Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lyndinette 20 tabletta véd az alábbi esetben? fórum

Lyndinette 20 tabletta véd az alábbi esetben? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 17. 19:26
Köszönöm ! :)
2014. máj. 17. 19:19
A következő vérzésig mindenképp használjatok kiegészítő védekezést. Valamikor én is ezt a gyógyszert szedtem, de tartós hasmenésem nem emlékszem, hogy lett volna mellette...
6. 09d0a2c098 (válaszként erre: 5. - Most2)
2014. máj. 17. 19:11

Aznap amikor nem volt tuti, hogy felszívódott a hatóanyag, aznap kell a védelem mindenképpen.

Ha több nap szintén nem vagy benne biztos, inkább legyen plusz valami, mint a semmi.

Peteérés bármikor lehet, akár többször is mint 1x 1 hónapban. Van akinek 1 nap kihagyott tabletta miatt, következő hónapban már pozitív tesztje lett.

Szóval fő az elővigyázatosság, mert ez sem 100%-os védelem, ahogy semmi más sem.

2014. máj. 17. 18:56
Köszönöm ! de akkor a plusz ugyanúgy mintha most kezdeném ? egy hét és utána már nem kell ? vagy ebből a levélből még egy heti van, várjuk meg még a következő levél első hetét is ?
2014. máj. 17. 18:43
Plusz védelem!!!!!!!!!!!
2014. máj. 17. 18:41

Szia! Jobb ha most kiegészítőileg használtok valamit, mert nem tuti ilyenkor a felszívódása.

Hányás, hasmenés, vagy antibiotikum szedése alatt, akár alkohol hatására is csökkenhet a védelem.

Én vagy 2-3 évig szedtem anno, ha ilyen volt mi gumit is használtunk inkább amíg tart a hasmenés, vagy amíg más gyógyszer szedés is megy.

De én ilyen alkalomkor, mivel nem voltam problémás eset az nap plusz védelmet alkalmaztunk, másnap úgy is jött a következő szem tabletta, akkor már nem.

De nem is lett semmi gond. :)

2014. máj. 17. 18:39
Légyszi segítsen aki szed ilyet ! :)
2014. máj. 17. 18:31
Sziasztok ! A segítségeteket szeretném kérni ! 4.hónapja szedem a lyndinette 20at, és sajna most egy kis betegség elkapott. Miután bevettem a gyógyszert , rá körülbelül egy órával hasmenésem volt. Ekkor bevettem még egyet, mert a betegtájékoztato ezt írta. másnap sajnos megint ez történt, h egy óra múlva hasmenésem volt. Véd most a tabletta? Vagy használjunk mást is mellette ? és ha használjunk akkor meddig ? Köszönöm a segítséget :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook