Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2014. júl. 8. 08:39
Este ittam konjac lisztes vizet...és valószínüleg sokat tettem a pohárba,kb másfél kiskanál volt,és nem is ittam meg elég gyorsan,mert hamar szinte szilárddá dermedt.még szerncse!2-3 kanálnyival kiszedtem,felhigítottam vízzel.....rengeteget ittam rá...és pár percen belül úgy elkezdett fájni,feszíteni a gyomorszájam,a gyomrom,h azon imádkoztam,h nehogy tovább dagadjon,mert akkor be lesz betonozva a pocim:)
2014. júl. 7. 20:30

köszi!

megpróbálok emelni rajta,de ettől nem lehet valami bajom?a hasmenés nekem jól jön néha mert ritkán látogatom a mellékhelyiséget,esetleg egy teás kanálnyi az jó lenne szerinted?


üdv

831. Vikinca (válaszként erre: 829. - Rohiani)
2014. júl. 7. 13:26
Köszi! krémleves jó ötlet-még paradicsomlevesre godoltam(fűszeresen), de jó lenne valami ropogós.
830. Vikinca (válaszként erre: 828. - Pazminka)
2014. júl. 7. 13:23
Akkor próbálj egy kicsit emelni a liszt mennyiségén, csak arra vigyázz ne nagyon, mert hasmenés lehet belőle....én jártam így.Napközben emeltem rajta, mednem 2 k.kanálka lecsúszott,nem is közvetlen utána volt a gond, hanem este a vacsi után jól "kipucolódtam". Nem fájt a hasam...még kellemetlen se volt, de örültem, hogy otthon voltam. :D
829. rohiani (válaszként erre: 827. - Vikinca)
2014. júl. 7. 13:17

szia!

Én tegnap póréhagyma krémlevest csináltam a konjac lisztel. Nagyon fini lett csak sok volt bele a fél kkanálnyi liszt.

De bármilyen főzelékhez is tökéletes a habaráshoz.

828. pazminka (válaszként erre: 827. - Vikinca)
2014. júl. 7. 13:04

szia


köszönöm a válaszodat!igen utánna még iszom rá én is fél liternyi vizet,ma kezdtem a lisztet először nagyon bízom benne,de eddig sajnos ugyan olyan az étvágyam mint eddig,

827. Vikinca (válaszként erre: 826. - Pazminka)
2014. júl. 7. 12:04
Szia!miután megiszod a lisztes cuccot iszol még rá?mert én még 1/2 litert megiszok- és el vagyok telve.Joghurtba szoktam rakni, vagy a "tebegríz" variáció (forróviz+liszt+tej+édesítő).Édesszájú vagyok, de már kívánnék valamilyen sós-lisztes variációt.....valakinek esetleg van ötlete?
2014. júl. 7. 11:09

sziasztok!

szeretnék én is csatlakozni hozzátok,én ma kezdtem el használni a lisztet,hát így elsőre ugyan annyi mennyiséget meg bírok enni mint előtte!2 dl vizbe teszek 1kkanálnyit,ti hogyan csináljátok hogy utánna nem vagytok éhesek?ha valakinek van bevált felhasználási javaslata akkor ossza meg velem is

825. ZSOBATO
2014. júl. 6. 23:40
A konjac lisztből naponta hány gr amit meg lehet enni maximum.
824. garkata82 (válaszként erre: 823. - Chiron)
2014. júl. 6. 21:47

Igen,köszi az infót!

Jó hülye voltam,h csak utólag olvastam el a papírt a csomagoláson :(

De őszintén szólva,nem is gondoltam volna erre,h ez ennyire durva..

az is igaz,h mielőtt bármit csinálok,informálódok....


Nem olyan vészes az íze,sőt ma már kifejezetten ízlett,csak elsőre volt furi.

823. Chiron (válaszként erre: 814. - Garkata82)
2014. júl. 6. 09:51
Szerintem éppen ettől fulladásveszélyes! Nem szabad szárazon szájba venni és vizet inni rá! Hirtelen megdagad a nyelőcsőben és kész a tragédia! Egyébként ezt a csomagoláson is írja, hogy tilos! Ha ennyire szenvedős neked a liszt akkor vegyél kapszulát, bekapod vízzel lenyeled és annyi!
822. Chiron (válaszként erre: 805. - Garkata82)
2014. júl. 6. 09:46
Kedves Kata, nekem elég az a mennyiség - de természetesen ez is ízlésfüggő. Mindenki annyit tesz bele amennyitől megfelelően édesnek érzi. Mivel én már több mint egy évtizede nem eszek cukrot- cukorral édesített termékeket, így az én ízlelőbimbóim már másképp érzékelik az édes ízt. Ha a hagyományos fehér cukrot sikerül teljesen kiűzni az életedből, meglátod hogy változik minden ízhatás - nem csak az édes ízeké! :)
2014. júl. 6. 09:38

Sziasztok!


Az A-rex féle ördögnyelvet szedem már a második 60db-osat kezdtem el. Étvágyam az nem volt tőle először le is adtam másfél 2 kilót. vissza is jött. Napközben alig vagyok éhes és este fele jön rám az éhség. Mi a tapasztalatotok nektek ? valaki már tapasztalt hasonlót? illetve már olvasgattam hogy konjak lisztről is beszélgettek ez mire jó? hol tudom beszerezni ? Szép napot nektek!

820. khbetti
2014. júl. 5. 21:29

Sziasztok!

Csütörtökön keztem a konjak lisztet,ma reggel méretkeztem és -1kg :).Reggel és délbe iszom 2dl vizbe a csapott teáskanál lisztet.Most már csak egy kicsit várok,addig mig el nem kezd sürüsödni és megiszom,ré fél liter víz.Kb 4-5l meg tudok inni egész nap.Én nem puffadok tőle.

819. a8103 (válaszként erre: 817. - Garkata82)
2014. júl. 5. 21:11

De miért nem készíted úgy, ahogy a legjobban szereted??

Ha nem vagy pl. édességes, akkor zöldséget megfőzöd, fűszerezed, turmixolod, bele a liszt aztán kész... mint egy főzi. Én nem szeretem a gyümiket túlzottan, de írták itt többen is, hogy gyümölcslébe, és bele gyümi darabok.

Bár az én nagy kedvencem (édesszájú lévén) az almáspite töltelék szerű cucc, már leírtam egy korábbi hsz-ben, tényleg olyan íze van.

Vagy nekem pl. a mai kajám: csirkemell, cukkini, sárgarépa, póréhagyma, gomba, ezeket megpirítottam olajon, tettem hozzá sok vizet, meg egy pirított csirke alapot, és bele még a lisztből, így egy tök laktató, telítő ebédem+vacsim lett - és még holnapra is maradt belőle ugyanannyi.

Erre mondtam, hogy csak a fantáziád szab határt, hogy hogyan készíted.

818. ubi pretium (válaszként erre: 814. - Garkata82)
2014. júl. 5. 19:33
Szárazon semmiképp,a legkisebb adagtól is megfulladhatsz!!! Rá is van írva,hogy ezt tilos!
817. garkata82 (válaszként erre: 816. - A8103)
2014. júl. 5. 19:20

Huhhh...elég para :O


Köszönöm szépen az infókat!

Vettem diétás,hidegen készíthető pudingot,és összekutyultam a már felfőzött konjac lisztes-tejes/vizes főzettel.

Az túlzás,hogy a kedvenceim közé fog tartozni,de a szükség nagy úr.

Nem tudok megbarátkozni ezzel a fura,tapadó állaggal :/

816. a8103 (válaszként erre: 814. - Garkata82)
2014. júl. 5. 18:52

Na pont azt nem lehet!!! Mivel ettől gyk meg is fulladhatnál!

Gondolj bele, megtapad valahol, ahová éppen nem jutott elég víz, és elkezdi elszívni a vizet.... Pont ez az egyik veszélye, amit ténylegesen le is írnak sok helyen.


A többi mellékhatás (puffadás stb.) gondolom mindenkinek saját egyéni döntése, hogy megéri, vagy nem...


A másik, a vízhatjó hatás... igen, eleve sokat iszol, plusz ez és így kipucolja a vitaminokat is (főleg, ha még felszívódni sem hagy mindent) Ezért aztán mesterségesen kell vitamint bevinni még, de ez szinte minden fogyókúra esetén javasolt (nekem ami bevált általánosan: multi, vas, mg, c, omega3)


Miért nem próbálod meg, ahogy Chiron írta már, hogy főzéshez is felhasználod... de amúgy sztem csak a fantáziád szab határt, hogy hogyan használod fel.

815. Elyn (válaszként erre: 806. - Klaudia20)
2014. júl. 5. 18:38
Itt ajánlották nekem is a fórumon, visszanézve jó pár oldallal...Csak nem ördögnyelvnek hívják, hanem testsúly rost...de glukomann a hatóanyag tartalma. Sajnos most pár napig nem tudom tesztelgetni, közbejött egy kis betegség...Az interneten már nagyon sokfélét lehet találni, én a netaminosat szedtem ,de nekem az nem volt nagy durranás, és drága is..
2014. júl. 5. 18:17

Köszi a válaszokat :)

Amúgy lentebb valaki írta a tökéletes arányokat a pudinghoz.

Meg is csináltam.

Esetleg van még valakinek receptje??


Szárazon is lehet enni?Mondjuk ha az embernek nincs lehetősége kotyvasztani?Bekap 1-2 kiskanállal és ráiszik fél liter vizet?

Vagy azt nem lehet?....

2014. júl. 5. 18:15

Idézek egy gépem által fordított oldalról.


"Egyéb figyelmeztetések

Glükomannán a Konjac liszt , ami okozhat zavarokat az emésztőrendszerben , okozhat még nagyobb kárt, ha venni, mint a hosszú távú fogyás megoldás szerint DietSpotlight.com . A honlap azt is megjegyzi, Konjac liszt betiltották Ausztráliában , és nem hagyta jóvá az amerikai Food and Drug Administration"


" A mellékhatások eredő fogyasztása Konjac lisztből okozza a Glükomannán . Gáz és puffadás Matton

Glükomannán egy szál , amely vízben oldódik , ami azt jelenti, hogy könnyen oldódik , amint eléri a gyomrot és a beleket. A baktériumok a belekben okoz a rost erjedés, ami a puffadás és a gáz. Ezek a tünetek gyakran kíséri gyomor fájdalmak , duzzadt hasi területen, és annak szükségességét, hogy adja át a gázt. Ez a mellékhatás is eredményezi, teltségérzet , ami lehet az egyik oka, úgy működik, mint egy súlycsökkentő kiegészítő, mint az a személy , aki fogyaszt, akkor nem tapasztalt semmilyen éhség .

Fürdőszoba szünetek


Glükomannán vizelethajtó, ami azt jelenti, hogy kiüríti a szervezet a toxinok a gyakori vizelés . Azok, akik fogyasztanak az anyag érdemes közel marad a fürdőszoba , mind a Glükomannán vizelethajtó tulajdonságait és rajong a hasmenést okozó . A hasmenés általában enyhe, szerint a helyszínen FibraSlim.com , de még mindig olyan tényező, ha fogyaszt Glükomannán .

Fulladás "


Innen idéztem:

[link]

812. a8103 (válaszként erre: 810. - Garkata82)
2014. júl. 5. 18:14

Lehet, hogy kevés vizet ittál hozzá (én 3-4 pohárral meg tudok inni egy-egy adagra), vagy az is lehet, hogy "többre lenne szükséged"... Próbáld meg akkor kicsit több liszttel, több vízzel.

Persze ha pl. sokat mozogtál, vagy túlzottan kcalszegény volt az ebéd, akkor sztem természetes, hogy éhes vagy...

Szerintem ez sem "csodaszer", csak egy megfelelő kiegészítése lehet egy diétának - amit azért agyban is meg kell támogatni :)

811. a8103 (válaszként erre: 803. - Elyn)
2014. júl. 5. 18:11

Valaki már írta itt, hogy hozzászokik a szervezet a megnövekedett rostbevitelhez, de nem irigyellek.

Mondjuk tegnap én is felfújódtam, de az sztem inkább az egész nap folyamán elfogyasztott 1kg karfiolnak volt köszönhető :D Közben meg dúdulhatja az ember, hogy repül a bálna.... :)

2014. júl. 5. 15:49

Hát csajok!Nem is tudom....

tegnap is és ma is ettem a konjac lisztbol.

Tegnap pudingit csinaltam belole,eritritollal...

ma meg egy kv-s kanállal tettem 2 dl vizbe,es ahogy elkezdett surusodni megittam,plussz meg ra 2dl vizet,de semmi.

ra 1 orara simman megebedeltem a normal adagot.

Valamit en rontok el?????

809. Riel
2014. júl. 5. 15:44
Na anyum elkezdte a kapszula verziót. 1 hét múlva majd beszámolok róla, hogy fogyott-e tőle. Most napi 2 kapszulát szed. Ha 1 hét alatt nincs változás, akkor lehet még megnöveljük eggyel neki.:)
2014. júl. 5. 11:08
Akinek túl tömény enni, annak ajánlom, hogy tegye bele az 1kk konjac lisztet 1-2dl üdítőbe, teába, kicsit keverje el és igya meg, mielőtt megszilárdul. Én is ezt csinálom, utána sok vizet iszom rá, így a gyomromban dagad meg, áll össze és nem kell a "puding" evéssel szenvedni. :) Amúgy engem is felfúj, ez az egy nem tetszik benne, de hatásos...
2014. júl. 5. 09:54

Sziasztok,

Giffarine glucomannan nevű ördögnyelvet szedi vki?

100 db 7100 Ft.Barátnőmmel elfelezem próbaképpen.

Van erről tapasztalatotok?


Köszi előre is :)

806. Klaudia20 (válaszként erre: 803. - Elyn)
2014. júl. 5. 06:06

Szia! Hol vetted ilyen olcsón???

Mert az nekem is jo lenne :-)

Előre is köszi!

805. garkata82 (válaszként erre: 713. - Chiron)
2014. júl. 4. 20:13
4-5 EVŐKANÁL eritrit?nm kávés?
2014. júl. 4. 19:41
Amit én kaptam kapszula,az 60 db-os és 11e ft volt.Egy gyógynövényboltban lett véve.Ezek szerint akkor ez nagyon drága volt.Még jó,hogy nem én vettem,de akkor is.... :S
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook