Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Működhet egy párkapcsolat, ha a szexben nem passzolunk...? fórum

Működhet egy párkapcsolat, ha a szexben nem passzolunk...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2014. máj. 11. 09:12
Igen! Majd ugy 60 felett...:D
230. Lace_wing (válaszként erre: 226. - 099c0bed40)
2014. máj. 5. 23:13
Legalább 2 másik dologban...? :) Mire gondolsz pontosan?
229. Lace_wing (válaszként erre: 227. - Bubinana)
2014. máj. 5. 23:12
Valószínűleg őt is zavarja ez a helyzet, mert nagyon féltékeny az utóbbi időben. Ha megyünk valahova, igyekszik eltakarni mindenki elől. De nem tűnik dühösnek, inkább mintha kicsit bepánikolna és teljesen zavarba jön...Látszik, hogy nem tud mit kezdeni a helyzettel, ha valaki megnéz, de nagyon frusztrálja.
2014. máj. 5. 17:15
moonlight 13...bocs nem neked szólt!..:)
227. bubinana (válaszként erre: 218. - Moonlight13)
2014. máj. 5. 17:14

Ugy 50 felett már igen..de amikor még ilyen fiatal vagy..csupa kérdés jönne elő .

Értem én ,hogy segíteni is szeretnél..de itt elsősorban magaddal törődj. Ha nem kapod meg amit szeretnél..akkor lépj. Még fiatal vagy!!

2014. máj. 5. 17:10
Természetesen igen, ha legalább 2 másik dologban meg passzolunk.:)
225. Lace_wing (válaszként erre: 218. - Moonlight13)
2014. máj. 4. 16:53

Jogos.

köszi:)

2014. máj. 4. 16:51
Nem, ha meg nem csalod
223. 6fef80bd7d (válaszként erre: 221. - Lace_wing)
2014. máj. 4. 16:50
ezt, tudod csak te döntheted el :D
222. Lace_wing (válaszként erre: 219. - 4b4576bee8)
2014. máj. 4. 16:48
Szívesen:) ok.
221. Lace_wing (válaszként erre: 220. - 6fef80bd7d)
2014. máj. 4. 16:47
biztos, hogy szeretném én azt...? :D
2014. máj. 4. 09:50
énis csak a legjobbakat kívánom, mert megérdemled...:D
219. 4b4576bee8 (válaszként erre: 215. - Lace_wing)
2014. máj. 4. 09:43

Szia :)

köszi a jelet:))

majd írj mi van veled, hogy alakulgat:)))

218. moonlight13 (válaszként erre: 215. - Lace_wing)
2014. máj. 4. 07:48
Ahogy írtad, többen rosszul döntöttek a családodban! Te próbálj meg körültekintően dönteni! És legközelebb figyelj az apró rezdülésekre! Figyel-e Rád a párod, törődik-e Veled eléggé. Egy párkapcsolatban mindkét félnek tennie kell a kapcsolat működéséért!
2014. máj. 4. 07:28
Kizárt:))
2014. máj. 4. 06:15
Szeruntem nem, a szex nagyon fontos.
2014. máj. 4. 01:54

Köszönöm még egyszer Mindenkinek, aki hozzászólt a fórumhoz.

Az utóbbi napokban csak ezen gondolkozom, és biztos, hogy sokáig el fog még tartani, amíg dűlőre jutok saját magammal a barátomat illetően.

De, sokat segítettek a véleményetekkel/meglátásaitokkal. Küldtem Mindenkinek egy jelet, aki igyekezett segíteni a hozzászólásaival.(Elég bugyuta dolog, de másként nem tudom viszonozni.:$:))

Külön köszönöm, hogy ilyen megértőek voltatok a problémámat illetően.


XXX

214. kriszta773 (válaszként erre: 212. - Lace_wing)
2014. máj. 3. 19:10

nem magadban kéne kételkedned, hiszen amiket leírtál, mutatja, hogy szereted, mindent megpróbáltál azért, hogy jobb lehessen


nehogy azt hidd, hogy egyedül vagy, sok olyan kapcsolat van, amiből hiányzik valami fontos. például nagyon jó a szex, nagyon jól kijön két ember, megértik egymást, minden szép és jó lehetne, mégis hiányzik az az erős érzés, ami legalább olyan alap kell legyen, mint a jó szex. van, aki benne marad ilyen kapcsolatban, és hosszú évekig elvan benne, más meg nem sokáig bírja és tovább lép. olyan kapcsolatból is millió van, ahol a szex nem stimmel. nem jó, vagy ritkán van, vagy már nincs is, mégis elvan a két ember egymás mellett. mindenkinek a saját döntése, hogyan akarja leélni az életét. vannak problémák, amiket meg lehet oldani, kompromisszumok, amiket meg kell kötni, de szerintem a szerelem és a szexuális étvágy az, aminek mindenképpen passzolnia kell. nem számítana, ha arról lenne szó, hogy ő tapasztalatlan, és össze kell csiszolódnotok, meg kell ismernetek egymást, de ti már túl vagytok ezen másfél év és beszélgetések, irányítgatások után. neked kell tudnod, hogy van-e bármi esélye annak, hogy ez megváltozzon még

213. 388b941089 (válaszként erre: 208. - Kriszta773)
2014. máj. 3. 18:26
Amúgy egy rendes pasi? Ha igen, sajnos akkor is ott kell hagyni.
212. Lace_wing (válaszként erre: 210. - Kristo_f)
2014. máj. 3. 18:21

Annyi minden felmerült már ennek kapcsán...túl érettlen, szimplán csak tapasztalatlan, nem is szeret igazából, meleg...(bár ez utóbbi nekem elég valószínűtlennek tűnik) zaklatták gyerekkorában...én állok hozzá rosszul, túl türelmetlen vagyok...

Csak szeretném ha boldogok lennénk együtt, de ez nem nagyon sikerül. Talán jobb is lenne, ha találna valakit, aki jobban megérti őt, mint én. Lehet, hogy egyszerűen csak nekem nem tud megnyílni. (Bár ebbe elég fájdalmas belegondolni.)

211. kriszta773 (válaszként erre: 209. - Lace_wing)
2014. máj. 3. 18:14

csakhogy ez nem az ő életük, hanem a tiéd, és bocsi, hogy ezt írom, de pont abba a hibába estél, mint ők. nemcsak attól lehet rossz egy kapcsolat, egy férfi, hogy bunkó és ver. attól is, ha a másik nem szeret, nem kíván, és nem nagyon akar tenni érted, kettőtökért. ha te nem vagy frigid, akkor neked ez a kapcsolat egyre sz@rabb lesz


a szex az egyik legjobb dolog a világon, kár lenne lemondani róla, és beérni valami maszatolással :) ugyanolyan fontos, mint a szerelem, anélkül sem ér sokat egy kapcsolat. de mindkettő hiányával meg lehet alkudni, csak minek, ha lehetne esély rá? ha nem próbálod meg, esélyed sem lesz jobbra. gondolod, hogy 22 évesen neked itt a vége, és egy ilyen pasival kell leélned az életedet, aki csupa nyűg meg hisztéria és halál béna a szexben?

210. kristo_f (válaszként erre: 209. - Lace_wing)
2014. máj. 3. 17:54

Kedves Lace_wing!

Végigolvastam a topikot

Én finoman, sértés nélkül, elhagynám a srácot.

Miért?

Többen megindokolták ezt itt

Annyit hozzáteszek, a szex az alapja a normális kielégítő párkapcsolatnak. Minden más csak azután jön.

209. Lace_wing (válaszként erre: 208. - Kriszta773)
2014. máj. 3. 17:34
Tudod, a családomban azért van ez a félelem, mert sok rossz tapasztalatuk volt már. Félnek, hogy rosszul döntök és abba a hibába esem, amibe ők.
208. kriszta773 (válaszként erre: 207. - Lace_wing)
2014. máj. 3. 16:12

egy ilyen fiatal pasikának, aki ráadásul előtted még nem volt nővel, folyton a bugyidat kéne lefelé rángatnia, és kiélvezni mindent a szexben, benned, amit csak lehet, még érzelmek nélkül is :)

de nála olyan, mintha a szexet csak valami kötelező velejárónak venné egy kapcsolatban, és tulajdonképpen mindegy, hogy miért, mert ezzel neked nem lesz jobb :( úgy viselkedik, mint valami frigid nő, aki muszájból, hogy ne hagyják el, megteszi, ami tőle telik, de többet nem akar belefeccölni, mert nem élvezi. tényleg egy ilyen férfival akarsz maradni, csak mert barátként milyen jól megvagytok?

hidd el, nem az az alternatíva, hogy ha elhagyod, akkor már csak bunkók jönnek, akik még vernek is, ez hülyeség. az alternatíva az lehet, hogy találsz valakit, aki kívánni fog nőként is, és odalesz érted, te is érte, és a szexen kívül is társai lesztek egymásnak. csak ilyennel érdemes hosszú távon tervezni, együtt lenni :)

207. Lace_wing (válaszként erre: 206. - Kriszta773)
2014. máj. 3. 15:56
Igen, nekem is megfordult a fejemben mikor ezt mondta.
206. kriszta773 (válaszként erre: 203. - Lace_wing)
2014. máj. 3. 15:45

lehet, hogy gonosz vagyok, de ebből a leírásodból én inkább azt mondanám, szerelmet keresel ott, ahol nincs is...

könnyen lehet, hogy a sráccal nincs semmi gond, de tapasztalatlan, ez az első kapcsolata, nem szerelmes, csak jólérzi magát veled, azt hiszi, ez a szerelem, és ez az igazi kapcsolat. baráti, kellemes. nem érti, hogyan lehetne másként. azért, mert nem élt meg még másmilyet. felesleges erőltetni :(

205. viva70 (válaszként erre: 202. - Lace_wing)
2014. máj. 3. 15:09
Nem kizárt, hogy legközelebb bunkókat fogsz majd ki de..., ha a te életedben fontos szerepet játszik a szex, akkor valóban semmi értelme abban a kapcsolatban maradni. Te ezt te is érzed, ahogy olvasom. Nem hinném, hogy egy pszichológus olyan sokat változtatna a dolgokon. Ő egyszerűen ilyen beállítottságú.
204. moonlight13 (válaszként erre: 203. - Lace_wing)
2014. máj. 3. 14:30
Mondom, hogy itt valami nagy gáz van a háttérben! Ezek nem normális megnyilatkozások!
203. Lace_wing (válaszként erre: 199. - 4b4576bee8)
2014. máj. 3. 14:08

Ő teljesen másként látja ezt az egészet...A szexet egy felszínes dolognak rajta, ami csak arról szól, hogy fizikailag jó.

Próbáltam elmagyarázni neki, hogy én ezt hogy látom, mert ha szereted a másikat, nem hiszem, hogy az a lényeg, hogy engem aztán hetente x alkalommal jól...

Egyszer azt mondtam neki, hogy "ha szeretsz valakit, a szex jelentősége is más, felértékelődik egy igazi párkapcsolatban". Erre ő visszakérdezett, hogy pontosan mire gondolok. Mondtam, hogy egy párkapcsolat nem annyi, hogy van egy nagyon jó barátod, akivel le is fekszel. Erre megint visszakérdezett, hogy ezt hogy értem és hogy akkor szerintem mégis mi a különbség a barátság meg a párkapcsolat között...

Mikor elmondtam neki, hogy én hogy látom, kicsit meghatódott, és próbálta megmagyarázni, hogy a szex fontosságát csak én fújom fel ennyire. Hibát keresek ott is, ahol nincs.

202. Lace_wing (válaszként erre: 200. - 2e137fbcc7)
2014. máj. 3. 14:02
Ahogy leírtad,tényleg teljesen ugyanúgy hangzik...Én is próbáltam édesanyámmal beszélni erről, de ő is azt mondja, hogy "ilyen fiút úgyse találsz többet", "majd kifogsz valami bunkót, aki még meg is üt, akkor visszasírod, ez mindig így szokott lenni"...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook