Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
473. Beaa23 (válaszként erre: 461. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 13:40

Én nem vagyok műveletlen,sőt agyam is van,hiszen akkor nem lenne diplomám sem.....na mindegy...

Neked is van egy kialakult véleményed erről a termékről és nekem is.

Mivel még nem próbáltad ki a készítményt ìgy nem is tudsz véleményt mondani róla!

De én nem akarok vitába bonyolódni senkivel!!

472. angelic smile (válaszként erre: 469. - Badrain)
2014. jún. 17. 13:29

Hogy lehet egy nő ilyen agresszív? :) Honnan ez a hév? Mi a rossz benne, hogy szerintem pénzpocséklás?


Én soha nem neveztem senkit hülyének veled ellentétben. Szerintem te se tedd, nevezd ki magad ügyeletesnek és zárjuk le a vitát, ami nem is értem, hogy lett vita, hiszen én csak egy hozzászólást tettem egy fórumon. Nem szóltam le senkit, csupán a tapasztalatokra alapozott véleményemet mondtam el.

471. Riel (válaszként erre: 466. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 12:18
Igen, vannak olyan termékek, de ezt a japánok már nagyon régóta használják az étkezéseikhez. Már 1846-ban is jelent meg receptkönyv, ami konjac-al készült ételeket tartalmazott.
470. Riel (válaszként erre: 468. - Riel)
2014. jún. 17. 12:16
Elírtam: nem 100mg, hanem 100g :)
469. badrain
2014. jún. 17. 12:12
angelic smile ! Te csak a mellékhatásokkal tudsz dobálózni? Lehet mi a bogyótól vagyunk hülyék, Te viszont annak születtél..
468. Riel (válaszként erre: 462. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 12:11

Én a tabletta csökkentésére gondoltam, nem az ételre.

A konjac amúgy azért jó, mert nem tartalmaz szénhidrátot, de magas a rosttartalma. Ha alakot nézünk, akkor nézzük meg az adott népcsoportokat. Amerikaiak? mit esznek? Tészta, gyors fagyasztott kaja. Csupa szénhidrát. Látszik is rajtuk. Magyarok mit esznek? Kenyér,kifli, zsemle, tészta. Megint csak csupa szénhidrát. Japánok mit esznek? Halat, rizst, algát, zöldségeket. Szinte semmi szénhidrátot. És rajtuk is meglátszik az eredmény.

Nem véletlenül fogyasztják a konjacot sem. A rosttartalma 100mg mennyiségben 82g körül van. Nem tudok olyan ételről, aminek ekkora lenne a rosttartalma. Ha van, akkor kérlek mond el. Nem tudom milyen fórumokat olvastál, de azok más módszerek voltak. Nem lehet őket összehasonlítani. A konjac az alacsony szénhidrátú étkezést segíti. Az, hogy ezt liszt, tészta, vagy kapszula formájában használják, azt már mindenki maga dönti el. Mindegyik verzió ugyanabból a növényből készül, csak másképp lehet felhasználni őket.


Egyébként szemtanúja voltam már izomvesztésnek a kevés étel miatt. Volt anorexiás barátnőm. De mint írtam, amíg az illető normálisan, ésszel használja, addig ugyanolyan egészségesen fog élni, mint bárki más.

467. angelic smile (válaszként erre: 464. - *Ametiszt*)
2014. jún. 17. 12:07

Ametiszt! El kell, hogy keserítselek! Bármily hihetetlenül hangzik, nem ez a nevem. :D A jelentését tudod? Na akkor már érted, miért írtam kisbetűvel. :)


Nem csámcsogok rajtatok. Olvasd el a hozzászólásomat és talán megérted, mit szerettem volna elmondani. De előtte talán szüneteltesd a kapszulát pár napig, mert az egyik mellékhatása bizonyítottan az egyik képesség, nevezetesen a szövegértő olvasás elvesztése. :)

466. angelic smile (válaszként erre: 460. - Beaa23)
2014. jún. 17. 12:03

Azért írtam ide, mert évente legalább 10-12 hasonló terméket forgalomba hoznak. Minden egyes alkalommal nyit valaki egy fórumot és csak arra szerettem volna rávílágítani, hogy ezt mennyire nem látjátok. :)


A saját tapasztalataimat mondtam el, talán lesz olyan, aki más hülyeségéből tanul. De ahogy valaki azt mondja - nem jó ez a termék, rögtön fikázzátok, kollektívan (mint a hiénák) támadjátok és ezen nem ártana elgondolkozni. Ez valahol nem normális dolog. Emberek vagyunk, nem állatok!

465. badrain (válaszként erre: 464. - *Ametiszt*)
2014. jún. 17. 11:59
Én is, mert csak felidegesít!
2014. jún. 17. 11:57

Ne bosszantsátok fel magatokat, angelika élvezkedni jött ide, és hogy csámcsogjon rajtunk.

Mi lennénk a leg boldogabbak,ha nem lenne ilyen problémánk!


angelic smile! (egyetemi végzettséggel kis betűvel írod a neved...) ezentúl átlépem a bejegyzéseidet, és további jó szórakozást kívánok!

463. badrain (válaszként erre: 461. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 11:56
Te annyira okosnak hiszed magad, hogy az valami hihetetlen.. Egyébként a "mond" az mondd! A tanult fejeddel legalább helyesen tudnál írni!
462. angelic smile (válaszként erre: 459. - Riel)
2014. jún. 17. 11:55

Ha nem eszik semmit, akkor az nem csökkenthető. A semmi alatt nincs semmi. A kevés ételtől fogsz izmot veszíteni. :) Erről beszéltem.


Sok fórumon olvastam, sírnak az emberek, hogy mennyit fogynak és meg sem látszódik rajtuk. Ezért nem. A háj ott marad, az izom leépül.

461. angelic smile (válaszként erre: 455. - Badrain)
2014. jún. 17. 11:52

Az írásaidból jól kitűnik, hogy neked viszont nincs. :) Mindezek mellett megpróbálhatnál normálisan írni másoknak, elfogadni, hogy nem mindenki vall veled azonos nézetet és nem megpróbálni rögtön izomból lenyomni ezért a másikat (mert agyból ugye nem igen megy).


Kérlek, mond el nekem, hogy fikázás mellett észérveket hoztál fel? Valami normális hozzáfűznivalód volt az egészhez? Mert én nem igazán látom, hogy lett volna.


Nem lehet a másikkal normálisan elbeszélgetni? Azért, mert én azt mondom, hogy nem tartom jónak az ördögkapszulát, mi fog történni, hogy így kell lereagálni? Miért nem lehet normális ember módjára azt írni, hogy te igenis jónak tartod, mert... Igaz, ehhez műveltség is kell.

460. Beaa23 (válaszként erre: 456. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 11:48

Nem is azt írtam,hogy te mondtad vagy itt mondták,hogy fussak!!

De gondolom neked nem kell fogynod...

Mi ezt használjuk és pont!! Ha nem tetszik akkor minek írsz ide? Ha nincs tapasztalatod a termékről??

459. Riel (válaszként erre: 457. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 11:48
Amíg betartja az azzal arányos vízmennyiség pótlását + egészségesen eszik, annak semmit. Aki meg csak a gyógyszert szedi és nem eszik semmit, annak csak annyit, hogy akkor kicsit csökkentse az adagot és mellette próbáljon egészséges, főleg alacsony szénhidrát tartalmú ételeket enni és sok folyadékot fogyasztani. Ennyit tudnék tanácsolni.
458. badrain
2014. jún. 17. 11:47
Angelic smile... húzz"ál" már innen!
457. angelic smile (válaszként erre: 454. - Riel)
2014. jún. 17. 11:39
Értem. És annak mit tanácsolnál, aki már napi 6 szemnél tart?
456. angelic smile (válaszként erre: 452. - Beaa23)
2014. jún. 17. 11:38

Nem tudom, hova érkezel, de reméljük pár hónap után is sikeres lesz. :)

Nem mondta senki, hogy fussál! Reméljük elég érthetően leírtam. :D Visszaolvastam, és futásról sehol nem írtam.

Elég becsületesen végigolvastam a hozzászólásokat. Remélem te is. Ha nem, kérlek pótold és megérted, miért írtam, amit írtam. Sokan ujjonganak, hogy nem éhesek, alig tudnak enni valamit. De nem ez a jó módszer.


Saját tapasztalatból írom, soha nem voltam éhes és mégis fogytam. Igaz, ehhez venni kell a fáradtságot, eltölteni egy rahedli időt a neten és utána járni, hogy lehet helyesen, egészségesen megváltoztatni az étrendet úgy, hogy soha ne éhezzél (nem az ördögkapszulának köszönhetően!!!, hanem egyáltalán ne), és közben fogyjál. Igaz ezzel az agyunkat is tornáztatni kell, de atya világ, kinek van erre ideje? :D :D :D Természetesen, aki anyuka nem teheti meg, mert kisgyereke van és a gyerek soha nem alszik, de arra van ideje, hogy ide bigyesszen pár sort :D (Megjegyzem két gyermekem van, mielőtt az a vád érne, hogy fogalmam sincs milyen gyereket nevelni és ikrek! :))


U.i.: (Nekem is legyen már ilyenem.) Tudod, mi az az intervall edzés?

455. badrain (válaszként erre: 451. - Repacska)
2014. jún. 17. 11:33
Hagyd.. nem éri fel ésszel.. Pedig "egyetemet végzett"... :D
454. Riel (válaszként erre: 450. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 11:32
Magamnak valószínűleg napi kettőt. Ebéd és vacsora előtt 1-et. A magas rosttartalom miatt talán még napi 3-at. De ez egyénfüggő szerintem, olyan mennyiséget nem tudok mondani, ami mindenkinek ideális lenne, mert teljesen más a szervezetünk.
453. angelic smile (válaszként erre: 451. - Repacska)
2014. jún. 17. 11:25
Legyünk reálisak répácska! Mennyi rostot viszel be ezzel a nem szerrel? :D
452. Beaa23
2014. jún. 17. 11:23

Nem értem mért kell okoskodni!!

Azt sem tudják,hogy az ördögnyelv mellett hogy érkezünk vagy mit sportilunk!!

Egyből letámadnak minket!!

Nekem is mondták a nagy okosak,hogy mért nem futok az ördögnyelv szedése helyett: 5 perc futás után fulladok,felszalad a vérnyomásom és a pulzusom a csökkentő szedése ellenére is hogy rosszul leszek...

Én elliptikus trénert használok mellette napi 15 percet és igen is a 10 kg feleslegből 3 hét alatt lement 2 kg és a csípőmről 4 cm ment le!! A hasam tök lapos lett !

És nem a tréner miatt mert a 15 perc szinte semmi!Úgy gondolom,hogy ha megtehetem,hogy megvegyem havonta 8000 ezerért a készítményt és nem feleslegesen,mert használ,akkor senki ne szóljon semmit!!

Mindig csak az okoskodás megy!

Akinek nem tetszik a téma nyisson egy ördögnyelv szedés ellenes oldalt ne itt osszák az észt!!!!!

:)

451. Repacska (válaszként erre: 418. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 11:22

Te kis Angyal!


EZ NEM SZER!ha nem tudod nézz utánna.Ez egy természetes rost és csak a rostdús táplálkozást hivatott segíteni,és ha így táplálkozuk nem hízunk és egészségesen tudúnk súlyt veszíteni,illetve a koleszterinünket is karbantartani.Ennyit az egészségtelen SZERRŐL!A salátából,hogy szeded ki a rostokat? kifacsarod?jelzem nem tudsz elegendő rostot bevinni a mai táplálkozásod során ezt pótolod a glukomannannal.Mégesgyszer és utoljára [link]

Ezt olvasd el és legyél okosabb!!

450. angelic smile (válaszként erre: 447. - Riel)
2014. jún. 17. 11:21
Megkérdezhetem, ha kapszula formájában szednéd, te mennyit tartanál helyes mennyiségnek?
449. Vikinca
2014. jún. 17. 11:19

HÚ... de felpörögtek az indulatok! =) Aki okoskodik, hagy tegye!!! én csak jót tudok rajta mulatni! =)

Riel köszi a 438 as hozzászólásodat!nagyon jól leírtad!köszi, köszi, köszi!!!!

448. badrain (válaszként erre: 445. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 11:18
Tényleg hála az égnek, hogy nem vagy az.. Gratulálok a fogyásodhoz.
447. Riel (válaszként erre: 444. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 11:17

Értem, amit írsz. Igazad van és igen, az ördögkapszula vízhajtó hatású. Viszont mindenhol fel van tüntetve, hogy min. 3 liter vizet kell meginnia annak, aki használja, hogy pótolja az elveszett vízmennyiséget. Én anyukámat többször is megkérdeztem, hogy képes lesz annyit meginni, mert ha nem, akkor meg sem rendelem Neki. Itt is csak azt tudom mondani, hogy lehet van olyan, aki nem tartja ezt be, és emiatt nagy lesz Nála a vízveszteség, de az nem a kapszula hibája, hanem az illetőé, aki rosszul használja.

A második pont szerintem meg azoknál érvényes, akik őrült módjára eszik a kapszulát és tényleg semmi éhségérzetük nem lesz. Viszont, aki mértékkel szedi, az rendesen fog étkezni mellette, csak nem akkora mennyiségben, mint régen. A magyarok alapból rengeteget esznek, és mivel így nőttek fel, a szervezetük hozzászokott, pedig több kutatás is bebizonyította, hogy a szervezetünknek nem kell sok mennyiség, inkább a jó minőség. Szóval, csak azt tudom mondani, hogy csak oda kell figyelni, és nem lesz semmi baj. Az izmokat meg kis mozgással karban lehet tartani. De sokan itt írták is még a fórum elején, hogy tornáznak, meg hasonlók.

446. badrain (válaszként erre: 445. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 11:14
Lehet Te ugatsz, én nem...
445. angelic smile (válaszként erre: 443. - Badrain)
2014. jún. 17. 11:09

Szerintem neked kellene befejezned, vagy normálisan hozzászólnod a témához. Nem kell a másikat leugatni, lehet művelten beszélni. :)


Nem vagyok egészségügyis (hála égnek!). Egy olyan ember vagyok, aki sikeresen lefogyott és évek óta tartja a súlyát. :)

444. angelic smile (válaszként erre: 438. - Riel)
2014. jún. 17. 11:06

Köszönöm, amit írtál és főként azt, ahogyan!


Én a következőket tudnám hozzátenni az általad írtakhoz:

Miért is írtam, hogy vizet hajt és izmot bont le?


1.Az ördögnyelv kapszula bizonyítottan erős vízhajtó, e képessége folytán kihajtja az emberi szervezetből a vizet. Ezért tapasztalható kezdetben nagy fogyás, és hiábavaló az örömködés.


2. Nagyon sokan írták, hogy teljesen elveszi az étvágyukat, sokan az éhségérzetük elnyomására használják. Viszont ahogy megvonod a szervezetedtől a kalóriákat, elkezd raktározni, és "csökkentett üzemmód"-ban, energiatakarékosan fog üzemelni. Ez kb. annyit tesz, hogy felkészülve az elhúzódó ínséges időkre, elraktározza a bevitt kalóriák nagy részét és elkezd szelektálni. Nem a zsírt fogja leépíteni, mert fogalma sincs, hogy meddig kell nélkülözni a kaját. Az izmot viszont leépíti, mert annak sok kalóriára van szüksége. Ezzel tulajdonképpen azt építi le, ami igazából képes lenne a zsírt "felzabálni" a testedről!

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook