Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Veszélyes lehet az anyajegy? fórum

Veszélyes lehet az anyajegy? (tudásbázis kérdés)


13. szikmár (válaszként erre: 1. - FEE1988)
2014. máj. 18. 22:31

A nyugalmi statusu anyajegy nem veszélyes. De a dokid 2 hét múlva megvizsgálja őket. Állami helyeken valóban nem szánnak időt végigbogarászni ha sok van... :/

Ha megfizeted, akkor mindet végig vizsgálják amelyiket kéred (egyenként) dermatoscop-al.

A számítógépes anyajegy szűrés videodermatoscoppal már több helyen elérhető (pl Semmelweis Egészségügyi Kft ..stb..)

Ha el kell távolítani a sebészet a legjobb mód, ugyanis utána szövettani vizsgálatot lehet végezni, a lézeresnél meg nem marad mit...

2014. máj. 18. 10:54

Igen, veszélyes lehet.

Most jó?

11. Suesue
2014. máj. 18. 10:39

Nézesd meg, mi nem tudhatjuk.

2 hét nem olyan sok idő, szóval nyugodj meg.

10. Suesue
2014. máj. 18. 10:37
Nekem levettek egy anyajegyet, de ártalmatlan volt.
9. bnedora (válaszként erre: 6. - FEE1988)
2014. máj. 18. 09:06
Ha van időpontod, akkor nem kellett volna fórumot nyitni, mert ez olyan dolog, hogy úgysem tud senki pontosat mondani neked ez ügyben. Lehet, hogy még a bőrgyógyász sem.
8. 4740439ec6 (válaszként erre: 6. - FEE1988)
2014. máj. 18. 08:23
Minek írsz ki fórumot?
2014. máj. 18. 08:23
Igen veszélyes.Végül is csak minden második híradás szól arról,hogy az anyajegyet évente nézetni kell.De ne is foglalkozz vele!
2014. máj. 18. 08:22
nem rudom miert kell igy letamadni az embert..van idopontom de csak 2 het mulva..
2014. máj. 18. 08:12

Melanómamobil?


Most már szűrnek pár ezerért 1-2 anyajegyet is.


Nekem több száz van, úgyhogy nem sajnálom rá a pénzt.

Annak előtte az onkológiai klinikára jártam, de azt azért nem szerettem, mert ott a leterhelt orvosok a már "nagybetegekkel" foglalkoznak. A csomó anyajegyemet egyik se bogarássza végig. Azon kívül csak az aktuális állapotot látják, a változást nem, márpedig az a legfontosabb jel.


Úgyhogy ezért megyek a fent említett céghez, ők le is fotózzák, a következő vizsgálatnál meg beazonosítják őket..

2014. máj. 18. 08:03
ugye meg se fordult a fejedben, hogy majd itt megnyugtatnak és nem kell elmenned orvoshoz?
2014. máj. 18. 08:02
Ha zavar, le kell vetetni. Egyébként ha sok az anyajegyed, évente nézetni kell őket a bőrgyógyásszal.
2014. máj. 18. 08:01
csodálkozni fogsz, ha mindenki azt írja majd, menj el bőrgyógyászhoz??
2014. máj. 18. 08:01

sziasztok

van a hatamon 2 anyajegy es felek h nem e melanoma..a 2 anyajegy hatarozott korvonalu az eyik kerek a masik ovalis deind a ketto belsejeben van egy kis sotetebb pötty..mar hetek ota figyelem de nem vettem eszre rajta valtozast..nem viszket nem faj nem nött, de megiscsak afgodom azon a sotetebb reszen ott belul..es pont a melltqrto pantnal van mind a ketto es nayon zavaro..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook