Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogamzásgátló (és antibiotikum) mellett fogant babák fórum

Fogamzásgátló (és antibiotikum) mellett fogant babák (beszélgetős fórum)


2015. febr. 4. 10:18
Szia mióta szeded a fogamzásgátló gyógyszered? Ha más pár hónapja szeded, én nem godnolom hogy aggódnod kéne terhesség miatt... elég kicsi az esélye, hogy úgy legyen peteérés és alkamas legyen a megfoganáshoz a méh... persze vannak kivételek... de én nem aggódnék... persze mindenki más, mennyire nem gáz egy esetleges kisbaba...
6. Fiúsmami (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2014. máj. 14. 22:42
:)
5. Zelka31 (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2014. máj. 14. 22:19
Szia! Antibiotikum és fogamzásgátló együttese mellett fogant a gyermeked? Vagy elfejetett tabletta, illetve egyebek miatt?
2014. máj. 8. 09:22
Az én "malőröm" 31 éves és egészséges!
2014. máj. 5. 06:25
Most kezdtem a 3. hetet a fogamzásgátlóból tehát jövő héten kezdődik a 7 napos szünetem. A baleset a 7. tablettás napon történt, amikor már 6 napja szedtem az antibiotikumot (majdnem egyszerre kezdtem szedni a 2 gyógyszert)
2014. máj. 5. 06:23
Még mielőtt valakinek szemet szúrna, nos a gumis baleset után azért nem rohantam 72 órás bogyóért mert így is 2 féle gyógyszert szedek és tudtommal fog.gátló mellett amúgy sem írnak fel 72 órásat, legalábbis jobb érzésű nőgyógyász biztos nem.
2014. máj. 5. 06:21

Jó reggelt!


Olyanok írjanak akik úgy estek teherbe, hogy fogamzásgátló mellett antibiotikumot vagy más gyógyszert szedtek.

Megtartottátok a babát?

Egészséges lett?


Alkalmaztunk kiegészítő védekezést (gumi), csak történt vele egy kis "malőr" így - talán - nem védett.


Köszönöm a tapasztalatokat előre is!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook