Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 Mins Shaper fitneszgép tapasztalatokra lennék kíváncsi fórum

5 Mins Shaper fitneszgép tapasztalatokra lennék kíváncsi (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 11. 10:44
Ab generátort vennék! hodinekapinmaria@gmail.com címen elértek!
2015. jan. 1. 22:13
Sziasztok. Valaki már használta folyamatosan, akár otthon vagy konditerembe a kockahasgépét? Mik a tapasztalatai? Nekem AB Generator van, de lelkesítene ha netán Valaki pozitív tapasztalatokat szerzett már. Bár rossz gép nem lehet, hiszen napokig izomlázam van tőle, néha még nevetni is "fáj". KÖszönöm a válaszokat előre!
2014. dec. 30. 19:03
Sziasztok ! Van valakinek eladó Ab generator? hodinekapinmaria@gmail.com címen írjon rám!
41. Gabinenje (válaszként erre: 37. - KicsiPöttöm)
2014. szept. 25. 09:58
Szia! Végig olvastam a beszélgetést....én is csak jókat hallottam ezekről a gépekről. De sajna nemtom eldönteni melyiket rendeljem meg..??? Oto chili vagy AB Generator vagy 5 Mins Shaper???? Mindegyik egyformán jó lehet csak az ára különbözik?
2014. aug. 24. 21:06
Bocsi:?
2014. aug. 24. 21:04
Egy hozzáértőt szeretnék megkérdezni,hogy használhatja-e a gépet az,akinek térdízületi gyulladása van. Mivel itt a térdek is eléggé igénybe vannak véve. Nem árt-e? Várom a válaszokat!
2014. júl. 26. 18:32
Hát komolyan, keresgélni fogok egy kevésbé leharcolt használtat. Nagyon jól néz ki eleve, és látom, jók a tapasztalatok.
2014. júl. 26. 17:42

Szia.


Nagyon jó a gép, és nagyon sokat használ. Nem bántam meg, hogy megvettem. És igen, pár hét elteltével már ment le a derekamból :)

36. levendula75 (válaszként erre: 33. - KicsiPöttöm)
2014. júl. 17. 20:53
Szia! Nézegetem ezt a gépet így találtam rá a topicra. Bár nem tudom mi a különbség az Ab Generator és e között (szerintem csak a forgalmazó cég), megérte megvenni? Formásodtál, ment le cm-ben? Korábban sokat tornáztam dvd-kre de most nehezen veszem rá magam, gondoltam jó lenne egy kis rásegítés....viszont már nagyon kellene valamit csinálnom...Köszi előre is!
35. KicsiPöttöm (válaszként erre: 34. - Guruljka)
2014. jún. 12. 09:41

Persze, azzal tisztában vagyok, hogy első körben hízás is lehet, mivel izmosodok. Csak itt arról van szó, hogy amíg másik írják a fórumon, hogy 1 hó alatt -3-5 cm között megy le a csípő, addig én 2 centit híztam oda. Ez azért 3 hét alatt nagyon durva :(

Természetesen nem hagyom abba, továbbra is folytatom és várom az eredményt :)

A poén az, hogy kb meg sem érzem. Legelső alkalommal volt nagyon izomlázam 2 napig, de akkor rádolgoztam, és most is van, hogy kihagyok egy napot, de leginkább naponta csinálom. Max, ha nyújtózkodom, akkor érzem nagyon a hasizmaimat, hogy ezt nem kéne, mert fáj, de a hétköznapokban semmi, meg sem érzem. Már most végig tudom csinálni 5 percig, bár nagyon nehéz...

34. Guruljka (válaszként erre: 33. - KicsiPöttöm)
2014. jún. 11. 22:41

Figyu, ez nem szokatlan! Nézd csak:


[link]


Ne keseredj el. Csak folytasd!


Milyen egyébként? Nagyon meggyötör?

2014. jún. 11. 22:35

Nahát ma eléggé kiborutam.

3 hét edzés után ma megmértem magam. Plusz 2 cm a fenekemen, csípőmön és derekamon, illetve plusz 1,5 kg. :(

32. Guruljka (válaszként erre: 31. - KicsiPöttöm)
2014. máj. 30. 13:16

Lehet széken ülve is a lábakat emelgetni, akkor a nyakad biztosan nem mozog.

Vagy akár fekve is, lábat emelni és nem felülni.

2014. máj. 29. 12:57
Szia. Igen, eléggé érzem a has izmom is, és kicsit az oldalam is :-) regen amikor fuldin fekve probaltam felulest csinalni, sose birtam es mindig a nyakmank volt izom laza, mert csak azt emelgettem. Most pedig tok jo erzes, hogy tudom, hogy a hasam tornazott :-)
2014. máj. 28. 14:54

Jól hangzik!

Vajon az oldaladat fogod-e érezni holnapra?


Valahol a neten rengetegféle gyakorlatot találtam rá, biztos lehet még összeszedni talán a hátra is. Az sokat számít, én már koromnál fogva érzem is. Muszáj a hátizmokat erősíteni. különben kockás hasú púposak maradunk... :)))

2014. máj. 28. 12:19

Na sikerült végre ma nekem is kipróbálnom :)

Egyértelműen tök jól megdolgoztatja a hasat és a lábat. Többit szerintem nem....de nem baj, nekem pont elég ez a kettő, ezért is vettem :)

Szóval örülök neki nagyon :)

2014. máj. 27. 23:13
Jaj, de izgi! És a férjed mit mondott rá?
2014. máj. 27. 22:24
Szia. Kepzeld tegnap meghoztak :-) kb 10 perc alatt osszeraktam, de meg csak a férjem probalta ki, nekem nem volt még időm.
2014. máj. 27. 13:37

Lassacskán már várható a futár!


Olyan kíváncsi vagyok már!

25. Guruljka (válaszként erre: 24. - KicsiPöttöm)
2014. máj. 16. 18:02

Akkor tökéletes lesz a masinád!


Én szeretem a Bázist, régen is számolással fogytam, most meg számolni se kell, megteszi a rendszer. Már csak súlyt tartok és ott is beszélgetek. :-D

24. KicsiPöttöm (válaszként erre: 23. - Guruljka)
2014. máj. 16. 17:11

Sajna én ezt a kalóriaszámolgatásos dolgot nem tudom betartani. Egyrészt mert sosem fogyókúráztam, és nem is akarok, másrészt a munkám sem teszi lehetővé, hogy normálisan étkezzem....


De amúgy is szerencsére 175 cm és 60 kg vagyok, szóval formálódni és feszesíteni szeretnék, nem több ruhamérettől megszabadulni :)

23. Guruljka (válaszként erre: 22. - KicsiPöttöm)
2014. máj. 16. 16:46

A Kalóriabázison ezt írta ma valaki:


"Három hónapja vagyok Bázis-tag. Azóta sokkal jobban érzem magam, rengeteg energiám lett. :)

Az eredményeim: -4,9 kg, -7 cm csípőből, -11 cm mellből, -10 cm derékból.

Jó 2 ruhaméret ment le. Minden cuccom lóg rajtam. Mehetek vásárolni! ;)

BMR felett eszem kicsivel (0.25 kg/hét), és itthon tornázom (fitness blender- imádom), néha bringázom."


Az edzés, amit emleget, gép nélkül van.

2014. máj. 16. 13:07

Facebookon van egy oto chilis csoport, ahová én is csatlakoztam. Ilyenekről számolnak be egymásnak:


Havi jelentés: 4964 db gyakorlat (3as fokozaton), 151 perc chilizéssel töltött idő, - 1,5 cm, - 2 kg, 0 nap kihagyás. Nem nagy eredmény, de elszánt vagyok.

2014. máj. 16. 12:53
Ma reggel hívtak, hogy kb 2 hét múlva szállítják, mert nagyon népszerű és nincs raktáron, így is kérem? NANÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D
20. KicsiPöttöm (válaszként erre: 19. - Guruljka)
2014. máj. 15. 15:56
Már nagyon várom :) Jó lenne, ha minél hamarabb kihoznák, mert már május vége lesz lassan, és augusztus végére formába kell hoznom magam :P
19. Guruljka (válaszként erre: 18. - KicsiPöttöm)
2014. máj. 15. 14:45
Hűűha, hogy bírjuk ezt ki... :-D
18. KicsiPöttöm (válaszként erre: 17. - Guruljka)
2014. máj. 15. 14:34
Sajna csak utána láttam a honlapon, hogy voltak vélemények, és írták, hogy kicsit sok a szállítási idő :S ... szóval nem tudom mire számítsak.
2014. máj. 15. 14:23

Persze türelmetlen vagyok, mikorra várod? :-D

Aznap már ki is próbálod majd?

16. KicsiPöttöm (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2014. máj. 15. 13:55
Oké, már minden világos! :)
2014. máj. 15. 13:07
Magamra, de csak kíváncsiságra értve. :-D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook