Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet, hogy pocaklakóm van? fórum

Lehet, hogy pocaklakóm van? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. máj. 8. 19:24
Bocs félreolvastam :D Az nagyon régen volt ... Na de akkor is az orvos a biztos megoldás... 4 hetet azért ki kellene mutatnia :( De drukkolok! :)
7. Derya (válaszként erre: 5. - K.andyka)
2014. máj. 8. 19:23

csinalj tesztet.


ha negativ, akkor nem vagy az, de drukkolok, ha azt szeretned. :-)

reggel csinald, ne delutan.

6. BlueJasmine (válaszként erre: 1. - K.andyka)
2014. máj. 8. 19:23

Szia!

Szerintem orvoshoz kellene menned.De egy másik fórumon azt írtad 6 nappal ezelőtt, hogy 4 napja késik.

Melyik volt az elírás? :D Mert,ha 10 napja akkor még lehet,hogy nem mutatja ki akármilyen teszt, Nekem is soká mutatta ki nagyon. De azért 4 hét sok.

2014. máj. 8. 19:21

koszike

nem meg nem mentem orvoshoz,mertvolt,hogy kesett,de ugy ebben az evbe nagyon pontoson 28 napra jart,tanacstalan voltam

2014. máj. 8. 19:19
Orvos mint válaszadó nem jutott még eszedbe?Amúgy ha szeretnél babát,drukkolok,hogy ott legyen :)
3. honeywald (válaszként erre: 1. - K.andyka)
2014. máj. 8. 19:19
mindenképp csinálj reggel is egy tesztet, aztán orvos. szerintem
2014. máj. 8. 19:19
Nőgyógyász?
2014. máj. 8. 19:18

sziasztok!

lehet,hogy 28 evesen butanak tunnok,de lenne egy kerdesem,kesik a mentsruaciom ma 5 hete,csinaltam a heten tesztet,negativ volt,mondjuk du 3-4 fele csinaltam,ma szedulok,egyik percbe ehes vagyok masikba hanyingerem van,fejuem is faj.

az az igazsa,hogy en mar nagyon vagyok egy kis pocaklakora, 4 evel ezelott volt egy 3 honapos terhessegem,de elhalt a 12 hetbe.s nem szeretnem potyara bele lovalni magammat.

aki tud segitsen kerlek

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook