Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik olyan főiskola vagy egyetem ami kifejezetten a hulladékgyűjtéssel foglalkozik? fórum

Létezik olyan főiskola vagy egyetem ami kifejezetten a hulladékgyűjtéssel foglalkozik? (tudásbázis kérdés)

9. Naoya (válaszként erre: 8. - Pera0322)
2014. máj. 15. 13:50
Köszöntem!
8. Pera0322 (válaszként erre: 7. - Naoya)
2014. máj. 15. 11:52
Van, azt hiszem Pécsen. Keress utána a neten! ;)
7. Naoya (válaszként erre: 5. - Pera0322)
2014. máj. 15. 11:01
Olyan is van? :D
2014. máj. 15. 11:00

Mindössze érdeklődés szinten tettem fel a kérdés valaki miatt. Szóval nekem nincs mit megkeresnem a számításaimat illetően.


Én is kitaláltam amúgy, hogy 5 évig nem lehet csak a hulladékgyűjtésről tanulni, ezért is tettem fel a kérdést. Amúgy nem minden suli 5 éves tudtommal..

2014. máj. 15. 10:38
Hulladékgazdálkodási technológus?
2014. máj. 15. 10:35

Mikor én jártam fősulira volt hulladékgazdákodási fsz képzés, tehát felsőfokú szakképzés. Nem tudom, hogy még van e, de ez nem ad diplomát viszont nevéből kiindulva gondolom koncentrálódik benne az a tudás amit te szeretnél.

A diplomának az a lényege vagy inkább lenne a lényege, hogy szerteágazóbb ismeretet adjon. sok mindenbe belekósolhatsz persze a szakirányt választasz akkor abból lesz a több ismeretanyag, de nem tudod kikerülni az adott szak többi területét sem. Egy kicsit mindehez érteni kell.

3. de Luca (válaszként erre: 1. - Naoya)
2014. máj. 15. 10:35

Gondolod, hogy 5 éven át arról tanulnál, hogy a műanyagot válaszd külön az üvegtől? :-D

Ilyen nincs!

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Naoya)
2014. máj. 15. 10:34

Ha valaki szakácsnak készül, akkor is kell ismerni a kémiát neki, na jó a főzés is kémiai folyamat, de a hulladékgyűjtés meg természetvédelmi.


Kívánom, azért találd meg a számításod!

2014. máj. 15. 10:30

Miért kellene elvégeznem a természetvédelmi vagy környezetvédelmi mérnök szakot, ha engem csak a hulladékgyűjtés érdekel mondjuk? Mert abban dolgozom kifejezetten.

Ezt nem lehet valahogy kiküszöbölni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook