Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a miskolci Margaréta bölcsődéről? fórum

Mi a véleményetek a miskolci Margaréta bölcsődéről? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 8. 21:40
Én is :-)
2014. máj. 8. 16:06
Örülök hogy sikerült. Mi szeptember 3.-án kezdünk.
2014. máj. 7. 20:29

Valami olyasmit olvastam,hogy felújították.

Ma bejelntkeztünk,szeptember 15,-től kezdünk :)

2014. máj. 6. 15:34
Nem tudom hogy újították-e fel, csak azt hallottam, hogy pont ott aludtak a gyerekek amikor rájuk szakadt a fal.
2014. máj. 6. 14:53
Akkor el is megyünk mi is holnap,köszi.Én is olvastam róla,de ez nem akkor volt amikor újították fel ? Most kívűlről szépnek tűnik.
2014. máj. 6. 14:31
Semmit nem kértek, csak az adatainkat. A gyerkőc neve, lakhelye, születési ideje, taj száma kellett, a szülők neve, munkakör-beosztás. Ez egyenlőre a regisztrációhoz kell, majd szeptemberben lesz egy adatlap amit ki kell majd tölteni. Egyébként ez az az óvoda, ahol valamelyik éven ráomlott a gyerekekre az épület vakolata. Remélem azóta már javítottak valamit. Nekünk azért jó, mert én nem messze dolgozok a bölcsitől, ezért máshova nem is mentünk.
3. fincsika (válaszként erre: 2. - Esther78)
2014. máj. 6. 14:19
Köszönöm! Kellett valamit vinnetek ?
2014. máj. 6. 12:51
Tegnap írattuk be oda a kislányomat. Elég szimpatikusak voltak elsőre. Szeptemberben kezdjük a bölcsit. Ha ide akartok beíratkozni, ne sokáig várjatok, mert érkezési sorrendben veszik fel a jelentkezőket, és már elég sokan voltak, tegnap hárman voltunk beíratkozni, amit mi láttunk. És már a többi bölcsibe is megkezdődtek az előjegyzések.
2014. máj. 5. 19:07

Sziasztok!

Jár valaki a miskolci Margaréta Bölcsödébe ? Véleményket várnék!Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook