Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2014. júl. 11. 10:11

Pontosítok!

1500,- Ft 100 gram, ami 33 napra elegendő napi 3 gr szedésével.

Digitális konyhai mérlegre tettem egy darab szalvétát, azon kimértem a 3 gr-nyi mennyiséget.

862. Chiron (válaszként erre: 856. - Vike77)
2014. júl. 10. 23:45
És bocsi ez lemaradt - nagyon köszönöm a linket :)! Érdeklődve és időnként jókat nevetve vagy éppen hőzőngve olvasgatom, hogy hirtelen milyen sok konjac kapszula lett a piacon - és írnak ám mindenfélét. Legtöbbnél érződik, hogy nem nagyon konyatanak hozzá. Azonban ez nem számít - azaz igen, ha valakit becsapnak - egy biztos, ha ésszel és ügyesen használjuk, élünk vele, a konjac liszt tényleg nagy segítség lehet. Tapasztalatból mondom, azaz írom ;)
861. Chiron (válaszként erre: 856. - Vike77)
2014. júl. 10. 23:41
Egykicsit azért megvezetik a jónépet. Ami liszet én használok 100 g lisztben közel 83 g glükomannán van. A legjobb minőségű konjak liszt is max 95 % -os. És olyan hogy kivonat nem létezik - hiszen maga a liszt a kivonat. És ezt a legegyszerűbben úgy lehet kipróbálni, hogy kapszula tartalmát bele kell önteni 1 dl vízbe és ugyanannyi lisztet egy másik dl vízbe- majd 15 perc múlva lecsekkolni az állagát! Amelyik sűrűbb abban több a glükomannán - ha egyforma akkor nincs miről beszélni. Én már akkor használtam és ismertem amikor azok akik most pénzt akarnak csinálni belőle még nem is hallottak róla...
860. Perszike (válaszként erre: 857. - Nixe)
2014. júl. 10. 20:46
Szia Nixe!Én azért nem ajánlom az estit,mert nálam nagyon hajtja a vizet és az elején még este is vettem be,de pár álmatlan éjszaka után,csak délben szedem :) Konkrétan éjjel arra ébredtem 2 óránként,hogy pipilnem kell,de nagyon,másnap meg mint a mosott caar olyan voltam :)
859. Tünde1974 (válaszként erre: 851. - Ono16)
2014. júl. 10. 19:42
SZIA! Mellékhatásokat nem észleltél? Köszönöm szépen!
2014. júl. 10. 18:36

Sziasztok!

Hétfőn kezdtem el szedni a konjac lisztet, mivel a kapszula ára sajnos sok a pénztárcámhoz.

Hétfőn ebéd előtt kb 1 órával véletlenül nem kávés, hanem teáskanállal szórtam 2 dl vízbe, amit elkeverés után gyorsan megittam és még 3 dl folyadékot.

Kb. 2-2,5 óra múlva rohantam a mellékhelyiségbe.

Ez a konjac liszt még a bélbolhokat is kitisztította. Másnap reggel emiatt 2 kg-mal lettem könnyebb.

Aki nem megy minden nap el otthonról, próbálja ki ezt a szert, mivel ez jóval olcsóbb /1500,- amennyiért én vettem/. Reggel fél csapott kávés, ill. én mokkás kanálnyit keverek el a vízben. Nekem ez nagyon bevált.

857. nixe
2014. júl. 10. 16:50

Sziasztok!

Most kaptam meg 3 doboz a-rex kapszulát. Itt azt olvastam, hogy reggel és délben étkezés előtt fél órával kell bevenni, ezzel szemben az a-rexes hölgy azt mondta, délben és este kell bevenni. Holnap akarom elkezdeni, de most tanácstalan vagyok, hogyan szedjem???

Kérlek írjátok meg, hogyan használ a legjobban?

856. vike77 (válaszként erre: 854. - Chiron)
2014. júl. 10. 16:03

Szia! Itt olvastam

[link]

855. Chiron (válaszként erre: 848. - Zarándok)
2014. júl. 10. 14:56
Szia, 661 számú hozzászolásomban igyekeztem megosztani a tapasztalataimat. Régóta használom a konjac lisztet - sütéshez, főzéshez - mindenhez...
854. Chiron (válaszként erre: 845. - Vike77)
2014. júl. 10. 14:50

Hihihihi, lehúzzák az alapanyagot - miközben ők is abból akarnak pénzt csinálni. :) Persze liszt formában sokkal olcsóbb (15 grammnyi lisztet 4-6 ezer forintért árulnak - csak azért mert be van kapszulázva) és hát liszt formában sokoldalúbb is! Na vajon miért húzzák le....

Az egyik kedvencem egyébként a puritan's pride oldal, sok jó termékük van és több alaklommal is rendeltem tőlük. Elküldenéd a linket ahol a lisztről írnak? Kíváncsi vagyok mit írnak róla. Köszi.

853. Chiron (válaszként erre: 844. - Pazminka)
2014. júl. 10. 14:41
A bogyók és a liszt is egy segítség - de elsősorban akarat kérdése! Kerüld az olyan helyzeteket amikor ki vagy téve a kísértésnek! És abból gyűjts erőt- hogy élvezd a sikert, hogy ellen tudsz állni azoknak a fránya péksütiknek! Én is nagyon megszenvedtem - csak a tejtermékek vonatkozásában.
852. Chiron (válaszként erre: 843. - Garkata82)
2014. júl. 10. 14:38
Nyugodtan megihatod akár azonnal is- azért szokták azt javasolni, hogy várjuk meg a zselésedést mert akkor eszel - falatokat teszel a szádba, ami ugyancsak segíti az éhségérzet csökkentését, és csökkenti az utána elfogyasztott étel mennyiségét -állítólag... Szerintem meg mindenki tapasztalja ki magának.:)
851. ono16
2014. júl. 10. 13:23
Sziasztok !Ha valakit érdekel, megmaradt 150db flavinos ördögnyelv kapszulám és 8000Ft-ért tovább adnám. Én már nem szedem, mert sikerült megszabadulnom 10kg-tól.
850. gimme
2014. júl. 10. 13:19
Sanct Bernhard Glükomannán italporról, tapasztalatokra lennék kíváncsi.. Próbálta már valaki?
2014. júl. 10. 13:06

Sziasztok!

Azoktól szeretnék kérdezni,akik a dr.Herz-féle ördögnyelvet szedik..Tényleg elég a napi 2 db,és valamilyen mellékhatást érzékeltek-e?És persze a lényeg,aki hosszabb ideje szedi tapasztalt már vmi változást?

Köszönöm!

2014. júl. 10. 09:48
Sziasztok!Elkezdtem lisztezni, mert kedvet kaptam rá tőletek. Főleg a gyümizselé, ami nagyon tetszik. Amúgy imádok enni, csak nehéz vigyázni a kilókra. És máris a kaján jár az eszem....puding, gyümölcs zselé...fagyi... Tényleg, valaki próbálta már?
847. jógini1 (válaszként erre: 843. - Garkata82)
2014. júl. 10. 09:22

Biciklivel mentem, és be kellett szaladnom a piac WC-jébe, de nem lett tragédia:O)

Szerintem lehet simán vízbe bevenni, én ezt teszem. Nem is várok a duzzadásra semennyit, mert akkor nem tudnám lenyelni.

Máshol olvastam, hogy hideg vízben 20-40 perc alatt duzzad meg teljesen, szerintem erre gondoltak, hogy várni kell, ha zselét akarsz.

Az igazi éhségérzetemet nem veszi el, kell ennem 3x, mert leesik a vércukrom, és rosszul lennék.

De napközben van egyfajta teltség érzet, így meg tudom állni, hogy ne egyek az étkezések között. Az esti étkezést pedig ki tudtam váltani, turmixolt gyümölcsbe kevert liszttel. Várok kicsit és kikanalazom + sok víz.

Így 1500kcal alatt maradok, és már fogytam 2kg-t.

A mozgásommal eddig se volt baj, csak a 2000kcal sok volt.

846. Vikinca (válaszként erre: 844. - Pazminka)
2014. júl. 10. 09:18

Szia! szerintem lisztet kapszulában venni nem lehet,gyógyszertárban lehet kapni üres zselatin kapszulát, de neten is lehet rendelni,én itt találtam: [link]

Mondjuk jó kis meló lehet megtölteni ezeket a kis bigyókat. :)

845. vike77
2014. júl. 10. 08:48
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a Puritan's Pride ördögnyelv 90 szemes kapszuláról? Az oldalukon jól lehúzzák a konjac lisztet (pedig most vettem)
2014. júl. 9. 19:48
én nem tudom zselés állagban megenni a lisztet!hányingerem van tőle!nem tudjátok hogy van-e esetelg kapszula formában?amit csak le kell nyelni,én még mindig nem érzek étvágy csökkenést pedig már egy teáskanálnál járok,olyan jó lenne ha valami elvenné az étvágyamat a péksütiknek nem tudok ellen álnni sajnos
2014. júl. 9. 18:28

Olvastam,hogy hivatalosan ha csak szimplán vízbe teszek konjac lisztet,akkor 20-40 percet kell várni a fogyasztással.

Miért????

Miért nem ihatom meg akkor,amikor elkezd sűrűsödni vagy esetleg még azelőtt?

Értem én,hogy szárazon a legkisebb mennyiség is tragédiához vezethet,de így is?



Jógini!Remélem,hogy azért nem értél csak be a munkahelyedre mert otthon a wc-n ültél,és nem a dugóban :O


Nekem semmi panaszom szerencsére...a kezdeti puffadás is elmúlt,megszűnt.

Lehet,hogy csak azért fújódtam csak fel,mert akko főzve ettem diétás pudinggal...most viszont simán vízbe teszem és iszom.

Lehet,hogy nincsen összefüggés közte,csak egy feltételezés.

842. rohiani (válaszként erre: 841. - Jógini1)
2014. júl. 9. 11:51

Szegény :-(

Nálam egyértelműen a kevés folyadék okozta/okozza. Sajnos a vacsi előtti adag után már nem merek sokat inni (így is fel kell kelnem éjjel pisilni 2x) ha sokat iszom akkor meg van, hogy 10-15 percenkét pisilik. Úgyhogy délután már marad a kevés folyadék és a nem igazán hasmenés, de jó ha van egy WC a közelben, de nem kell ám odajárnom, csak 1x.


Puffadni és nem puffadok, de még csak a lisztet használtam. Megrendeltem a testsúly rostot is (30-db 1050 Ft) de még nem próbáltam csak 1x akkor úgy tűnt mintha puffasztana.

2014. júl. 9. 09:01

Ma éhgyomorra ittam újra a reggeli adagot, és nem értem be a munkahelyemre :O)

Nem lehet a kevés víz miatt, mert 8dl-t ittam hozzá. Tegnap ebéd és vacsora előtt nem csinált ilyen problémát.

Most már érzem, hogy kevesebb kajával is tele vagyok. Fogytam 1kg-t, persze ez csak béltartalom, de elvoltam 1500kcal-val, ami nekem szuper.

Fog ez menni.

Holnap a reggeli adaggal várok, míg beérek.

840. Chiron (válaszként erre: 838. - Csanni)
2014. júl. 9. 00:40
A rostfogyasztás mennyiségét illetően komoly eltérések vannak komoly szakmai berkeken belül is! Namármost - azok a népcsoportok ahol a civilizációs betegségeknek nyoma sincs csakúgy mint az elhízott embereknek - ott a napi rostbevitel 100 g fölött van! A valamikori ősünk átlag rostfogyasztása kb 250 g volt naponta! Ehhez képest napjainkban átlagosan alig 10 g rostot fogyaszt el egy átlagos étrenden élő emberke! Az elmúlt néhány ezer év evolúciós időszámításban mérve nem mérvadó - azaz genetikailag még nem történt meg az a jelentős változás ami alkalmazkodott volna a kevesebb rostbevitelre. Többnyire a rostok hiánya okozza a civilizációs betegségeket! Vannak szakemberek akik a hosszúélet titkát a kellően sok rostfogyasztásnak és a nem jollakottságig történő étkezési szokásokat tartják. Személy szerint igyekszem a lehető legtöbb rostot fogyasztani a legváltozatosabb fomában (ma az egyik étkezésem pl szilva volt konjac liszttel :D bizony!) a 30-40 g rostot én keveslem...
2014. júl. 8. 21:45
Én is elkezdtem szedni a netaminosat, sok hozzászólást olvastam el, volt aki kimondottan szimpatikus hozzászólással hozta meg a kedvet az újbóli próbálkozással, hogy "talánmajdmost" sikerül lefogynom. Ha nem vagyok szigorú magamhoz, akkor 25 kg, ha szigorú vagyok 30 kg-ot kellene lefogynom. A szimpi hozzászóló módszerét próbálom követni. hetente teszek egy kört, úgy mint súly, lélek, kinézet... Aztán majd meglátjuk... Most tele vagyok lendülettel! Hajrá mindenkinek!
838. Csanni (válaszként erre: 825. - ZSOBATO)
2014. júl. 8. 14:14

Mivel napi 30-40 g rostnál többet nem javasolnak a szakemberek ( [link] ), és 10 g konjac lisztben 8,3 g rost van, kiszámolható, hogy ha egész nap SEMMI más rostot nem eszel (még salátát sem), akkor se ehetsz több konjaklisztet, mint 35-45 gramm per nap. (Az én mérésem szerint 1 csapott kávéskanál konjakliszt 4 gramm.)


Az már más kérdés, hogy tényleg 30-40 gramm-e a rostlimit, mert pl. fél kiló málna csak 140 kcal, viszont több mint 45 g rost van benne. Namármost, nem tudom, ki hogy van vele, de én simán bedobok kétszer 25 dkg málnát (néha eritrittel megszórva...)...


A rost mellé a vízfogyasztás fontosságát viszont én is csak hangsúlyozni tudom!

837. KKari (válaszként erre: 789. - Vanessza97)
2014. júl. 8. 10:07
Szia! Tegnap este mértem magam. Nagyon féltem, mert nem vettem nagyon észre magamon hogy kevesebbet ennék, sőt strandon fagyi vattacukor hotdog :D Próbáltam azért odafigyelni hogy ne egyek annyit, egy idő után nem is kívántam csak a vizet, de abból sokat, 4-5 litert főleg ilyen nagy melegben. És csodák csodájára fél kg lement :D jó ideje tartom ezt a súlyom, 75kg-ot . Probáltam kevesebbet enni de nem ment. Napi 3bogyot szedek, reggel étgyomorra 2dbot félliter vizzel, de felkelés után rögtön. Aztán olyan 8körül leszek igy éhes (fél5kor kelek!). Meg ebd elött veszek be d.u, de volt pár nap mikor vacsi lett belőle. Fontos hogy ha szedsz más gyogyszert, vitamint azt min. 2orával vedd be. Én este szedek be mindent, fogamzásgátlót is hogy felszivodjon rendesen. Egyébként volt egy 2 nap mikor rángatozott a szemem. Lehet kávé tartalomtól , de elmult szerencsére ;)
836. rohiani
2014. júl. 8. 09:57

Nekem a liszttől akkor van hasmenésem, ha nem iszom eleget rá.

jógini1 az 1 teáskanál az sok kávéskanál kell csak.

garkata92, 20-40 percet kell várni mielőtt megeszed a lisztes cuccot, kivéve, ha meleg ételt sűrítesz vele, az fogyasztható rögtön.


Én tegnap gyümölcs levest készítettem vele. Mennyiséget pontosan nem tudom kb. 1 liter, abba tettem fél teáskanállal és inkább szósz mint leves sűrűségű lett, de fini nagyon.

835. Vikinca (válaszként erre: 832. - Pazminka)
2014. júl. 8. 08:46

Próbáld ki, minden szervezet más, de szerintem délutánra ütemezd, nehogy rosszkor jöjjön a szapora.

Az is lehet, hogy meg se hajt....próba szerencse.

2014. júl. 8. 08:45
Én is tegnap kezdtem lisztezni, és elég erős hasmenésem volt 2x 1 csapott teáskanálnyitól. Annyira nem is telít el, de ennél többet nem veszek be. 3x 1 kiskanál. Vettem 3 csomaggal, remélem megszokja a több rostot a szervezetem. Este gyümölcsturmixba tettem, vártam 20 percet és kikanalaztam. Pudding szerű lett az állaga, és nincs mellékíz. Én azt szeretném elérni vele, hogy elég legyen a napi 3x-i étkezés.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook