Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1133. Chiron (válaszként erre: 1132. - Bichi)
2014. nov. 30. 14:03
Szia- miben szeretnéd helyettesíteni a tojást? Akkor tudok segíteni, ha ezt is megírod :)
1132. Bichi
2014. nov. 29. 18:52

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy a konjac liszttel hogy (milyen mennyiség hozzáadásával lehet helyettesíteni a tojást?

Köszi

1131. Matrica84 (válaszként erre: 1130. - Totesz)
2014. nov. 28. 12:29
Szívesen. :) Ha a cheneset választanád, engem is érdekelnének a tapasztalatok, azzal még kacérkodom. :)
1130. Totesz (válaszként erre: 1129. - Matrica84)
2014. nov. 22. 13:05

Szia Matrica84


Köszönöm a választ!!!!

1129. Matrica84 (válaszként erre: 1127. - Totesz)
2014. nov. 19. 13:27

Szia!

Én annak idején végigolvasgattam itt - van, akinek nagyon hatott, van, aki semmit sem érzett.

Én szedtem hertzeset és celsusosat, akkor tapasztaltam a hatást (valamelyest), ha valóban beszedtem a napi 3 gramm körüli dózist (már ami a glükomannán-tartalmat illeti - a chenest még nem próbáltam, de egyedül annál láttam, hogy 1000 mg van tablettánként, abból elég 3-at beszedni, a többiből olyan 6-ot kell ehhez). Akinek jó volt, azt tapasztalta, hogy az étvágyat veszi el, tehát akaraterő ehhez is szükséges, mert az ízeket attól még kívánhatja az ember. :) Én is étvágycsökkentő hatást érzékeltem, de elég túlhajszolt időszakban szedtem, amikor nagyobb gondjaim voltak az evésre koncentrálásnál, szóval nem igazán tudok miről beszámolni.

Ha érzékeny vagy a koffeinre, nézd meg, az általad választotthoz adtak-e zöld teát vagy egyebet!

2014. nov. 9. 14:24
Sziasztok! Olvasgattam tegnap este a hozzászólásokat és nagyon meggyőztetek! Rendeltem is egy dobozzal a netaminosból! Remélem használni fog, eléggé meghiztam az utóbbi időben és nem bánnám, ha llekerülne róla 20 kg. 175cm magas vagyok és 85 kg... Most is diétára fogtam magam+ almaecetezek 5-ször naponta. Még nem érkezett meg, de amint érzek valami változást jelzem nektek! Szoritsatok! Köszi :)
1127. Totesz
2014. okt. 30. 15:39

Sziasztok!

Sajna a kislányom mellett nincs időm nagyon visszaolvasgatni,ezért szeretném megkérdezni,hogy van még itt valaki,aki szedi az Ördögnyelv kapszulát és nem a lisztet használja? Szeretném megtudni,hogy tényleg hatásos-e,lehet-e vele fogyni,mert gondolkodom rajta,hogy rendelek,csak előbb szeretném tudni a tapasztalatokat. Köszi,aki válaszol :).

2014. okt. 18. 11:07

Sziasztok!

Régen olvasgatom a fórumot. Én kb. 3 hónapja kezdtem el a lisztet használni. Nekem jó tapasztalataim vannak. Sokkal kevesebbet eszek, mert nincs egész nap kényszerem, de nem azonnal alakult ez ki. Szép lassan összeszűkült a gyomrom. Sokat mozgok és fogytam is. Nem tudom mennyit, de nem is ez a lényeg. Nem állok mérlegre, mert minek. Életmódot akartam váltani, s ez sikerült is. Ha 1 év múlva érem el az álomsúlyt, az is jó. De elhatároztam, hogy szeretem magam mindenképpen. Szóval semmit sem görcsösen, hetek alatt szeretnék. S most ez sikerül is. Ja! s ami a lényeg, felére csökkentettem a gyomorsav gyógyszeremet, nem fáj a gyomrom, csak ritkán. Rendeződött a székrekedésem is. Szóval nem kell úgy látszik annyira akarni, igyekszem bölcsebben, lassabban célt érni, s azt megtartani. Kívánom ezt mindannyiótoknak.

1125. maciori (válaszként erre: 1124. - Kat52)
2014. okt. 10. 11:42

Küldök egy linket a Kollath reggeliről. Én búzakorpát, búzacsírát, lenmagot is teszek bele. Millió egy változata van, csak egy a lényeg, hogy a pelyheket egy éjszaka vízbe kell áztatni. Szerintem finom és tényleg laktató.


[link]

1124. kat52 (válaszként erre: 1122. - Maciori)
2014. okt. 9. 16:01
Neked is köszi!Mi az a Kollath reggeli?
1123. kat52 (válaszként erre: 1121. - Chiron)
2014. okt. 9. 16:00
Köszönöm a jó tanácsaid!Biztosan fogok még kérdezni,ha nem baj!Fogyás céljából használod a lisztet?Sikerült tőle fogyni?
1122. maciori
2014. okt. 9. 14:21

Én a gyümölcs levest is ezzel sűrítem. Puding még nem sikerült belőle, így a következő képpen készítek "pudingot". 1 mokkáskanál lisztet összekeverek 1-2 kávéskanál kakaóval és 2 édesítővel. Folytonos keverés mellett felöntöm tejjel. Mikor besűrűsödik, akkor megeszem. Iszok rá vizet. És ez a vacsorám.

Eleinte puffadtam, de most reggelit cseréltem és megszűnt a reggeli puffadásom is. Eddig kefirrel edtem a zabpelyhemet, most már Kollath reggelit eszek, abban nincs tejféle.

A teljes éhségem nem múlt el, mert nem szabad nem enni. De viszont a folytonos hűtőnyitogatás az megszűnt. Kevesebbet eszem. De ehhez is idő kellett, nem ment egyik napról a másikra.

1121. Chiron (válaszként erre: 1118. - Kat52)
2014. okt. 8. 22:55
Szia, puding készítésnél a lisztet keverd el az édesítővel, folytonos kevergetés mellett öntsd fel tejjel és főzd meg. Ha kevés folyadékkal hígítod és hagyod állni majd úgy adod hozzá forrásban levő folyadékhoz akkor bizony becsomósodik. Főzelékek esetében is el kell keverni bőséges hideg folyadékkal és azonnal folytonos kavargatás mellett bele a forrásban levő ételbe. Ahogy felhígítod a lisztet - azonnal bele kell önteni a sűríteni kívánt ételbe mert nagyon gyorsan el kezd dolgozni. Nekem nincsen semmilyen mellékíze - csak akkor ha túl sok lisztet használok, olyankor bizony nagyon kemény az étel is úgy besűrűsödik. Igaz én már pár éve használom, de meg kellett nekem is szoknom. Ma már csak ezzel sűrítek, és számos ételbe használom, desszertek, hagyományos ételek sőt még saláta öntetenek is. Eleinte lehet tőle puffadás, székelést inkább segíti (ha kap elég folyadékot) semmint lassítja. Ha valami konkrétan érdekel kérdezz nyugodtan.Üdv.
1120. kat52 (válaszként erre: 1119. - Ubi pretium)
2014. okt. 8. 19:51
Mi újság veled?Voltam pajzsmirigy biopszián,jövő héten lesz meg az eredmény.te voltál azóta valamilyen vizsgálaton?
1119. ubi pretium (válaszként erre: 1118. - Kat52)
2014. okt. 8. 18:53
Eleinte előfordulhatnak ezek az utóhatások,de rostban gazdag étrend mellett gyorsan helyre áll minden :)
1118. kat52 (válaszként erre: 1116. - Maciori)
2014. okt. 8. 17:35
Szia!Mit készítesz a lisztből,pudingot?Ma csináltam előszőr,összekevertem a tej egy részét a teáskanál liszttel,hozzá öntöttem a forrásban lévő tejhez,és jó nagy csomók lettek benne!Kénytelen voltam elmixelni,úgy már megfelelő lett az állaga.Elég érdekes íze van.Ezek után már nem merek vele főzeléket sűríteni,félek,hogy nagyon csomós lesz!Valószínüleg valamit rosszul csinálok,kérek egy kis segítséget!Van valami utóhatása,puffadás,székrekedés stb?
1117. TamaraK
2014. okt. 6. 10:25

Persze hogy átverés az egész. Mozgás nélkül nem fognak lemenni a kilók csak a pénztárca lesz vékonyabb és fáj a fejünk hogy rendesen átvertek minket.


Fogyásnál mindig az a lényeg, hogy a bevitt, megevett mennyiség kevesebb legyen mint amit a szervezet kíván.

nem is beszélve arról, hogy általában a bélrendszer olyan mértékben telített, hogy ezek az anyagok nem is szívódnak fel. Csináltatok előtt béltisztítást? Pedig minden fogyókúra előtt ajánlott.

1116. maciori
2014. okt. 5. 13:24
Nem is értem, hoyg miért veszitek meg az ördögnyelv kapszulátm, ha aztán eladjátok. Semmi nem hat azonnal. A súlyodat se két nap alatt szedted fel. Kitartás, kitartás és kitartás!!! Ez a lényeg! Nekem az első héten szépen lement 2 kiló, majd semmi. De nam hagytam abba!!! Miért? Mert tudom, hogy semmi nem egyszerű. Már több mint 1 hónapja eszem a konjac lisztet és most újból beindult a folyamat. Legyetek türelmesek!
1115. dyna102
2014. okt. 2. 14:08
Eladó netaminról rendelt ördögnyelv kapszula. Nekem nem vált be. kb. 35-40 szem van még. 7500-ért vettem, de 3000-ért eladom+postaköltség. Akit érdekel írjon nyugodtan! :)
1114. nixe
2014. szept. 24. 12:07

Konjac liszt felhasználása a napi étkezésben


Ételek sűrítésekor soha ne tegyük csak úgy bele vagy rá forró, éppen készülő ételre, mert egy hatalmas golyóvá válik. Előzőleg mindig el kell keverni szemcsés anyaggal (só, édesítő) majd kis hideg folyadékkal - és ne várjuk meg, amíg azt meg is issza, hanem zutty, folytonos keverés mellett bele a készülő, meleg ételbe.


Puding főzőséhez: 4-5 g 500-600 ml folyadékhoz


Hideg puding készítéséhez: 500 ml folyadékhoz 6 g liszt – állni kell hagyni 30-60 percig.


Maglisztekből történő sütéshez: itt is csak 1-2 g mennyiségű lisztet használunk, nyilván kicsivel (50-100 ml) több folyadékkal. A hagyományos gabonalisztekből készülő sütemények, kenyérfélék csaknem teljesen azonos állagát lehet a konjac liszt használatával elérni.


A Konjac liszt alkalmas arra is, hogy sütésnél helyettesítse a tojást.


Forró csoki recept itt:


[link]

1113. vucuska
2014. szept. 20. 20:36
Eladó 2 cs konjac liszt posta költség nincs !
2014. szept. 20. 18:39
Sziasztok!Én elég sok véleményt elolvastam mielőtt megvettem,de végül úgy döntöttem h megveszem mivel fogyni akartam. A barátnőm és én is vettünk 90-db-osat. HIBA volt. Mindennap megittam legalább 3 üveg 1,5 literes ásványvizet. Ugyanúgy éhes voltam,bármennyit tudtam enni. Akkor se fogytam semmit egész héten ha kevesebbet ettem,ja és mellete napi 20 percet tornáztam. 2 hét múlva abbahagytam a szedését figyeltem rá mit eszek és mozogtam is és máris fogytam..ennyit ér ez a sz¤r 10e ft-ért.
1111. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1110. - Chiron)
2014. szept. 15. 17:02
Igen, és ha valaki havi 2-3kg-t fogy azt gond nélkül meg lehet oldani és tartós!!!!!!! a legfontosabb, megmondom ahogy van tartani ha valaki bután fogyózik nem lehet. Csak okos diéta után van rá mód hogy megtartsuk az elért eredményt!(én 3 éve tartom koplalás nélkül, de évekbe telt mire rájöttem hogy ez nem sprint hanem maraton, kitartóan kell csinálni nem hamar gyorsan)
1110. Chiron (válaszként erre: 1109. - 4975ebdc2f)
2014. szept. 15. 14:18
Ezzel én is teljesen egyetértek - és magam sem írhattam volna jobban. Saját magam is megtapasztaltam - van azonban egy másik oldal is azok közt akik fogyni vágynak, akik több kalóriát visznek be és attól híznak. Nekik lehet jó a konjac töltő hatása- étvágy csillapításra. A hozzászólásom annak a margójára íródott, hogy a konjac liszt fogyasztásától tuti nem lehet hízni - mert amennyit meg lehet enni az nem tartalmaz ehhez megfelelő mennyiségű kalóriát - viszont abban neked van igazad, hogy ha nagyon lecsökkent kalória és tápanyag bevitel van, akkor a szervezetünk elkezd páikolni és tartalékolni és az biztos hízáshoz vezet. Az elegendő energia és ásványi anyag valamint vitamin pótlás elengedethetetlen a siker érdekében!
1109. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1107. - Chiron)
2014. szept. 15. 10:16
Szia csak elfelejteni nem szabad hogy a tartós !!zsírvesztéshez kell egy bizonyos bevitt kalória mennyiség. Az éheztetett test előbb utóbb megbetegszik, felborul a hormon rendszer elfogy az izomtömeg. Legalább 1200kcal/nap és valami multivitamin ásványi anyag pótlás. Ha valaki mozog ez még fontosabb különben óriási helyre hozhatatlan károkat okoz a testnek a diéta.Ráadásul tartós sem lesz. Én tudom milyen volt kínlódni a yoyóval, szerencsére ez már a múlt.Mindenkinek sikeres diétát!
1108. ubi pretium (válaszként erre: 1106. - Kat52)
2014. szept. 15. 05:53

Már 8 éve szedek rá gyógyszert,Euthyroxot,napi 100 mikrogrammot.Eddig ha néztük az eredményt,picit mindig alacsonyabb volt a normálnál,de még elfogadható volt.Most viszont gyakorlatilag leállt.

Mielőbb műtene a doki,de kell előtte uh és még valami(gondolom nekem is biopszia),de az uh az első,oda meg,kapaszkodj,DECEMBERRE van hely!! Még sűrgösséggel is legalább 6 hét.... :(

1107. Chiron (válaszként erre: 1096. - Kat52)
2014. szept. 14. 22:33
Szia. Nagyon sajnálom, hogy nem akar működni nálad... Nem tudom milyen kapszulát vettél - de egy biztos a liszttel nem lősz mellé. És ha még a csomagküldés díját is számolod az liszttel együtt kb 2100 ft, még mindig olcsóbb mint a kapszula. Hogy miért jobb a liszt? Mert nem csak lenyeled vízzel- hanem be is tudod vezetni az étrendedbe, ugyanis zseniális sűrítőanyag- keményítő helyett (levesek, szószok, főzelékek, desszertek). Olyan lisztet vegyél amin rajta van a tápanyagtáblázat. A legmegbízhatóbb szerintem a szénhidrátmentes tészta oldalán kapható. Ennek 83 g rosttartalma van. Ahhoz hogy működjön kell neki a megfelelő folyadék bevitel is. A lisztnek gyakorlatilag nincs tápanyag tartalma attól nem lehet hízni. 100 g liszt energia tartalma 187 Kcal és 3 g szénhidrát. De 100 g liszttel kb 25 liter folyadékot lehet besűríteni! Szóval oszd le - és láthatod ettől nem hízhatsz- nálad valami más kell legyen a "bűnös". Egyébként 100 g lisztből csinálnak 5-6 doboz kapszulát - aminek legalább 30000 ft az ára, liszt formájában meg 1100-1500 ft közt van. A kapszulába meg nem tudod mit töltenek bele - és van-e annyi rost benne mint amennyinek lenni kellene. Én is küzdök pajzsmirigyes gondokkal sajnos- azt a bizonyos megmozdíthatatlan utolsó kilókat éppen a konjac liszttel sikerült nagyjából leadnom, bár az is igaz, hogy japán barátnőm révén én már jó másfél évvel azelőtt kezdem el fogyasztani mint ahogyan az itt Magyarországon megjelent. Nekem már a konyhám része - korábbi bejegyzéseimbe leírtam már, hogy mire és hogyan használom. Ha lisztként adsz neki egy esélyt - olvasgasd el- vagy kérdezz bátran. Sokan vagyunk már akiknek jól bevált és használjuk a mindennapjainkban. Jó egészséget!
1106. kat52 (válaszként erre: 1104. - Ubi pretium)
2014. szept. 14. 21:51
Megijesztettél most ezzel,hogy műteni kell!Mióta szedsz gyógyszert a pajzsmirigyre,és miért kell műteni?Nekem is kell mennem biopsziára,mert legutóbb voltam nyaki ultrahangon,és nőttek a göbök.Húzom,halasztom,hogy időpontot kérjek a vizsgálatra,mert félek tőle,hogy fájni fog.Gondolom voltál már ilyen vizsgálaton,nagyon rossz?Mikor lesz a műtét,és hol?
1105. ubi pretium (válaszként erre: 1102. - Marlenka70)
2014. szept. 14. 21:11
2x1 kávéskanál egy ivójoghurtba :)
1104. ubi pretium (válaszként erre: 1103. - Kat52)
2014. szept. 14. 21:11

Nekem is az van,sőt,annyira car a helyzet,hogy nemsokára meg is műtenek.Most csinálom a műtéthez kellő vizsgálatokat,szóval nekem ne mondd milyen nehéz :(


Én ha jól vagyok,minden áldott nap futok,itthon tornázom,3kg súlyzóval a lábamon és a csuklómon 1kg rátépőzárazható súly,plusz 2-2kg súlyzó. Néha lemegy egy nagyobb súly,de aztán megáll.Szóval most ez van :( De most ugye esélyem sincs a fogyásra a műtét miatt.Majd utána,talán...

Húh,nem tudom mióta lisztezem.Amúgy 38 éves vagyok.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook