Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Siemens R 08-15 felültöltős mosógép használati útmutatójához tud valaki segítséget adni? fórum

Siemens R 08-15 felültöltős mosógép használati útmutatójához tud valaki segítséget adni? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 19. 12:29

rinse=öblít csak

delicates= kényes anyag, ez csak féltöltetű, nyugodtan használd, ez is rövidebb


cotton= pamut, ez a nagyprogram, hosszú


prewash= előmosás, én soha nem használom, nagyon szennyezett ruhához való


wool= gyapjú


easy care= kímélő, ez is rövidebb, kis töltettel

7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Bogyoka53)
2014. máj. 19. 12:25
ebből a mix 40 a gyorsprogram
2014. máj. 19. 09:11

Nagyon köszönöm a részletes leírást, csak az bibi, hogy nekem az alábbi programok vannak a gépre írva:

Easy car

delicates

wood

cotton

prewash

mix 40

rinse


Nekem csak az a program kellene ebből ami 40 fokon, rövid programon a kicsit kosos ruhákat mossa, amit egyszer-kétszer veszek fel és csak szinte frissitő mosás, valamint az ágynemű mosó program, ami szintén ne legyen kétórás, hiszen az sem koszos.

5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Bogyoka53)
2014. máj. 14. 08:24
nekem kiadta, sima pdf-ben letölthető volt
2014. máj. 14. 08:09
Ott próbáltam én is letölteni, de nem adja ki, valamit ír németül, próbáltam lefordítani az online fordítóval, de nem értelmezhető tisztán, hogy miért nem adja meg.
2014. máj. 13. 23:30

[link]


KATT alul a Használati útmutatók letöltése-re, utána beírod a kis mezőbe a típusszámát (WP08R151HK) és máris letöltheted

2014. máj. 13. 22:00

Vásároltam használtan egy Siemens WP08R151HK mosógépet, amihez sajnos nincs használati utasítás.

Letölteni nem tudom a Siemens oldalról, mert nem talál ilyen tipust /12 éves gép/ és nem tudok eligazodni a gép tetején lévő utmutatón. Szeretném beállitani egy általános, rövid mosásra, de nem tudom mire állitsam. Ha valaki tud kérem segítsen!!

2014. máj. 13. 21:55
Siemens R 08-15 felültöltős mosógép használati utmutatójához kérnék segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook