Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás tengerparton fórum

Nyaralás tengerparton (beszélgetős fórum)


10. Mézessüti (válaszként erre: 8. - Dytty)
2014. máj. 18. 17:46
Mi is Görögországba megyünk ismét idén,augusztus elején autóval. Voltam tőbb helyen autóval, ha szépen megszervezed az utat,nagyon jó kis nyaralss lehet belőle. Mi idén a neten,fórumokon ismerkedtünk,kutakodtunk,így jutottunk el a kint élő magyarokhoz. Fórumokon többen dícsérték,az ő általuk választott szállásokat. Görög sziget,Lefkada a cél. S ha gond van a szállással,hát nem vagyunk elveszve,szállást ott is lehet találni. :) Az utat már a párom tervezi,szép alaposan,hogy merre,és hogyan. Voltunk autóval Görögbe,akkor Paralián,és utazási irodában foglaltuk a Szállást akkor. Az Apollón travelnél. Ha kérdésed van,Írj nyugodtan itt,vagy priviben is. Sokan mennek autóval Horvátországba, és Olaszba is. Egyébként Szerbiában és Görögben már végig van auópálya. Macedónia az nagyon szerpentines,de gyönyörű.
9. Dytty (válaszként erre: 5. - Simple)
2014. máj. 10. 11:20
Köszi a segítséget
8. Dytty (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2014. máj. 10. 11:19

Andi6020 elnézésedet kérem, hogy 2 napig nem néztem hoxára!

Igazából egyénileg szeretnénk menni Görög, Montenegró, Olasz, ezek között vacilálunk

Remélem sikerül valakitől valami infot beszerezni

7. Dytty (válaszként erre: 4. - Mézessüti)
2014. máj. 10. 11:17

Mi is ilyesmit tervezünk csak a helyben foglalástól félünk egy kicsit meg a szerbián való áthaladástól!

Ti hogy vettétek fel a kapcsolatot kinti magyarokka?

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Dytty)
2014. máj. 9. 20:54
Látom nagy odaadással kezeled a fórumod, válaszolsz a kérdésekre, és köszönöd meg a válaszokat. :P
5. simple (válaszként erre: 1. - Dytty)
2014. máj. 9. 18:23
Sok tengernél nyaraltam már, mindenhol elégedett voltam. Booking.com-on foglaljuk mindig a szállást, sosem volt vele gond, repülőjegyet szintén magunknak intézzük. Anyagilag neked kell tudni, mi fér bele, nyilván nem mindenkinek ugyanaz....
2014. máj. 8. 17:02
Szia. Több helyen jártunk már. Nekem (nekünk) Görögország a kedvenc. Persze minden ember más. Voltam komplett szervezett uton is, volt hogy csak a szállást foglaltuk utazási irodába, s egyénileg utaztunk. Idén is Görög a cél. Most egyénileg utazunk, szállást sem utazási irodában foglaltunk, hanem ott élő magyarokkal vettük fel a kapcsolatot, rajtuk keresztül foglaltunk apartmant, mert ahová utazunk, magyarok körében még nem elterjedt,kevés szálláslehetőség van katalógusokban. Árak... Busz talán a legolcsóbb. Repülő leggyorsabb,kényelmesebb és legdrágább. Mi autóval megyünk, így egy repülőjegy árából kijön az ára nagyjából,és ott is mobilok leszünk. Görögben a kaja sem vészes, enni Itthon is kell. A fakultatív programokról nem tudok írni sajna. Persze mindig vannak plusz költségek, mindig elcsábul az ember. :)
2014. máj. 8. 16:12
Melyik tenger partján? Vagy csak úgy általában?
2014. máj. 8. 13:36

Szia!


Mi a grand tourssal szoktunk menni minden évben. Minden úgy van, ahogy le van írva a honlapon, és az áraik eléggé kedvezőek :)

2014. máj. 8. 13:34

Sziasztok!


Érdekelne ki hol nyaralt tengerparton? Szállást foglaltatok-e vagy csak helyben kerestetek?

Meg voltatok elégedve főleg az anyagi részére gondolok!:)

Kösy: Dytty

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook