Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szociális otthoni dolgozók... :) fórum

Szociális otthoni dolgozók... :) (beszélgetős fórum)

10. vbrigi333 (válaszként erre: 6. - D2d5bb5db4)
2014. máj. 7. 11:34
Köszönjük!Van kötelező ápolói létszámnorma is.Egyszer jelentkeztem egy kórházba, ahol folyamatosan hirdettek ápoló állásokat. Személyesen vittem be az ápolási igazgatónak az önéletrajzomat.Rátette a kb. 1000 db-os önéletrajz kupacra az enyémet és elmondta,hogy ne nagyon reménykedjek.Nincs pénz ápolóra,de hirdetni kell,hogy lássák,hogy ők hiába keresnek.
9. vbrigi333 (válaszként erre: 1. - Simóca)
2014. máj. 7. 11:19
Hát lehet,hogy a kajajegyet és a munkaruhát is megkaptátok papíron.Talán feljebb kellene panaszkodni névtelenül.Az én régi intézményvezetőm még az idősek nyaraltatását is megoldotta minden évben,ha kellett nővérrel együtt.
2014. máj. 7. 09:03
A kajajegyek átvételét nem szokás aláírással igazolni? Mert ha valaki ezt megpiszkálná, és kiderülne, hogy esetleg hamisak az aláírások, abból nagy bajuk lehetne...
7. Simóca (válaszként erre: 5. - Vbrigi333)
2014. máj. 6. 18:27
Háááááááááááát... burkolt célzásom erre irányult... gondolatban. Egyik középvezető elmondta, hogy megkaptuk az éves kajajegyet...csak elakadtak főnővér és az igazgatónő irodájában... :(
6. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 5. - Vbrigi333)
2014. máj. 6. 13:50

Milyen aljas emberek vannak.


Neked is minden elismerésem, fel nem mérhető a munka, amit végeztek. :))

2014. máj. 6. 12:24
Mi úgy jártunk az idősek otthonában,hogy mi nővérek hordtuk be a saját textíliánkat otthonról,(ágynemű,törölköző, ruházat az időseknek)meg az evőeszket,tányérokat.Mindig volt kötszer és gyógyszerhiányunk is. Amikor az osztályos nővér elment,akkor láttuk meg,hogy a raktárban miden van bőségesen.Az új főnök már mindennel ellátott bennünket.
2014. máj. 5. 19:02
Hát itt minden hülyeségre van pénz, csak az igazán fontos dolgokra nincs?!! :((
2014. máj. 5. 19:01
De szörnyű az ilyet olvasni. Minden elismerésem, aki ilyen helyen dolgozik. :))
2. e977712348 (válaszként erre: 1. - Simóca)
2014. máj. 5. 18:53

Szia!

Sajnos igen.

2014. máj. 5. 18:49

Egy 160 férőhelyes pszichiátriai betegek szociális otthonában vagyok nővér. A helyzetünk katasztrofális.... szoros a gumikesztyű mennyisége, nincsen elég fertőtlenítőszer, nem lehet semmit sem megjavítani, mert nincsen pénz... nincsen semmiféle juttatás a dolgozóknak (munkaruha, étkezési utalvány, semmi)

Én arra lennék kiváncsi, hogy hasonló állami intézmények is ilyen gondokkal kűzdenek e... mert mi leépülünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook