Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Futó szemölcs fórum

Futó szemölcs (beszélgetős fórum)


2014. máj. 5. 09:41
Sajnos közben megjelentek máshol is bizonyos bőrszerű kinövések. :(((
2014. máj. 1. 09:21
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2014. ápr. 30. 19:29
vérrehullő fecskefüvet lehet szedni, gyökerestül, és szépen berakod otthon cserépbe, és abból törsz egy kicsit minden nap...
5. anya4005 (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
2014. ápr. 30. 12:05

Vérehulló fecskefű "löttyöt" lehet kapni patikában,bár a kertből tépett tuti jobb lenne:-)!


Egyébként köszönöm a megerősítést, akkor mostmár tényként megjegyzem! Sosem lehet tudni...

2014. ápr. 30. 09:41

A kisfiamnak volt ilyen és jól tudja anya4005, a folyadék fertőz, úgyhogy inkább ne vakargasd. Túl sokat a bőrgyógyász sem tud vele kezdeni, az én kisfiamnak is nagyon-nagyon nehezen múlt el. Valami kenőcsöt kapott, de az már az utolsó utáni próbálkozás volt, meg immunerősítőt.

De a vérehulló fecskefű leve is jó rá, csak az meg nem úgy van, hogy kimegyek az udvarra és letépek egyet.


Lényeg, hogy ne vakard és menj orvoshoz.

2014. ápr. 29. 23:16
igen, fordulj bőrgyógyászhoz.
2. anya4005 (válaszként erre: 1. - Holdacska88)
2014. ápr. 29. 23:15

Nekem még nem volt,és lehet,h hü.eség,amit írok,de azt hallottam annó,h a benne lévő folyadék fertőz,úgyh nem nyomkodnám,inkább dokihoz mennék!

Mondjuk,akkor is ott kezdenék,ha még semmit nem hallottam volna róla!

2014. ápr. 29. 20:03

Sziasztok, kb. egy hónappal ezelőtt megjelentek az egyik mutatóujjamon, apró hólyagok, aminek a közepén folyadék van és nagyon viszketnek. Meleg vizre nagyon érzékeny, ha kinyomom a folyadékot belőle megszűnik a viszketés érzése.

Ha jól láttam neten, akkor ezt nevezik futó szemölcsnek.

Hogy lehet valamit tenni a viszketés ellen, ill. forduljak bőrgyógyászhoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook