Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A balatoni sütödékben készült palacsintáknak mi a titkos receptje? fórum

A balatoni sütödékben készült palacsintáknak mi a titkos receptje? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
14. cukilany (válaszként erre: 8. - Mókica)
2006. júl. 5. 13:40
Én egy nagyon jó tefalban sütöm és olaj nélkül még soha nem égett oda.
2006. júl. 5. 09:49

A lángosom pedig a következő:


1 tojás,

2 pohár kefír,

5 dkg friss élesztő egy teáskanálnyi cukorral a meglangyosított kefírben "felfuttatva",

60 dkg liszt,

Egy bó evőkanálnyi bármilyen zsíradék (olaj, vaj, sütőmargarin)

2 teáskanál só.


Jól összegyúrom, hagyom kelni, aztán olajozott kézzel szakítok belőle, jó vékonyra a kezemmel széthúzgálom, bele a forró olajba, egyszer fordítok rajta, még melegen szórok rá egy csöpp sót, aztán mindenki ízlés szerint tesz rá magának, amit szeret. Szoktunk szórni rá leheletnyi fokhagymagranulátumot, arra a tejföl, és a végén a reszelt sajt.


De úgy is csináltam már a gyerekeknek, hogy nem volt otthon tejföl, csak sajt, így amikor kivettem a forró olajból, még forrón szórtam a tetejére reszelt sajtot, így az ráolvadt.


Sokszor csinálom úgy a tésztát, hogy minden hozzávalót belepakolok a kenyérsütő gépbe, ekkor nem kell az élesztőt előre futtatni. Tésztadagasztó programon a gép megdagasztja, megkeleszti, így ha a tészta kész, csak sütnöm kell.

2006. júl. 5. 09:47

Hát a balatonit nem tudom, de ahogy én sütöm, azt leírhatom, mert nagyon szereti mindenki.

20 dkg liszthez számolok két tojást, egy csipet sót, fél deci étolajat, és annyi folyadékot, hogy jó legyen a tészta, ne túl sűrű, ne túl híg, a legjobb úgy, ahogy cukilany írta: fele tej, fele ásványvíz.


Van három ősöreg zománcos palacsintasütőm, azokban sütöm. Az első palacsinta előtt öntök bele egy kis olajat, jól felforrósítom, úgy sütöm, a következők alá már nem kell olaj.

11. Mókica (válaszként erre: 10. - 'szti)
2006. júl. 5. 05:43

ugyeeeeeeeeeeee:))) Köszi;))))


Miért nem tudja senki???Oáááááá:(

10. 'szti (válaszként erre: 8. - Mókica)
2006. júl. 3. 15:07
Fix, hogy olajozott serpenyőben sütik és talán nem is teflonban, hanem hagyományosban. De tényleg egyedi íze van és annyira finooooom :-))
9. 72442562 (válaszként erre: 8. - Mókica)
2006. júl. 2. 09:38
Én minden sütésnél kiszoktam kenni a serpenyőt.Igy nem leszolyan zsíros a palacsinta.
8. Mókica (válaszként erre: 5. - Cukilany)
2006. júl. 2. 04:55

Nem kell bele olaj?

Nem fog ez leragadni?

Vagy minden sütésnél ki kell kenni a serpenyőt?

7. Mókica (válaszként erre: 5. - Cukilany)
2006. júl. 2. 04:53

Nagyon Köszike a receptet:)Megfogom próbálni:) Éppen időszerű lesz sütni, a párom úgyis imádja, ő lesz a próbabab:)


De azét még mindig szerettel várom a balatoni titkos recit;) Az olyan más....kicsit olajos...vagy a fene tudja, de mennyei az tuti;)



Puszó

6. 72442562 (válaszként erre: 5. - Cukilany)
2006. júl. 1. 16:03
Jó ötlet ,én nem szoktam álni hagyni de kiprobálom majd a diéta után igy is.
2006. jún. 29. 10:29

Sziasztok!


Nekem van egy kisbüfém és én oda úgy szoktam csinálni h 25 dg liszt, 3 tojás, fél liter folyadék (a legjobb tej-ásványvíz felesben) és cukor. Ezt kb fél óráig állni kell hagyni és utána lehetőleg nagy serpenőben kisütni!


Vékony lesz, rugalmas és nagyon finom!

Nálunk a büfében imádják, próbáljátok ki!

4. Mókica (válaszként erre: 3. - Bumbinu)
2006. jún. 27. 23:55

Jó ötlet:)))

Én is szivesen venném még plusszba azt is;)

2006. jún. 27. 12:11
Nem tudom,de a lángosét én is megtudnám!!!!!
2006. jún. 27. 00:32

Biztos tudjátok ti is melyikre gondolok?:))))

Az a legfinomabb pali. De sajnos még sose sikerült itthon olyat gyártanom:(


Biztos van valami amitől olyan más lesz! Ha esetleg valaki tudja, kérlek ossza meg velünk;)


Előre is köszönöm!!

2006. jún. 27. 00:30
Tudja valaki ,hogy a Balatoni sütödékben készült palacsintáknak mi a titkos receptje?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook