Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2014. júl. 2. 14:13

Sziasztok!Szeretnék rendelni a paleocentrum-rol konjac lisztet,ami 10dkg.

Az lenne a kérdésem,h a korábban itt megírt pudingos receptet készíteném belőle,amiből minden este ennék.

Mennyi ideig elég ez a 10dkg???

A telefonban azt mondta az üzlet tulajdonosa,h 300x a felszívó hatása... :)

Szerintetek rendeljek inkább rögtön 2-őt belőle?

köszönöm szépen.

772. a8103 (válaszként erre: 770. - Dianna.1)
2014. júl. 2. 13:09

Szerencsére nem vagyok kelidra hajlamos (illetve császárnál és hasplasztikánál is szép lett a hegem), de ez úgyis olyan helyen van, hogy én nem látom - így meg nem is nagyon izgat :D Csak élnetném már a "normális életem" :)


Nem flabi, csak olyan...Ilyet vettem, mert ezen ugyanúgy lehet tornázni, mint a flabin: inSPORTline Lotos néven fut, ha rákeresel (nem a 3d, hanem a sima vertikális mozgású van nekem) Azért így is ráállok ám napi 2-3x 10 percre, alacsony fokozaton, csak kihagyom a felsőtestet (karomon van a vágás)


Na akkor jövő héten újra mérlegelés :D (én ma alig bírtam megállni, hogy ne álljak rá a mérlegre :))

771. Dianna.1 (válaszként erre: 763. - Icus0)
2014. júl. 2. 09:35

Mi a konjac lisztet vettük, mert az olcsóbb sokkal, de ugyan az. Én egy paleo boltban vettem hűvösvölgyben. 1200 körül van.


Én már 4 kilónál tartok a fogyásban, de nem közvetlenül etől fogyunk sztem, hanem h emiatt kevesebbet eszünk, azért, mert eltelít és nem eszünk feleslegesen, bár nem mindig sikerül, de azért alakul sztem. :) Csökken az étvágy ettől a glukomannantól.

770. Dianna.1 (válaszként erre: 765. - A8103)
2014. júl. 2. 09:29

Köszi, nektek is szép napot! :)


Én próbáltam az atkinst, azon belül a keto-t is, de azt asszm max 1 hétig lehet. Nem fizikalig nehzéz, hanem lelkileg kiborító h keveset ehetsz és az is csak zsír, így akár milyen jó, inkább a sportot választom, mert annyira megterhető.


Oh, te szegényke. :( Hát igen ezt irják is a flabigépnél, hogy műtét után nuku, van egy ilyen gél a contratubex, ami segíti a nyom nélküli gyógyulást. És később is jó a hegesen maradt bőr kezelésére. Nekem még a pattanások nyomait is kivasalta. De örülök h flabizol, ajánlani is akartam, addig is kitartás és majd mesélek jövő7en, hogy állok! :)

769. Dianna.1 (válaszként erre: 768. - Csanni)
2014. júl. 2. 09:23

hi-hi, de a kókuszzsír nem rakódik le, nem?


A kókuszolaj 4 tulajdonsága miatt is jelentős fogyást, és jó közérzetet eredményez:

- Közepes hosszúságú zsírsavjait a szervezet egyből energiává alakítja, vagyis hőt termel, így azok már nem halmozódnak fel a testben zsírként!

- Segíti a hosszú láncszemű telített zsírok felszívódását, és gyorsítja azok elégetését is.

- Az anyagcserét felgyorsítja, és így még több kalóriától szabadulhat meg! Tele lesz energiával és Dinamikusabbá válik az élete.

- Megszünteti a fáradságot, álmosságot, puffadást, a rossz közérzet okait.


amúgy, ha a hold, akkor van ilyen hold naptár, amiben megjlölik a kajákat, a mai napra a sót, pl.

768. Csanni (válaszként erre: 759. - Perszike)
2014. júl. 2. 08:39
De jó, hogy írtátok a hétfői bezabálást - csatlakozom a táborhoz. Délutáning minden rendben ment, aztán vacsoraidőben az eltervezett 250 kcal helyett hirtelen lecsúszott 800... Csak a Hold lehetett az oka - még csak három napja volt újhold. ;) :) Na jó, talán az is, hogy illatos meleg sajtos kiflit vett a "zuram", én meg illatos szűz kókuszzsírt... A kettő együtt olyan, hogy nem fért meg a konyhában - inkább lenyomtam a torkomon ;)(Pedig az idejét sem tudom, mikor ettem utoljára zsíros kenyeret.)
767. a8103 (válaszként erre: 766. - Chiron)
2014. júl. 2. 08:04

Szia, köszönöm szépen, hogy írtál!!

Megmondom őszintén, hogy tényleg felcsillant a szemem, mert két "gyengém van": a husik és az édesség. Gondoltam, hogy ez tök jó lesz...

Aztán az egyik hoxas lány beengedett a naplójába, aki a ketot csinálja, és rájöttem, hogy én ezt nem tudnám a mindennapjaimba illeszteni...

Ugye sok omega3 kell, az omega6 helyett stb.

Valamint pont azt kérdeztem én is, amit Te is írtál, hogy na de mi lesz a vitaminokkal, ha szinte minden gyümi és zöldség tiltott. Szóval én erről le is tettem.


A paleo kapcsán bár sok jót olvastam, szintén az a gondom, hogy szinte mindent le kellene cserélni itthon, a család nem valószínű, hogy jó néven venné - magamnak pedig már nem állok neki kotyvasztani.


Szóval nekem marad az, amit tudok tartani: u.a., mint a család, csak más körettel és mértékkel.

Én nem veszek semmit kioktatásnak, jó pap is holtig tanul, hát még egy rossz :) sajnos egész életemben küzdöttem a túlsúllyal (voltam 130 körül is), nekem ez a folyamatos jojó már-már az életem része...

Bár egy jó 4 éve most már "csak" 6-7kg mozog fel/le, de jelenleg úgy gondolom, hogy így fogom leélni az életem - folyamatos harcban a mérleggel :S Az utóbbi pár év alapján viszont elmondható, hogy "boldog" vagyok, azaz nem igazán zavar ez a súlyingadozás, nem esek kétségbe: télen feljön, nyáron lemegy - ez van, ezt kell szeretni :) Elfogadtam így a dolgot, aztán lehet, hogy 1-2 év múlva mást mondok, most így jó nekem :)

766. Chiron (válaszként erre: 765. - A8103)
2014. júl. 2. 07:41
Szia, a paleo életmód annélkül is fogyást eredményez, hogyha a cél nem is az! Viszont a "Paleo-ketogén étrend" vagy "Ketogén" étrend egy egészséges embernek komolyan veszélyes - mégha sokan nem is tudnak róla, vagy figyelmen kívül hagyják a felhívást. Eredetileg epilepsziás és egyéb mentálhigiénés problémákkal küzdő gyerekeknek a ketogén étrend volt javasolva és látványos eredményeket értek el vele - kiváltotta a gyógyszer szedését. Amit azonban manapság MO a dr.Tóth Csaba féle ketogén diétába belemagyaráznak az már nem jó - csak húst zsírral enged fogyasztani - és tiltja a vitaminok használatát -ez egyenes út a szervezet elsavasodásához és olyan betegségekhez is mint skorbut, köszvény stb., és a szervek elégtelen működéséhez. Tény, hogy nagyon le lehet vele fogyni - de pont azért mert megbetegedik a szervezet. Nem ajánlom, hogy bárki is próbálkozzon vele. A Szendi féle paleo elvek, követhetőek és modern életünkbe beilleszthetőek - ugyanakkor ez egy életmód váltás is - melléktermékként bizony komolyan le lehet fogyni. Nekem nagyon bevállt - és jókat eszek és élvezem. Az utolsó nehezen megmozduló kilókat a konjac liszt segítségével adtam le, konolny pajzsmirigy és nyirokkeringési problémáim ellenére is sikerült. Igaz ugyan, hogy főzésnél sokat használom - nem csak úgy fogyókúraként. Bocsi - nem akartam kioktató lenni, csak kérlek olvassatok komolyan utána - mielőtt valamilyen diétába belekezdtek mert ártalmas is lehet. Jó kilódobálást lefele!
765. a8103 (válaszként erre: 761. - Dianna.1)
2014. júl. 1. 22:57

Sztem csak bezabáltunk tegnap - ma én is kb. 900-t ettem (2 kis szelet csirkemell 1x céklával, 1x zöldbabbal) és szinte egész nap takarítottam.


Most este ettem egy adag almásálmot(ez az új neve itthon :D), egész nap nem is voltam éhes.

Én is jártam anno flabira, de utána vettem egy hasonló elven működő gépet itthonra, amit most csak lightosan tudok használni, mert volt egy anyajegy műtétem, varratszedés után szétnyílt a seb, ezért most még 2 hétig össze vagyok varrva újra :S Se szoli, se úszás, se strand, semmi... utálom az egészet :(


Pont most néztem én is ezt az atkinst, meg a katogent - no erről tegnapig nem is hallottam - és baromira csípném, de sajna nekem nem kivitelezhető itthon. Egyelőre jobb híján marad ez: azt eszem amit a család, csak más körettel és kevesebbet.


Akkor holnapra is nagyon jó napot kívánok Neked (+persze mindenkinek!) - már tök közel a cél... :D (mire jön a nagykabát szezon, már fel merünk venni fürdőrucit :DD)

764. ubi pretium (válaszként erre: 763. - Icus0)
2014. júl. 1. 22:14
Én.Igaz,mostanában hanyagolom,mert amúgy sem eszek.De ha 3-at szedtem be,egész nap rá nem tudtam nézni ételre.
763. Icus0
2014. júl. 1. 22:06
Fogyott már tőle v.ki?
762. Icus0
2014. júl. 1. 22:05
Ti honnan rendeltétel meg, ami jó is?
761. Dianna.1 (válaszként erre: 754. - A8103)
2014. júl. 1. 20:12

Oh, hát a dió sajttal egészséges, de max az atkins és hasonló diétákban mondható diétásnak, akkor lehet érdemes kihagyni az illwmköröket és enni egy csokis brownit. Hmm, mikor aktivabb vagyok inkább béelek egy ilyet, mert valahogy megdobja az anyagcserét, migha minden tápanyagból eszik, az olyan jóllakott óvodás lesz.

És te tudod, hogy mitől vagy édesszájú?

Ja amúgy nekem is a 70 körüli alatti súly a cél. már -4 kilónál tartok 2 hete, de mondjuk mellette sokat úsztam, meg jártam flabelosra heti párszor.

Ma jó napom volt amúgy, nem is voltam éhes. :)


Perszike! Na igen.. a Hold az márcsak ilyen, egyszer ilyen, egyszer olyan. De valahogy a belső egyensúly, ha megvan, vagy minnél erősbb, akkor ezek nincsenek hatással az emberre vagy ha nem arra és a küülső tényezőkre koncentrálunk akkor akár még jól is elsűlhet az amitől amúgy másnak az égnek áll a haja. (Csak tapasztalatként: én épp ezt szeretem a kereszténységben, ha hiszel a jóban, akkor minden a javadat szolgálja. Csak bízni kell és akkor nem sodor el az ár.) Nekem tegnap este már nagyon elég volt mindenből, ha nem ez nincs, akkor simán be aludtam voltna vacsi nélkül. És Perszike, te hogyan védekezel a Hold változatos befolyásolása ellen?

760. colos44 (válaszként erre: 757. - Kiskovácsi)
2014. júl. 1. 20:11
szia.engem ez a része érdekelne ,mármint ha abba hagyja az ember a szedését akkor szerinted minden esetben vissza hízik oda ahonnan elindult vagy még többet. úgy is ha sportol mellette?
2014. júl. 1. 17:11
Mondom én csajok ezt a hold állása csinálta ;) Tegnap szinte mindenki bezabált! ´Nem baj,néha azt is kell!Dianna írta,hogy minden 4. nap lehet,mert akkor nem áll át koplalásra a szervezet,na akkor jó,hogy én csak hetente,vagy 2 hetente teszem ezt meg :DD
758. harti
2014. júl. 1. 15:38

Szia VMicus!

Olvastam neked az ordognyelv bevalt, meg irnad, hogy mit tapasztalsz es, hogy mikor kezdet hatni. En is azt hasznalom idaig 2*1de ma elkeztem napi 3-t szedni.

2014. júl. 1. 15:21
arra figyelni kell az ilyen fogyásoknál, hogy miután véget ér a kúra az éhség visszajön és akár többet vissza lehet szedni mint amennyi lement.
756. Matrica84 (válaszként erre: 753. - Marcsi0413)
2014. júl. 1. 15:15

Szia! Itt korábban írták a 3 grammot (hatóanyagra értve), ami egy darabonként 500 mg-os tablettánál napi 6-ot jelent. A neten pl. az a-rexeshez találtam egy részletesebb leírást, ami ennyit javasol. Én a hertzeset szedem most, és nálam ez az adag nem okozott semmiféle kellemetlen tünetet, mellékhatást. Talán eddig (pár nap alatt) azt vettem észre, hogy több folyadékot iszom, gond nélkül megvan a napi 3-4 liter, kívánja a szervezetem.

Ha olyat szedsz, ami koffeines, akkor nem mernék tanácsot adni... (Én mondjuk elég sokat kávézom, szóval lehet, a szervezetemet már nem hatná meg. :P )De jó páran panaszkodtak itt korábban szívdobogásra, álmatlanságra, amiben talán ez a ludas...

755. a8103 (válaszként erre: 753. - Marcsi0413)
2014. júl. 1. 14:10

Nem tudom, én nem tabizok, de nincs ráírva a dobozra? (annyiszor felmerült itt egy hét alatt ez a kérdés, csak ezért kérdem)


A lisztből én kb. 8gr-t eszek egy nap, de pl. tegnap csak 4 körül volt, ma meg még nem is ettem belőle - nem kellett, majd du.

754. a8103 (válaszként erre: 751. - Dianna.1)
2014. júl. 1. 14:07

:DD így kezdtem én is... csak kívántam a diót sajttal... mondom nem szarom el a napom.... ettem egy almát... de nem volt jó... ezért ettem utána paradicsomos halat... na az sem.... túró... semmi... ezért a végén ettem diót sajttal :DDD (pedig már annyiszor megfogadtam, hogy ha megkívánok valamit, akkor kihagyom az elején a felesleges köröket... azt mégis ez lett a vége :D)


Nekem most nagyon bejött az almáspite töltelék formában, pár hsz-el előbb írtam, édesség iránti vágyam miatt nagyon jó :) (tegnap este pl. férjem vacsi után puncstortát evett, fiam islert, én meg ezt... :D)

2014. júl. 1. 13:34
Sziasztok. valaki megírhatá, hogy akkor mennyit is kell belole szedni naponta??? mert én kettot szedek. akkor az keves?
752. dry* (válaszként erre: 750. - Dry*)
2014. júl. 1. 11:17
még az előzőhöz annyit h a netaminosat szedem
751. Dianna.1 (válaszként erre: 749. - A8103)
2014. júl. 1. 11:17

Na igen, a hormonok, a bioritmus.. a hangulat.

Nekem is ez volt tegnap este, trutyi helyett inkább csipszet ettem..

Vannak olyan fitnessz diéták ahol 4 naponta megengedett a "bűnözés", minden 4. nap szénhidrát nap. Hogy a szervezet ne álljon át koplalásra, néha el kell engedni picit a gyeplőt. Nem lehet mindig mindent mentagadni magunktól. Viszont ha ilyenek előfordulnak érdemes friss gyümit enni vagy olyat ami valóban táplál. Mondom én.. aki chipszet eszik este persze.. :)

Okos a szervezet, érdemes volna figyelni rá, mit üzen. Jaja, a rost nagyon fontos!!!


Te hogy iszod, eszed? Limonádéval próbáltad már?

750. dry*
2014. júl. 1. 11:14
1 hete szedem az örödönyelv kapszulát,és semmit nem fogytam..Én 2x1 szedtem!Most a mai naptól 3X2 fogok!Mivel ch mentesen étkezem közel 4 éve,így nem gondolom h az étkezéssemmel lenne probléma...Volt valaki így h semmit nem fogyott?Javaslatok a szedésről?
749. a8103 (válaszként erre: 747. - Dianna.1)
2014. júl. 1. 06:53

Nekem tegnap falási rohamom volt, pedig most múlt el a mensim... Olyan 1800 körüli napom lehetett, viszont ülőmunka + 33 év, tehát ez már sok. Kicsit többet mozogtam, de fogyókúrába még így sem fér bele :(

A lisztből viszont alig "akartam enni".

Mindegy, ma erős leszek!!


A gyakran keveset eddig nálam is megvolt (bár tegnap a gyakran, többet volt jellemző :D), és ami még tök jó benne, hogy nekem ilyen fogyókúráknál szinte nulla "reggeli eredmény" van a klotyón, viszont most ez egyáltalán nem jellemző, sőt!

748. MVicus
2014. jún. 30. 22:25
A Netamin-osról nem ír, pedig szerintem az a legjobb. Nekem nagyon bevált.
747. Dianna.1 (válaszként erre: 696. - A8103)
2014. jún. 30. 22:25
Igen, nekem is valahogy a kisebb mennyiségekre is rááll a szervezet. A kajából is elég lesz, meg a lisztből is egyik nap volt, hogy éreztem h ürs a hasam, de inkább csak vizet ittam, mert étvágyam az semmi. Pedig semmi zöldteát nem iszom, ami elvenné az étvágyam, csak maga a liszt. Nekem a magasabb adag, de egyre ritkábban működik, amúgyenni is így szoktam :P De most inkább keveset eszem és gyakrabban 3-4x egy nap. Megfordult az arány, úgy eszem most, ahogy kéne, gyakran keveset, de a trutyit meg csak 1 vagy 2 szer, de akkor valóban eltelít. Így lehet egy rossz szokást "jóvá" tenni :D
746. Matrica84 (válaszként erre: 745. - Erka99)
2014. jún. 30. 22:18
Azért nem árt megjegyezni, hogy a végén szereplő összehasonlítás félrevezető lehet. Azt írják, hatóanyagtartalom EGY kapszulában - a herzesre ez nem igaz, az itt írt 1000 mg valójában KÉT kapszula (az általuk javasolt napi adag) hatóanyagtartalma. Ez egyébként kiderül a dobozon szereplő 500 mg kiírásból is. Az ára persze még így is kedvező, de kb. ilyen szinten azonos az a-rex-félével. Csak mielőtt valakit csalódás érne... és ha igaz, hogy napi min. 3 gramm kell, akkor ebből is úgy 6 szem lenne a napi adag.
745. erka99
2014. jún. 30. 21:50

Jó leírás van itt, meg a végén az összehasonlítás elég beszédes. A dr herz-es ben 3x annyi hatóanyag van és felébe kerül.


[link]

744. MVicus (válaszként erre: 743. - Kittycicc)
2014. jún. 30. 21:42
Mennyiért adnád el? Neked nem vált be?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook