Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Maté tea hatása, kinek, hogyan vált be? fórum

Maté tea hatása, kinek, hogyan vált be? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 8. 14:02
En mär ket eve iszom ezt a teät,kisebb szünetekkel,en Zt tapasztaltam,hogy az ehseg ugyanugy räm tör,inkäbb csak ugy nem igazän tudom,mit ennek....ugy erzem,ez se esik jol,azt se kivänom annyira,es jelentösen csökkent az edesseg utäni vägyam.Ha fogyni is akarok,akkor önmagäban ez keves,olyankor kaloriät szämolok,hogy 900-1100 között maradjak es egy kis futäs.
3. kisj
2014. máj. 8. 13:53

Elméletileg csökkenti az éhségérzetet, de hogy 2 napja úgy erőltetsz le néhány falatot a torkodon, az kicsit már pszichózis.

Én 1 hete iszom mert frissít, már-már zizegek tőle, de sajnos simán tudok tőle enni.

2014. máj. 8. 13:44

Szia!

Elvileg a maté tea az élénkítő, frissítő hatása miatt népszerű. Én vizsgák alkalmával fogyasztottam. Most, hogy mondtad, utána néztem és az anyagcserét növeli, ezáltal lehetséges, hogy fogy tőle az ember. De az, hogy nincs tőle étvágyad, nem hiszem, hogy túl normális. :O Én ilyet nem tapasztaltam.

2014. máj. 8. 13:40

Kérdésem az lenne, hogy a Maté tea másnál is intenzív éhségcsökkenéssel járt?

Én két napja iszom, de szinte alig kell étel, úgy kell leerőltetnem pár falatot. Kérem, hogy aki fogyasztotta a Maté teát, az tegye közzé a tapasztalatait itt. Köszönöm. A célom méregtelenítés, tanulás elősegítése, és étvágycsökkenés elérése. Eddig ok, de még csak két napnál járok. Az is érdekelne, hogy milyen rendszerességgel fogyasztottátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook