Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
893. ubi pretium (válaszként erre: 892. - Riel)
2014. júl. 15. 19:39
Nem rendeltem.Itt van egy bolt az Üllői úton,tőlünk 3 percre,egy paleo bolt,ott vettem.Egy zacskó 1200 ft volt,de nagyon sokáig elég.
892. Riel (válaszként erre: 891. - Ubi pretium)
2014. júl. 15. 19:30
És Te honnan rendelted a lisztet?:)
2014. júl. 15. 18:54
A kapszulával felhagytam.Átálltam konjac lisztre.Hát bakker,úgy kb 10mp-re hagytam magára és szinte kőkeményre szívta magát.Pedig csak egy kiskanál volt 2dl vízben.Picit felhígítottam és úgy lement.Ezerszer jobb és hatékonyabb,mint az Ördögnyelv.És persze sokkal olcsóbb is :)
2014. júl. 15. 17:03

Sziasztok!

Nemrég érkezett meg a csomagom, benne a konjac liszttel.... :) Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg joghurtba is tehetem????

889. Chiron (válaszként erre: 888. - Kromy)
2014. júl. 15. 15:29
Szia- sajnos ha keveset eszel, nemhogy nem fogysz de még hízni is fogsz. A szervezeted átáll "tartalékos" üzemmódba. Meg kell találni azt a kalória bevitelt ami éppen elégséges ahhoz, hogy ne tartalékos üzemmódba légy. Ez egyénfüggő van akinek 1100 Kcal de van akinek 1500 Kcal. Sajnos ezen én is átestem - soká tartott míg megtaláltam a szervezetem 1150- 1200 Kcal szükségletét - no meg azt, hogy ha csirke húst eszem (azelőtt is csak a mellehúsát ettem) akkor egyáltalán semmit nem fogyok. Azóta semmi csibe....
888. kromy
2014. júl. 15. 14:56

Sziasztok!

Én is szedem már 2-3 hete, de nekem meg sem mozdul a mérleg :( Már annyira nincs étvágyam, hogy alig eszem, és a napi egy szem is elég a teblettából :) Lehet a hormonok az oka? Mert még szoptatok. Mielőtt nekem esnétek és elítéltek :) egyeztettem az orvosommal és leszoktatásban van a kisfiam, így nyugodtan szedhetem. nem megy át a tejbe!! Külsőre már látszik rajtam, hogy fogytam, de súlyban semmi. olyan elkeserítő. Mit tegyek szerintetek? vagy valakinek hasonló tapasztalat? köszi

887. Riel (válaszként erre: 885. - Jujo641)
2014. júl. 15. 11:19
Anyukám? Igen. Másfél hete szedi. Első hét leteltével mérte meg magát, és -2kg-ot mutatott Neki.
886. hilton
2014. júl. 15. 11:06

Sziasztok! Van egy 19b-os Celsus féle patikában vásárolt ördögnyelv kapszulám. !

Sajnos anyukám a koffein és a zöld tea hatása miatt nem tudja szedni, igy áttért az A-rex kapszulára, ami bevált neki.

Ezért ezt a 19 szemet most eladnám 3500 FT-ért.

Szerintem aki még csak érdeklődik, vagy nem biztos magában, annak jó lehetőség olcsobban igy megvenni kevesebb szemet, és ha beválik akkor lehet egy teljes dobozzal majd venni.

Budapesti vagyok, a Westend-nél dolgozom , itt tudom átadni a dobozt.

:)

885. Jujo641 (válaszként erre: 880. - Riel)
2014. júl. 15. 08:42
FOGYOTT?
884. Jujo641 (válaszként erre: 873. - Tiadalma)
2014. júl. 15. 08:25
MENNYIT FOGYTÁL?
883. Jujo641
2014. júl. 15. 08:22

ENNYIÉRT BOLTNAN IS LEHET KAPNI:

"Celsus Ördögnyelv kapszula zöldteával 60 db

Celsus Ördögnyelv kapszula zöldteával 60 db

Kiszerelés: 60 db

Ördögnyelv-kivonatot ( glükomannán ) és zöld teát tartalmazó étrend-kiegészítő

Hozzáadás az összehasonlításhoz »

Összehasonlító táblázat »

Felvitel a kedvencek közé »

7 955 Ft

(133 Ft / db) BIOPIAC.INFO"

6000.ft-OT ADOK ÉRTE + POSTAKÖLTSÉG!

882. Kucser
2014. júl. 14. 21:08
Megrendeltem és meg is kaptam a konjak lisztet, nem tudom, hogyan szedjem ahhoz hogy hatásos is legyen. Jelenleg annyira el vagyok havazva, hogy nincs időm főzni magamra, az üzemi konyha pedig minden csak nem diétás. Legalább is nálunk. Eszik nem eszik két változat van, leves és második. Arra gondoltam, olasva benneteket, hogy mi lenne ha reggel 1 teáskanál lisztes trutyi, délbe üzemi kaja. este pedig ismét 1 trutyi. Igaz még nem próbáltam, hogy mennyire birom, de valamit muszáj kezdenem magammal, mert ez már iszonyat.
881. rossco (válaszként erre: 851. - Ono16)
2014. júl. 14. 17:50
Kedves Ono! Írtam önnek privát üzenetet!Várom válaszát,köszönöm
880. Riel (válaszként erre: 874. - Nixe)
2014. júl. 14. 17:19

Bocsi a késői válaszért, csak épp nyaralok:) Én anyumnak Thaiföldről rendeltem ebayről.

300 kapszula 6000Ft

Nincs márkaneve, csak az van rá írva, hogy Konjac gyökér, angolul Konjac Root.

2014. júl. 14. 15:39
Dr. hertzes kérdésekre: én beszedtem egy dobozzal, de eléggé zűrös időszakban, szóval ilyen szempontból nem egészen mérvadók a tapasztalataim. Súlycsökkenést nálam nem igazán okozott, az étvágycsökkentő hatását akkor kezdtem érezni, amikor napi 2X4-es adagban szedtem. Hozzá kell fűzzem, nekem elég kevés dologra érzékeny a gyomrom, így/és nálam ez a kapszula sem okozott kellemetlen mellékhatásokat, viszont gondolom, érdemes kisebb adaggal kezdeni, kikísérletezni.
878. Luca
2014. júl. 14. 13:34
Tudna valaki tanácsot adni hogy elég a 2 kapszula a Dr Hertz ből ? vagy hogy lehet kombinálni a lisztel ?
877. tiadalma (válaszként erre: 876. - Pondri)
2014. júl. 14. 12:05
:)) Majd számolj be, hogy bejön-e a dolog Neked is...
876. Pondri (válaszként erre: 873. - Tiadalma)
2014. júl. 14. 10:16
Ez oltári jó ötlet ki fogom próbálni, csak még nem érkezett meg a konjac lisztem.
875. Luca
2014. júl. 14. 09:16

Sziasztok

Van itt valaki aki a Dr Hertz Ördögnyel kapszulát szedi ? Véleményre lenne szükségem .

874. nixe (válaszként erre: 871. - Riel)
2014. júl. 12. 22:25

Kedves Riel!

Anyukád melyiket szedi???

Én csütörtökön kezdtem az A-rexet szedni. Ebéd előtt, és vacsora elótt is 2-2 kapszulát!

2014. júl. 12. 21:44
Sziasztok!Kedvet kaptam tőletek a tapasztalataim megosztásához.:)Lehet,hogy furcsállni fogjátok, de én jó ideje egy étkezést bébiétellel váltok ki.Dobozos tejpépet keverek össze vízzel vagy tejjel( tejjel finomabb és laktatóbb is).Tele van értékes vitaminokkal és garantáltan tartósítószermentes,Mivel kisbabáknak készítik, szigorú minőségi ellenőrzés mellett gyártják.Figyelek rá a szénhidráttartalom kiiktatása miatt, hogy ne rizs és keksz alapú legyen, csak sima tejpép.Mivel sok gyümölcsös ízben lehet kapni, változatossá lehet tenni az étkezést.Namármost most jön amiért mindezt leírtam:):kipróbáltam konjac liszttel.2 dl tej,másfél-2 evőkanál tejpép, 2 teáskanál eritrit+1 csapott teáskanál liszt.Összekeverem, fél óra állás után puding állagúra sűrűsödik...és nagyon finom!Mivel sűrűbb a liszttől mint ahogy eddig készítettem és rostban sokkal gazdagabb-így egy főétkezést is kivált.Most úgy rá vagyok kattanva, hogy reggelire és vacsorára ezt eszem.Próbálja ki aki nyitott az ilyenekre és nem tart komplett idiótának miatta!:)
872. Matrica84 (válaszként erre: 868. - Jógini1)
2014. júl. 12. 17:32
Köszönöm. :)
871. Riel
2014. júl. 12. 16:25

No első jelentés. Anyukám 1 hete szedi a kapszula formát, 2kg fogyott és nem kívánja az édességeket. Ő nem sportol semmit és sokat ül + eszik továbbra is mindent, így elég jó kis teljesítmény ez. Napi 2 kapszulát szedett, 1-et ebéd és 1-et vacsora előtt. Egyelőre tartjuk ezt a mennyiséget, mert így is mennek le a kilók tőle. Egyszóval úgy néz ki, hogy Neki bevált:) Ráadásul szerintem olcsó is volt.


Én meg nagyon rákattantam a tészta és liszt verzióra XD Én nekem fogyni nem kell, de szépen kipucolja a szemetet a szervezetemből:)

870. Chiron
2014. júl. 12. 11:57
Hölgyeim - tejberizst készítettem konjac liszttel és konjac lisztből készült rizsszem tésztából! Elájultam annyira finomra sikeredett! Bevallom a konjac tészta a Nocarb nekem egy kicsit gumis állagú -és bár fogyasztom rakott, töltött és ételekbe a tejberizzsel annyira még nem próbálkoztam. 1 csomag rizsszem tésztát alaposan leöblítettem és készítettem neki egy páclevet- 3 dl hideg víz, citrom leve, a héjából is pár csík és édesítő, hogy nem legyen savanyú a páclé- ebbe beletettem a tésztát és hagytam állni pár órát, a hűtőben. Majd másfél deci tejet másfél deci 10% tejszínnel, citrom héjával 4 kanál eritrittel, ízlés szerint citromlével és egy szűk teáskanál konjak liszttel összefőztem - a végén amikor más sűrű volt lehúztam és hozzáöntöttem a leszűrt rizsszem tésztát, egy percre viszatettem főni, majd kiadagoltam, hagytam kihűlni, és be a hűtőbe. Nálunk szülinap van ezért ez volt ma a meglepetés reggeli - meg is lepett rendesen. Finom volt -mit finom - isteni, nem volt gumis. Igaz ugyan hogy nem szoktam tejterméket használni - de most kivételt tettem és nem bántam meg.
869. nixe (válaszként erre: 860. - Perszike)
2014. júl. 12. 11:38

Köszönöm Perszike!

Mivel aznap nem kaptam választ amikor elkezdtem szedni, bevettem este. Nálam nem okozott olyan problémát, mint nálad. Napközben sokat járok, de éjszaka nem ébredtem fel rá. Talán azért is jó az esti, mert így nem vagyok éhes. Ha tapasztalom az általad leírt mellékhatást, én is változtatni fogok rajta.

868. jógini1 (válaszként erre: 867. - Matrica84)
2014. júl. 12. 10:36
Meleg folyadékba ne tedd közvetlenül, becsomósodik. Hideg vízbe old fel és úgy tedd az ételbe, de szerintem ne várj a zselésedésig.
2014. júl. 11. 16:22

Sziasztok!


Ha főzelékek sűrítéséhez szeretném használni a lisztet, hogyan a legjobb beletenni? Gondolom, a főzés vége felé - de pl. csak úgy szórjam bele és keverjem el, vagy inkább előtte oldjam fel, és ezt a zselét kanalazzam a fazékba? Szokott csomósodni, vagy mindig tökéletesen feloldódik? (Azon aggódom ugyanis, hogy nehogy olyan kis csomócskák maradjanak benne, mint ami pl. normál lisztnél előfordulhat; a letapadásos probléma miatt). És mondjuk egy sűrűbb, zöldséges főzelékbe literenként mennyit ajánlanátok, hogy még ne "egybemassza" legyen az egész?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 11. 16:09
Sziasztok! Én 3 napja kezdtem el a lisztet "enni" reggelente 2 deci vízbe beleteszek 2 kk lisztet ..varok egy kicsit és megiszom! Főztem is már vele főzeléket...stbstb...de nekem semmit nem csinál! SEmmi éhséget nem vesz el sajnos...:S ugyan úgy tudok enni , inni tőle. Bár még csinálom hátha jobb lesz de én mosdóba se tudok tőle menni...mit csinálok rosszul? segítsetek köszi
865. t.aniko
2014. júl. 11. 13:06
Most megpróbáltam kevesebbet tenni bele, úgy néz ki jó lesz. Mármint sokat tettem eddig bele, mert majd szétrobbant a hasam:D
864. t.aniko
2014. júl. 11. 12:18
Sziasztok! Elkezdtem kb egy hete használni a lisztet, nagyon szépen hajtja a vizet..de nagyon felpuffaszt..és hát...pukiztat is:)), de nem megy a hasam tőle. Ez mikor múlik el vajon? Remélem hatékony lesz..
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook