Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
563. karena (válaszként erre: 562. - Elyn)
2014. jún. 22. 08:51
Testsúly rost , remelem nem zarnak ki miatta
562. Elyn
2014. jún. 22. 08:45
Nekem is a késő délután , este a legkritikusabb, ha az esti étkezést le lehet cserélni egy konjak lisztesre, az már nagyon jóóó. Azért megnézem még ezt az olcsó kapszulát is, köszi, hogy írtad...remélem megtalálom..
561. karena
2014. jún. 22. 08:16
Sziasztok , en találtam egy olcsóbb kapszula változatot. 500mg/1 kapszula , 30 darabos a doboz. En 1200-ért vettem, a neten 1900 -ért lattam. Persze a liszt sokkal olcsobb.
560. a8103 (válaszként erre: 559. - Elyn)
2014. jún. 22. 08:04

Én a kapszulát nem szedtem, így viszonyítási alapom nincsen :( Az viszont fix, hogy rám mindig meló után, este/éjjel tört rám a farkaséhség - na tegnap egy falatot nem bírtam volna enni a "szokott időben"

Ami még gáz szokott lenni, az a hétvégi családi ebédek/uzsik/nasik - ezt majd ma tudom tesztelni, hogy mennyire kívánom, vagy nem :)

Már elkészítettem a mai adagot, én biztos ami fix főztem kicsit, most várom, hogy kihűljön, majd este beszámolok :)

Mindenesetre köszi csajok ezt a topicot, és h rátaláltam erre a lisztre általatok! :)

559. Elyn
2014. jún. 22. 07:59
Hát ez nagyon jó:)), elindultunk a méregdrága rózsaszín dobozos kapszulától, és ahhoz képest most itt tartunk a filléres konjac lisztnél...:))))))))))))Sajnos nekem még a lisztet nem sikerült beszerezni, de alig várom és főként a "tejbegrízes" recept kipróbálását. Ha nagyon rátör az emberre az éhség, biztos hogy jó kis alternatívák ezek a gyomor megtöltésére...:)Számomra nagyon hasznosak azok a tapasztalatok,ha arról írtok, hogy a kapszulákhoz képest mennyiben más a liszt fogyasztás..ugyanaz a hatás megvan-e.
558. koda32
2014. jún. 21. 21:24

A mai adagot citromos langyos vizbe tettem,de próbáltam már gyümölcslével,sőt koffeinmentes kávéval is.

A 2dl folyadék kell.

Én utána nagyon száraznak érzem belül a számat, mindig innom kell.

2014. jún. 21. 21:04
A meggyszószt habarással készítettem - ott nem nyers állapotában ettem. Ezt majdnem el is felejtettem.:) Pedig nagyon finom volt! Semmi mellékíz - semmi trutyis állag.
2014. jún. 21. 21:01

Én eddig "nyersen" ettem a lisztet. Joghurtba vagy tejbe tettem.

Ami feltűnő különbség nálam: a kapszulától állandóan fel volt puffadva a hasam és be volt keményedve - a lisztnél semmi ilyet nem tapasztaltam eddig.

555. a8103 (válaszként erre: 554. - Koda32)
2014. jún. 21. 20:50

Megvettem, este főztem 1dl tej, 1dl víz, kb. háromnegyed kávéskanál liszt és mikor kihűt tettem bele kakót+édesítőt - így egész jó íze volt, vacsira meg elég volt utána fél zsömle (napközben kb. 400kcalt ettem), teljesen jóllakott vagyok, ez tök jó!


Viszont a kérdésem az, hogy ezt lehet "nyersen" enni?? Mármint vízben elkevered, állni hagyod, és utána megeszed? A sima fehér lisztet ugye mindenképpen hőkezelni kell, ennél semmi ilyen nincs?

554. koda32
2014. jún. 21. 16:46

Eddig: én csak napi 1x délben eszem ilyen zselét 2dl langyos folyadékba 1 kk lisztet elkeverek (1kk=5gr).Többi étkezésnél nem.

Én valahol azt olvastam napi 9gr lehet fogyasztani belőle.

2014. jún. 21. 16:46
Sziasztok!:) Látom nagyon sokatoknak bejött a lisztes forma. Én tablettát használok, az elején működött, de azóta esténként annyit tudnék enni,mint egy kisdisznó:D Láttam neten lehet rendelni 100 g -os lisztet. Meg is fogom venni, az adagolásban segítene nekem valaki?:) Napi szinten mennyiszer kell használni és kb mennyi vízbe mennyi adagot? A tablettából se használtam túl sokat, mert alapjáraton nem nagy rajtam a felesleg és nem szeretném, hogy kárt okozzon:) Előre is nagyon köszi és drukkolok mindenkinek, jó titeket olvasni!:)
552. a8103
2014. jún. 21. 15:25

Sziasztok! Segítsetek kérlek, ma fogom megvenni az általatok írt konjac lisztet, és elkészítem, ahogy itt írtátok - viszont azt nem találtam, hogy ebből mennyit kell enni egy nap??? Étkezések előtt ez ok... viszont én csak napi 1* szoktam enni, ha azért eszek ebből 3x, abból nem lehet baj??

És akkor pl. a 2dl vízzel készült mennyiséget osszam el a nap folyamán?

551. *Ametiszt* (válaszként erre: 548. - Amira11.a)
2014. jún. 21. 10:43
Kipróbáltam a tejbegrízt,tényleg nagyon finom!
550. ancsovi
2014. jún. 21. 08:25
Nekem ami eddig bevált, hogy kb 2 dl vízbe tettem egy kis málna szörpöt, a lisztet, fagyasztott Erdei gyümölcsöt es mehet be a hűtőbe. Úgy sem rossz. Próbáltam már ugy is h húslevesbe, hogy olyan legyen, mint a kocsonya. Na úgy szörnyű volt :D de azt sajnos még mindig nem találtam sehol, h mennyit kell ebből enni egy nap.
549. gloriosa (válaszként erre: 548. - Amira11.a)
2014. jún. 21. 08:00
Ügyes Vagy! ;) Az új módszerem, h nem várom meg amíg teljesen zselés lesz, csak kicsit elkeverem a folyadékkal és megiszom, a gyomromban dagad be, sok vizet iszom rá, így könnyebb elfogyasztani. :)
2014. jún. 20. 22:40

én is a lisztet "eszem" kapszula helyett. 1dl tejbe teszek 2db édesítőt, megmelegítem, majd rá egy kávéskanál konjacliszt.. isteni, olyan mint a tejbegríz. Én vettem 5 zacskóval, biztos ami biztos, így egy ideig elég lesz. 1230ft volt a paleoboltban. Jövő héten ki akarom próbálni a tésztáját is, csak első körben olyan undorítónak tűnt, hogy benne van valamilyen lében..


Eddig 3kg ment le, 2 hét alatt:)

547. gloriosa (válaszként erre: 546. - *Ametiszt*)
2014. jún. 20. 07:45
Igen, főzelékhez is szuper, én is örülök neki! ;)
2014. jún. 20. 07:11

Ez a konjac liszt egy csoda! Tegnap vettem egy paleos boltban, ahol mondta az eladó nő (de ez rajta van a csomagoláson is) hogy 500-700 ml-nyi főzelék sűrítéséhez elegendő egy csapott kávéskanálnyi liszt.

Meggyszószt készítettem, kb 1 liternyi volt a cucc. Egy evőkanál vaníliás pudingport - 1 kávéskanál lisztet összeráztam kb 2 dl tejjel, majd mertem rá forró meggylevet, és ezzel habartam. Akkor még nem volt teljesen "szósz" állaga - de reggelre tökéletes lett!

Édesítővel csináltam - abszolút diétás!

Köszönet azoknak, akik megismertettek ezzel a jó kis cuccal! :)

Imádom a habarással készült főzelékeket - de a keményítőset annyira nem díjazom - a lisztes pedig nem fogyis kaja.

Még van kapszulám, de többet nem fogok venni, az tuti.

545. gloriosa (válaszként erre: 544. - Ancsovi)
2014. jún. 19. 21:57
Én -3kg-nál tartok 3hét alatt, de mivel nem túl sokat kell leadnom, gondolom ez kicsit le fog lassulni. Nagyon odafigyelek az étkezésre, a konjac liszt csak rásegít, hogy bírjam.
544. ancsovi
2014. jún. 19. 21:43
igyekszem, bár egyenlőre tök élvezem h nem vagyok éhes :) súlyban kinek hogy alakul?
543. Perszike (válaszként erre: 542. - Ancsovi)
2014. jún. 19. 20:33
Hú ne is mondd! Megőrülök egy jegkremert! De ma Cordon -t ettem, így felejtős :(Azért figyelj oda, hogy a napi 1200 meg legyen! ;)
542. ancsovi
2014. jún. 19. 20:03
Köszi :D de tegnap du tenyleg semmit nem ette csak a golyókat. Es nem is voltam éhes. Ma is csak ugymond kényszerből egy keveset. Inkabb csak a Kisfiam maradékjat. Ami a nagyobb gond, hogy az édességnek nehezen tudok ellenállni. Ma is pl ölni tudtam volna egy tábla csokiért.
541. Perszike (válaszként erre: 537. - Ancsovi)
2014. jún. 19. 19:27
Éhen fogsz halni!Legalább napi 1200 kalóriányi kaját meg kell enned,mert ha nem kihullik a hajad,széttörik a körmöd,kihullanak a fogaid ...soroljam még?Ugye csak viccböl írtad,hogy csak kis fött húst ettél egész nap?Nem ismerlek,de nem akarom,hogy meghalj itt nekem! :D
2014. jún. 19. 18:04
kísérletezem jav.
2014. jún. 19. 18:04
sziasztok.én is a liszttel kísérletem már lassan egy hete.én nem várok a zselésedésre, csak gyorsan letolom:)valószínűleg emiatt nem túl hatásos.sőt, mintha még éhesebb lennék...van másnak is hasonló negatív tapasztalata?lehet, h meg kellene várnom a zselésedést és úgy megenni?
538. Riel (válaszként erre: 537. - Ancsovi)
2014. jún. 19. 17:48
Mármint csak a lisztet etted egész nap, mást nem?
537. ancsovi
2014. jún. 19. 17:23
Sziasztok! Pár hete olvasgatlak Titeket. Tegnap én is kipróbáltam a lisztet. Rengeteget (~40kg) kellene fogynom, ugyh bízok benne, hogy hatásos lesz. Tegnap 13h után már nem is ettem, csak egy kis kölesgolyot, hogy azert a nyammogas élménye meglegyen. Es ma is eleg volt csak h csipegettem egy kis főtt husit a levesből. De egy jo tanács : Ne próbáljátok ki húslevessel :D gondoltam lesz belőle egy fini kocsonya.... De nem :) egyébként az adagolasrol tud vki vmit? Ez az 1 kávéskanálnyi liszt 2 dl vízzel ez igy étkezésenként, vagy napi adag? Én a nagy felesleg miatt eddig étkezésenként ettem.
2014. jún. 19. 15:11
Most én is nagyon belelkesedtem,ha elfogy ez a rengeteg kapszulám amit berendeltem,rendelek konjaklisztet (12,5 euro 25 dekagramm!!) ,miligrammost mérleget (legolcsóbb 8 euro,a többi 10) ,üres kapszulát 12 euro 500 db :D fele rózsaszín,fele fekete :) és lesz egyedim :DDD van átlátszó sokkal olcsóbban is,de ez annyira tetszik :D aztán majd szépen kiméregetem magamnak :) Puszi csajok!!!
535. gloriosa (válaszként erre: 533. - Bettooka)
2014. jún. 19. 13:49
Este is vehetsz be, én vacsorára csak egy turmixot iszom, ezért nem szoktam. Bár a koffeinest estére nem javaslom.
534. gloriosa (válaszként erre: 532. - Málnafagyi)
2014. jún. 19. 13:48
Paleo boltokban vagy az interneten.
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook