Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapesten melyik kórház az ahol nőgyógyászaton, tb alapon normálisan megvizsgálnak? fórum

Budapesten melyik kórház az ahol nőgyógyászaton, tb alapon normálisan megvizsgálnak? (tudásbázis kérdés)


12. gucci (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2014. máj. 9. 15:57
Nálunk is nagyon szigorúan veszik. X és XIV.
2014. máj. 9. 14:34
Az Uzsoki Kórházat bátran javaslom,talán oda is tartozol.
2014. máj. 9. 14:14
Én a 12. kerülethez tartozok és ott szigoruan nézik a lakcim kártyát.
2014. máj. 9. 12:50
TB alapon bárhova mehetsz. Párom 250 km-re dolgozik, és ő mondjuk fogászhoz ment oda, ahol melózik. Semmit nem kérdeztek tőle a tajszámán kívül. Ellátták, és kész...
8. alidamolnar (válaszként erre: 4. - Gucci)
2014. máj. 9. 12:44
Ajjaj, akkor nagyon megváltozott 18 év alatt...
2014. máj. 9. 12:41

Köszönöm mindenkinek :)


A 10. és 14. kerület peremén lakom majdnem :D

2014. máj. 9. 11:47
Én a Margitban voltam TB alapon, nekem megfelelt ;)
2014. máj. 9. 11:44
TB alapon bárhová mehetsz, én is másikm megyébe járok nőgyógyászhoz, 50 km-re a bejelentett lakcímemtől. Soha senki egy szót nem szólt.
4. gucci (válaszként erre: 1. - Igazgyöngylélek)
2014. máj. 9. 10:49
Abban a kerületbe tudsz Tb alapon menni, ahol az ideiglenes vagy állandó lakcímed van. Egybéként alapellátást kapsz. Én ajánlom Dr. Baksay László a 14.ker Örs vezér téri rendelőjében van, 33 éves vagyok, de hasonló kedves, alapos, udvarias emberrel még nem találkoztam. Van magánrendelése is a belvásorsban, de talán a rendelőben is ellát csak lehet kapsz csekket, ha nem oda vagy bejelentve. Nagyon rendes, Nőgyógyászhoz sem szívesen megy az ember, de tényleg megnyugtat és nagyon szimpatikus ember.
2014. máj. 9. 10:32

Melyik kerületben laksz?

Sztkra szerintem csak oda lehet menni ahová tartozol!

2014. máj. 9. 10:28
Vmelyik Klinikával próbálkozz sztem, SOTE I vagy II. Az I a Baross utcában van, a II pedig a Klinikák metrómegállótól nem messze, a Tömő utcában. :)
2014. máj. 9. 09:57

Sziasztok!


Most költöztam Budapestre és érdekelne kit ajánlanátok nőgyógyászt?! Egy fontos dolog miatt szeretném ha megnézne, de magánrendelésre nincs keretem. Melyik kórház az ahol tb alapon normálisan megvizsgálnak?


Köszi előre is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook