Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyöngyösön szülő kismamákkal szeretnék beszélgetni. fórum

Gyöngyösön szülő kismamákkal szeretnék beszélgetni. (beszélgetős fórum)


12. lagoon (válaszként erre: 11. - B.Renáta88)
2014. máj. 15. 18:49
Köszi!Majd ha megyek az első UH-ra megnézem mi van kiírva. Pont azon a héten megyünk nyaralni amikor 12 hetes leszek :S
11. B.Renáta88 (válaszként erre: 10. - Lagoon)
2014. máj. 15. 17:42
Hú!Azt hiszem mikor kértem az időpontot kérdezte a nőci,hogy genetikai ultrahang lesz-e?Nem konkrét napra kértem mentem mikorra kaptam.Úgyhogy pontos választ nem tudok adni neked.Január 7.-én voltam ez egy keddi nap volt.
10. lagoon (válaszként erre: 8. - B.Renáta88)
2014. máj. 15. 12:54
Nekem is lenne egy kérdésem. Úgy emlékszem hogy a 12 hetes genetikai UH-t csak bizonyos napokon csinálják a kórházban (de lehet rosszul emlékszem).Neked hogy volt?
9. lagoon (válaszként erre: 8. - B.Renáta88)
2014. máj. 12. 18:52
Nem tudom hogy akkor meg tudod-e nézni. Szokott lenni szülőszoba látogatás szerintem.Védőnőnél próbálj érdeklődni.
8. B.Renáta88 (válaszként erre: 7. - Lagoon)
2014. máj. 12. 13:22

És ha nem fogadok fel szülésznőt? Akkor is megtudom nézni valahogy?

Eddig úgy néz ki kislányunk lesz! :) Jövőhéten megyek ultrahangra remélem nem látunk kukacot mert rengeteg csajszis cuccot kaptunk ajándékba. :)

7. lagoon (válaszként erre: 6. - B.Renáta88)
2014. máj. 12. 13:16

Köszi :)Nekem volt fogadott szülésznőm. Kb 32 hetesen kerestük fel és ekkor megmutatta a vajúdót,szülőszobát. A szobákat nem néztük meg.

Kérdezz nyugodtan.

Kisfiad vagy kislányod lesz?

6. B.Renáta88 (válaszként erre: 5. - Lagoon)
2014. máj. 12. 12:23

Nadim doktorral nincs túl sok tapasztalatom,sőtt eddig csak láttam.Nem is nagyon tudok róla semmit.Azt nemtudod véletlenül,hogy a kórházba a szobákat,szülészetet mikor lehet vagy meg lehet-e nézni?Mivel már van tapasztalatod a kórházzal lesznek kérdéseim! :)

Nagyon szép a kisfiad!:)

5. lagoon (válaszként erre: 4. - B.Renáta88)
2014. máj. 12. 11:17
Én Nadim doktornál szültem a kisfiamat is és most is hozzá fogok menni.Jövő hétre tervezem az első látogatást :)
4. B.Renáta88 (válaszként erre: 3. - Lagoon)
2014. máj. 12. 07:36

Én is gartulálok neked!Dr Szelva István az orvosom.Én nagyon meg vagyok vele elégedve,figyelemes és emberileg is normális.

Bármikor hívhatom.Volt,hogy a kórházba kerestük meg mindig szakított ránk időt.Kicsit motyogós,de jó fej. :) Te kihez fogsz menni?

3. lagoon (válaszként erre: 2. - B.Renáta88)
2014. máj. 11. 21:40

Gratulálok!Örülök hogy írtál :)

Én még nagyon az elején vagyok,dokinál sem voltam még. Van egy kétéves kisfiam,aki szintén Gyöngyösön született!

Kinél fogsz szülni?

2. B.Renáta88 (válaszként erre: 1. - Lagoon)
2014. máj. 11. 19:36
Szia!Július 20.-ára várom első kisbabámat. :) Szívesen beszélgetnék én is! :)
2014. máj. 11. 13:48
Gyöngyösön szülő Kismamákkal szeretnék beszélgetni. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook