Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyiket válasszam? fórum

Melyiket válasszam? (beszélgetős fórum)


15. Naoya
2014. máj. 15. 10:08
szerintem, - bár nem értek hozzá, nagyon kevés tápanyagot viszel be a szervezetedbe! többet kellene enned, nem koplalnod! lelassul az anyagcseréd és a tartalék üzemmódba áll a szervezeted. - tapasztalat. nem fogsz fogyni így.
2014. máj. 12. 20:58
szertnék tanácsot kérni napi 1 grham zsemlét eszek meg vékonyan vajazva meg sonka szalámit teszek rá délbe amit fözök a családnak és utána semmi másnap reggelig mi a probléma hogy még sem fogyok
13. Naoya
2014. máj. 12. 15:58
Mindenképpen jelzek majd! :) ;)
12. Plüsscica (válaszként erre: 11. - Naoya)
2014. máj. 8. 20:27
Talán ideje szemléletmódot is váltani. :)Gondolj kicsit magadra is, és arra, hogy neked mi lenne jó. :) Ez nem önzőség, hisz nem ártasz vele másnak, de jobbá teheted vele a saját életed és elégedettebb lehetsz. Az meg úgyis kizárt, hogy mindenki szimpátiáját elnyerjük. :)Majd mesélj, ha van kedved, hogy hogy haladsz és mik a tapasztalataid.
11. Naoya
2014. máj. 8. 19:51

Köszönöm a gratulációt, de még korai nagyon! :) Igazából sosem önmagamért teszem, amit teszek most is, de lehet hogy tévedek. Belőlem inkább a külsőségek váltották ki (emberek, tükröm-tükröm), na meg persze a ruháim amiket nem tudok előszeretettel hordani! :/

Őszintén nagyon hálás vagyok a jó és kedves szavakért! :) Már csak ezért is megyek előre és nem okozok csalódást! :) Tényleg köszönöm!

2014. máj. 8. 19:21
Igen, igyekszem mindig a dolgok pozitív oldalát meglátni. :) Ha pánikolsz, gondolj arra, hogy csak magadért, a saját fejlődésedért vagy ott. Senkinek sem tartozol elszámolással azzal kapcsolatban, hogy mennyit kell bírnod, vagy hol kell tartanod edzettségi szinten. Kitartással, gyakorlással úgyis előbbre jutsz. Hű, ez igen, te tényleg komolyan gondolod! Majdnem mindennap reggel és este is! Csak gratulálni tudok az elszántságodhoz! :)
9. Naoya (válaszként erre: 7. - Plüsscica)
2014. máj. 8. 19:03

Hu, hát köszönöm! Csupa érvelő dolgot említettél. :) Remélem igazad lesz és tényleg maradt némi kitartás bennem és gyakorlat is. Mégis bepánikolok pedig a gépek adottak az emberek segítőkészek. Talán velem azaz magammal van gondom.

Heti hány alkalom? Hát, a kedd és a vasárnap kivételével minden nap délelőtt 1 óra és esetleg délután 1 óra. A délelőtti verzió, amíg be nem melegedem, addig jobban bejönne.. ^_^

8. Naoya (válaszként erre: 6. - Ubi pretium)
2014. máj. 8. 19:00

Nem lehet, hogy nekem szántad az üzit? ^_^ Csak mert úgy tűnt :) :)

Köszönöm a biztatást! Igazad lehet, túl gyorsan akarok fogyni! Nem fog menni érzem magamon főleg a pulzusomon egy idő után, hogy ELÉG! Igazad van teljesen! :) Visszafogom magam és marad 1 óra edzés egyenlőre.. :)

7. Plüsscica (válaszként erre: 3. - Naoya)
2014. máj. 8. 18:43
Örülök, ha segítettem. :) Szerintem sokan vagyunk úgy, hogy tartunk az ismeretlentől, de éppen ez hozhat új és jó dolgokat az életünkbe. Új emberek, tapasztalatok, ismeretek, barátságok... Korábban már jártál edzeni, ezért, ha ki is hagytál, szerintem hamar újra belejössz majd, nem múlhatott el nyomtalanul annak az eredménye. Legalábbis velem így volt. (Én jógázom és nekem is voltak megszakítások a gyakorlásban.) Az nem baj, ha először negyven perc megy csak, innen kezdesz építkezni felfelé. Heti hány alkalmat tervezel?
6. ubi pretium (válaszként erre: 4. - Ubi pretium)
2014. máj. 8. 18:31

Na.....


Szóval a taposóról én is lefordulok egy-két perc után(igaz,a legnehezebbre van állítva),pedig amúgy futok,tornázom,legújabban a fegyenc edzéssel próbálkozom.A fokozatosság a fontos!Nem kell mindjárt két órát edzened,mert egyrészt úgy sem bírod,másrészt meg jobban jársz,ha megkérdezel ott egy edzőt.Nekem azt javasolták,hogy minden napot nevezzek el valahogy és a szerint eddzek.Például hétfőn csak lábra.

Most épp ezt is szüneteltetnem kell,de ez a fajta edzés,egy kis futással(nem mindig a merev edzőterem!)kiegészítve egészséges edzés és hatékony fogyókúra is :)

Sok sikert! :)

2014. máj. 8. 18:30
Meg fogod szokni,lesznek új ismerőseid.
2014. máj. 8. 18:28
A
3. Naoya (válaszként erre: 2. - Plüsscica)
2014. máj. 8. 18:27

Először is köszönöm a hozzászólást, megnyugtatott.

Másodszorra pedig azt tudom mondani, hogy az edzettségi szintem jelenleg = a nullával, ha erre gondolsz. Nem csak az idő hiánya miatt kellett korábban megszakítanom az edzést, hanem mert mikor a taposógépen eltelt az első perc, már tudtam, hogy végem van. Összesen talán 40 percet edzettem, de akkor nagyon kerekítek! :D Szóval van mit fejlődnöm még.. szóval akkor kettő is kell. Igen!

Sokat segítettél, köszönöm!! :) *-*

2. Plüsscica (válaszként erre: 1. - Naoya)
2014. máj. 8. 18:14
Szerintem az természetes, hogy egy hely első alkalommal még idegen számodra (velem legalábbis így szokott lenni), viszont, ha kellemes benyomások értek, mint ahogy írtad is segítőkészséggel, udvariassággal találkoztál, adnod kéne neki egy esélyt. :) Az, hogy közel van, nagy előny, ha mondjuk nem vagy időmilliomos. :) Negatívumot nem is említettél, mivel a tumultus a másik helyre is jellemző volt. Szerintem a tűrőképességedtől, vagy az edzettségi szintedtől függ, hogy beéred-e egy órával, vagy kettő is kell, de nem vagyok hozzáértő, ez csak saját vélemény.
2014. máj. 8. 17:08

A helyzet az, hogy jó ideje nem voltam konditeremben így felszaladtak a kilók rám. A régi konditerem ahova jártam jó volt, de általában ismerősre kellett a hazautat illetően támaszkodnom és sokszor kifutottam az időmből vagy éppen túl keveset lehettem. Valamint sokan is voltak, állandóan. Ettől függetlenül szerettem.

Most egy közelebbi konditerembe járok, konkrétan 20 métert kell mennem. Sokkal modernebb és ezáltal drágább is (az annyira nem zavar), de már ma, az első alkalommal nekem idegen volt. Persze segítőkészek voltak és udvariasak, mégis megijedtem az ismeretlentől. Időben is megint csak máshogy alakul az edzésem. Reggelente is tervezek lejárni, de akkor is csak 1 órám van, délután pedig tumultus van. Nem tudom mitévő legyek ezt illetően. Egyáltalán mennyi idő kell edzésenként? 1 óra? 2? Kb 6 kiló lenne az amit le kell adnom és úgy érzem nehezebb mint valaha..

Köszi előre is! :)


N/25

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook