Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
503. Repacska (válaszként erre: 500. - Koda32)
2014. jún. 17. 20:46
Az a jó...mármint nem érzés szintjén de hidd el ,mint a vonat úgy fogja kitolni az egyébként lerakódott salakanyagot és sok jótékony hatása mellett még a béltisztításban is szerepet játszik.
502. Repacska (válaszként erre: 495. - Badrain)
2014. jún. 17. 20:43

Háát,ezt most épp jókor:))) A hétvége bulival tele zűrös szőlőcukortöbbletben gazdag:))

Csak ,hogy másoknakmis képe legyen rólam:

52 éves vagyok 4 gyermek boldog anyukája,és 2 unoka boldog nagymamája na és egy6 évvel fiatalabb kedves figyelnes túneményes férfi párja 20 éve.Szóval teperhetek,hogytartsam az iramot:)) napi 10-12 órát dolgozom és aztán látom el a gyerekeket,tartom a kapcsolatot a nagylányaimmal ( akik már kirepûltek) és a kûlvilággal.Koromnál fogva ,minden évben szaporodom 1-2 kg-al:(( Ennek megájt parancsoltam az A rex szedésével.A páom itthon edz én meg ilyenkor pröbálom a házimunka mellett még kipihenni a napi stresszt,és igen lusta vagyok megmozdulni:(( Nem állítom ,helyes de már alább hagyot a lendület.:) 74 kilóra szaladtam és nem szeretnék tovább gyarapodni(hozzáteszem a kedvesem így szeret és a tükör is arányos még:) de ettől tovább nem mehet és egy stabil 66 nekem kielégítő,mert bizony ha más jel nincs is az mindenképp,hogy gyorsabban fáradok,és a 10 cm es cipő amit a kedvesem imád már megterhelő a lábaimra és az a súlyfelesleggel függ össze.Noss ezek után tapasztalatokról szivesen cserélek eszmét,aki viszont észt szeretne osztani elkésett,abba a sorba már nem kívánok beállni,mert azt már többször végig álltam és már eltanácsoltak ...mondván megtelt,önnek többre nincs szûksége:)))( maradék utolsó harmadra ezzel elvagyok:) kicsit morbid a humorom,remélem aki akarja érti:)) mindenkinek sok sikert,kitartást ehhez az egyébként nem szerhez:))

501. koda32
2014. jún. 17. 20:13
Lehet, hogy a sok rostanyag késve dagad be?
500. koda32
2014. jún. 17. 20:12

Puffaszt(mintha 1kg babot ettem volna),de nem látszik, hogy megnőne a hasam.

Ma este vacsorámat megmelegítettem, de nem tudtam csak 3-4 kanállal enni.Lehet ennek később van hatása.

499. Elyn (válaszként erre: 498. - Koda32)
2014. jún. 17. 20:03

Jó vagy rossz értelemben?

Akarom kérdezni puffaszt v. eltelít?????

498. koda32
2014. jún. 17. 19:28
Ma van a 4.napom a "lisztevésben". Délben 1x1kk eszem belőle. A hasam olyan puffadt, hogy csak na!
497. Elyn
2014. jún. 17. 19:01
Nem lehetne ezen a gyerekes vitán továbblépni...oldalakon keresztül csak erről szól már a fórum...Bocsánat, hogy én az ördögnyelvre lennék inkább kíváncsi...:(((
496. *Ametiszt* (válaszként erre: 467. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 18:02
Szegénykém, Te még mindig itt erőlködsz, holott tudod hogy senki nem kíváncsi a véleményedre..:D
495. badrain (válaszként erre: 493. - Repacska)
2014. jún. 17. 16:42
Ne is idegesítsük magunkat rajta! Éljen boldogan. hisz Ő már vékony és okos is :D Egyetemet végzett!!!!! :D Mik a hírek fogyás terén?:)
494. Repacska (válaszként erre: 466. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 16:33
OETI!!!
493. Repacska (válaszként erre: 453. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 16:32
Reális?Ezt te kérdezed? A semmi bevitelhez képest szerinted mennyit? 0+ 0=-e nála többel? Old meg az egyenletet és rájössz.és akkor most az agyad is tornásztathattad:) Egyébként ,meg pont annyit viszek be amennyit az OETi írt,hogy csökkentsem a súlyomat,ha ettől 1 grammal többet akkor a koleszterinemet is szabályoztam.Én ignoráltalak,értelmetlen a veled való kommunikáció.Mondod a sajátodat de a tudomány távol áll tòled.Senki nem mondta itt nem kell mozogni,de vannak altarnatív kiegészítő megoldások.
492. badrain (válaszként erre: 491. - Perszike)
2014. jún. 17. 16:32
Az én lányom még csak gügyög, de szerintem Ő is ezen a véleményen lenne :D:D:D
491. Perszike (válaszként erre: 490. - Badrain)
2014. jún. 17. 16:26

:DDDD

azért még reménykedem :)) Imádom a beteg lelkeket :DD A lányom csak úgy fogalmazott,hogy káposztaagyú :)

490. badrain
2014. jún. 17. 16:21
Nekem még vissza tudott "ugatni" (hogy Őt idézzem). Veled már nem bírna el. :D:D:D:D
489. Perszike (válaszként erre: 488. - Badrain)
2014. jún. 17. 15:55

;)) :)*

Nekem miért nem válaszol ez a nöszemély?Pedig úgy fel vagyok spanolva már! :DDDDD

488. badrain (válaszként erre: 482. - Perszike)
2014. jún. 17. 15:51
:D:D végre! Minden elismerésem!:)
487. badrain (válaszként erre: 481. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 15:50
Te meg ne monDD!!!! meg mit csináljak! Remélem én is elég világos voltam:)
486. Perszike (válaszként erre: 484. - Vikinca)
2014. jún. 17. 15:41
:)* Köszönöm édes vagy! ;)
485. Perszike (válaszként erre: 483. - Szöszi71)
2014. jún. 17. 15:39

<3 Köszönöm szépen tündér vagy!


Ránéztem ennek a kis kedves észosztónak az adatlapjára és látom ám,hogy tegnap regisztrált be....küldtem neki egy kedves kis jelet :D

484. Vikinca (válaszként erre: 482. - Perszike)
2014. jún. 17. 15:38
=D mint mindig, megint megmondtad a tutit!
483. szöszi71 (válaszként erre: 482. - Perszike)
2014. jún. 17. 15:33

Nagyon jól írtad! Egyetértek Veled! :)

Én is csak mankónak használom ezt a bogyót, úgy ahogy sokan és teljes mértékben megértelek.

482. Perszike (válaszként erre: 476. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 15:01

Szia Te drága!

Van egy olyan érzésem,hogy nagyon nem jó helyre jöttél :DDD

Csak egy kérdés? (olvasd el a fórum címét légy oly kedves!)

Valahogy nem találtam egyik hozzászólásodban sem a tapasztalataidat,sem nyomát annak,hogy érdeklödést mutatnál a Glucomannan irányában!Akkor meg mi a fenét keresel itt? Észt osztani mindenki tud!IGEEEENN mert az meg van írva abban a bizonyos NAGYKÖNYVBEN és annak úgy is kell lennie!!!Neeeeeeeeeeeemmmm már más világot élünk!

Gyermekkorom óta súlyproblémákkal küzdök,meséljek?Volt részem "egészséges táplálkozásban",kalóriaszámlálgatásban,testépítésben,söt anorexiában.Tudod drága,nincs olyan,hogy doki megmondja az okosat:egyél 1200 kalóriát ...igen elöre kinyomtatva oda is nyomja a kezdbe..:DDD he-he a mi 150 kilós háziorvosunk csak receptre kiadható zsírfosató tablettákkal fogyott le.....de várjunk csak!Milyen iskolát is végzett ö???Na erröl ennyit!Most nyisd ki a kis füled!Minden fogynivágyó emberkének meg kell találnia az ö számára megfelelö "programot" amivel lefogyhat.Én megtaláltam.....pár példa:Tavaly kalóriaszámolgatással fogytam,javarészt fehérjealapú étkezéssel,de kiegyensúlyozott összetétel,alacsony kalóriatartama mellett sóvárogtam az édességért,kenyérért,hiába imádom a brokkolit,de képtelenség számomra,hogy így éljem le az életemet....sonka+gomba+mindegymicsakalacsonyszénhidrátos legyen különben túllépem a napi limitet és este éhen fogok dögleni.A Glucomannán napi AJÁNLOTT adagja max 3 gramm!Tudod mi az,hogy ajánlott?Az ördögnyelv nem piros keresztes gyógyszer,csak csupán rost nyomelemekkel,vitaminokkal.Aki itt szedi mind csak kisegítömankónak használja ,emelett tornáznak,viszonylag egészségesen étkeznek!!!Ha veszel némi eröt magadon,esetleg beleolvasol a naplóma láthatod,hogy eszek édességet,nem is keveset,mert nem vagyok képes létezni nélküle és akkor most mondhatod,hogy akaratgyenge vagyok!Nem hat meg senkinek a véleménye,én aki már mindent kipróbáltam,boldog vagyok,hogy számunkra is elérhetövé tették ezt a csodás növényt!Minden kedves fogyózó sorstársamnak eredményes fogyást kívánok!A tökéletesen táplálkozó,tökéletes testü emberkéknek meg azt kívánom,hogy nyissanak naplót arról,hogy ök milyen fantasztikusan tökéletesek és majd ha mi ilyesmire vágyunk odamegyünk és elolvassuk,söt még dobunk like-ot is! :D

Szép napot!

481. angelic smile (válaszként erre: 477. - Badrain)
2014. jún. 17. 14:54

Szerintem ideje lenne a témára szorítkoznod és a személyeskedést elhagynod. Egy valamit pedig jegyezz meg! Amikor neked írok, akkor az csak kizárólgaosan rád vonatkozik. Ne általánosíts!


Most pedig, csak hogy a félreértéseket elkerüljük, FOGD MAGAD ÉS OLVASS VISSZA, KI KIBE KÖTÖTT BELE, KI KEZDTE EL SÉRTEGETNI A MÁSIKAT!!! Csak hogy jobban megértsd, leírom még egyszer: fogd magad és olvass vissza, ki kibe kötött bele, ki kezdte el sértegetni a másikat!


Az egy dolog, hogy téged nem érdekel, hogyan is fogytam le. (Már 5 levelet kaptam ezzel a kérdéssel. :D) Higgadj le szépen, ha másképp nem megy verd a fejed a falba! A továbbiakban pedig mellőzz kérlek, mert amit itt művelsz, az szánalmas! Nem vagy partner egy normális társalgásban! Remélem, elég érthetően fogalmaztam! :)

480. dyna102 (válaszként erre: 479. - Riel)
2014. jún. 17. 14:53
Szia. Mivel eszed vagy mibe teszed?! És melyik étkezésnél? Lehet írtad már,de nem volt kedvem most azt a nem tudom én hány oldalt végig olvasni.
479. Riel (válaszként erre: 476. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 14:48
2 grammot. Ami 160 gramm rostbevitelnek felel meg. És utána lehet nézni, naponta 30-50 gramm rost kell minimum a szervezetnek. Egyébként a rostok csökkentik az étvágyat és fokozzák a teltségérzetet, ezért segít a fogyásban is.
478. dyna102
2014. jún. 17. 14:40
Sziasztok! júni 10.-e óta szedem az ördögnyelv kapszulát,a Netaminosat, napi 2x,reggeli és ebéd előtt 1-1 kapszula. Mellette odafigyelek az étkezésre és tornázom Rékára napi 20 percet. Ha elfogyott a kapszula (60 db-os) majd megírom,hogy milyen volt. :) Szerintem igen is kell egy kis segítség,ha már sehogyan sem megy a fogyás. És aki megteheti az miért ne venné meg?!
477. badrain
2014. jún. 17. 14:24
Nem vagyok agresszív. Őszinte vagyok... ezért, ha hülyének tartalak leírom. Nem tudom mitől jobb, hogy Te burkoltan idiótázol minket, amiért szedjük és közlöd, hogy mellékhatás miatt vagyunk "ilyenek".. Milyenek?? Elég beképzelt lettél így, hogy ÁLLÍTÓLAG lefogytál és tökéletes lettél... na meg okos is.. el ne felejtsem.. Amíg nem jöttél ide és írtad le a nem kért véleményed itt nem volt semmi gond. Mindenkibe belekötsz.. Isteníted magad és a hülye diétád. Hát csináld!! Szerintem itt senkit sem érdekel, hogy Te hogy fogytál le! Úgyhogy Téged se érdekeljen már, hogy mi bevesszük e az ördögnyelvet! Ha megengedhetjük magunknak, hogy megvegyük, akkor ennyi!
476. angelic smile (válaszként erre: 470. - Riel)
2014. jún. 17. 13:51
Igen. De ez egy szép szám. Viszont hány gr konjacot eszel meg egy nap? :D :D :D
475. angelic smile (válaszként erre: 474. - Angelic smile)
2014. jún. 17. 13:44
Folyt. És ha valaki ésszel táplálkozik, akkor simán fogyni fog, ha fogyni akar (éhezés nélkül) és hízik, ha azt szeretne. De valóban, ehhez le kell ülni egy pillanatra és el kell mélyedni a neten írt tanulmányokba.
474. angelic smile (válaszként erre: 468. - Riel)
2014. jún. 17. 13:41

Jaaaaa, a tabletta csökkentését írtad. :D


Igen, ott a pont nálad! Alapból ezeket az ételeket fogyasszák. Nem a konjac miatt ilyenek. :)


Nem tudom van-e még valaminek ilyen rosttartalma, de férfiasan bevallom, nem hallottam még ilyent. Max. 100 gr-ban tudom elképzelni a 82 gr-ot.


Látod, én csak erre szerettem volna felhívni a figyelmet! Nem szabad nem enni, úgy ahogy írod, ésszel kell táplálkozni. :)

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook