Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bright White otthoni fogfehérítés tapasztalatok? fórum

Bright White otthoni fogfehérítés tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


10. Ldf6
2017. szept. 5. 20:22

Sziasztok!

Érdekődnék, hogy van e valakinek tapasztalata, hogy hogyan reagál ez az otthoni fogfeherítés gyökérkezelt fognál?

2016. jan. 20. 09:40

Sziasztok.még nem rendeltem, de sok pozitív hozzászólás alapján kipróbálnám.Viszont néhány dolgot nem igazán értek.pl azt, hogy tényleg naponta 1más után 4x kell használni?ezt csak a legelső alkalommal kell vagy a kezelés végéig napi 4?vagy lehet úgy is ha naponta csinálom a 45percet?

Én nem kávézok és nem dohányzom.nem túl sárgák a fogaim de szeretném ,ha valamivel fehérebb lenne, az olyan szép.tudnátok segíteni, hogy megírjátok Ti hogyan használjátok?köszi a válaszokat.

2016. jan. 5. 19:12

Sziasztok! Jöttem pozitív véleményezni :)

Nekem egyik barátnőm kapott ilyet karácsonyra, ódákat zengett róla és tényleg nagyon szépek, látványosan fehérebbek lettek a fogai!

Most rendeltem én is egy 10 alkalmas szettet, sztem 15.000ft-ot simán megér!

Azért azt ne felejtsétek el,hogy a brightwhite-ot is rengetek helyen hamisítják! Csak a saját, eredeti oldalukról rendeljetek, mert az az igazi! Rengeteg helyen látom ezt a terméket sokkal olcsóbban, azok valószínűleg hamisítottak! :)

2016. jan. 1. 17:06
Nekem ami fura, hogy azok, akik jót mondtak róla azon a napon regisztráltak és a hozzászólások után már nem is léptek be.
6. 5da0117bbb (válaszként erre: 5. - Jucuska1980)
2014. máj. 22. 07:59

Akkor ezek szerint ez alkat függő :)


Tény, ebben igazad van: nekem eleve nem voltak túl sárgák a fogaim! Lehet ezért nem volt látványos az eredmény. Talán erősen elszíneződött fogaknál tényleg hatékony...

Illetve, hogy ezzel a szettel több napig várni kell az eredményre, így a pici előrehaladások nem olyan látványosak mint a hírtelen kifehéredés. (Legalábbis én csak a szalonban tapasztaltam a "wooow!" érzést).

5. Jucuska1980 (válaszként erre: 4. - 5da0117bbb)
2014. máj. 12. 22:53
Kicsit erősnek érzem azt a kijelentésed, hogy ez egy átverés. Mint azt már írtam én már a 2. szettemet használtam el és 100%-osan megvagyok vele elégedve, sőt volt amikor a lámpát sem tettem be és úgy is fehéredett a fogam. Én is megkérdeztem a fogorvosomat, hogy mennyit számít a lámpa, és Ő azt mondta, hogy inkább a gél a lényeg. Lehet, hogy neked már eleve fehérek a fogaid és ezért nem úgy látod az eredményt. Én előtte kipróbáltam más otthoni fogfehérítő termékeket nulla eredménnyel és végső elkeseredésemben rendeltem már meg a Bright White-ot és megfogadtam magamnak, ha ez sem válik be akkor fogorvoshoz megyek. Szerencsére bevált. Szerintem meg egy kiváló termék! :)
2014. máj. 9. 11:45

Sajnos én is kipróbáltam, de azt kell, hogy mondjam, hogy ez egy átverés...

Miután csalódott voltam az eredménnyel, megkérdeztem a fogorvosomat, hogy miért nem működnek ezek az otthoni lámpás fogfehérítő szettek. Szerinte nem a használt géllel van a baj, hanem egyszerűen ezek az otthon használatos lámpák nem elég erősek, így nem lehet velük semmilyen eredményt elérni, azt javasolta, inkább próbáljam ki az egyik fogfehérítő bárt, ott erősebb lámpákkal dolgoznak (jobb esetben :D :D ).

Nyilván miután kidobtam pénzt az ablakon az otthoni szettre, nem volt sok kedvem kísérletezni tovább, így nem mentem el semmilyen fogfehérítő bárban.

Aztán 2 héttel ez előtt új helyre költözött a fodrászat ahova eddig jártam, és bővült a szolgáltatásuk is ezzel a fogfehérítős módszerrel. Mivel bevezető áron volt, gondoltam "why not?", és hát nem bántam meg!

Ugyan úgy nem fájt mint az otthoni... Csak itt tényleg 6 árnyalatott világosodott a fogam!


Bocsi... Kicsit hosszú lett :)

2014. máj. 6. 20:19
Csatlakozom az előttem válaszolóhoz, én is csak jót tudok mondani róla. Április elején vettem a szettet és a kezelés végére szép fehérek lettek a fogaim, semmilyen érzékenységet nem okozot és a fehérítés után sem lettek érzékenyebbek a fogaim a hideg-meleg dolgokra. Tök jó, hogy van egy ilyen otthoni fogfehérítő és a legjobb benne, hogy használ is. Továbbá töredéke az ára, mint az ilyen fogfehérítő bároké. Egyik barátnőm elment ilyen smiling barba 10eft-ot hagyott ott és egy árnyalatot lettek csak fehérebbek a fogai. Tehát a BrightWhite szerintem messze a legjobb ár/érték arányban van.
2014. máj. 5. 15:39
Szia! Szerintem nyugodtan megrendelheted, nem tudok rosszat mondani róla, csak jót. Én már a 2. szettemet vettem tőlük, az elsőt tavaly novemberben vettem, nekem nagyon bevált. Sokat kávézom és dohányzom, de még így is sokáig megtartotta a fogam a fehér színét. Most jött el a frissítő kezelés ideje. :)Remélem tudtam segíteni Neked.
2014. ápr. 28. 14:18
Most szeretnék rendelni tőlük!Van esetleg valamilyen tapasztalatotok? Jó és rossz is érdekel!Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook