Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fogamzásgátlótól a 2-3. szem óta folyamatosan hányingerem van, fáj a gyomrom... fórum

A fogamzásgátlótól a 2-3. szem óta folyamatosan hányingerem van, fáj a gyomrom... (beszélgetős fórum)


17. f6390e6b9b (válaszként erre: 12. - Szafaripók)
2014. ápr. 29. 15:31

Akkor ma megröptetem!! :D

Köszi,hogy szóltál!

16. barbylove (válaszként erre: 15. - Kislilianna)
2014. ápr. 29. 15:25
mindennek van negatív oldala, de emellett pozitív is...pl. nem esel teherbe! a különböző cisztákat is segít megelőzni, vérzésszabályozó hatása van, stb. Persze ott a negatív oldal is, mint mindennek. De akkor használjatok óvszert! Ha ennyire nem bízol a gyógyszerekben, mi késztetett h tovább erőltesd a szedését?
15. kislilianna (válaszként erre: 14. - Barbylove)
2014. ápr. 29. 15:19
nekem is ezt a symiciat irta fel most.. de tenyleg annyira elment a kedvem, meg a sok negativ dolog, amit olvastam a gyogyszerekröl, hogy nem is merem szedni mar azt sem..
14. barbylove (válaszként erre: 13. - Kislilianna)
2014. ápr. 29. 15:14
Nem ismerem. De lehet dokit kellene váltanod, vagy vérvételhez ragaszkodnod! Egy vérvétellel lehet ki tudják szűrni h mire vagy érzékeny. Elég érdekes h csak így próbálkozik a különböző gyógyszerek felírogatásával...Én Symiciát szedek, semmi bajom tőle, de annak idején szedtem Yasminelle-t és nekem is fájt tőle a fejem, túl erősnek éreztem. Szóval lehet h számodra is van egy megfelelő tabletta, csak meg kell találni.
13. kislilianna (válaszként erre: 11. - Barbylove)
2014. ápr. 29. 15:08
Nem kuldott el. Ez most altforalle amit szedek, valami uj gyogyszer, nemreg hoztak forgalomba.
12. szafaripók (válaszként erre: 9. - F6390e6b9b)
2014. ápr. 29. 15:05

Nem akarlak idegelni. A közvetlen baráti körömben 4 pharmatex-bébiről tudok!:)

Mi egyszer próbáltuk, de nekem nagyon nem jött be, mintha tüzet gyújtottak volna bennem, úgyhogy nem is használtam többet.

Amikor barátnőmet kísértem nőgyogyihoz, a rendelőben szinte csak terhes nők voltak, és azon poénkodtak, hogy klubot kéne alapítani pharmatexes babáknak, mert annyi jelentkező lenne...

11. barbylove (válaszként erre: 10. - Kislilianna)
2014. ápr. 29. 15:04
Vérvételen voltál, mielőtt felírta a doki a fogamzásgátlót? És melyek azok a tabletták, amiktől ezek a tüneteid?
2014. ápr. 29. 15:01
Igen eddig eleg meggondolatlan is voltam, es csak magamra hoztam a bajt, itt idegeskedek..:D Ezert is irattam fel ugye a bogyot, hogy biztosra menjek, de ezek a mellekhatasok tenyleg kikeszitenek.:s
9. f6390e6b9b (válaszként erre: 8. - Szafaripók)
2014. ápr. 29. 14:57
Ne idegelj!!Mi is használjuk,igaz ritkán de használjuk.
8. szafaripók (válaszként erre: 6. - F6390e6b9b)
2014. ápr. 29. 14:54
Nincs tünet? Ja, csak terhesség... A fél rendelő tavaly a nőgyógyásznál pharmatex-szel védekezett, mostanra mind boldog anyuka...
2014. ápr. 29. 14:53

Nem kötekedni akarok!!

A leírásod szerint tuti nem lehetsz terhes. Nem akarlak idegesíteni, de az általad leírt esetekből (ugyan kis eséllyel), de terhes maradhat az ember lánya...

A "nem tette be teljesen", "nem bennem ment el", és hasonlók épp elegek. Előváladék, stb...

A gumi kiszakadhat, a pharmatex egyáltalán nem megbízható.


Ha jól értem, szexelni akarsz, de terhesnek lenni nem. Akkor bizony szánd rá magad, és viseld a kellemetlenségeket is - találjátok meg a dokiddal, melyik gyógyszer válik be!!!

6. f6390e6b9b (válaszként erre: 5. - Kislilianna)
2014. ápr. 29. 14:52
Igen,ha most abbahagyod megjön,de ha nem szeded tovább,akkor lesz peteérésed is!!!Jobban vigyázz ha ennyire ijedős vagy.Pharmatex is jó,és nincs tőle tünet.
2014. ápr. 29. 14:50
Ez a 2. gyogyszer amitol gondjaim vannak, 2 eve mar irattam, de attol is hasonlo problemaim voltak, es most vegleg 'elment a kedvem' ettol a gyogyszer dologtol.. Ha most abbahagyom, akkor lehet belöle nagyobb problema? Ugyanugy megjon a megvonasos, minta vegigszednem?
2014. ápr. 29. 14:45
Szafaripóknak igaza van!Szedd az új gyógyszert,mert még felelőtlenkének tűnsz.Ugyan van más védekezés is,de a te esetedben maradj a gyógyszernél és tapasztald ki hogy melyiktől nincs rossz tüneted.
2014. ápr. 29. 14:44
Nem fognak arrol szolni.. Azert irtam le ezeket az alkalmakat, mert ezek alapjan nem lehetek terhes, es csak biztositast szerettem volna, mert eleg izgulos vagyok amugy is.. De egyszeruen mar nem birom.. Egesz nap emelygek, nem birok enni se, ha nem lennenek ilyen erösek a tunetek, akkor nem panaszkodnek..
2014. ápr. 29. 14:40
A leírásod alapján baromi fiatal lehetsz. Szedd csak azt a gyógyszert - mármint amit most felírt a doki! Ha akkor is lesznek tüneteid, akkor beszélj vele újra. De a leírásod alapján, ha abbahagyod, a következő fórumjaid arról fognak szólni, hogy vajon terhes vagy-e...
2014. ápr. 29. 14:35

A mensim 3ik napjan kezdtem fogamzasgatlot szedni, de a 2-3. szem ota egyfolytaban hanyingerem van, faj a gyomrom, tegnap ota meg mintha meg akarna jonni fajogat a hasam. Meg 7 szem van hatra. Ma voltam az orvosnal ezzel, mondtam hogy szerintem a gyogyszer miatt van, mert akkor kezdödtek a tunetek, amikor elkezdtem szedni, es hogy megsem szeretnem. Elegge beparaztam.. Igazabol azert mentem hogy most abbahagyhatom e, de ö felirt egy masikat, hogy ezzel folytassam majd, de en egyaltalan nem akarom szedni, mert felek hogy mas gyogyszerrel is ugyanigy rosszul lennek, es azt mondta hogy vegyek tesztet is, mert lehet, hogy terhes vagyok. Vettem tesztet, ami negativ lett, de en megis aggodok..


Marcius 28an penteken elvoltunk a fiukammal, de nem tette be teljesen, mert megse akartam, szoval nem volt szex.

Aprilis 5en szombaton, szexeltunk, es akkor ramverte. Ekkor kicsit izgultam, hogy mi van ha.. De utana megjott aprilis 13an, vasarnap, 3 nappal korabban, mint ahogy kellett volna.

A 3. mensi napjan, kedden, kezdtem el szedni a gyogyszert, mert enm volt meg kivalta, nem szamoltam ra hogy elöbb megjon. Szombat delelött csinaltuk gumival, de enm ment el. Ma megcsinaltam a tesztet, ami szerint nem vagyok terhes, most van okom aggodni? Illetve most abbahagyhatom a gyogyszert, mert enm vagyok jol tole, vagy fejezzem be ezt a levelet? Ha abbahagyom most, akkor kb mikor fog megjonni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook