Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
443. badrain (válaszként erre: 440. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 11:00
Befejezted?? :D
442. badrain (válaszként erre: 438. - Riel)
2014. jún. 17. 10:59
Végre normális ember... Én is így gondolom. Attól, hogy valaki szedi az ördögnyelvet még nem lesz beteg.. Én is eszem mindent,csak kevesebbet.. mozgás is van.. Ennyi.
441. isi34 (válaszként erre: 438. - Riel)
2014. jún. 17. 10:53
ott a pont :)
440. angelic smile (válaszként erre: 436. - Badrain)
2014. jún. 17. 10:50

Nem, nem voltam soha 130 kiló. 78,8 kg volt a legtöbb. :)


Tudod, azt hiszem, le kellene állnod erről a szerről. Nem csak szemellenzőssé váltál, hanem sértő módon reagálsz le minden, a te saját véleménnyeddel ellentétes állásfoglalást. Majomnak nevezel, nem veszed figyelembe, hogy egy fórumon vagy, ahol mindenki elmondhatja a saját véleményét, rá akarod erőszakolni másokra a saját nézeteidet.


Nekem is, mint mindenki másnak lehet saját véleményem, amit tapasztalatokból formáltam. Veled ellentétben azonban nem akarok senkit "lebírkózni", csupán elmondtam, hogy miért nem tartom jó ötletnek az ördögnyelv kapszula szedését. :)


További sikeres fogyást kívánok mindenkinek! :)

439. badrain
2014. jún. 17. 10:46
Na jó.. Én befejeztem. Egészségügyis vagyok, Te nem. Fogalmad sincs a dolgokról. Szerintem inkább nyiss egy fórumot "okoskodjunk együtt" címmel és írkálj oda! szia
438. Riel
2014. jún. 17. 10:46

Ajajj... Látom elszabadult a pokol.

Először is bemutatkoznék...Aktív sportoló vagyok, 4 év úszás, 10 év kosárlabda, és még sorolhatnám:)

Én 2 éve csak alacsony szénhidrát tartalmú ételeket eszem, mivel tartós migrénem volt,gondoltam rosszul étkezem és kiderült, hogy a szénhidrát miatt. Orvosom is mondta, hogy sok betegség okozója. Na, de a lényeg.

Először is nem az ördögkapszulától lesz izomvesztés, hanem a mozgásszegény életmódtól. Tudni kell azt is, hogy annál az embernél, aki sok szénhidrátot fogyaszt, abból nyeri a szervezete az energiát. És hát magyarok eszik a legtöbbet (kenyér, tészta) De! Amint a szénhidrátot lecsökkenti, a szervezete a zsírhoz fog nyúlni, "elégeti", és abból nyeri az energiát. Orvos is igazolta.

Na most az ördögkapszulának én mindenféle módon utánajártam. Tanulok japánul, és mivel japánok fogyasztják a legtöbbet, így japán cikkekben is utánaolvastam. Meg, hát ugye Ázsiában honos a növény, amiből készül. A japánok nem kapszula formájában fogyasztják, hanem magát a növényt készítik el, vagy a porból (konjac liszt) készítenek mindenféle ételt. Az előfordulhat, hogy a kapszulás verzió olyan módon nem egészséges, hogy akkor nem fog megkapni minden tápanyagot az adott illető szervezete. DE! Ha odafigyel, és a kapszula mellett bevisz megfelelő vitaminokat, ételeket, akkor teljesen rendben lesz, mert a kapszulában is a növény kivonata található, és nem ártalmas a szervezetre. Az ördögnyelv kivonatokban rengeteg rost található, viszont 0 (nulla) szénhidrát. Tehát mit kap a szervezet? Fincsi rostokat, de semmi szénhidrátot, és azért fogynak, mert a zsírt kezdi el égetni a szervezet. Meg a kapszula azoknak nagy segítség, akik nem tudják leküzdeni az édesség utáni vágyukat, akik nem tudják megtagadni maguktól a napi csokijukat. Én anno rengeteg csokit ettem, meg kenyeret. És amikor elkezdtem a szénhidrátmentes evést, hát az első két hét a pokol volt. Csak utána alakult ki az, hogy már nem kívántam annyira az édességet, meg a kenyeret. De sokan nem bírják ki azt az időt, amíg az az érzés elmúlik,hogy hozzászokik a szervezet, hogy már nem kapja a fincsi falatokat. És emiatt nem tudnak lefogyni. A kapszula azért segít, mert a vágyakozó érzést tünteti el, és oda tudnak figyelni arra, hogy mit esznek. Az, hogy valaki őrült módon eszi a kapszulát és nem eszik semmit. Igen, lehet ilyen személy is van, de az az ő egyéni gondja. Viszont jó páran, ahogy olvastam itt, rendesen esznek mellette, egészségesen.

Én speciel a lisztet és a tésztát rendeltem meg magamnak, mivel gyógyszert nem tudok lenyelni és ahogy a kapszulában is, ezekben sincs semmi szénhidrát, így tökéletes az alacsony szénhidrátos étkezéseimhez. Anyukámnak viszont a kapszulát rendeltem, mert képtelen lemondani az édességekről, viszont ez nem jelenti azt, hogy csak kapszulán fog élni. Rendesen,egészségesen fog enni, a kapszula azért kell, hogy ne gyengüljön el, ha elmegy a csokis polc mellett a boltban.

Legutoljára pedig annyit szeretnék mondani, hogy mindenki maga dönti el, hogy mit eszik. Ezen a fórumon olyan emberek írnak, akik használják vagy használni szeretnék ezt a terméket. És megosztják egymással a tapasztalataikat.

437. angelic smile (válaszként erre: 435. - Badrain)
2014. jún. 17. 10:43
Nincs olyan, hogy átlag nő. Tudod, miért nincs? Mert a statisztikák nem fedik a valóságot. Valaha felmérték, hogy hány kiló vagy? :D
436. badrain (válaszként erre: 433. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 10:29
Lehet Te annyi voltál...
435. badrain (válaszként erre: 432. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 10:28
Az "átlag nő" neked 130 kilós?
434. Babuci08 (válaszként erre: 430. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 10:27
Elolvastam a hozzászólásaidból párat.Pontosan úgy gondolkodom ahogy Te.Tiszta étkezés a megengedett kalórián belül,sport.Kapszulának csak C vitamin,magnézium..legyen a neve.Nem tudom mennyibe kerül ez az Ördögnyelv,de annak az árát szerintem költsétek magatokra.
433. angelic smile (válaszként erre: 431. - Badrain)
2014. jún. 17. 10:24

Rendben, te pedig nyomd a hülyeséged a végtelenségig, majd jöjj vissza 4 hónap múlva és számolj be hány kilót szedtél vissza! :)


Az okos más kárán tanul, a buta a sajátján sem. :)

432. angelic smile (válaszként erre: 427. - Badrain)
2014. jún. 17. 10:23

Látod ez a majomkodás. Mindenkire egyénileg szabott kalória kell! Szerinted 1300-1500 kalória között kell, hogy egyen egy 80 és egy 130 kilós nő is? :D


Már egyre több mellékhatása van a szernek! :D

431. badrain
2014. jún. 17. 10:21
Őszintén köszönjük.. de, ha nem ilyen iskolát végeztél ne osztogass tanácsokat...!
430. angelic smile (válaszként erre: 428. - Badrain)
2014. jún. 17. 10:20
Jól írod, ez egy fórum. Nem egy zárt fórum! Bárki ide kellene hogy írhasson anélkül, hogy akárki leugassa! :)
429. angelic smile (válaszként erre: 423. - Badrain)
2014. jún. 17. 10:19

Valóban egyetemet végeztem. :D A végzettségemnek azonban ehhez semmi köze sincs.

Azért bátorkodtam hozzászólni a témához, mert jártam hasonló cipőben, mint, amiben ti vagytok. Hosszú éveken keresztül próbáltam eredménytelenül lefogyni. Én is kapkodtam be mindenféle bogyót és higyjétek el, nem rosszat akarok nektek, hanem megértetni, ez nem megoldás, csupán pénzkidobás. Fogysz tőle, majd abbahagyod és visszahízod, sőt... Majd egyre csak azon jár az eszed, állandóan a netet bújod, milyen újabb találmánnyal rukkolnak elő, amivel megszabadulhatsz a felesleges, nem kívánt súlyodtól.


Az a probléma ezekkel a dolgokkal, hogy nem szedheted életed végéig és majd egyszer rájössz arra, hogy a fogyásod nem igazi fogyás.


Viszont egy jó étrend, amelyik megfelelő arányban tartalmaz fehérjét-szénhidrátot-zsírt, attól meg fogod kapni azt, amit szeretnél és az mellett éhezni sem szabad. Nem vízhajtóként funkcionál (majd olvassatok utána az ördögnyelv kapszula hajtja a vizet!), nem az izmodat bontja le.


Még egyszer leírom, nem kell mellé kemény edzés sem. Egy túlsúlyos ember nem is tehetne rosszabbat annál, hogy hirtelen kemény, intenzív edzésbe fog. De az is biztos, hogy ha elérsz egy bizonyos súlyt, ami mellett mehet az edzés, ha délután edzel, nem fogod kívánni utána az ételt! Ha éhgyomorra edzel, baromi szépen fogsz tőle szálkásodni.


Én mindezek ellenére mindenkinek kívánom, hogy érje a megálmodott súlyát, de azt csak úgy fogja tartósan, ha észbe kap és nem ilyen szerektől várja a csodát. :)

428. badrain (válaszként erre: 426. - *Ametiszt*)
2014. jún. 17. 10:18
Azért van itt, hogy megmutassa Ő milyen egészséges... csak tudnám, ha olyan elégedett magával minek olvas ilyen fórumot? Senki sem kérte, hogy osztogasson tanácsokat!
427. badrain
2014. jún. 17. 10:16
Egyébként pedig pont dietetikus mondta, hogy egy átlag nő napi 1300 és 1500 kalória között táplálkozzon, h fogyni akar, de megint nagyon okos voltál. ja és ezt kórházban is így csinálják, ha valaki túlsúly miatt van bent... Mindegy én nem vitatkozom okoskodó majmokkal. szevasz
426. *Ametiszt* (válaszként erre: 424. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 10:16
Ennyire érdekesek vagyunk számodra? :D
425. badrain (válaszként erre: 424. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 10:13
Ki mondta, hogy éhezem?
424. angelic smile (válaszként erre: 421. - Badrain)
2014. jún. 17. 10:04

Senki nem mondta, hogy sz@rt eszel. :D

Az viszont biztos, hogy aki éhezik 1500 kalória mellett, az nem jól választja meg az ételeit. Ha helyesen táplálkoznál, akkor nem kellene ördögnyelv kapszula. A dietetikusok ezt nem mondták? :)

423. badrain (válaszként erre: 420. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 10:00
Jól van Phd. asszony. Személyi edző vagy? Esetleg életmód tanácsadó? Melyik iskolát végezted el? Vagy hol doktoráltál? Csak, mert, ha sehol akkor ne okoskodj, mert attól, hogy Te azt hiszed milyen jókat mondasz, simán lehet hülyeség...
422. isi34 (válaszként erre: 416. - Repacska)
2014. jún. 17. 10:00

Én nem akartam megsérteni senkit, csak a véleményemet írtam le és sgítő szándékkal. Nem kell nekem esni én sem írtam azt, hogy aki ez meg az az ilyen meg olyan! Csak észérveket hoztam amit meg idézőjelben kiírtam azt ők írták nem pedig én találtam ki!

Kitartást és erdményes fogyást mindenkinek!!

421. badrain
2014. jún. 17. 09:58
Egyébként honnan veszitek, hogy nem eszünk egészségesen?? Azért, mert kevesebbet eszünk, nem jelenti azt, hogy sz.rt is... Na, de alapból nem értem minek kell hozzá szólni egy témához, ha még nem próbáltad ki... A kérdés az volt, hogy "mik a tapasztalatok?" Ha nincs tapasztalatod ezzel kapcs, akkor ne szólj hozzá.. Segítség kellene elmennék dietetikushoz. Jelzem velük dolgozom és pártolják az ördögnyelvet..
420. angelic smile (válaszként erre: 419. - Badrain)
2014. jún. 17. 09:53

Én írtam sétáról és nem kemény órákig tartó edzésről! :D


Tényleg van mellékhatása! :D

419. badrain (válaszként erre: 415. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 09:53
Hol írtam sétáról?? :D Istenem...
418. angelic smile (válaszként erre: 416. - Repacska)
2014. jún. 17. 09:52

Ez a probléma! Fogalmad sincs, hogy okozol-e valami kárt magadnak! Biztosra tudod, hogy mi van ezekben a szerekben? Fogalmad sincs. Lehet, hogy nem most, hanem hónapok/évek múlva jössz rá, hogy baromi rosszat tettél magadnak.


Nézd, én látom, hogy csak a magadét fújod, nem látsz tovább az orrodnál, ezért talán hiába is próbálok a józan észre apellálni. De azért nem vagyok egy feladós típus! :D Gondolj bele, mi lenne,m ha nem éheznél, ENNÉL (!!!) és mégis fogynál? Nem az lenne a hosszú távon tartható diéta? Gondold át! Ne írj hirtelen, dühből! Csak gondolkodj rajta! :)

417. Repacska (válaszként erre: 411. - Badrain)
2014. jún. 17. 09:43
Ott a pont!
416. Repacska (válaszként erre: 412. - Isi34)
2014. jún. 17. 09:42
Örûlünk neked is professzor! Köszönjük a hozzászólásodat,de nem vagyunk fogyatékosak! Van aki ezekben a szerekben látja acsodát de ha visszaolvasol,akkor azt láthatod,hogy ez indulás a cél elérése érdekében.Tudományoskodjatok nyugodtan.Amivel kárt nem okozol az nem tekinthető rossznak.Ne fikázzátok már állandóan azt amit a szakma is elismert.Menj fel az országos élelmezési hivatal honlapjára a Glucomannan az egyetlen amit ő is elismer a súlycsökkentésben és koleszterin szabályozásban elismert hatõanyagként.Velük vitatkozz és mond,hogy ők hülyék ezekhez a kérdésekhez...majd ha onnan törlik az ezirányú tudományos alapokat igazoló állításukat akkor jöjjél és professzorkodj!Nem értjûk miért nem veszitek észre itt senki nem kíváncsi a fogadott prókátorokra.
415. angelic smile (válaszként erre: 411. - Badrain)
2014. jún. 17. 09:42

Hol írtam azt, hogy itt bárki is lusta lenne? Hol írtam órákig tartó edzésről? :D A séta hol edzés??? :D Nem csak olvasni kell, hanem értelmezni is!


Az ördögnyelv nélkül egy rosszul megválasztott étrenddel ugyanúgy marhára éhesek lesztek, mint most vagytok!


Lányok! Olvassátok el lassan szépen nyugodtan, amit írtam. Közben, ha valami nem világos, akkor ismét. Úgy látszik, ennek a szernek máris megvan az egyik mellékhatása! :D

414. badrain
2014. jún. 17. 09:38
Hat pont errol beszelek, de nem baj :D
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook