Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mütét előtt milyen hashajtót érdemes bevenni, hogy a kórházban ne kelljen ágytálat igénybe venni? fórum

Mütét előtt milyen hashajtót érdemes bevenni, hogy a kórházban ne kelljen ágytálat igénybe venni? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 10. 14:41
köszönöm
8. simple (válaszként erre: 6. - Amacska)
2014. máj. 10. 11:49
Stadalaxból ha beveszel egy szemet este lefekvés előtt, reggelre kihajt belőled mindent.
7. arrival (válaszként erre: 4. - Valakivagyok1984)
2014. máj. 10. 11:36

Ezt korhaza valogatja. Valamint a beteg is kerheti, hogy nem ker beontest.


A kerdezonek: en is jovo heten megyek mutetre, egeszsegugyis vagyok, es a mutet elotti 1-2 nappal mar direkt hashajtosabb eteleket es kevesebbet fogok enni. Mutet elott kozvetlen meg mar ugysem kehet enni, igy elegge kiurul mar.

De 2 nappal elotte bevehetsz hashajtot, nem fog artani.

2014. máj. 10. 11:11
nem fontos a beöntés,ortopédia műtét lesz és pár napig nem tudok mosdóba menni,ezért gondoltam hogy még itthon be vennék valamit és jó eséllyel nem lenne szükség ágytálra
2014. máj. 10. 10:58
Műtét előtt keserűsót adtak. Brrrrrrrrrr
2014. máj. 10. 10:54
Műtét előtt kapsz beöntést..nekem legalábbis 4 műtétem volt,mindegyiknél kaptam.
2014. máj. 10. 10:33
Mire műtét lesz úgyis kiürül a beled, műtét előtti kora délután adnak hashajtót, még akkor lehet mozogni, estére úgyis kiürül minden, nem kell ágytál.
2014. máj. 10. 10:05
Pezsgőkúp - nem hashajtó. Nekem szülés (császár) után adták a kórházba, h nem tudtam wc-re menni, de beöntés helyett is ezt használják. Hatásos és vicces. :)
2014. máj. 10. 09:48
Mütét előtt milyen hashajtót érdemes bevenni, hogy a kórházban ne kelljen ágytállat igénybe venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook