Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeretnék segíteni... fórum

Szeretnék segíteni... (beszélgetős fórum)


2014. máj. 15. 19:59
Köszönöm, az ismerőseimnek többnyire idősebb gyerekekei vannak! Ezzel én is számoltam, hogy bizalmatlanság van. Gondoltam teszek egy próbát :-)
4. anya4005 (válaszként erre: 3. - 0686586f7c)
2014. máj. 15. 18:43

En nagyon orulnek heti 2-3 ora szabadidonek,de nem szivesen bizom meg anyosra sem a gyerekeket. Nem veletlen,hogy bebisintert sem fogadnek fel,a vilag legjobb ajanlasaival. Sajnos a mai vilagban nagy a bizalmatlansag,foleg,hogy a neten olyan videok keringenek,ahol hivatasosok bantjak a gyerekeket! Persze,attol meg talalhatsz valakit,es kivanom,hogy sikeruljon,de esetleg erdemesebb lenne ismerosokon keresztul probalkozni,hatha ugy lenne valami alapja a bizalomnak.:-)

Egyebkent szimpatikus a hozzaallasod,es sok szerencset kivanok!

2014. máj. 15. 18:24
Ez igazán kedves tőled. De így akarjon az ember segíteni. Mindenki csak sírdogál, nincs ideje erre és arra, amikor meg itt lenne a lehetőség nem érdekli őket. :-(
2014. máj. 15. 16:58

Volt itt pár hónappal ezelőtt egy kismama, akinek az volt a gondja, hogy kapna napi pár órás munkát valahol, csak éppen nem tudja megoldani, hogy ki vigyázna addig a kisgyerekre. Neki is az volt a gondja, hogy a "hivatásos" gyermek-felügyelőket megfizetni nem tudta volna, a városban viszont rokonok nem éltek.

Szerintem ne add fel a reményt, előfordulhat, hogy lesz érdeklődő, de azért egyéb helyeken is keress ingyenes hirdetési lehetőségeket.

2014. máj. 14. 22:39

Sziasztok!


Tisztában vagyok vele, mennyibe kerül manapság egy gyerek ellátása, gondozása. Munka mellett vagy éppen egyedül nevelve szükség lenne egy kis segítségre. Mondjuk mert éppen elmennék valahová vagy dolgunk akad. Igen ám, de nincs ki vigyázzon a kicsire. Hiszen egy babysitter sokba kerül. Akkor mi tévők legyünk? Akad itt egy 30 éves nő, aki hetente kétszer önkéntes alapon (Budapesten) azaz ingyen vigyázna a gyerkőcre. Mielőtt bárki rosszra gondolna elárulom, a párommal éppen dolgozunk a babatémán.A terveink szerint hamarosan én magam is anya leszek. De addig is babysitterként szívesen segítek ezzel is belerázódva az anya szerepbe. Ha valakinek szüksége lenne a segítségemre, nyugodtan keressen meg!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook