Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
683. a8103 (válaszként erre: 677. - Szöszikecs)
2014. jún. 26. 10:03
Leírtam már :D Előtte edd tele magad lisztes cumóval, igyál rá sokat, és nem kell a palacsinta - így 0kcalos :D (azóta sem ettem belőle, nagyon büszke vagyok magamra :D)
682. hilton (válaszként erre: 680. - Dianna.1)
2014. jún. 26. 09:49

Sziasztok,

El tudnátok küldeni ezt a limonádés receptet? És hogy mennyit és hogy isztok belőle?

Köszönöm :)

681. hilton (válaszként erre: 657. - Chiron)
2014. jún. 26. 09:48

Kedves Chiron!

Hol lehet ilyen konjac lisztet venni, vagy rendelni? Azért kérdem, mert nagyon sok "kamu" dolgot árulnak, és szeretném ha jó minőségi lisztet tudnék venni.

Liszt felhasználásával kapcsolatban tudsz segíteni? Lehet csak úgy magában is bevenni , pl elkeverni vízben vagy valami italban? lehet butaságot kérdezek, de még ismeretlen vagyok ezen a területen :)

Köszönöm,

680. Dianna.1 (válaszként erre: 592. - Elyn)
2014. jún. 26. 09:46

Sziasztok,


én is a konjac lisztet iszom, már majdnem feladtam, mikor olvastam az 5leteiteket, ez a limonádé nagyon jó 5let én még nyírfacukorral készült limondádét is iszom mellé, hogy ne essen le hirtelen a vércukrom, nekem is volt farkaséhségem mikor csak vízzel kevertem és órákig nem ettem semmit. De ez így tökéletes!

Neked eddig 2 kiló ment le egy hét alatt.

679. Szöszikecs (válaszként erre: 657. - Chiron)
2014. jún. 26. 09:16
Chiron, meg tudnád mondani,hogy mennyit fogytál le így? Nekem az utolsó 5 kg lenne hátra... Odafigyelek arra,hogy mit eszem, és eleget :) napi 1500-1600 kcal, vitaminok, edzések, szóval nem ettől várom a megváltást, csak a kis rásegítést :)))
678. hokagi
2014. jún. 26. 09:15

Sziasztok!

Hétfőn délután vettem be az első kapszulámat (Celsus-félét), de nem bírtam ki és ráálltam a mérlegre. Ma reggel már 1,5 kg-val voltam kevesebb!!! Hurrrááá! Pedig eszem mellé, de nagyon keveset. Tegnap is reggel ittam egy tejeskávét Norbi-féle sütivel, ebédre volt egy tonhal salátám, amit kb. 2-3 részletben ettem meg a nap folyamán és este ettem egy kevés tárkonyos pulykaragu levest. Emellett bevettem 2 kapszulát. Egyet ebéd előtt (kb. délben) és egyet délután 4-5 óra között. Úgyhogy talán működik a dolog... Tudom, hogy van aki azt mondja, hogy ez csak víz, de nekem az is szuper, mivel a terhességem óta vizesedésre vagyok hajlamos és örülök, ha kihajtja belőlem egy kicsit. Sok sikert mindenkinek!

677. Szöszikecs (válaszként erre: 668. - A8103)
2014. jún. 26. 09:05
Leírnád a receptet? :) Köszi
2014. jún. 26. 09:03
Es csakhogy alatamasszam, hogy nem vok teljesen hulye,gyogyszergyarban dolgozom reszlegvezetokent, tehat vmi lovesem van a kapszulaba zart csodakrol, ezert ide se tanacsot kerni jottem, csak tapasztalatot megosztani az arra vagyokkal, sajnalom, hogy sokan keres nelkul is osztjak az eszt, na most mar tenyleg mennem kell, ha vki akar tapasztalatot cserelni nyugodtan irjon privibe, itt tenyleg befejeztem, mert sajna nemcsak olyanok vannak itt akik hasznaljak, sok ertelmetlen fikazoval pedig nem szeretnek csevegni!udv...
675. 74acb224ee (válaszként erre: 636. - Budavar)
2014. jún. 26. 08:52
A pontatlansag azert van, mert naoi 2-3 kapszulat ir, es tobb mint a duplajat jelenti a masik sorban ajanlott 3 g hatoanyag mennyiseg, ha kiszamolod, tehat 6 alatt naponta valoban nem er semmit rendes etkezes mellett, akarmit is mond Pamela:-)))
2014. jún. 26. 08:41
Bocsanat a sok elirasert, de telefonon irtam, es siettem, mert ugye var a gyerek:-)))(
2014. jún. 26. 08:39

B: A vitamint joval az ordognyelv utan este szedem, es megfelelo mennyisegben, tovabba halolajat is hozza, hogy segitsem a felszivodast!

C: a ksmamaknak is javasoljak a rostban gazdag taplalkozast, mert segiti az abyagcseret, es a tejtermelest is.

Ha nem kapna meg mindent a kisfiam kevesebb tejem lenne, ehezne, de nem igy van, hiszen mint irtam tobb a tejem, eddig kuzdottem, mivel ram jittek a kilik, a gyereknek meg tapszert kellett potolni.De biztos az okosok szerint ez jobb.

Szoval tobbet nem jovok fel, tehat mindenki tartozkodjon a valaszoktol ugyse fogom latni!

A latogatokat pedig arra kerem olvassanak utana a termeknek, senkit ne tevesszen meg, hogy kapszulaban van, ez csupan egy artalmatlan novenyi rost, a gyerekem pedig ahogy eddig mnden honapban, most is egy kilot hizott, tehat ugy gondolom nagy baja nincs

D:Nem szeretem azokat, akik kepesek beleszolni olyanba, amit abstolut nem tanultak es nem ertenek hozza, raadasul kioktato stilusban, semmit nem szedtem se terhesseg se szoptatas alatt csak vitamint, beteg nem voltam, a gyerekem fel ev alatt egy nathat se kapott el, 4 honaposan 7,2 kg volt, vagyis megduplazta a szuletesi sulyat.mindenki csak amul mekkora, milyen szep es egeszseges.

Ugyhogy aki nem lat bele milyen anyuka vagyok es nem ert a vegyeszethez, az mellozze az okoskodo hulye kommenteket

Ahogy egy kedvenc tanarom mondta: "Az okis ember hulyeskedhez, de a h*lye ne okoskodjon":-))))nagyon igaz

2014. jún. 26. 08:26

Na szoval, latom itt is megjelentek az okoskodo, mindent jobban tudo hozzaszolasok.

UTOLJARA MEG LEIROM A VELEMENYEM, AZTAN ELFELEJTEM EZT A FORUMOT IS MERT TOBBET ART MINT HASZNAL...

A: Biomernokkent tisztaban vagyok a nivenyi ballasztanyagok hatasaval, es azzal, hogy nem szivodik fel, csak athalad az emesztorendszeren, igy kikerem magamnak, hogy a kisbabamat veszelyeztetem, kivancsi lennek, hogy aki ezt irta tanult- e mashol is, vagy csak az internetrol

671. Alisa33
2014. jún. 26. 07:40
NA TARTOZOM EGY VÉLEMÉNY MÓDOSÍTÁSSAL! Ma reggel ráálltam a mérlegre és 2 kg-ot fogytam vasárnap óta!
2014. jún. 25. 20:53

Sziasztok!

A Dr. Herz-félét nézegettem - azt használta már valaki?

669. erka99
2014. jún. 25. 20:14

Itt van egy elég jó összehasonlítás:

[link]

668. a8103
2014. jún. 25. 19:43

Hoztam 0kcal-os palacsinta receptet!

Kitalálták itthon a srácok, hogy most kérnek palacsintát (amit imádok + esti evő vagyok, szóval halmozottan hátrányos helyzetből indultam a témában :))

Gyorsan mielőtt bekevertem, megettem dupla adag trutyit+ittam rá, és mivel tele vagyok vele, nem kell a palacsintából ennem :))

667. *Ametiszt* (válaszként erre: 666. - Chiron)
2014. jún. 25. 18:19
Köszi szépen! Ezt meg fogom sütni! :)
666. Chiron (válaszként erre: 664. - *Ametiszt*)
2014. jún. 25. 18:13
Piskóta: 6 tojás + 6 kanál liszt amiből a süti készül mandula, kókusz, szezám, zabpehely, stb + 6 kanál eritrit, xilit vagy édesítő + sütőpor + vanilia + 1 csapott kávéskanál konjak liszt + 50 ml víz. A tojás sárgát a vízzel és fele édesítővel, vaniliával habosra turmixolod, a tojás fehérjét a másik fele édesítővel és csipet sóval kemény habbá vered, majd hozzáadod a liszttel elkevert konjac lisztet és sütőport. Óvatosan összeforgatod majd sütőpapírral kibélelt tepsibe - előmelegített 180 fokos sütőbe 25 -30 perc alatt készre sütöd (tűpróba).
665. Riel (válaszként erre: 661. - Chiron)
2014. jún. 25. 17:59
Nagyon szépen köszönöm!!!:)
664. *Ametiszt* (válaszként erre: 661. - Chiron)
2014. jún. 25. 17:55
Légyszi írd le hogy a 6 tojásos piskótához mennyi liszt kell! Köszi!
663. Chiron (válaszként erre: 658. - MsFlower)
2014. jún. 25. 17:44
Lehet, hogy több vizet kellene akkor inni. Én is jártam így még az elején. Ha nem kap elég vizet, nehezebben ürül ki a szervezetből.
662. Chiron
2014. jún. 25. 17:42

Segítségképpen: [link]

Ennyire sűrít! Egy csapott teáskanál konjac liszt kb 4-5 db kapszulának felel meg!

Egy másik kedvencem az előbb kimaradt- mandulatej, kávé fele-fele arányban - édesítő, kis fahéj, kakaó, konjac liszt (2 dl folyadék, 1 csapott teáskanál liszt)- összekever, állni hagy- majd jóízűen bekanalaz!

661. Chiron
2014. jún. 25. 17:30

Huh. igyekszem röviden: főzelékhez kb. másfél- két csapott teáskanál 700 ml folyadékhoz (2 teáskanál liszttől olyan sűrű lesz, hoyg megáll benne a kanál); leveshez - 1 kávéskanál kb másfél literhez; pudinghoz (ez a nagy kedvencem) 500 ml mandulatej, 4 evőkanál eritrit, púpozott evőkanál kakaó, 2 csapott teáskanál konjak liszt - a száraz hozzávalókat összekeverem és folyamatos keverés mellett felöntöm mandula tejjel (mert 1 dl csak 24 kcal és 3 g szénhidrát) és szépen megfőzöm. Az egészben összesen 197 kalória és 20 g szénhidrát van - és ha együltő helyemben befalom az egészet vacsorára - azon túl, hogy pukkadásig jóllakok - még mindig alacsony a tápanyag tartalma és isteni finom is. Bizony egy-két alkalommal már megesett hogy befaltam vacsira egy majdnem ekkora adagot. Maglisztekből sütök általában (mandula és kókusz - mert alacsony a szénhidráttartalma) a szokásos 6 tojásos piskótához rakok 1 csapott teáskanál konjac lisztet és 50 ml vizet - a többi a szokásos 6 tojás+6 kanál liszt+6 kanál eritrit. Olyan kellemes állagú lesz a piskóta mintha hagyományos lisztet használtam volna. Gyümölcszselé a szokásos 2 dl cukormentes üdítő 2 csapott teáskanál liszt. Fagyi: 2 dl mandula tejszín másfél csapott teáskanál liszt, eritrit ízlés szerint (attól függ mennyire akarjuk édesre) és fél kiló bogyós gyümölcs (mert ennek a legalacsonyabb a cukortartalma). A gyümölcsöt összeturmixolom - a lisztet a mandulatejjel édesítővel, fűszerekkel (vanília, fahéj, szegfűszeg, rum, stb) megfőzőm, majd összeturmixolom a gyümölccsel- mehet fagyigépbe, és fél óra múlva ehető. Fagyigép híján be a mélyfagyasztóba- itt óránként keverjük jól át, addig amíg olyan állagú lesz amilyenre szeretnénk. Önteteknek -bármilyennek jó, csokisnak, vaníliásnak, citromosnak, mákosnak, diósnak- a hígítással kell játszani (kb.1 mokkáskanál 2 dl folyadékhoz) Mivel az egészséges salátákat rendszerint egészségtelen öntetekkel rontjuk el - én a sali öntetet is ebből csinálom. 2 dl mandulatejszínt összeturmixolok 2-3 szelet hagymával, fél teáskanál konjac liszttel, összefőzöm, ha sűrű hígítom, sózom, citromlével és édesítővel készre ízesítem - jöhet bele a kapor, vagy tárkony, vagy fokhagyma, vagy pirospaprika, vagy apróra vágott csemege uborka, vagy csak citrom reszelt héja, vagy oreganó, stb. Az én kedvencem a kapros és a citromos (zöldségehez és halakhoz is) Egyszerűbb öntet - 1 kanál olaj ízlés szerint balzsamecet, édesítő, zúzott fokhagyma, mustármag, oreganó, bazsalikom, só, 70 ml víz és fél teáskanál liszt - hagyni kell hogy összeálljon. Kapásból ennyi. El kell kezdeni használni, hogy hozzászokjon az ember lánya- majd ízlésére formálni, és asszerint használni amilyen az ízlésünk. És igen - nem használok gabonákat és tejtermékeket - de a mandula tejet tejszínt helyettesíteni lehet hagyományos alapanyagokkal, akinek az a jó.

Mostanság eléggé el vagyok havazva munka miatt de ha valakit konkrétan valamilyen étel elkészítése érdekel arra kérdezzen rá, mert itt csak nagy volnalakban írtam - és egy pici türelmet, míg sikerül válaszolnom.

660. MsFlower (válaszként erre: 657. - Chiron)
2014. jún. 25. 16:54

Szia Chiron :)

ha majd időd engedi én is szívesen vennék jó pár tippet a liszt felhasználásából :)

659. Riel (válaszként erre: 657. - Chiron)
2014. jún. 25. 16:44
Szia!:) egy-két felhasználási ötletet tudnál írni? Persze, ha csak időd engedi. Mert a lisztet én is szívesen felhasználnám ételekhez, de nem igazán tudom, hogyan is lehet:)
658. MsFlower (válaszként erre: 612. - Alisa33)
2014. jún. 25. 16:41
Nekem nem ment/megy a hasam, sőt most 2 napig nem is tudtam wz-ni :(
657. Chiron
2014. jún. 25. 16:38

Üdv mindenkinek, régóta nem volt időm erre járni. Teaszünetem van és egy kicsit beleolvastam a korábbi hozzászólásokba. Mily meglepő itt is rátaláltam a- mindent jobban tudó és kiokosító és egyébként is minden szar - hozzáállást képviselőre.

Ezért néhány szóban bátorkodom megosztani a saját több éves tapasztalatomat a konjac liszt fogyasztásának hatásairól. Olyan szerencsés vagyok, hogy japán barátaim révén, már évek óta fogyasztom a konjac lisztet és a belőle készült ételeket napi szinten. Én ezzel sűrítek, a süteményeim alapanyagához használom, lekvár főzésnél sűrítek vele, édességeket- puding, zselé, krém, fagyi - készítek vele. Van amibe csak teszek más alapanyag mellett, de van hogy csak ez az alapanyag. A kezdetekkor nekem is voltak puffadások és szelek - de ez elmúlt. Ahogy a szervezet hozzászokik a rostban gazdag tápálkozáshoz, a mellékhatások is elmaradnak. Csakhogy tisztán lássunk Mo-n átlag napi 5-10 g rostot fogyaszt az ember - pedig ez legalább 50-75 g kellene lennie. (az ősember 250 g rostot, míg napjainkban az egészséges népcsoportok 100-150 g rostot fogyasztanak naponta). A konjac liszt majdnem teljes egészében élelmi rostból áll - és a többi rostok közül az emeli ki, hogy a saját molekula tömegének akár a 300 x mennyiségű folyadékot képes felszívni. Ezért kell kevés belőle és ezért telít- no meg azért mert ezeket a rostokat nem tudjuk megemészteni - viszont a szervezetünk dolgozik vele, meg akarja emészteni és amíg ez a folyamat tart addig az agynak nem küldi az a jelet, hogy éhes vagyok.

Tehát én rendszeres fogyasztó vagyok - emellett meg mozgok is (nem viszem túlzásba- de azért nem is lustálkodom) igyekszem egészségesen élni és táplálkozni. Nem alakult ki nálam semmilyen hiánybetegség - derékig érő barna göndör dús hajam van, ja és a fogaim is mind megvannak :) Nincsen semmilyen negatív mellékhatása - csak annyi hogy jól érzem magam. Nekem abban segített, hogy az évekig megmozdíthatatlan kilóim szépen lementek rólam. Nem érdekel, hogy kapszula vagy liszt - az sem, hogy ki és mennyit eszik vagy vesz be- DE én konkrét tapasztalatokkal bírok és utálom azokat akik tapasztalatok híján riogatnak! Mindenki érzi, hogy mi és mennyi jó neki- nincsen recept ami mindenkinek jó - ki kell tapasztalni. Nekem bevállt- szeretem- és örülök, hogy már itt MO-n is lehet kapni és nem az ebayről kell rendeljem! Ennyi.

656. Alisa33
2014. jún. 25. 16:08
Hát én ma kíváncsiságból szétszedtem egy kapszulát, mert az van ráírva, hogy étkezés előtt vedd be nagy teli pohár vízzel! 1 óra alatt kicsit besűrűsödött, de nem kocsonyássá! Igazából én elhiszem, amit angelic smile írt, mert ilyet csak tapasztalat alapján tud meg az ember! Én csak 90 db-ost vettem és megy is a hasam tőle, de biztos nem veszek még 1 dobozzal! Sőt szerintem jobban kívánom, a kaját int korábban! Én nem eszem sokat, hanem inkább az esti étkezéssel van a gondom, hogy este vagyok rendesen éhes és ezt akartam ezzel a kapszulával kikerülni, de pont semmi értelme. nagyon sajnálom, hogy a betegségem miatt nem tudok sportolni. ÉS NAGYON SZOMORÚ VAGYOK, HOGY VAN ITT OLYAN ANYUKA, AKI SZOPTATÁS ALATT SZED ILYESMIT, MERT BELE SEM GONDOL, HOGY EZZEL ÁRTHAT A PICINEK, MERT HA NEKÜNK NEM SZÍVÓDNAK FEL A VITAMINOK RENDESEN, AKKOR MIT KAP A PICI A TEJEN KERESZTÜL? BELE GONDOLT EBBE? Magunkon kísérletezhetünk, hiszen ezt is tesszük, de semmi nem annyira fontos, mint egy baba fejlődése!
2014. jún. 25. 16:00

Sziasztok ismét!

Eltelt 3 hét mióta szedem a Glucomannant,eddig eredményem -2,5 kiló.De tény,hogy voltak nagy zabálások is közben ,nem mindig sikerült tartanom a kb 1200 kalóriás étrendet,de hétfötöl bekeményítettem,szigorúan grammozok mindent,átálltam a zömében fehérje alapú étkezésre,kiegészítve gyümölccsel,zöldségekkel-no meg némi édességgel.Személy szerint teljesen elégedett vagyok a Glucomannannal,hatalmas mankó ahhoz,hogy elérjem a céljaimat.De már csak napi egyszer veszem be ebéd elött,mert rólam nagyon hajtja a vizet és a vacsora utáni hatás miatt néha megébredtem éjszaka.Napi négyszer eszek,könnyen be lehet mellette tartani az 1200 kalóriás étrendet.Hosszantartó vitaminomat reggel-este kapom be.Csak ajánlani tudom mindenkinek!További kitartást és eredményes fogyást kívánok minden Glucomannan fogyasztó sorstársamnak! :)

2014. jún. 25. 15:49

Három hét alatt mínusz 3,5 kg.

Nem mondom, hogy nem vagyok éhes, de kevesebbtől is jól lakom.

Az 1200-1300 kalóriás étrendet igyekszem úgy alakítani, hogy zöldség, gyümölcs és hal legyen benne. Nekem a gyümölcsmártások, főzelékek nagyon beváltak, konjac liszttel sűrítve.

Esténként bicajozok, gyalogolok.

Ha a kapszulát el is hagyom, a lisztet ezután is fogom használni sűrítéshez.

Nem tudom, milyen lehet vele a túrógombóc, császármorzsa. Eddig zabkorpával, zabpehellyel készítettem ezeket, majd írok, ha kipróbáltam.:)

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook