Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet, hogy pocaklakóm van? fórum

Lehet, hogy pocaklakóm van? (tudásbázis kérdés)


1 2
38. mmacus (válaszként erre: 37. - Tanárnő)
2017. nov. 3. 09:39
Aranyos vagy, hogy tanácsokat adsz neki, de évekkel ezelőtt tette fel a kérdést... Reméljük a legjobbakat, hogy minden szerencsésen alakult:)
37. Tanárnő (válaszként erre: 34. - Mandy40)
2017. nov. 3. 08:59

Jó tanácsok, anyukából emberségből kiváló.


Azt megértem, hogy ha valaki izgul, mert egy másik kis élet valami oknál fogva visszament Istenhez, de NE IDEGESKEDJ!


Az idegeskedés az árt inkább.


A szűk környezetem széles skálájú értelmi, és szociális csoportokból áll, és mindenki másképpen éli meg, és csinálja. Akinek nincs olyan kapcsolata az édesanyjával, nővérével azoknak barátnős megoldások, és marad a net. meg természetesen egy idő után az orvos.



Kicsit lehet izgulni, de lehető legtöbbet pihenni, ha tudsz, meditálj.

Ezt a meditálást nem divatból írtam, próbálj kikapcsolni, lepihenve.

Ez nem kifejezett alvás, hanem ...

Asszem indítok egy tanácsadó csatornát itt.

Hm?

Megnézem miként tehetem meg.

Várok mindenkit, bárkit!


S ne hagyjon el benneteket a remény!

36. Tanárnő (válaszként erre: 21. - F8db0709b8)
2017. nov. 3. 08:49

Ahogy olvasom a kérdéseket, hozzászólásokat nagyjából ez fogalmazódott meg bennem, amit írtál.


Eszem megáll, hogy nők, akiknek a "gólya" hozza a gyermeket, nem tudnak egy tesztet megvenni, megnézni, megkérdeni a gyógyszerészt.


Tehát ha nem jön meg a havi vérzés, vagy valami gyanúsat észlelsz, kevesebb, rövidebb ideig van meg, a közérzeted más lett, a szagokra érzékenyebb lettél.

Amit ide leírtam ez esetek 95%-ban így működik.

(három állapot, két élő felnőtt gyermek)


Megértem én, hogy fiatalok vagytok, és tanácstalanok sokszor, meg talán meg is ijedtek, mert én is emlékszem, hogy először azonnal a pocakomra tettem a kezem, ahogy megtudtam. Akkor még béka-teszt volt. :)


S ami nagyon fontos, hogy nem bántsátok egymást. Ha valaki egyszerű lány, és úgy teszi fel a kérdését, hogy az számodra egyértelmű, akkor még nem kell lenézni. Írj neki tanácsot, de nem kell megalázni.


Csak szépen egymással csajszik.


Vigyázni, itt életekről beszélünk, apró baba, pici emberkék, aki nagyon sok boldogságot hoznak az életetekbe.


Mondjuk melós lesz, de megéri.


S ne hagyjon el benneteket a remény!

2014. máj. 13. 10:57
Ne haragudj Mandy40, de hogy a tesztek nagy része megbízhatatlan, egyszerűen nem igaz... Az esetek legnagyobb részében igenis helyesen kimutatja a terhességet, már az elmaradt menstruáció előtt is akár...
2014. máj. 13. 09:29

Nem szabad bántani egymást. Ha valakinek nem tetszim a téma, be se jöjjön. Aki pedig szívesn segít az úgyis belátogat.

Abban igazuk van, hogy vegyél tesztet, de én csak az aktuális mensi elmaradása vagyis mivel írtad, hogy ebben az évben rendszeresen 28 napra jött, kb 2 hét után vennék. A tesztek többsége megbízhatatlan, arról nem is beszélve, hogy amig nagyon pici a "babuci", úgysem történik semmi.

A bimbó fájdalom lehet egyértelmű jele, a "zabálási" kényszer is, és akár a hasi panaszok is. Írtad még a kimerültséget is, az is lehet jele.

Érthető, hogy most félsz, hiszen van mögötted egy elhalt 12 hetes terhesség, de most NE aggódj, ha jönni akar, jönni is fog, és hidd el, ha bízol magatokban, meg is marad.

Fel a fejjel és várjuk az eredményt.

2014. máj. 11. 19:02
Mi újság? Mi lett a teszt eredménye?
32. BlueJasmine (válaszként erre: 30. - Zebracsikó)
2014. máj. 9. 09:43
Én is csináltam még,miután kiderült :D Csak úgy,emlékbe :D Azt sajnálom, hogy a digitális clearblue-ról kb 3 nap alatt eltűnt :(
31. szafaripók (válaszként erre: 30. - Zebracsikó)
2014. máj. 9. 09:32
leginkább poénból. Kíváncsi volt, hogy vajon mikor fogja kimutatni a "legmegbízhatóbb" teszt...:)
30. zebracsikó (válaszként erre: 25. - Szafaripók)
2014. máj. 9. 09:06
és ha az UH megállapította, hogy terhes, minek végzett még utána terhességi teszteket?????
2014. máj. 9. 08:39
De amugy koszonom azoknak akik segitetettek aranyosak vagytok,s koszi megegyszer.
2014. máj. 9. 08:37
Hat bocsi csajok,h mertem kerdezni!ez a hoxa se a regi,gunyosag,cinizmus,hat...sajnalom.
27. pzm3
2014. máj. 8. 21:51
1001-edik ilyen téma. Ahogy már írta valaki,nem lehetne összevonni a terhes vagyok e fórumokat???
2014. máj. 8. 21:45
Kerem, sziveskedjek felfekudni, maris megnezzuk!
2014. máj. 8. 21:40
Barátnőm már 4 hós terhes volt, amikor a teszt kimutatta. Előtte egy csomó negatív teszt - aztán elment orvoshoz, hogy késik 3 hete, de minden teszt negatív. Az uh-n látszott, hogy babás. Egészséges gyereke született!!
24. f8db0709b8 (válaszként erre: 23. - K.andyka)
2014. máj. 8. 21:29
Én is túl vagy 2 szülésen.....szal bocs....de MINDEN NAP nyitni egy ilyen fórumot már sok!Nem zavar...csak az,hogy nem tudjátok használni a keresőt!
23. K.andyka (válaszként erre: 21. - F8db0709b8)
2014. máj. 8. 20:59
Ha zavar miert szolsz hozza.en kerdeztem,s erdekelt,olyan emberek velemenye akik mar tul vannak legalabb 1terhesegen s van tapasztalatuk.
22. BlueJasmine (válaszként erre: 20. - Nbandus)
2014. máj. 8. 20:07
Nekem is nagyon soká mutatta ki. Persze nem volt 5 hét, de 2-3 biztosan! És hallottam már hasonlót! Persze ez a fórum hátránya... Nem szabad senkibe sem "belebeszélni" :)
2014. máj. 8. 20:07

Komolyan minden nap indítani kell ilyen fórumot?

Nem jön meg,elmész teszt,ha pozitív orvos!ennyi.....ezeket miért nem vonják már végre össze!?

2014. máj. 8. 20:00
Nekem speciel jovoheten kene megjonnoe, de tegnap este es ma delelott is pozitivat teszteltem. Nem annyira eros, de egyertelmu a csik. 5 hetes tegesswgwt egyertelmuen ki kene mutatnia a tesztnek, szeritem barmelyiknek, barmelyik napszakban...
19. K.andyka (válaszként erre: 18. - BlueJasmine)
2014. máj. 8. 19:46
oke,koszi
18. BlueJasmine (válaszként erre: 15. - K.andyka)
2014. máj. 8. 19:45
Szorítok neked! :) Hátha! :) De azért egy orvoshoz is kérj időpontot! Biztos,ami biztos... Nem akarok elkeserítő dolgot írni (meg ijesztgetni,de sajnos az is benne van),hogy méhen kívüli,vagy elhalt a magzat,nem termelődött elég hcg... Szóval orvos a legbiztosabb!
17. kisj (válaszként erre: 13. - 6b006fc769)
2014. máj. 8. 19:41
Milyen olyan kórokozót ismersz ami "zabálhatnékkal" jár? :)
16. K.andyka (válaszként erre: 13. - 6b006fc769)
2014. máj. 8. 19:41
hat igy nem faj,de a mell bimbomhoz erni az kesz rem alom
15. K.andyka (válaszként erre: 12. - BlueJasmine)
2014. máj. 8. 19:40

oke,koszi

hat akkor szombat reggel lesz az mert nem vettem ma tesztet,s olyan levert s lusta vagyok,holnap veszek

14. kisj (válaszként erre: 10. - K.andyka)
2014. máj. 8. 19:40
Ezek a tünetek terhességre utalhatnak.
13. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - K.andyka)
2014. máj. 8. 19:39

Ez lehet valami benyalt kórokozótól is.

Esetleg mellfeszülés?

12. BlueJasmine (válaszként erre: 10. - K.andyka)
2014. máj. 8. 19:38
Hát nekem múltkor nagy nehezen sikerült felidéznem, hogy hány hét után mutatta ki a teszt... Az sem hamar volt, csak nagyon fájt a hasam,és pont menni akartam nőgyógyászhoz,mikor végre kimutatta :D És ahogy a sima pozitív lett,vettem olyan clearblue-t,ami kiírja a hetet is, és az már 3+-t mutatott,ami azt jelenti,hogy több volt a baba,mint 3 hetes! :) Holnap reggeli vizeletből próbáld meg. Elsőből.... :)
11. K.andyka (válaszként erre: 9. - 6b006fc769)
2014. máj. 8. 19:29

aprilis 3 an voltam utoljara,s ma 5 hete hogy voltam.

amugy koszonom az infokat,tum,h senki nem tudja meg mondani,csak gondoltam hasonlo erzesek,stb :)

10. K.andyka (válaszként erre: 6. - BlueJasmine)
2014. máj. 8. 19:27
ma vagyok,ha pocaklakos vagyok pont 5 hetes,28 napra jott ebben az evbe,s ma szedultem hol hanyingerel,hol zabalhatnekkal kinlodtam.s olyan levert vagyok,csak aludnek allandoan.
9. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - K.andyka)
2014. máj. 8. 19:26

Már öt hete késik, vagy öt hete volt meg utoljára? Biztos telefonról írsz, ez félreérthető.

Végül is mindegy, innen nem fogja senki megmondani, hogy babát vársz, vagy egyék ok miatt késik. Bármi lehet, menj el nőgyógyászhoz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook