmegyek mellette. :)
371. bvdpwb (válaszként erre: 170. - Repacska)
2014. jún. 15. 16:21
Ez így van :) Én is azért a neten rendelem a patikai cuccokat, mert így nem tudnak befolyásolni a kiszolgálás során. Ha kérdésem lenne, akkor meg úgyis találok választ a neten :)
370. Domci23
2014. jún. 15. 15:32
A Celsus féle Ördögnyelv kapszulát a netről való rendelésen kívül, valamelyik patikában is meg lehet vásárolni? Vagy esetleg bioboltban? :)
369. Elyn
2014. jún. 15. 11:48
Egyébként most már tényleg sokféle kapszula van a piacon( magyarországi forgalomra gondoltam). Nézelődtem a neten: bioherb, crystal, a-rex, netamin,celsus, kapásból ezeket találtam,vagy kombinálják valamivel, vagy natúran a glukomann... és az árak is nagyon különbözőek..Én a netaminos után lassan elkezdek majd egy újabb típust, de még nem döntöttem el melyiket..
368. Elyn (válaszként erre: 365. - Szöszikecs)
2014. jún. 15. 11:22
Ezek szerint nem érzed egyértelműen a Celsustól, hogy elvenné az étvágyat?????Akkor valószínűleg én sem lennék sokkal előbbre tőle, pedig a felpörgető koffein, zöldtea nekem még vonzóvá tette.
367. Elyn
2014. jún. 15. 11:12
Én még bízom benne, ezért eldöntöttem, hogy kipróbálom más gyártókét is.Ennyit még beáldozok...
2014. jún. 15. 10:08

Régebben szedtem fogyasztószert, ami nem gyógynövény alapú volt. Az valóban jobban elvette az étvágyat, viszont volt egy csomó mellékhatása. Ahhoz hasonlítva ez lényegesen gyengébb.

Én is sokszor érzek éhséget, még így is, hogy napi hármat veszek be. Reggeli előtt egyet, ebéd előtt kettőt.

Az viszont nagyon jó, hogy munka után ha hazaérek, nem eszem ki a hűtőt. Mint írtam, müzli szelet vagy sajt is elegendő az éhségérzet elmulasztásához.

Azt nem mondom hogy nem tudnék többet is enni. De legalább kibírom.

Egyébként nagyon nehezen fogyok, a koromból eredően is. A változókor felborít mindent.

Az ördögnyelvnél is az első 5 napban semmi változást nem mutatott a mérleg, majd a 6. naptól beindult. Az a baj, hogy én naponta (többször is) ugrálok a mérlegre.

365. Szöszikecs (válaszként erre: 362. - *Ametiszt*)
2014. jún. 15. 10:02
Én nem tudom egyértelműen eldönteni,hogy használ-e,de akkor remélem a fogyás beindul lassan... :) Napi 2 szemet szedek most a Celsus-ból, lehet,hogy emelnem kéne... De annyira drága,és olyan soká hozták ki :D
2014. jún. 15. 09:50
Sziasztok! Én pár napja szedem és eddig elég jónak tűnik, én tegnap késő délután vettem be és egy kis kaja után már nem is voltam éhes:) Viszont tegnap óta nagyon csikar a hasam... Volt valakinek ilyen panasza?
363. Elyn
2014. jún. 15. 09:47
Én ezzel a beindulással,hozzászokással azért vagyok gondban, mert ennek a tablettának szerintem pont az lenne a lényege, hogy fizikálisan adott "pillanatban" duzzad a gyomorban. Beveszem, iszok rá sok vizet, kitölti a gyomrom és nem vagyok éhes, valami ilyesmi a hatásmechanizmusa. Szerintem 1-2 nap alatt lehet érezni, hogy működik-e. Én a netaminossal egyre inkább azt érzem, hogy nem nagyon, tegnap is faltam volna világba, pedig előtte 2 db-ot már bevettem.
362. *Ametiszt* (válaszként erre: 361. - Szöszikecs)
2014. jún. 15. 09:42
A fogyásom indult be egy hét után.
361. Szöszikecs (válaszként erre: 360. - *Ametiszt*)
2014. jún. 15. 09:25
Egy hétig nem igazán érezted a hatását, csak utána? :)
2014. jún. 15. 08:50

Ne keseredjetek el, kell minimum egy hét hogy beinduljon! Én is úgy érzem, hogy tudnék rendesen enni, viszont ha éhes is vagyok - egy müzliszelet vagy egy szelet sajt is elég hogy elmúljon az az erős éhségérzet.

Emellett lényegesen könnyebb tartani a kalóriaszámolgatós diétát. Igyekszem napi szinten 1200 kalória alatt maradni.

Másfél hét alatt mínusz másfél kiló.:)

359. Duckomucko (válaszként erre: 357. - Solyomildi)
2014. jún. 15. 07:27

Szia Ildi

Hasonlóak az én tapasztalataim is igaz én az Ördögnyelv forte tablettát szedem de egyenlőre semmi.Én is 62 éves vagyok és 105kg.

2x3 tabletta evés előtt sok víz kevés kaja.Sajnos sokat mozogni én sem tudok .

De reménykedjünk, hátha ebben a korban lassabban indul be a fogyás

Sok sikert mindannyiunknak

358. Perszike (válaszként erre: 357. - Solyomildi)
2014. jún. 15. 06:07
Szia Ildi! Szabad kérdeznem, hogy hány mg -ot veszel be per nap? Csak is ott lehet a hiba!
2014. jún. 14. 23:35

Nem vagyok elragadtatva az Ördögnyelv kapszulától. Hiába iszom a bevételekor fél liter vizet, tudok rendesen és jóízűen reggelizni, vagy ebédelni. Négy óra után már nem eszem, de nem azért, mert előírás, hanem azért, mert így szoktam meg.

Sajnos az tény, hogy nem mozgok. Így biztos vagyok abban, hogy ez a kapszula is csak akkor hatásos, ha megfelelő mozgással párosul.

Írjátok, hogy nagy súlynál eleinte olvadnak le a kilók. Nálam ez sem jött be. Talán itt is igaz az elmélet, hogy egy bizonyos kor után nagyon nehéz leadni a súlytöbbletet. Mit akarok én 62 évesen 110 kg súlytöbblettel?

2014. jún. 14. 22:09

Sziasztok:)) Zürös egy hétvége:)) Ballagás,eszem iszom ,parti.

Az A-rexel jobban bírtam a piát és remélem az a tömény kaját se hagyta beépülni,jó szokásához híven.Kicsit ellőttem a sulykot:( Egyébként meg,a fogamzásgátló és a glukomannan bevétele között elkell ,hogy teljen legalább két óra ( mint minden más gyogyi között) mivel abból is felszippantja a hatóanyagokat.Csökkenti a hatásukat.Ez több tanulmányban is benne van.A rendeléskor nekem el is mondták az info vonalon.Abban is igaza van itt többőtöknek,hogy több fajtát is ki kell próbálni és ami beválik azt kell szedni.Van különbség közöttûk,nem csak a miligarmm és az,hogy mit adnak hozzá hanem a viszkozitás is,Az jelenti azt mennyi a felszívó ereje. aki beszél angolul,keressetek rá. Szóval ha valamelyik nem használ lehet az magas miligramm valszínű mégsem annyira jó.Én a lisztekről hallottam,hogy az alacsony viszkozitású,mert étkezéshez az a legveszélytelenebb.Szóval talán ezért is annyi az ára.Persze ez csak az én teóriám.Én elégedett vagyok azzal amit én használok és kívánom,hogy mindenki megtalálja a magának megfelelőt és legyetek nagyon sikeresek és elégedettek!

355. Domci23
2014. jún. 14. 19:23
Igen, én is így gondolom, hogy ha nem hagyok a kettő bevétele között elegendő időt, akkor biztos, hogy hatással van a fogamzásgátlóra. Este szoktam bevenni azt, az Ördögnyelvet pedig reggel, illetve délbe venném be, de nagyon örülnék, ha valaki tudna ezzel kapcsolatban tapasztalatot megosztani velem. :)
354. Riel (válaszként erre: 353. - Domci23)
2014. jún. 14. 19:09
Szerintem olyan anyag nincs benne, ami befolyásolná a hatását, hisz növényből van. Viszont láttam videót, ahol egy tablettát feloldottak vízben, és az zselés anyaggá dermedt. Aztán ráöntöttek kólát, és magába szívta az egészet, és az is zselés lett. Szóval lehet, ha nem sokkal az ördögnyelv után veszed be a fogamzásgátló tablettát, lehet azt is "bekebelezi" és nem hagyja felszívódni a szervezetedben. De ez tőlem csak egy feltevés. Hátha találsz valakit, aki fogamzásgátló mellett szedi:O
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook