Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
623. z.beus
2014. jún. 25. 07:28
Ja, megrendeltem a testsuly sost tabit, abban 500 van es 4x2-t ír...?? De tényleg szuper áron. Abból mennyit szedtek?
622. z.beus
2014. jún. 25. 07:22
Sziasztok, nem irtam még, csak olvasas volt. Jo, hogy osztjatok a tapasztalatokat. :) Én a Csisztus félét szedem, kb. sajnos egy hét kimaradt e, mert a jó kis cég nem küldte..Én egy hét után kezdtem ugy érezni h hat. Érdekes sokat iszom rá, de dugulás van alul. :) kb 7dl. .egy nap kb 3liter..hmmmm..El vagyok keseredve, mert gyógyszert szedek, epilepsziám van. reggel-este kell szedni. Fél éve nem voltam rosszul, már vezethettem, erre tegnap futás közben a gyerekek elött.. Telhesen elkeseredtem..: (( igy reggel megprobalom rögtön mikor felkelek és rá két órával a tabit.. Csak akkor már 9 óra..addig éhes leszek..Ti hogy csinálnátok? :(
621. a8103
2014. jún. 25. 07:09
[link] - azt írják, hogy a világ első 10 legegészségesebb élelmiszere között szerepel + japán iskolákban kötelező a fogyasztása.
620. foszi2
2014. jún. 25. 05:02

Sziasztok! Olvasgattam a hozzászólásaitokat a konjak liszttel kapcsolatban, és keresgéltem egy kicsit a beten, és találtam egy érdekes cikket, gondoltam megosztom veletek, hátha segít az adagolásban.

Előállítás


Az E 425 konjakot az ördögnyelv (Amorphophallus konjac) gyökérgumójából nyerik. Ehhez a gyakran több kilogramm súlyú gumót először aprítják, szárítják, majd őrlik. A konjakgumit ill. a konjak-glükomannánt ebből a lisztből vonják ki és szárítják.

Használat


A konjak 10 g/kg legmagasabb megengedett mennyiségben általánosan engedélyezett az élelmiszerekben. Ez alól azonban kivételt képeznek a kezeletlen élelmiszerek, valamint számos egyéb termék, amelyek a törvényalkotó szándéka szerint adalékanyagokkal nem módosíthatók.


Azokhoz az élelmiszerekhez, amelyek elfogyasztáskor megdagadnak, valamint a zselék és az édességek esetében nem alkalmazható az E 425. Ezt az adalékanyagot többek között az üvegtésztában használják.

Biztonság


A konjak veszélytelennek számít.


Nagy mennyiségben fogyasztva hasmenést, gyomorgörcsöt, hányást okozhat. Ezen kívül akadályozhatja a víz- és zsíroldható vitaminok felvételét.

2014. jún. 24. 21:51
618. Riel (válaszként erre: 616. - Alisa33)
2014. jún. 24. 21:13
Akkor talán még a kevés folyadékbevitel lehet az ok.
617. ZSOBATO (válaszként erre: 586. - Rikrok)
2014. jún. 24. 21:11

Szia!


Mennyit fogytál a liszttel és ,hogy használod?

616. Alisa33 (válaszként erre: 615. - Riel)
2014. jún. 24. 21:09
én teljesen normálisan eszem. reggeli előtt 30 perccel veszem be és ebéd előtt is ugyan így!
615. Riel
2014. jún. 24. 21:03
Amúgy esztek is valamit a kapszula mellett? Mert ha nem, akkor persze, hogy éhesek lesztek!
614. Alisa33 (válaszként erre: 613. - Koda32)
2014. jún. 24. 20:36
Én reggelire szedtem 2x700mg-ot meg ebédre is, már vacsira nem. még kora du.n majd megvesztem az éhségtől így akkor még 1-t bevettem azután 30-ig a wc volt a legjobb haverom :)
613. koda32 (válaszként erre: 612. - Alisa33)
2014. jún. 24. 20:29
Nekem is ment a hasam ezért csökkentettem 1/2 adagra. Igy már nincs hasmenésem.
612. Alisa33 (válaszként erre: 611. - MsFlower)
2014. jún. 24. 20:09
ezt írtam én is, hogy sokkal éhesebb vagyok, viszont totál megy tőle a hasam!
2014. jún. 24. 19:46

Sziasztok megint!

Én a A-rexest "szedem", először azt hittem bebeszélem magamnak, de most már többedik nap után így járok: délben veszek be 3 szemet, sokat iszok rá, 1 ideig el is vagyok, de utána olyan farkas éhség tör rám, hogy többet eszek, mint amielőtt szedtem :(

Valaki tapasztalt már ilyet?

Elég szomorú vagyok :(

610. Brienn
2014. jún. 24. 18:18
Köszönöm a tippeket! Amúgy amennyi lement attól nem vagyok éhes, sőt inkább rosszul érzem magam nehéznek a gyomromat.Ittam rá kb 6 deci vizet meg majdnem lement a bögrével.Kipróbálom ezt a tejbegrízest.Amúgy 3 napja kezdtem léböjttel amit ajánlok mkinek fogyi előtt hogy szűküljön a gyomra mert akkor tényleg kevesebbtől tele van :)
609. Riel (válaszként erre: 607. - Brienn)
2014. jún. 24. 17:12

Szia! Próbáld ki amira11.a tejbegríz ötletét:)

1dl tej bele 2db édesítő melegíted. majd egy kk liszt bele.

Én is kipróbáltam és tényleg olyan, mint a tejbegríz, nagyon finom:)


Én még úgy is szoktam, hogy sima vízbe kis málnaszörp, azt melegítem kicsit, majd bele a kk liszt:) az is fincsi:) De még gyümölcsdarabokat is szoktam bele dobálni, és úgy hagyom zselésedni:)

608. a8103 (válaszként erre: 607. - Brienn)
2014. jún. 24. 16:50
Tegnap én is kipróbáltam úgy, hát szörnyű volt... kis darabokra tördeltem, azt beletettem sok vízbe, és "küldtem le"... nekem úgy nagyon nehéz volt meginni, ezért én ma már inkább újra főztem, és így eszem, mint egy pudingot.
607. Brienn
2014. jún. 24. 16:37
Sziasztok! Én liszttel próbálkozom.Hogy kellene azt meginni?Raktam bögre tejbe 1 kkanállal próbaltam inni/enni de annyira fojtós alig bírtam vmennyit letolni.Aki lisztezik nem tudna vmi tippet adni?
606. Alisa33
2014. jún. 24. 16:33
sorry, még is érzek már hatást! úgy csikar a hasam, hogy az csak naaaaa! ha nem is kisebb az étvágyam, de legalább a bélrendszerem kitisztul :)
2014. jún. 24. 15:08

[link]

de én patikában vettem, ezt ajánlották.3x2 szemet veszek be minden nap.

Tegnap és a mai nap már tökéletes a hatás, egyáltalán nem vagyok éhes, csak azért eszem mert enni kell.

Biztos vagyok benne hogy türelem kell ahhoz hogy valamilyen hatást érezzünk, hiszen szerintem a szervezetnek is hozzá kell szoknia.Hétvégén kiderűl mennyit fogytam feltétlen megírom.

604. a8103 (válaszként erre: 600. - Bettooka)
2014. jún. 24. 12:18

Szia, én kb. 1L vizes tejbe teszek 2 kávéskanállal, és egész napra elosztom - 3-4x/nap, ha érzem, hogy éhesednék, eszek belőle, utána sokat iszok rá és kb. fél óra múlva pár falat kajától tele vagyok.

Ma fehérjeport tettem bele, kávésat, tök finom így.

603. Alisa33 (válaszként erre: 599. - Duckomucko)
2014. jún. 24. 11:43

de jó, hogy ezt írtad, hogy csak később érezted a hatását, mert ma én is azon agyaltam, hogy mekkora hülye vagyok, hogy bedőltem ennek! a tiéd hány mg-os, honnan rendeltél ekkora kiszerelést?

én a 700 mg-ost rendeltem ami 90 db-os és tiszta sűrű konjac kivonat!

602. LTP Krisztina (válaszként erre: 596. - Moncsi0101)
2014. jún. 24. 10:35

[link]


ezen :-)

601. hokagi
2014. jún. 24. 09:08

Sziasztok!

Én tegnap vettem meg a Celsus-féle (rózsaszín dobozos) kapszulát és nagyon meg vagyok elégedve a hatásával. Reggel még ettem reggelit (általában Update péksütit szoktam), aztán ebéd előtt bevettem egy kapszulát és ittam rá egy csomót. Egész délután nem voltam éhes. Vettem fél adag gyros tálat (szigorúan csak husi és saláta!) és azt nyammogtam egész nap. Délután 4 körül vettem be a másikat, egész este nem ettem. Most reggel ittam egy tejeskávét és úgy érzem, mint aki megevett egy egész disznót o:) Még a reggeli péksütikémet sem kívánom. Mondjuk ezt a rengeteg folyadékot meginni nekem nagy kihívás, de azt hiszem jól hat a dolog. A hét végén fogom lemérni magam, meglátom pár nap alatt mennyi megy le. Ti hogy álltok?

2014. jún. 24. 08:32
Sziasztok!:) Én tegnap rendeltem ilyen konjak lisztet, nemsokára meg fog érkezni. Egy olyan kérdésem lenne, hogy nekem a rendelésnél egy hölgy azt mondta, hogy 1 csapott kk kanalat tegyek be egy fél liter folyadékba, majd hagyjam állni és utána igyam meg. Ezt az adagot csak 1x lehet egy nap, vagy akár többször is?:) Előre is köszi!
2014. jún. 24. 08:26

Sziasztok!

Én az Ördögnyelv FORTE tabletta 152db-ost szedem 3 hete.Azért ezt mert nekem ezt sikerült vennem. A hétvégén éreztem előszőr a hatását, hogy kevesebbet eszem, de mindent.Semmi telitett érzésem nincs, csak egyszerűen nem vagyok éhes.Folyadékot napi 2 litert iszom.Hogy mennyit sikerült leadnom még nem tudom mert én havonta 1x állok mérlegre, csak azért hogy ne keseredjek el.

Kitartást kívánok mindenkinek ki kell türelmesen várni a kapszula vagy a tabletta -ki mit szed-hatását.

Szép napot!Sziasztok.

598. koda32
2014. jún. 24. 07:39
Nekem az 5gr(1 kk)-tól megy a hasam, ha kicsit többet eszem. Mától csak 1/2kk veszek be.
597. koda32
2014. jún. 24. 07:37

Ezek szerint a glükomannán több helyről is kinyerhető?

1.Ördögnyelv fügekaktusz

2.Konjac gyökér

596. Moncsi0101 (válaszként erre: 595. - LTP Krisztina)
2014. jún. 24. 06:39
Szia!És honnan rendelted meg az eredetit?Küldenéd privátba?
2014. jún. 24. 05:50

Az eredeti ördögnyelvet rendeltem meg, június 4. - én. Első pár nap semmi hatás, gondoltam is jó hülye vagyok.... pár napon belül érezni kezdtem a telítettség érzést, de csak este felé.

Reggel beveszek egy szemet és reggeli adagom nem sokat változott ez tény. Ebéd előtt is beveszem, ebédem is normálisnak mondható, minimálisan eszek kevesebbet. De ami délután és este felé érzek az kipukkadásnak is mondhatom lassan. :-) Nekem a délutáni és az esti farkas éhséggel volt gondom. Az megszűnt teljes mértékben és a nassolásról nem is beszélve. A bőröm sokkal szebb lett és hátamon a kis zsírpárna (tudjátok) két oldalt eltűnt. Naponta kétszer, olykor háromszor megyek wc re, és nem iszom vízzel halálra magam, 2 liter mindíg megvan, de annál azért több szokott lemenni. Egy hónapja se szedem a kapszulát....

594. evke82
2014. jún. 23. 21:07
Nekem (az első nap alapján) jónak tűnik a liszt. 700kcal ettem ma és egyáltalán nem szenvedtem. remélem így is marad és lesz eredménye! :)
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook