Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetséges-e, hogy babát várok az alábbi elmondás alapján? fórum

Lehetséges-e, hogy babát várok az alábbi elmondás alapján? (tudásbázis kérdés)


21. Beatrix34 (válaszként erre: 20. - Mandy40)
2014. máj. 8. 14:44
Voltam dokinál..a méhnyálkahártyám 22mm vastag mint egy terhes nőé ezért adott vérvételre ma reggelre beutalót béta hcgt néznek csak sokára lesz eredmény kb egy hetet mondtak..az utolsó tesztem negatív volt ami kedd reggel készült..most már kb 5napja késik..
2014. máj. 6. 10:29

Mikor csináltad a tesztet?- csak mert nem biztos, hogy pont közép időben fogant "már ha van" a bébi.

Szerintem ne szeretkezzetek minden nap, mert akkor a spermák nem túl "erősek", javaslat 2 naponta.

Várj még 1 napot és csinálj reggeli első vizeletből egy megbízható "én a bionomban vettem 5 db-ost olyan 8.00 Ft körül volt az ára" tesztet, s ha az is negatív akkor nincs baba.

De az orvos a biztos, viszont azzal én még várnék a helyedben.

Szurkolok. :)

2014. máj. 3. 18:57
Sziasztok lányok!Most regisztráltam alig vártam,hogy leteljen az a fél óra.Szóval a párommal úgy döntöttünk,hogy babát szeretnénk.A menzeszem mindig rendszeres volt,és 28napos a ciklusom.Az utolsóm múlt hónap 3-án jött meg és ovulációs naptárt használtunk a a fogantatáshoz.Félidőben előtte,akkor,utána minden nap együtt voltunk.Viszont két hete fáj a hasam alja,olyan mintha meg akarna jönni de semmi.Most csütörtökön lett volna aktuális a nem vártnak,de hálisten nem is jött még meg..szóval 2 napja késik.Viszont a testhőm minden nap 37 és 2 napja barnázok!tegnap du-án csináltam tesztet de negatív lett.Szerintetek lehetséges,hogy van baba??
2014. máj. 3. 07:00
Köszi amúgy a válaszokat. Igazából minimális esélyt látok hogy várandós lennék, a párom nem idozott sokáig bennem. S a görcs alapján, a menstruációt követő héten meg kellett volna hogy essen a dolog... Legalábbis ha jól szamolgattam.
2014. máj. 3. 06:54
Nem terveztük, de nem lenne tragédia. A betegségtől jobban tartok.:-(
2014. máj. 3. 06:45
Egyértelmű, hogy terhes vagy.
15. NomNom
2014. máj. 3. 01:53
Anyám, az ilyen fórumok... xD egyszer poénból kiírok egy ilyet: "orális szextől lehetek terhes?" :DDDDDDD
14. Sunshine girl (válaszként erre: 1. - Handbalsam)
2014. máj. 2. 22:59
Pffff
2014. máj. 2. 22:42

Waaaa.. Akarsz gyereket / nem akarsz gyereket?!

Ha akarsz,drukkolok...

Ha nem akarsz, akkor legyszi oldjatok meg a vedekezest, azert mar nem az Oskorban vunk, minden honap errol kell szoljon, hgy megjon vagy nem jon meg vagy mivan?

Normalis fog.gatlas az a toredeke, amit pl. Az abortusz miatt fizetnel es a lelki ,stb tenyezokrol nem is beszelnek.

2014. máj. 2. 22:10
Láttam énn is csak elég lekezelően fogalmazott az egyik fórumiró mondván ha nincs gumira pénz ne szexeljen és nem lesz min paráznia nekem csak ez ami szemet szúrt és nem a jogait feszegetem
11. 848af36cf9 (válaszként erre: 10. - Ildikó29)
2014. máj. 2. 21:34
Pont ezt írják, hogy ha tart tőle akkor védekezzen. Nyilván joga van szeretkezni, csak akkor ne csodálkozzon ha teherbe esik.... Ez itt a lényeg, nem az hogy mitől fél meg hogy van-e joga szeretkezni.
2014. máj. 2. 20:55

Ne beszélj mással így lehet hogy megvan az oka hogy tart a terhességtől kellemetlen tapaszzalat egyéb tényezők nem biztos hogy családi illezve anyagi ok áll háttérben amiért kérdezi.

Szeretkezni pedig joga van akor is ha éppen anyagiulag nem áll jól

2014. máj. 2. 20:55

Az odáig oké, h természetes úton védekeztek, de sosem értettem, miért itt kérdezik? A terhesség kezdeti tünetei sok esetben megegyezik a pms-sel.

Terhességi teszt 300 Ft. X-Epil. Teljesen jó. Teszteltem vele negatívat és pozitívat is. :) Mind kettő jó volt. A negatívnál nem voltam terhes, a pozitív tesztem meg itt szuszog a kiságyban.

2014. máj. 2. 20:45
Te minden második hónapban kiírsz egy ilyen fórumot?Baszki,21 század van,ha nem tűnt volna fel.Ha dugsz és nem védekezel az előváladéktól is simán terhes maradhatsz.Ha nem telik gumira,akkor ne szexelj és nem kell állandóan ezen paráznod.
2014. máj. 2. 20:09
Bírom az ilyen kérdéseket. Na nem cseszegetni akarlak, de tényleg. :) Egyet kell megjegyezni: AKI SZEXEL, AZ TEHERBE ESHET. Biztosat csak az orvos tud mondani, itt senki sem fog okosabbat mondani.
6. 2717ae3c22 (válaszként erre: 1. - Handbalsam)
2014. máj. 2. 20:05
késik az bizti,hiszen te írtad le.(: beteg nem vagy,ez nem betegség.akár terhes is lehetsz,hányinger van? miért nem tesztelsz csaje???(:
5. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Handbalsam)
2014. máj. 2. 20:04
Bocsi, de ha te minden hónapban ettől rettegsz, mi az istenért nem védekeztek?????
2014. máj. 2. 20:01
Ha szexelsz, terhes lehetsz. Akár védekezel, akár nem.
3. kisj
2014. máj. 2. 19:57
De inkább védekezzetek (már írtál ki egy ilyen fórumot)
2. kisj
2014. máj. 2. 19:56
beteg biztosan nem vagy és valószínűleg terhes sem.
2014. máj. 2. 19:49
Március 31. én jött meg a menstruációm, utána együtt voltunk a párommal, azon a héten és a további 7 végén is. Védekezés nélkül, de nem élvezett belém.Nem jött meg a menstruációm,késik. Fajdogal 5 napja már a hasam, gyengén görcsöl, nem folyamatosan. Illetve nem fájdalmas feszítő érzés van az alhasamban. És mostanábangyakran szelek bántanak. Lehetek e terhes, vagy késik vagy vmi betegségem lenne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook