Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
2014. jún. 17. 09:38

Számítottam kövezésre, de bevallom olyanra, amiben van ráció. :D Nem szabad ennyire elvakultnak lenni! Nem vagyunk szemellenzős lovak!


Nem vagyok testépítő. :) Véletlenül sem.

Viszont úgy látszik, nem olvastad el, amit írtam, vagy ha el is olvastad, nem értelmezted.

Megkérdezlek szépen, nem abban a hangnemben, ahogy te tetted(!!!), mi értelme van, ha csak vizet vesztesz és izmot, de a háj megmarad? Magyarázd el kérlek! Okosíts ki! Én kis buta nem értem. :D

Meddig fogja a pénztárcád bírni a szer beszerzését? Megehetsz 2000 kalóriát is naponta és mellette fogyhatsz, sőt még éhesnek sem fogod magad érezni (magyarán degeszre eszed magad!), csak jól kell megválogatni a kaját.

Amint abbahagyod az ördögnyelv szedését, az éhséged ugyanúgy vissza fog jönni. Olvass kérlek utána! Én megtettem. Akkor pedig szépen vissza fogod hízni, amit eddig leadtál, sőt ajándékba még esetleg plussz kilókat is kapsz! :)


Nekem sincs időm órákat edzeni, családom van, munkahelyem, és ha elolvasnád ismét, amit írtam, meglátnád, hogy nem kemény edzést írtam, hanem: "lehet azt egy sétával kezdeni, majd egy tempósabb gyaloglással, biciklicézzel folytatni". Senkit nem tilultám lustának, eszem ágában sem volt. :)


Még valami! Én normális hangnemben és veled ellentétben nem kioktatóan próbáltam rávilagítani az ördögnyelv kapszula buktatóira. No, és még két mondat: Az éhségérzet nem rossz szokás! Attól nem fogsz tudni megszabadulni. :)

412. isi34
2014. jún. 17. 09:29

Az ördögkapszula alatt ott irja piros betűvel csak hogy egy észrevételt közöljek:

"A diétát és a fogyást önmagában egyik termékkel sem lehet elérni, csak kiegészíteni a helyes táplálkozást és a megfelelő életmódot."

411. badrain
2014. jún. 17. 09:21
Egyetertek repacska! Egyebkent olvasson vegig minket. Itt szinte mindenki nagyon sokat tesz azert, hogy fogyjon! Nem lusta emberek beszelgetnek itt. Kemeny dieta all e mogott. En pl 1500 kaloriat tartok naponta. Mozgas is van minimalis. Pici gyereket nevelek egyedul. Igy probalj meg naponta orakat tornazni. Az ordognyelv csak egy kis segitseg. Raadasul termeszetes. Nekem orvos ismerosom is ajanlja... Ha pedig igy konnyebben megy a fogyas en bizony szedni fogom! Arra amugy egyik sem gondol, aki igy kinyilvanitja a velemenyet (olyan oldalon, ahol ez senkit sem erdekel), hogy, ha mar lefogyunk par kilot konnyebb tornazni is es az erot ad, hogy egeszsegesebben etkezzunk es eljunk a tovabbiakban, akkor mar ordognyelv nelkul.. Szerintem itt senkinek sem celja ordognyelvvel cernara sovanyodni, majd zabalni ujra 100 kilora... De ez az en velemenyem..
410. isi34 (válaszként erre: 408. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 09:20

Teljesen egyetértek veled!

A mérleg irányadó az igazi mérés centivel kell végezni diéta és fogyókúra közben.

Remélem mindenki utánaolvas pro és kontra ha egy diéta vagy egy fogyókúraprogramnak nekikezd!

Nem szabad egyetlen célként magát a fogyást kitűzni sokkal fontosabb az a cél, hogy ez zsírból menjen le. Napi 100g-150g zyír leadása az ajánlott. Maximum egy diéta programot 90 napig (nem kell összetéveszteni az amerikai típussal) érdemes csinálni, mert meg fog állni a fogyás és kár erőltetni (fél év szünet utána lehet megint, közbe mozogni kicsit futni). Amennyiben zsírból fogytál úgy fog feljönni vissza egy kicsi zsír meg víz. Ilyenkor csalódást okoz a mérleg, de a centi nem fog!!!! Amikor megörülsz a mérlegen hogy de-jó lement 1-hét alatt 6 kiló akkor gondolj arra, hogy az izom tömege a legnagyobb és valószínűleg szépen építed le magad. A zsír nagy része megmarad és mivel gyorsan fogytál bekapcsol a szervezeted vészüzemóda és elkezd raktározni (jo-jó effektus) és ezután a gyenge izmaiddal még több súlyt kell cipelned. Ördögnyelv, zöld kávé, egyoldalú táplálkozás, mozgás kerülése nem a jó és egészséges megoldások közé tartoznak!

Jól megválasztott tápanyagban gazdag diéta, változatos táplálkozás és egy kis mozgás a járható út.

409. Repacska (válaszként erre: 408. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 08:58

Üdvözlünk! Már vártuk,hogy újra jöjjön egy nagyon okos megmondó ember! Te aki nem használod,hogy szólhatsz bele? Te tornásszál mert tudsz ,időd is van rá ,pénzed is a konditeremhez,sőtt otthonra is biztos beszereztél némi ezt azt.Nem vagyunk eyg formák és nem mindenki a lustaság iatt kezdte el szedni.Ne okoskodj itt,ez a fórum nem neked való!!

Egyébként meg hónapokon keresztül nem csak vizet és izmot veszítesz.Ez tapasztalat! Úgy hogy javaslom abban nyilvánïts véleményt amit kipróbáltál.Nem mellesleg én az A rexet választottam és annak elődje az Anorex már több éve volt a piacon és én személyesen ismerek olyan embert aki 18 kilót fogyott vele,persze nem egy hónap alatt hanem kitartással 10 hónapjába tartott.Azóta sok mindenen sikerült neki ennek köszönhetően változtatni a rosz szokásai közül.Mi is próbálunkmtenni valamit! Lehet nem egy utat járunk. Mi ezt választottuk,ha nem tetszik ez neked akkor menj valami testépítő oldalra és ott mesélj a tapasztalataidról ,mert te abban vagy profi!

2014. jún. 17. 08:31

Most biztos meg fogtok kövezni azért, amit leírok, de megteszem. Nem tartom jónak az ördögnyelv kapszulát és hasonló "társait", mivel:

1. Most talán örülünk neki, hogy milyen sok súlytól megszabadultok, de ha utánaolvastok rá fogtok jönni, hogy ez víz- és izomvesztés csupán. És nekünk nem ez a célunk, ugye? El sem hiszitek, hogy milyen szépen lehet fogyni úgy, hogy valóban jól laksz és nem úgy, hogy valami elnyomja az éhségérzetedet.


2. Meddig fogjátok szedni? Vajon meddig fogtok kiadni rá havi több ezer Ft-ot (pláne ha napi hatosával "eszitek")? Lehet ezt a végtelenségig szedni? Nem hiszem! (Csak finoman megjegyzem, ezt az összeget inkább minőségi élelmiszerre költeném...)


Véleményem szerint okosan megválogatott ételekkel, akár minimális mozgással is jobban jártok, mint egy ilyen szerrel. Elhiszem, hogy vannak olyanok, akik a nagy súly, esetleges sérülés miatt nem tudnak egy intenzívebb mozgást beiktatni, de lehet azt egy sétával kezdeni, majd egy tempósabb gyaloglással, biciklicézzel folytatni.

Még annyit, hogy nem mindegy miből fogysz. Nyilván találtok képeket a neten, hogy mi a különbség, amikor a zsírból fogysz és mi, ha izmot vesztesz. Akár 10 kg-val is több lehetsz és karcsúbbnak, feszesebbnek tűnhetsz, ha az előbbit sikerül kivitelezni.


Mindenkinek további sikeres fogyást kívánok! :)

407. Szöszikecs (válaszként erre: 403. - Perszike)
2014. jún. 17. 08:22
Perszike, te is a Celsus félét szeded? :) Mennyit szeretnél fogyni? Én 5-7 kg-t szeretnék leadni,de ha lemegy heti 0,5-1 kg,az már nagyon jó lenne :)))
2014. jún. 17. 08:22
De akkor miért írják rá,hogy étkezés előtt kell bevenni!?? Nekem ez nem azt jelenti,hogy órákkal előtte...vagy ki kell várni a beszedés után,míg éhes leszek!? Hát én ezt már nem értem. Azért remélem így is-úgy is hat.:-)
405. manett88 (válaszként erre: 399. - Babarózsa84)
2014. jún. 17. 07:25
Én a Celsus félét szedem. 7- fél 8 körül veszem be és 10-kor reggelizek. Ebédnél 12-13 körül beveszem és akkor 3- fél 4 körül vagyok csak éhes!
404. Beaa23 (válaszként erre: 373. - Riel)
2014. jún. 17. 06:58

Szia! Én vérnyomáscsökkentőt szedek napi 2x.

Én úgy szoktam,hogy reggel 7-kor beveszem a vérnyomáscsökkentőt és 2 óra elteltével pedig beveszem az ördögnyelvet. És a második kapszulát vagy délben vagy délután veszem be. Az a lényeg,hogy ha beveszel valami gyógyszert váej az ördögnyelv bevételével 2 órát,mert nem szívódik fel rendesen a gyógyszered.

Én a Celsus-félér szedem.

2014. jún. 17. 06:56
Letellt az egy hét,mióta szedem a Glucomannant,azóta 2,3kg-ot sikerült leadnom,éhezés nélkül :)Egy hét múlva jövök a következö részeredménnyel :)
2014. jún. 16. 23:24
U.i.:Nekem étkezések elött ha egy szemet vennék be,az csak sétálgatna a gyomromban :D az elsö nap még a 2 szemet is alig éreztem meg ;) Gyomorfüggö kinek mekkora.....hát az enyém egy szép koffer méretü :D Holnap reggel jövök az elsö hetem mérlegelésével :) Szép álmokat mindenkinek!
401. Perszike (válaszként erre: 396. - Badrain)
2014. jún. 16. 23:22
Szia !Ahhoz,hogy érezd a telítettséget minden étkezés elött (normál esetben napi 3-szor) 2 kapszulát kell bevenni (az 500mg-osból)Így jön ki a 3 gr Glucomannan/nap.Én napi 2-szer eszek és össz 2,7 grammot veszek be,csak így nem zabálom ki a hütöt 2 óránként.Ezzel a mennyiséggel érem el azt,hogy már ne tudjak enni gyerekadagnál többet.
400. badrain
2014. jún. 16. 22:08
En harmat szedek.. Reggel koran... Utana evesek elott kb 20 perccel.. Elso napokban kozvetlen elotte vettem be, de ugy nem volt jo. Most szinte egesz nap nem vagyok ehes. Ti miota szeditek?
2014. jún. 16. 21:37
Manett! Te melyiket szeded?mennyivel bevétel utàn eszel?
398. manett88 (válaszként erre: 396. - Badrain)
2014. jún. 16. 21:31

Én napi kettőt szedek!

Egyet reggel korán, a másikat dél körül. Azt vettem észre, hogy ha úgy veszem be a bogyót, hogy még nem vagyok nagyon éhes, akkor a bevételt követően még órákig nem vagyok éhes. Ha viszont akkor veszem be, amikor éhes vagyok, akkor nem igazán hat...

2014. jún. 16. 20:39
badrin! Én is a Celsus félét szedem...én úgy értelmeztem,hogy napi 2-3 darabot kell bevenni. Tehát én reggeli, ebéd és vacsora előtt szedek be 1db-ot. Nekem a bioboltban is így mondták. Te közvetlen evés előtt veszed be, vagy vársz a bevétel után az evéssel? Ezzel nem igazán vagyok tisztában.
396. badrain
2014. jún. 16. 20:15
Sziasztok! Én is szedem a Celsus féle kapszulát, de nem értem az adagolást. Azt írják, hogy étkezés előtt vegyünk be NAPI 2-3 kapszulát... Majd két sorral lentebb, hogy a kedvező hatás érdekében 3g glükomannánt kell szedni naponta... de napi 2-3 kapszula csak 1g a celsus féléből... Akkor most hány kapszulát szedjek??? :D
2014. jún. 16. 19:23
Szia! Én bevétel után 10 perccel kezdek el enni (enyém zselatinkapszulában van)Szerencsére én nem puffadok töle és a kaja sem jön vissza,lehet,hogy csak szerencsés vagyok :)
2014. jún. 16. 17:22
Az egyetlen kellemetlenebb tünete,hogy egész nap felpuffadva érzem magam,és még órák múlva is "visszajön" a kaja. Ez normális?
2014. jún. 16. 17:20
Sziasztok! Én is szedem az ördögnyelvet már 4. napja. Eddig totál pozitív, egész nap teltségérzetem van, sokkal kevesebb étellel is jóllakok. A kérdésem pedig az lenne,hogy ti mennyivel a tabi beszedése után esztek?
392. Riel (válaszként erre: 376. - Szöszi71)
2014. jún. 16. 17:16

Anyukámnak lesz a kapszula és Neki vérnyomáscsökkentőt kell szednie. Ezért kérdeztem:) Én nem tudok lenyelni egy gyógyszert sem, így magamnak a lisztet rendeltem:D Egy doktor írta, hogy 2-3 óra legyen a gyógyszerek és az ördögkapszula között, és akkor nem vesztik el a hatásukat:) Anyummal meg is beszéltem:) Már csak meg kell jönnie a kapszulának, de majd csak júliusban hozzák meg :D

Ja és láttam, írtad, hogy hasmenésed volt Tőle. Japánban a "belek kéményseprője" névvel emlegetik és lehet most "kipucolja" a szervezeted:)

2014. jún. 16. 17:00
Ti könnyen lenyelitek ezt a kapszulát?Hogy csináljátok?Minden egyes szemnél a fulladás kerülget :(
390. Vikinca (válaszként erre: 388. - Szöszi71)
2014. jún. 16. 17:00

Szia Szöszi71!

Ördögnyelvtől függetlenül- én is sokat küzdöttem a haspuffadástól, és ami segített a flabélos (testvibrációs) gép (nem akarom reklámozni!).Amióta használom napi renszerességgel azóta bármit ehetek, ihatok semmi gond.Nézzetek utána, esetleg próbáljátok ki, általában az első használat ingyenes.Fodrászatokban, kozmetikákban, edzőtermekben megtalálható.

2014. jún. 16. 16:59

Akinek kevés feleslege van,annál is volt hatása a kapszulának?

Persze, odafigyelek arra,mit eszem, edzek is keményen, úgyhogy nem csak ettől várom a csodát :)

388. szöszi71 (válaszként erre: 387. - Bettooka)
2014. jún. 16. 15:55
Akkor ketten reménykedünk és bíztathatjuk egymást. :) Én is nagyon bízom abban, hogy megszűnik, mert már így is nagyon utálom magam. :(
387. bettooka (válaszként erre: 386. - Szöszi71)
2014. jún. 16. 15:03
Teljesen megértelek!!:) Nekem mindig a hasam volt a legnagyobb probléma, alig van rajtam pár plusz kiló, de a hasam mindig felpuffad:( Most tűröm, mert legalább működik a dolog, de én is remélem, hogy megszűnik:)
386. szöszi71 (válaszként erre: 383. - Bettooka)
2014. jún. 16. 14:26
Nálam is van puffadás, de akkor bízom benne, hogy ez meg fog szűnni, mert elég kellemetlen jelenség. Amúgyis utálom a hasamat, most meg méginkább.
2014. jún. 16. 14:23
Én is megkaptam ma a 60 szemes dobozomat,extra hatóanyag tartalmú.Reggel bevettem,ráment másfél liter víz,tökéletes tele a pocak,éhes nem vagyok.(előtte sem voltam,ez igaz)
384. roboszi
2014. jún. 16. 14:09
Sziasztok! Én is a pozitív hozzászólokhoz fogok tartozni: nem vagyok éhes, vagy ha igen, keveset bírok enni, 1 hét=1,5 kg...remélem lesz több is....Sok sikert mindenkinek!
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook