Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Léböjt 2014. május 19-től :) fórum

Léböjt 2014. május 19-től :) (beszélgetős fórum)


2014. nov. 18. 10:30
Elfogytatok?
2014. jún. 25. 08:23
Na ki mennyit fogyott a léböjtjével?
11. Csurmi
2014. máj. 23. 08:18
Sziasztok, én ma kezdek egy minimum 3 napos böjtbe. Ha bírom jöhet 5 napi is. Aki csinálja, hogy áll? miket isztok?
10. Gyöngyvirág16 (válaszként erre: 9. - Klaudia.)
2014. máj. 18. 19:15
Igen a kávé nekem is gond, mivel ha nem iszom, akkor az a napom el van cseszve, mert irtóra megfájdul a fejem! Nem vagyok nagy kávés, egyet iszom, reggel! Ha sitty-sutty elhagyom, akkor nagyon fáj a fejem, de megpróbálom először felére csökkenteni (Nescafét iszom), majd utána egyre kevesebbet, hátha így megúszom a fejgörcsöt, mert ugye a gyógyszer bevétele sem lenne a méregtelenítés jó eszköze!
9. klaudia. (válaszként erre: 8. - Gyöngyvirág16)
2014. máj. 18. 18:58

Mindig addig kell, ameddig jólesik! Elkezdeni is akkor lehet szerintem, amikor olyanokat kérdeznek, hogy a tejes kávét ugye nem kell elhagyni reggelről, ők nem atemkarnak igazán.

Amikor azt érzem, hogy eddig és ne tovább, akkor elkezdem, és ameddig jól esik:) Már 2 hete halogattam, és mivel eddig csak 8-9napig csináltam, így most kitűztem a 10 napot, amolyan szellemi győzelemnek :)

2014. máj. 18. 18:51

Sziasztok! Lehet, h én is kipróbálom!? Egyszer régen, nagyon régen csináltam 4 hétig, de orvos-természetgyógyász felügyeletével, azóta max. 5 napig csináltam!


Jó lenne, de nem igérem, h meddig, addig csinálnám, amíg jól esik és bírom! Most én is úgy érzem, h nagyon nem ártana!...

7. klaudia. (válaszként erre: 6. - Deni plus)
2014. máj. 18. 17:59
:)
6. Deni plus (válaszként erre: 1. - Klaudia.)
2014. máj. 18. 17:58
hetente 1-2 nap ,én veled vagyok:)
2014. máj. 18. 17:56
Évente kettő léböjtöt végig szoktam csinálni,még ennél is durvábbat,legalább egy hétig,hol 10 napig.De most annyira intenzíven sportolok,hogy nem bírnám :(
2014. máj. 18. 17:56

10 napig. :)

Ne haragudjatok meg, de azért nyitottam ezt a fórumtémát, hogy azok jöjjenek, akik hasonlót terveznek:) Ilyenkor negatívságnak nincs helye! :)

2014. máj. 18. 17:53
...belehalnék. Meddig szoktad tartani ezt?
2014. máj. 18. 17:52

Sajnos mi holnap egy kettő darab éves Manóság szülinapját megyünk ünnepelni, és ki vagy csukva, hogy csak igyak......



Sorry!

2014. máj. 18. 17:50

Sziasztok!


Holnaptól ismét belevágok egy jó kis léböjtbe, már ordít érte a testem, úgyhogy nem várakoztatom tovább :)

Ehhez keresek társakat, mert együtt mindig könnyebb:)

Sosem szoktam előre eltervezni, hogy mit fogok inni és mennyit pontosan, szigorúan, mert akkor ott el is csúszna az egész. Reggelente "átöblítés" :)) Este pedig egy enyhe kis salaktalanító tea (Pannonhalmi). Napközben pedig zsiradék- és sómentes, üres zöldségleves, natúr zöld tea, és 1 liter "juharszirupos" limonádé, csak én mézzel iszom, pici mézzel (víz, citrom, méz, cayenne bors=chili paprika). Ez a jól bevált terv, így mindig megy is viszonylag könnyedén :)

A lényeg, hogy napi 3,5 liter meglegyen.


Gyerteeek! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook