Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
653. a8103 (válaszként erre: 652. - Kiskovácsi)
2014. jún. 25. 15:47

Én itt nem olvastam olyat, hogy ettől fogyni lehet.. sőt, ilyet sehol nem olvastam róla.

Fogyni attól lehet, ha kevesebb kcalt viszel be, mint amit elégetsz.


Én ettől a liszttől nem érzem magam éhesnek, mert megdagad a gyomromban, így pedig egyszerűbb kevesebb kcalt bevinni, mint ha egész nap éhesnek érezném magam -> ettől aztán ideges lennék és még többet ennék :)


Mozogni persze kell... nem csak a fogyás miatt természetesen, de azért is, hogy pl. a fogyás ne izomból menjen, sőt, lehetőleg nőjön az izomtömeg közben...


Én nem szeretnék sokat fogyni, bár ez relatív, viszont a célomhoz ez a liszt most nagyon jól jött most, és akkor is ezer köszi itt mindenkinek, aki leírta a tapasztalatát, mert ennek hatására mentem el megvenni :)

2014. jún. 25. 15:33
Én nem akarom rontani a businesst de nem szednék ilyet kapszulákat. Nekem egyik orvos ismerősöm mondta, hogy még nem fedeztek fel olyan fogyi tabit amitől fogyni lehet. Tehát jöhet a jól bevált mozgás még mindig :((
651. a8103 (válaszként erre: 647. - Angelic smile)
2014. jún. 25. 15:07

Tudsz linkelni oldalt, ahol ennek a kapszulának/hatóanyagának káros oldalairól írnak?


Én pl. itt: [link] sem találtam semmi rosszat róla, de természetesen ha van valami, amit tudsz, kimondottan erről, akkor azt szívesen elolvasnám - senki nem akar sztem rosszat magának :)


A max. amit láttam a hasmenés, puffadás stb. - nyilván senki nem akar magával kiszúrni, és tovább enni ezt, ha rosszul van tőle... ezt viszont csak kitapasztalni lehet, hogy bejön, vagy nem.


A vitaminokat, táplálkozást, mozgást stb. pedig szintúgy sztem senki nem vitatta itt...

2014. jún. 25. 14:50

És akkor itt én is be is fejeztem.

Utolsó "szó" jogán azért megemlíteném, hogy amiket írtam, azok tapasztalatokon, utánajáráson, utánaolvasáson alapultak, nem a kisujjamból szoptam ki. :) Azok, akik támadtak viszont semmi konkrétumot nem tudtak mondani, csak, hogy fogjam be. Már talán itt, de lehet, hogy az engem leginkább támadó perszikének privátban írtam le a következő igazságot:

Az okos ember más kárán tanul, az ostoba a sajátján sem. :)

649. angelic smile (válaszként erre: 646. - Bettooka)
2014. jún. 25. 14:46
648. angelic smile (válaszként erre: 646. - Bettooka)
2014. jún. 25. 14:44
A hajhullás oka lehet hiányos táplálkozás miatt kialakult hiányállapot is. Nagyon gyakran fordul elő fehérjehiány, elsősorban vegetáriánusoknál. A fehérje- és vashiány gyakorta vezet hajhulláshoz. A cinkhiánynak szerepe lehet az ekcéma kialakulásában, emellett fáradtságot, hasmenést és hajhullást okoz.
647. angelic smile (válaszként erre: 646. - Bettooka)
2014. jún. 25. 14:41

Legyél kedves utána olvasni a kapszulának küldi oldalakon. Ha az megtörtént, akkor kérlek itt -vagy akár privátban is- írd meg, hogy én fogalmazok durván vagy az egyes embereknél kiváltott (nem biztos, hogy azonnal) hatásai a durvák. Én már tudom a választ!

Hogy miért írom a hajhullást és a fog elvésztését? Annak is nézz utána kérlek! Szerintem nem egy ember küzd itt -akár úgy is, hogy fogalma sincs róla- vitaminhiánnyal.

De igazad van, miért is magyarázok? Hiszen nem is ismerlek benneteket. Elgondolkoztál már azon, hogy milyen indíttatásból, milyen okkal cselekszem ezt? Eszedbe sem jutott, hogy akár ismeretlenül is féltelek benneteket?

646. bettooka (válaszként erre: 642. - Angelic smile)
2014. jún. 25. 14:18

Szia!

Kicsit drasztikusan fogod fel ezt az ördögnyelv szedést... Abban teljesen igazad van, hogy a tabletta/liszt mellett is egészségesen kell élni. Egészséges életek, italok, edzések satöbbi... Én is edzek és eszem mellette, szerintem senki se fogja fel csoda bogyónak... Eddig nem szóltam hozzá a kommentjeidnek, de most szeretnék 1-2 dologra reagálni. Sokan azért támadnak téged, mert elég durván tudsz fogalmazni és megsérted azokat, akik itt a fórumban írogatnak. Igazad van sok dologban. Pl ha nem eszünk, izomból megy le és ha valaki az izomra épít, dupla olyan hatékonyan ég a zsír. Legtöbben tisztában vannak vele, hogy ez a kapszula/liszt csak egy segítség, nem megoldás. Az, hogy emiatt kihullik a haj/fog az abszolút hülyeség, mert nincs ilyen hatása. Abban viszont teljesen egyet értek veled, hogy a vitaminok pótlása fontos, mert ez tényleg magába szív mindent, így figyelni kell a legfontosabbak pótlására. Én is szedek mellette kalciumot,magnéziumot,vasat,biovannét és c vitamint. A többiek nevében is köszönöm a segítségedet, de pánik keltésre és mások ledegralását nem kéne folytatni.

645. Csibci (válaszként erre: 642. - Angelic smile)
2014. jún. 25. 14:01
Teljesen igazad van! Nekem ez volt az első és egyben utolsó ilyen jellegű próbálkozásom. Bár kicsit drága tanulópénz volt, de ismét bebizonyosodott, hogy csodák nincsenek. Nálam kevesebb kaja és több mozgás a bevált módszer.
644. Pödike (válaszként erre: 622. - Z.beus)
2014. jún. 25. 13:55

Idézem:


"Glükomannán csökkentheti a biohasznosulását egyéb orális gyógyszereknek. Ily módon ajánlott más gyógyszereket bevenni 1 órával előtte vagy 4 órával utána a glükomannán beadására."


[link]


Ezen az oldalon rengeteg info van az adagolástól kezdve a kísérletekig.

643. Csibci (válaszként erre: 641. - Budavar)
2014. jún. 25. 13:52
Netamin Ördögnyelv-kivonat EXTRA kapszula 60 db-os kiszerelésben, és ha jól emlékszem zöld teával, de ez nem biztos.
642. angelic smile (válaszként erre: 639. - Bettooka)
2014. jún. 25. 13:49

Bizony és olvassatok külföldi oldalakat, kinél, mit váltott ki a kapszula szedése és ezt főként a kismamák tegyék meg!


Ne haragudjatok, de ismét írok. Napok óta figyelem, ahogy egyre többen beszámoltok arról, amiről beszéltem. Igen, most lemegy 2 kiló. De nem a hájból. A maradék izmot is el fogjátok veszíteni, ha nem esztek. Az izom pedig kell a fogyáshoz.


Egy megfelelő étrenddel több is lemegy, mint 3 hét alatt 2 kiló. Tapasztalatból mondom. Nem éhezel és nem szedsz semmi hülyeséget.


Egyik lány írta, a tanácsát mindenképpen megfogadnám: a vitaminokról ne feledkezzetek meg! Még ha a kapszula mellett is döntötök, mert ha kihullik pár fogatok, egy marék hajatok, akkor azt kívánjátok majd: ooo, la Madonna, inkább maradtam volna túlsúlyos.

641. budavar (válaszként erre: 640. - Csibci)
2014. jún. 25. 13:44
Melyik típusút szedted?
640. Csibci
2014. jún. 25. 13:27

Sziasztok!

Túl vagyok három hét Ördögnyelv kapszula szedésen. Gondoltam megosztom a tapasztalataimat.

Az első napokban egyáltalán nem volt étvágyam, ha ettem olyan volt mintha megettem volna egy fél disznót. Aztán ez az egész állapot fokozatosan elmúlt. Helyette viszont jött a puffadás és az evések után az a szaladós hasmenés és olyan hasgörcs, hogy néha igen csak kivert a víz. Tehát én nem veszek újabb adagot, mert ez az utóhatás elég kellemetlen, pláne, ha az ember éppen olyan helyen van ahol nincs hova befutni. Egyébként két kiló ment le rólam.

639. bettooka (válaszként erre: 638. - Hilton)
2014. jún. 25. 13:13

Szia,

itt vannak a mellékhatások:


Puffadás és gázok

A glükomannán egy rost, mely vízben oldódik, így könnyen gélt képez, amint eléri a gyomrot és a beleket. A bélben található jótékony baktériumok megerjesztik ezt a rostot, ami az arra érzékenyeknél puffadást és gázosodást okozhat. Ezeket a tüneteket kísérhetik gyomorfájdalmak, hasi duzzanatok, azonban ezek a rendszeres használat során bizonyosan megszűnnek, mivel a szervezet hozzá tud szokni az ördögnyelvhez.


Méregtelenítő

Az ördögnyelv egy erős vízhajtó, ami azt jelenti, hogy erősen és gyorsan képes kiüríteni a toxinokat a szervezetből, ami gyakori vizelést eredményez. Tehát azoknak, akik rendszeresen fogyasztanak glükomannánt, érdemes felkészülniük arra, hogy sűrűbben kell a WC-re járniuk. Az örödgnyelv kezdeti használata során enyhe hasmenést is okozhat, ami idővel csillapodni fog.


Allergiás reakciók

Azok, akik allergiásak a glükomannánra vagy az ördögnyelv más összetevőjére, egy sor más mellékhatást is tapasztalhatnak az ördögnyelv por fogyasztása után. Ezek lehetnek kiütések és egyéb bőrbetegségek, mellkasi torlódás vagy fájdalom, illetve a torok kaparó, zárt érzete is.


Egyéb figyelmeztetések


Az ördögnyelv megzavarhatja az emésztőrendszer működését, így nagyon fontos, hogy mielőtt rendszeresen el kezdenénk használni fogyókúrás célokra, kérdezzük meg kezelőorvosunkat vagy gyógyszerészünket, akik majd döntenek a megfelelő adagolási módokról, illetve a lehetséges mellékhatásokról is ismertetnek minket.

638. hilton
2014. jún. 25. 13:02

Sziasztok!

Azután érdeklődnék, hogy milyen mellékhatásokkal kell számolni ha szeretném elkezdeni szedni valamelyik Ördögnyelv kivonatot? Nekem sajnos nagyon gyenge a gyomrom, szinte mindentől puffadok, és most állok kivizsgálás alatt, mert elképzelhető, hogy laktóz érzékeny vagyok. Sokszor van hasmenésem, vagy szorulásom... Sokszor fáj a gyomrom is. nem eszem sokat, de sajnos az elmúlt fél évben feljött rám +5 kg. ezt szeretném leadni, de valamiért a sima diétával nem sikerül grammot sem fogynom. A pulzusom is alapvetően elég magas.

Szóval csak olyan terméket szeretnék kipróbálni, amelyik nem bántja a gyomrom, és nem okoz erős szívdobogást, vagyis nem emeli a pulzust.

Netaminos illetve a Celsus féle Ördögnyelv-et merjem kipróbálni, vagy esetleg az A-Rex-et?

Privátban és itt is várom a segítséget, hogy hol és melyiket tudom megrendelni?

2014. jún. 25. 12:45
Sziasztok, én is a porral próbálkozom, eddig csak jót tudok mondani róla. Ötlet: leveskockát 2,5 deci vízben felmelegítem a mikróba, a port kis vízzel összekeverem, összeöntöm és megeszem amíg még teljesen nem áll össze :). Tejjel és édesítővel is nagyon jó.
636. budavar (válaszként erre: 625. - 74acb224ee)
2014. jún. 25. 12:40
eszti82 a pontatlanságot miből gondolod?
635. budavar (válaszként erre: 634. - Alisa33)
2014. jún. 25. 12:40
csak mert itt azt írják, hogy a gyartó leirasa pontatlan, mert a napi javasolt adag nem egyenlo 3 g glukomannannal
634. Alisa33 (válaszként erre: 631. - Budavar)
2014. jún. 25. 11:44
amennyi a dobozra van írva, hiszen összetételtől függ!
2014. jún. 25. 10:52
Sziasztok. Megrendeltem az A-rex ördögnyelv kivonatot és az lenne a kérdésem, hogy a fogamzásgátló hatását nem gyengíti? Előre is köszönöm
632. evke82
2014. jún. 25. 09:49
Most pár napig még próbálkozom így (a kezdeti lendület kedvéért), aztán majd esetleg még jobban visszaveszek a porból. bár már így is csak 1csapott kkanálnyit eszek meg 2részre osztva. nem akarok éhen veszni. :)
631. budavar
2014. jún. 25. 09:39
Engem csak érdekelne, hogy akkor pontosan mennyit ajánlott szedni egy nap az ördögnyelvből?
630. Alisa33 (válaszként erre: 625. - 74acb224ee)
2014. jún. 25. 09:33
Hát ezt nagyon rossz olvasni, hogy szoptatsz és emellett ilyesmit szedsz! A baba a fontosabb nem a fogyás!
629. a8103 (válaszként erre: 628. - Evke82)
2014. jún. 25. 09:27
Igen, nehezen megy mert úgy tele van az ember tőle, de célszerű betartani sztem, hogy utána ne legyen jojo... + azért ha 4-5 étkezésre elosztod, akkor sztem próbáld megenni, az egészség az első! És ha 700kcalnál még mozogsz is valamennyit, az sztem már kb. az életveszély kategória, nem??? :S
628. evke82
2014. jún. 25. 09:12
Én is "lisztezek" (már 3.napja).az 1200kcal-ból,amit eddig szigorúan betartottam,most nem tudok csak 700at megenni.(plusz a 3,5l víz)pedig én eddig tudtam enni, ha örültem,ideges voltam,mérges voltam... szóval állandóan. de tegnap este nem ment le az utolsó pár falat már! szóval ez TÉNYLEG jó! :)
627. a8103 (válaszként erre: 625. - 74acb224ee)
2014. jún. 25. 08:32

Én lisztezek, de nekem pont az tetszik benne, hogy végre tudok 4-5x keveset enni...


Ha eddig az 1200kcalt el kellett osztanom, akkor általában inkább egész nap "éheztem", hogy du és este egyek normális kaját, és ne éhesen kelljen elaludnom.


Na ezzel ez most megszűnt, mivel pár falattól teljesen jóllakottnak érzem magam utána, és így tudok naponta többször enni, ezért abban bízok, hogy normálisan beindul a fogyás - és lehetőleg meg is tudom majd tartani :)

2014. jún. 25. 08:25
Es egyebkent a latvany durvabb, mint amit a merleg mutat, mindenem feszesebb, szebb a borom, ugyhogy lassan kezdek hinni benne, hogy rasegitesnek baromi jo.Fo bajom az volt, hogy szoptatas alatt finoman lehet csak mozogni, es ennem is kellett, mert ha visszavettem azonnal csokkent a tejem, es hiaba szoptattam normal kaja mellett is hiztam szules ota ot kilot! Mar el voltam total keseredve, el sem hittem, de ettol meg a tejem is tobb lett:-))))es fogyok
2014. jún. 25. 08:20

Szoval felhivnam a figyelmet, hogy a gyarto leirasa pontatlan, mert a napi javasolt adag nem egyenlo 3 g glukomannannal, en szoptatok igy 3x2-t merek szedni, ezzel biztonsagosan fogytam 3 kilot ket het alatt! Valamennyi eletmodvaltasra szukseg van, feher helyett teljes kiorlesu kenyer, cukor helyett nyirfacukor.

De mast nem vonok meg magamtol, otszor etkezem, es ugy nez ki beindult, az elso heten szinte semmit nem fogytam, mert a javallat szerint 2x1-et szedtem.Semmit nem is ert.

Akik nem esznek nem jol csinaljak, igy minden termek ideig oraig mukodik, mett egyszercsak jn a falasi roham, vagy elkezd tarralekolni a szervezet.Szoval ahogy hirdetik merteket tartva kiegyensulyozottan egyetek mellette, nehany het alatt elindul a fogyas.mivel igy eleg draga lenne, a- rexeset rendeltem, azt mst fogom kezdeni, ha ez elfogy, remelem mukdik, hatoanyag minfenesetre tibb van benne!

2014. jún. 25. 08:12

Sziasztok!


Roviden megosztanam a tapasztalataimat,mert sokan ugy latom tevdesben elnek itt!

2 hete szedem a celsus fele ordognyelvet!

Itt felhvnam a figyep

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook