Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyaralás terhesen fórum

Nyaralás terhesen (beszélgetős fórum)


4. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Caprica76)
2014. máj. 11. 20:51

5 honapos terhesen utaztam Svajcba autoval (Szloveniabol). Nagyon elveztem, az ilyen korai terhesseg meg nem akadalyoz az aranylag kenyelmes ulesben, setaban, csak pisilesi lehetoseg legyen mindig keznel, es akkor minden OK :). Nem rossz otlet viszont a terheseknek valo biztonsagi ov, az volt az egyetlen, ami az idegeimre ment, allandoan huzogattam. Tankolj be sok kajat az utra :)

Ha vonattal vagy busszal mentek, az ov nyilvan nem tema.


Egeszsegugy: EU kartya. Eleg. Szloveniaban mar regota, Horvatorszag meg ugye nemreg csatlakozott, el kell fogadniuk - marmint ha barmi van, de no para, nem lesz. Terheskonyv (vagy hogy hivjak) legyen nalad mindenkepp.


Higienia: horvat utopalyak hagynak maguk utan kivannivalot, Szloveniaban viszont kifejezetten peches vagy, ha mocskos budira futsz ra :)


Lenyegeben ennyi, semmi extra. Igazabol nem is tudom, mi aggaszt, es ebbol kifolyolag mi az, ami erdekel...

Utolso bekes nyaralasod az emborrel, elvezd ki minden percet ;) Jo mulatast!

2014. máj. 11. 17:53

Szerintem ha végigveszed az egészségügyi kockázatokat, és megteszed a szükséges óvintézkedéseket, és a doki is engedi, miért ne?


Úgy kell megválasztani az utazás módját, hogy ne legyen kényelmetlen és megterhelő, és olyan helyre kell menni, ahova lehetőleg nem kell külön védőoltás, nem kell parazitáktól tartani, és kész.

2. 3da8f53e4a (válaszként erre: 1. - Caprica76)
2014. máj. 11. 17:52
...meg persze ha jó a közérzeted...:)
2014. máj. 11. 17:47

Terhesen voltatok nyaralni?

Elsősorban a 2. trimeszter időszakára irányul a kérdésem.

Ha igen, hol?

Horvátország, Szlovénia amin gondolkodunk.

Persze természetsen csak ha az orvos megengedi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook