Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházi, főleg női nőgyógyászokról érdekelne tapasztalat fórum

Nyíregyházi, főleg női nőgyógyászokról érdekelne tapasztalat (beszélgetős fórum)


2014. máj. 20. 10:37
Bocsi elírtam megijesztettek
2014. máj. 20. 10:35
Kár fogadott orvosra pénzt kidobni.2 konkrét esetet is tudok,amikor a doki nem vette észre, hogy a gyereknek 1 veséje van,meg császárnál belevágott a babába itt Nyházán. Érdemes Debrecenbe átmenni, meg más dokival megnézertni 3D-n a babát. Engem is UH- n jól megilyesztettek, hogy legalább 5 féle baja van, és Debrecenben másképp látták. Nyíregyen szültem 2-szer is fogadott doki nélkül,egészségesek, és nem dobáltam ki 100 ezreket, akik meg fizettek azoknál volt a baj pont.
7. Nikosz88 (válaszként erre: 6. - Bacskai Tamara)
2014. máj. 17. 12:58
Igen Molnár doktor úrról eddig 98%ban jókat hallottam. De nem tudom miért, de nő párti vagyok ha nőgyógyászról van szó... Bár lehet változni fog a felogásom :)
6. Bacskai Tamara (válaszként erre: 1. - Nikosz88)
2014. máj. 17. 10:50
En meg 2002-ben szultem Krisztina doktornönel-nagyon meg voltam vele elegedve,de mikor 2008-ban szultem a fiam -ö akkor babäzott az ikreivel es Molnär Baläzs doktorurnäl szultem es rola is csak jokat tudpok mondani.Nagyon preciz,nyugodt,kiegyensulyozott ,segitökesz-nem szabott ärat-alig akarta elfogadni-es szereny.
5. Nikosz88 (válaszként erre: 4. - Pic74)
2014. máj. 16. 12:06
Köszi a választ:)
2014. máj. 16. 08:41
Lukács Robinál. A szülésznőt régóta irmertük és megkértem, hogy ő legyen ott a szülésnél, de mivel nem jött ki Seres Andival azt mondta,hogy vele ha csak nem feltétlenül muszáj nem megy be egy szülőszobára :(. Hallottam egy-két dolgot, hogy sokáig hagyta szenvedni a kismamát szülés közben,meg nem nagyon foglalkozott vele, de igazán nem tudtam elhinni róla, bár lehet. Mivel úgy gondoltam, hogy úgysem az orvos, hanem a szülésznő van bent többet a szülőszobán, ezért váltottam dokit. Lukács Robi is rendes volt, császár lett a végén, de én teljesen elégedett voltam vele.
3. Nikosz88 (válaszként erre: 2. - Pic74)
2014. máj. 15. 12:14
És aztmegkérdezhetem, hogy miért beszélt le róla a szülésznő? Végül kinél szültél?
2014. máj. 15. 10:06
Én jártam Seres Andihoz amikor terhes voltam,nem volt vele semmi bajom,rendes volt. De nem nála szültem a végén, mert a szülésznő lebeszélt róla...
2014. máj. 15. 09:43
Valaki szült mostanában Péli-Toóth Judit Seres Andrea vagy esetleg más női nőgyógyásznál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook