Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk a Kevin Sullivan által rendezett Anne című filmről fórum

Beszélgessünk a Kevin Sullivan által rendezett Anne című filmről (beszélgetős fórum)


2010. okt. 14. 11:13
Megvan a film!!!!! .)))) még egy álmom teljesült!
29. Juca78 (válaszként erre: 28. - 9242a6388c)
2010. jan. 27. 13:52
ÉNISÉNISÉNIS!
2009. nov. 14. 15:39
nagyon szeretem!!!!
2008. dec. 12. 21:10
Nagyon szeretem a filmet!!!
2008. szept. 16. 10:48
A Youtube-on fenn van az Anne. Tudja valaki, hogy lehet ott regisztrálni, majd lépésekben letölteni a kisfilmeket? És hogy legális-e ez?
25. ab4b6bc17d (válaszként erre: 24. - HettyKing)
2008. máj. 22. 22:16
Én az első négy rész DVD-jével is megelégednék, akár angolul is! :)
2008. máj. 22. 21:37
Az első 4 nekem is kedvenc, jól visszaadja a könyvek hangulatát. Kíváncsi vagyok, milyen lesz az Anne 4, amit most forgatnak. Remélem hozzánk is eljut előbb-utóbb.
2008. máj. 5. 21:56
Ha elkészül a honlapod, írj nekünk!
22. ab4b6bc17d (válaszként erre: 21. - HettyKing)
2008. máj. 5. 21:56
Hát, ja, ez kb. olyan, mint ami az újságokban szokott lenni. A főcímoldalon hatalmas betűkkel hirdetik az aktuális témát, aztán meg felnyitod a magazint és szó szerint keresned kell benne a mini cikket... úgy látom, az utolsó két rész senkinek sem nyerte el a tetszését. Viszont az első négy rész továbbra is kedvenc és nagyon szeretném már látni még egyszer, meg mégegyszer...
2008. máj. 5. 15:04

Én is imádom az Anne-t, és a Váratlan uzatást is! :) Olyannyira, hogy csinálok egy ezzel a 2 sorozattal foglalkozó honlapot.


Dianat mindig ugyanaz a színésznő játszotta.


Amúgy az utolsó 2 rész nekem sem jött be. Azért más, mert azt Sullivan írta, és nem Montgomery. A kedves filmből az utsó 2 részből drámát csinált, sajnos ez nem jól sült el, mert akik megszerették és várták a folytatást, azok nem ezt várták.

2008. ápr. 13. 22:01
Én volt amit neten vettem meg. Illetve valóban lesni kell a könyvesboltokban. Nem tudom, miért van így. Mindenesetre elszomoító, hogy ennyire hiánycikk.
2008. ápr. 9. 22:53

nekem az első 4 rész felvetten volt meg, de költöztünk, és elkeveredett az első 2 rész:(((((((((((((((((((((

könyvben több helyen kerestem de nem lehet kapni:(pedig tán ez az egyetlen amit szivesen elolvasnék [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Stephen King[{[{[/A]}]}] en kivül..:)

18. ab4b6bc17d (válaszként erre: 15. - 22f56b42c8)
2008. ápr. 9. 15:22

Látod, én nem is emlékszem rá, hogy Dianát más játszotta. Csak az rémlik ebből az utolsó két részből, hogy Diana férje súlyosan megsérül a háborúban.

Meg nekem egy kicsit unalmas ez az utolsó két rész, talán azért, mert ritkán látni közös jelenetben a két főhőst. Azt hiszem, az tetszik a leginkább bennük, amikor újra egymásba botlanak.

2008. ápr. 8. 14:43
Az egyik kedvencem. Annak idején föl is vettem VHS-re mind a 4 részt. A folytatás már nem tetszett.
2008. ápr. 8. 14:19
Ha emlékeim nem csalnak, akkor a háborús részekben nem is igen játszanak együtt, nem? Azt talán egyszer, ha láttam! De meg a rendes első négy részt is mutathatnák többször!
2008. ápr. 6. 22:28

az utolso 2 háborus részt én is sokáig nem láttam..

viszont nem volt rossz csak zavart hogy pl Dianat más csaj játszotta:(((

14. 22f56b42c8 (válaszként erre: 12. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 6. 22:27
na az erdeigyümölcsös túrókrémet feltettem a receptjeim közé, ott megtalálod:)
2008. ápr. 6. 22:02

Engem az egész környezet fogott meg a filmben, ezért is szeretem a VU-t, és persze abban is van jó kis romantika, meg persze más is, és az több szálon fut. Ja és sűrűbben játszák, mint az Anne-t.

A kedven jelenteim azok amikben Anne és Gilbert szerepel, de úgy egyébként az egész film. Talán az utolsó rész az ami annyira nem tetszet. Először amikor láttam, csak addig láttam, hogy a hídon csókolóznak és azt hittem az a vége, aztán a következő ismétlésnél láttam a következő (nálunk két részt, de igazából a 3. részt), a háborúsat és az annyira nem jött be.

12. ab4b6bc17d (válaszként erre: 11. - 22f56b42c8)
2008. ápr. 6. 22:00
Oké! Szívesen veszek minden segítséget és ötletet! :)
2008. ápr. 6. 21:58

visszairtam privit:) ha akarod megirom hogy kell diétás erdeigyümölcsös túrókrémet csinálni:)))))))))))))))) saját kutyulmány...:)

anyu szerint finomabb sokkal mint a bolti cukros fajták:D

10. ab4b6bc17d (válaszként erre: 7. - 22f56b42c8)
2008. ápr. 6. 21:58

... és arra emlékszel, amikor a tehén betéved a szomszéd földjére, Anne és Diana meg kergetnék haza, aztán megbotlanak és végigvágódnak a sáros pocsolyába? Persze ki más jön arra, mint Gilbert!


... kilyukad a csónak, s a hídba kapaszkodva menti meg Gilbert? Jó kis jelenet az is, bár akkor meg ő haragszik meg Annere :( és ez jó sokáig így is marad.


Ja, a sok kedvenc jelenet között az is nagyon klassz, amikor Diana esküvőjén Anne egymaga táncol egy tisztáson, s persze Gilbert, hiába érkezett Christinnel, akkor is utána járkál, s felkéri ott a tisztáson... jaj, de szeretem az ilyen fajta romantikát! :) és olyan régen láttam már ilyen jó kis filmet.

9. ab4b6bc17d (válaszként erre: 8. - Rohiani)
2008. ápr. 6. 21:53

Szia! Tudtam, hogy nem vagyok egyedül! :)))


Igen, ismerem az Avonlea weblapot, szoktam böngészni is. De ahogy te is írtad, ott inkább a Váratlan utazásról van szó. Azt a sorozatot is szeretem, láttam is, de az Anne a favoritom :)

2008. ápr. 6. 21:17

Sziasztok!


Én is nagyon szeretem az Anne című sorozatot. Tudtok róla, hogy most készítik az előzményét? Kíváncsi vagyok rá, de biztos más lesz mivel Megan Follows nem fog benne játszani.

A másik nagy kedvencem még a Váratlan utazás, azt most ismét adja a Duna tv, de már az 5 évadnál tartanak, azt már kb. 5x láttam, de mindig megnézem, így vagyok az Annel is. Emlékszem amikor először adták még melózni sem mentem, mert annyira tetszett, hogy nem akartam lemaradni egy részről sem.


Az avonlea.hu-n nagyon sok érdekes dolog van fenn, és ott is lehet fórumozni. De inkább a Váratlan utazásról szól az az oldal. Én ismerem is a srácot (Zsolt) aki csinálja az az oldal, mert szokot szervezni VU találkozókat.

2008. ápr. 6. 20:34

még azt is szeretem amikor hullát játszik :)))) a barátnőivel:)

amikor megmenti Diana kishugát,

amikor belemegy az egér a kajába:))))

nincs romantikusabb halál, egy egérnek:)))))))

az monjuk szerintem durva volt amikor Gilbert megütötte ... én tuti pofoncsaptam volna :))))

előzetesben megérdemelte a palatáblát:)


én könyvben még sehol sem láttam:( viszont a bűszkeség és balítélet az könyvben is megvan:)))) az is jó:))) de én a Colin First és Jennifer Eile változatot láttam csak, nem biztos hogy jól irtam a nevüket::(

2008. ápr. 6. 14:39

Én meg - többek között - azt szeretem, amikor Anne fejbe vágja Gilbertet a palatáblájával, miután Répának nevezi :)

Két könyv híján, megvan az egész sorozat. Az "Anne új vizekre evez" és az "Anne és a szivárvány völgy" hiányzik még. Sajna hiánycikk. Te is beszerezted a könyvsorozatot?

Elég gyakran elolvasom őket, s a könyvespolcom egyik legnagyobb büszkeségeinek tartom, pedig már 30 éves vagyok! :)


Na, szóval, a filmbéli jelenetek közül azt is nagyon kamálom, amikor Gilbert Anne után járogat folyton, mert ki akarja békíteni. Vagy amikor - már nagyobb korukban - az erdőben beszélgetnek és Gil meg akarja csókolni őt, de Anne felpattan és akkor Gil évődve ráver a hátsójára, Anne meg mérgesen mondja neki, hogy: "Nem vagyok a lova, Mr. Blythe!":)


Igen, a részeges jelenet is tök jó!

Hát, ja, Rachellel nem a legjobban indítanak, de végül nagyon megszeretik egymást :) Ugyanúgy, mint Marillával.


Marilla testvérén meg én is sírtam, mikor a mezőn összeesett. Olyan aranyos volt, mikor a puffos ujjú ruhát rendelte Annenek! Vagy amikor hazafele vitte és Annenek be nem állt a szája...


Ha van kedved, írj még, hogy mi tetszik, meg mi nem a könyvben, vagy a filmváltozatban. Én szívesen olvasok róla!


A Büszkeség és balítélet is megvan könyvben, meg a legújabb (és legolcsóbb) DVD-kiadás is, Keira Knightly és Matthew McFayden főszereplésével. Nagyon szeretem, őket is elég gyakran megnézem.

A régi részekből meg felvettem videóra, mikor a TV-ben adták.

Jane Austen is sajátosan ír, bár nekem tőle a Büszkeség és balítélet tetszik a legjobban!

2008. ápr. 6. 14:13

nekem speciel Marilla tesója tetszett:)))))) (a szinész játszott a [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Stephen King[{[{[/A]}]}]: Tortúra c. filmben is:)

nagyon ari bácsika volt csak hát meghalt:(((

akkor bevallóm bőgtem is... ez amolyan lányos dolog lehet:D pedig nem szoktam bőgni a filmeken...

én az első 4 részt szeretem a legjobban:)

amikor Diana tökrészeg lesz pl:))))

vagy a hajfestés:)

vagy amikor Anne megmondja a magáét Rachel nek... szerintem igaza van... elég paraszt volt vele a nő!

a büszkeség és balitéletet mi anyummal meg a növéremmel mindig karácsonykor nézzük meg:)

abban meg Mr Collins valami eszméletlen..:)))) olyan dinka hogy az szörnyű:D

2008. ápr. 5. 23:09
Szia! Én is! Hát, a DVD-ről a www.avonlea.hu oldalon olvastam, hogy tervbe van véve. Az oldal üzemeltetője járt kint párszor Kanadában, s beszélt Kevin Sullivannel is. Azt hiszem ő mondta, hogy a közeljövőben megjelenik Magyarországon is. Nagyon jó lenne! Annyira szeretem! :) Meg is fogadtam, ha újra játszák a TV-ben, felveszem videóra, ha addig nem adják ki DVD-ben.
2008. ápr. 5. 23:00

helo:)

én nagyon szeretem Anne t:) és speciel még a büszkeség és balítéletet:) is

szoval lesz dvd????? mikor??? akaroooom:)mit tudsz rola?

2008. ápr. 5. 22:17
Én vagyok itt egyedül, aki szereti a Lucy Maud Montgomery regénye alapján készült filmet? :)
2008. ápr. 4. 19:12
Egyik kedvenc filmem a Büszkeség és balítélet mellett. Van még valaki, aki így érez és szívesen beszélgetne a szereplőkről, a történetről, a magyar nyelvű DVD megjelenéséről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook