Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A csengés helyett tiszta csend c. könyvből meg tudta valaki szüntetni a fülzúgást? fórum

A csengés helyett tiszta csend c. könyvből meg tudta valaki szüntetni a fülzúgást? (tudásbázis kérdés)

16. Sikerűl (válaszként erre: 1. - K.bianka)
2014. jún. 13. 12:04

A könyvben lévő dolgok csak alternatívák.Ám lehet, hogy ha te eltudod dönteni, hogy mitől zúg akkor találsz a könyvben segítséget. De én nem hiszek benne. Főleg ha a Cd amit kapsz hozzá üres lesz mint amit nekem küldtek. A link amin letöltheted az meg nem élérhető.

Üdv: H. Erzsi

2014. jún. 13. 11:59

Nálam nem jött be a könyv. Csak alternatívákat ír. Nem hiszem, ha oda megyek egy dokihoz, hogy nekem ezek meg ezek a gyógyszerek, vagy annak nem minősülő készítményt írjon fel, akkor azt felírja. Arról nem beszélve, hogy hasznos lesz-e?

Ja és a bónuszként igért cd üres volt. Majd ami linket megadtak nem volt elérhető. Igértek másik cd-t. Amikor küldeni kellett volna, többé nem válaszoltak. Mindenkinek kívánom, hogy szabaduljon meg a fülzúgástól. Üdv:H.Erzsi

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - D2d5bb5db4)
2014. máj. 20. 08:42

Az EU carik rá, hogy kinek mennyire zúg. Ez nincs közkinccsé téve.

De én úgy gondolom mivel ez nem párhetes "kezelés" ezt otthon és mindenhol folyamatosan kell használni, amíg az agy átáll, hogy nincs zúgás az csak egy fantom hang.

Gondolom aláírásokat kellene gyűjteni, hogy ezzel foglalkozzanak.

13. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2014. máj. 20. 06:45

És ezt a gépet csak otthon lehet használni?


Nem lehet úgy, hoy eü. intézménybe bejár a beteg?-Gondolom, nem egész álló nap kell? :))

2014. máj. 19. 23:37

[link]


Itt van a cikk a készülékről , amiről írtam, és klinikai orvos nyilatkozott róla, hogy szinte mindenkin segített. , itt átszámolva, kb. 800.000,- Ft. Nekem egy hete ugyanezt az árat mondták, + Áfa, ami ugye már ott van egy millió Ft.

Azt hallottam, hogy a Mária utcában (állítólag nem a Szájsebészeti Klinikán) van valami fogbeültetési tanszék, ahol kimondottan a fülzúgással is foglalkoznak, mert az álltól is lehet a zúgás, merev feszes izmok miatt. Akinek zúg a füle, próbálja ki, ha az állát jobbra-balra mozgatja, vagy esetleg ásít változik-e a zúgás intenzitása.

Egyenlőre ennyit tudtam a témában leírni, ha többet tudok, majd leírom ide.

2014. máj. 19. 23:27

Itt is írnak róla, hogy sajnos még nem áll ott az orvostudomány,illetve, mint tudjuk még nagyon gyermekcipőben. Csak egy bizonyos rétegnek megfizethető a terápia.


[link]

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - K.bianka)
2014. máj. 19. 23:18
Az agy sajnos valahogy beprogramozza magának ezt a zúgást. Tényleg nem tudnak ellene tenni semmit.Megpróbálkozhatnak infúzióval, de nagyon kevés embernek hatásos. Volt Magyarországon a Corvin negyedben egy fülbetegségekre, illetve a fülzúgásra specializálódott rendelő. Német készüléket lehetett náluk kapni, de sajnos tovább álltak, most Londonba tették át a rendelőt, mert nálunk nem volt fizetőképes kereslet a készülékre. Azzal egy ellenzúgást adtak az agynak, és egy klinikai orvos szerint mindenkinek hatott a kezelés a ketyerével. No, de ezt nem támogatta a Tb, százezreket lehetett perkálni érte.
2014. máj. 18. 07:23

Mert aki nem megy el külföldre, azt hiszi, ő mindent megtehet, mert itthon maradt.

Pedig a legtöbb nem miattunk marad itt, hanem mert nem elég a nyelvtudása.:((

2 éve szenvedek, semmit nem tudnak tenni.

A kínai teáktól, meg cseppektől rosszul vagyok, pedig azt se 100 forintért vettem.

Nem szólt ez senkinek, csak már utálok felébredni, mert miindíg fáj valami.:((

8. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 7. - K.bianka)
2014. máj. 17. 18:07

Én ezt nem értem, már mástól is hallottam, hogy ezt mondta a doki .

Hát szokja meg Ő!!!! A k. é. Micsoda beszéd ez?

60 éves ismerősömnek: Ja, ebben a korban.......!

7. k.bianka (válaszként erre: 5. - 09d0a2c098)
2014. máj. 17. 17:20
már kivizsgáltak, semmi konkrét oka nincs. Azt mondták szokjam meg :(
6. Icuska538 (válaszként erre: 2. - 408020f45e)
2014. máj. 17. 16:58
Mennyit szedtél ? Más gyógyszered is van ilyen témában?
2014. máj. 17. 16:57

Betaserc vagy Bilobil, vagy is-is kúra szerűen, nekem halláskárosodás okozta fülzúgás-csengés kezdeti hónapjaiban miután kijöttem az infúziós kezelésről a kórházból, sokat javított...

De ezt fül-orr-gégész orvossal kell megbeszélni.

Mert a fülzúgásnak több oka is lehet, a vérnyomástól kezdve, a halláskárosodással társuló fülzúgásig, sok más oka lehet.

Nem mindegy hogyan van kezelve és mikor!

Mert vannak kezelések amiket bizonyos esetekben nem javallott, ezt inkább bízd az orvosra, mert egyéni okok lehetnek a háttérben, és ezt nem lehet a távolból kitalálni, megvizsgálni.

2014. máj. 17. 15:12
vagyis mégsem azt szedtem, meg nézem. Meddig szedted?
2014. máj. 17. 15:11
sajnos nekem nem volt elég
2014. máj. 17. 15:00
A könyvet nem ismerem, de a Bilobil forte 80 mg nekem segített. Próbáld ki!:)
2014. máj. 17. 13:53
A csengés helyett tiszta csend c. könyvből meg tudta valaki szüntetni a fülzúgást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook