Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem akarja a tápszert enni fórum

Nem akarja a tápszert enni (beszélgetős fórum)


2014. máj. 20. 08:35
Én javaslom a Similac tápszert, ezt ráadásul pár éve még receptre fel lehetett írni, egy ezres volt kb. a havi adagja a többi tápszer 4-5 ezrével szemben.... és az íze sokkal jobb. A tejdesszertet nagyon én sem javaslom, mert ha nagyon rákap az édes ízekre, utána azért nem fog mást megenni. A tápszer 1 éves koráig mindenképpen nagyon fontoss, a tejdesszert nem pótolja, legfeljebb kiegészítheti. Én 15 hónapos koráig adtam a kisfiamnak tápszert egyébként, de persze 1 éves kora után nem mint főétkezést, hanem kiegészítésként. Még a Similacra visszatérve, az orvosok direkt nem mondják, mintha hasznuk lenne abból, hogy megveszed a drága tápszereket.... nem tudom... de én is miután külön rákérdeztem, akkor mondta, hogy igen, van, és fel is írta.
2014. máj. 17. 08:37

Probaljatok uj tapszert,esetleg tejitalt.

A tejdesszert szerintem azert csuszik neki,mert jo edes. Nem biztos,hogy jo,ha nagyon rakap az edes izekre.

9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - 3d249bd49f)
2014. máj. 16. 17:40
hogy itt micsoda új dolgokról hallok! :)
8. 3d249bd49f (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2014. máj. 16. 13:17
Humana tejdesszertet eszünk!Olyan mint a joghurt fincsi az tuti :) 4-es kiszerelésü pohárkákban van
2014. máj. 16. 09:57
Vannak ezek az ízesített tejpépek,na én azt hígabban elkészítve adtam a fiamnak,csak hogy ne legyen már olyan uncsi az a tápi:)Azokban is meg vannak a megfelelő tápanyagok.
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Jozsi.38)
2014. máj. 16. 08:30
én sem tudom, mi az a tejdesszert! hogy mik vannak manapság :)
2014. máj. 16. 08:16

öööö nem vagyok képben a hozzátáplálásban egy ideje, de mi az a tejdesszert?

egyébként meg relax, ha nem kell neki a tápszer, ne erőltesd. eszik mást, inni meg víz, oszt csókolom. a tejdesszertből, megkapja a tejmennyiséget valószínűleg, azért nem kell a tápszer neki

4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 3d249bd49f)
2014. máj. 16. 07:58

Igen, egy idő után megunják az egyforma ízeket, pláne miután rájönnek, hogy van más is! :)

Sőt, amikor az enyémnek egy-egy bébiétel után én készítettem a kaját, utána már a bébiételt sem volt hajlandó megenni! Szóval azért van ízlésük! )

3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 3d249bd49f)
2014. máj. 16. 07:54
Szerintem beszéld meg a védőnővel. Az én időmben még adtunk "feles tejet" a babáknak (vízzel higított tej). Nekem 4,5 hónapos volt a gyermekem, amikor még anyatejet kapott, de megkezdtük a gyümölcsök, krumpli, répa, stb. adását is. Megismerte az új ízeket, és ezek uán egy ideig vegyesen evett: ette a főtt kaját, majd elfordította a fejét (jelezve, hogy részéről ebből elég volt) és mintegy desszertként szopott utána. 8 hónapos korától már anyatejet sem kapott, mivel akkor kórházba kellett mennem, és már nem volt megoldható a szoptatás.
2014. máj. 16. 07:13

Másik tápszert kéne keresni,mert azért arra is szüksége van.

Az én gyerekeim közül ketten extra válogatósak voltak tápok területén.A fiam csak a legdrágábbat ette meg.Meg is jegyezte a doki,hogy igazi ínyenc. :) Én annyira nem örültem neki,mert anno-12 éve-8000ft volt a havi adagja.

2014. máj. 16. 06:25
6 honaposak vagyunk,eddig ette a tápszert,igaz kevesebbet mint amit kellene,de pár napja csak 20-30 mili alkalmanként!!Rájöttvolna,hogy van jobb is ??Mert mmár kap bébikaját,desszertet is!!Vagy mi lehet?? Mit tegyeek??Ha csak tejdesszertet,meg bébikaját eszik nagy részt,az baj szerintetek??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook